Hráč Splítek Luboš

Splítek Luboš

User Pic
Jméno: Splítek Luboš
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1778
Elo mezinárodní: 1782
ID: 2871
FIDE ID: 343480
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Šachový klub Lípa C 1787 1764 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1969 1957 0
2017/2018 10 B Šachový klub Lípa C 1781 1764 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 ½
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1778 1764 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2040 1929 ½
2017/2018 8 B Šachový klub Lípa C 1778 1764 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1662 1654 ½
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1765 1764 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1859 1844 1
2017/2018 5 B Šachový klub Lípa C 1781 1764 Vaněk Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1928 1880 0
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1781 1764 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1841 1837 1
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 1781 1764 Lajbl Jan ŠK AD Jičín C 1906 1847 0
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1781 1764 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1902 1885 1
2017/2018 1 B Šachový klub Lípa C 1743 1747 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009 1725 1766 1
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1762 1746 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1762 1746 Procházka Jan TJ Hronov B 1875 1859 ½
2016/2017 9 Č ŠK Lípa C 1762 1746 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 0
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1762 1746 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2016/2017 7 Č ŠK Lípa C 1762 1746 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 ½
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1762 1746 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 ½
2016/2017 5 Č ŠK Lípa C 1762 1746 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 1
2016/2017 4 B ŠK Lípa C 1762 1746 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 ½
2016/2017 3 Č ŠK Lípa C 1762 1746 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 ½
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1762 1746 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 ½
2015/2016 11 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 0
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Horák Jan Region Panda B 1526 1457 1
2015/2016 9 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1957 1965 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 ½
2015/2016 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 1
2015/2016 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Gloser David ŠK Lípa B 1876 1808 0
2015/2016 4 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 0
2015/2016 3 B TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Jecha Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 0
2015/2016 1 B TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 Kalenský Jakub TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1853 1864 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 1762 1746 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 0
2015/2016 7 Č ŠK Lípa D 1762 1746 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 1
2015/2016 6 B ŠK Lípa D 1762 1746 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1821 1799 0
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 1762 1746 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1852 1830 0
2014/2015 11 B TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1763 1769 1
2014/2015 10 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 0
2014/2015 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Ringel Jiří Slovan Broumov 1898 1
2014/2015 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Michel Ladislav TJ Hronov 1860 1853 0
2014/2015 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1940 1915 1
2014/2015 6 B TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř A 1530 1
2014/2015 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 1
2014/2015 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 0
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Urválek Tomáš TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1693 1
2014/2015 2 B TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 0
2014/2015 1 Č TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 1
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové B 1758 1755 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1837 1809 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa E 1797 1807 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1746 1753 ½
2013/2014 7 B ŠK Lípa E 1797 1807 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové C 1974 ½
2013/2014 3 Č ŠK Lípa E 1797 1807 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1795 1807 0
2013/2014 11 B TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 1
2013/2014 10 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Petera Milan TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1335 1
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 ½
2013/2014 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1752 0
2013/2014 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 ½
2013/2014 5 B TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 0
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Mařák David ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 1
2013/2014 2 B TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1611 1604 1
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1594 ½
2013/2014 4 Č ŠK Lípa B 1797 1807 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 0
2013/2014 2 Č ŠK Lípa B 1797 1807 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 ½
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1777 1782 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1794 1779 ½
2012/2013 10 B ŠK Lípa B 1777 1782 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 ½
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1777 1782 Ježek Milan ŠK AD Jičín C 1000 1
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1777 1782 Najman Jan ŠK Sobotka 1908 1949 ½
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1777 1782 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 0
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1777 1782 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1862 1896 0
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1777 1782 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1840 ½
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1777 1782 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2178 2175 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1777 1782 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 ½
2012/2013 11 B ŠK Lípa D 1777 1782 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1800 ½
2012/2013 9 Č ŠK Lípa D 1777 1782 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1816 1866 0
2012/2013 7 Č ŠK Lípa D 1777 1782 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1688 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa D 1777 1782 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 0
2012/2013 4 B ŠK Lípa D 1777 1782 Brádler Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 1758 0
2012/2013 2 B ŠK Lípa D 1777 1782 Kříž Milan ŠK AD Jičín D 1749 1771 1
2012/2013 1 Č ŠK Lípa D 1777 1782 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 ½
2011/2012 11 Č ŠK Lípa D 1795 1807 Zikmund Daniel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1975 1965 0
2011/2012 10 B ŠK Lípa D 1795 1807 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 ½
2011/2012 9 Č ŠK Lípa D 1795 1807 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 0
2011/2012 8 B ŠK Lípa D 1795 1807 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 0
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1795 1807 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 1822 0
2011/2012 6 Č ŠK Lípa D 1795 1807 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 1
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1795 1807 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1816 1
2011/2012 4 Č ŠK Lípa D 1795 1807 Novotný Jan TJ Nová Paka 1560 1
2011/2012 3 B ŠK Lípa D 1795 1807 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 ½
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1795 1807 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1858 1800 0
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1795 1807 Koza Misha ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 0
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1795 1807 Luks Martin ŠK AD Jičín C 1854 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa D 1800 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 0
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa D 1800 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 1
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa D 1800 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 1
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa D 1800 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1630 0
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa D 1800 Kopřiva Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1865 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa D 1800 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa D 1800 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 ½
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa D 1800 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1781 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1800 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1843 1
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1800 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1896 0
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1800 Schejbal Josef TJ Hronov 1998 0
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1800 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1835 ½
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1800 Macháček Luděk Slovan Broumov 1955 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1800 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice B 1872 ½
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1800 Šubrt Petr Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 1
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1800 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1800 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 ½
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 1817 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1736 ½
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 1817 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 ½
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1817 Procházka Jan TJ Hronov 1854 1
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1817 Hofman Tomáš Slovan Broumov 1421 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1817 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1846 0
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1820 0
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1817 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1618 ½
2009/2010 8 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 1
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1817 Kučera Daniel ŠK Jilemnice 1781 0
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1765 1
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1937 0
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1817 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1529 0
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1817 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1809 ½
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1817 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2008/2009 11 Č Šachový klub Lípa D 1789 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 ½
2008/2009 10 B Šachový klub Lípa D 1789 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1643 0
2008/2009 9 Č Šachový klub Lípa D 1789 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 ½
2008/2009 8 B Šachový klub Lípa D 1789 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 ½
2008/2009 7 B Šachový klub Lípa D 1789 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 ½
2008/2009 6 Č Šachový klub Lípa D 1789 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1792 0
2008/2009 5 B Šachový klub Lípa D 1789 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 1
2008/2009 4 Č Šachový klub Lípa D 1789 Míl Jan SK HSM Trutnov 1806 0
2008/2009 3 B Šachový klub Lípa D 1789 Zielonka Piotr TJ Baník Žacléř 1
2008/2009 2 Č Šachový klub Lípa D 1789 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 0
2008/2009 1 B Šachový klub Lípa D 1789 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1776 1
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1789 Kulhánek František Slovan Broumov 1484 1
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1789 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1778 0
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1789 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1832 0
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1789 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2006 0
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1789 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1608 ½
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1789 Hájek Lukáš ŠK Lípa A 2115 ½
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1789 Kříž Milan Šachklub AD Jičín B 1783 1
2007/2008 11 B ŠK Lípa B 1800 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1794 1
2007/2008 10 Č ŠK Lípa B 1800 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1765 0
2007/2008 9 B ŠK Lípa B 1800 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1638 1
2007/2008 8 Č ŠK Lípa B 1800 Svoboda Jiří TJ Tatran Hostinné 1588 1
2007/2008 7 B ŠK Lípa B 1800 Čermák Miroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1739 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa B 1800 Pelíšek Daniel TJ Dvůr Králové n. Labem B 1499 ½
2007/2008 5 B ŠK Lípa B 1800 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1447 1
2007/2008 4 Č ŠK Lípa B 1800 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov ½
2007/2008 3 B ŠK Lípa B 1800 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1790 0
2007/2008 2 Č ŠK Lípa B 1800 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1792 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa B 1800 Sůva Josef Baník Žacléř 1845 0
2006/2007 11 Č ŠK Lípa B 1826 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 0
2006/2007 10 B ŠK Lípa B 1826 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1773 1
2006/2007 9 Č ŠK Lípa B 1826 Dvořák Miloš Panda Rychnov n. Kněž. C 1693 1
2006/2007 8 B ŠK Lípa B 1826 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové D 1681 ½
2006/2007 7 Č ŠK Lípa B 1826 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1671 1
2006/2007 6 B ŠK Lípa B 1826 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 0
2006/2007 5 Č ŠK Lípa B 1826 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 0
2006/2007 4 B ŠK Lípa B 1826 Žižka Jan Maspork TJ Náchod B 1872 0
2006/2007 3 Č ŠK Lípa B 1826 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1620 1
2006/2007 2 B ŠK Lípa B 1826 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1614 ½
2006/2007 1 B ŠK Lípa B 1826 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 ½
2005/2006 11 B ŠK Lípa E 1800 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1851 0
2005/2006 9 Č ŠK Lípa E 1800 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod 2040 ½
2005/2006 8 B ŠK Lípa E 1800 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 0
2005/2006 5 Č ŠK Lípa E 1800 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 1
2005/2006 3 Č ŠK Lípa E 1800 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 1
2005/2006 1 Č ŠK Lípa E 1800 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1671 ½
2005/2006 11 B ŠK Lípa B 1800 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkr. 1581 ½
2005/2006 10 Č ŠK Lípa B 1800 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 1
2005/2006 9 B ŠK Lípa B 1800 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové n.L. 1707 ½
2005/2006 8 Č ŠK Lípa B 1800 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové C 1826 1
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1800 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1684 ½
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1800 Hepnar David Sokol Náchod 1795 1
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1800 Novotný Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 1526 1
2005/2006 3 B ŠK Lípa B 1800 Horníček Jan Panda RWT Rychnov n.K. B 1486 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1800 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1627 1
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1800 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1817 ½
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1823 Bém David TJ Dvůr Králové 1804 0
2004/2005 9 B ŠK Lípa B 1823 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 0
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1823 Miler Jiří Slovan Broumov 1932 0
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1823 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v P. 1996 0
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1823 Mrověc Jan Sokol Náchod 1697 0
2004/2005 4 B ŠK Lípa B 1823 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov B 2028 0
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1823 Gorecki Janusz TJ Hronov 1948 1
2004/2005 2 B ŠK Lípa B 1823 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2038 0
2004/2005 1 Č ŠK Lípa B 1823 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2027 0
2003/2004 13 B ŠK Lípa B Miler Jiří Slovan Broumov 0
2003/2004 12 Č ŠK Lípa B Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B ½
2003/2004 11 B ŠK Lípa B Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou ½
2003/2004 10 Č ŠK Lípa B Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 9 B ŠK Lípa B Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 8 Č ŠK Lípa B Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 7 Č ŠK Lípa B 1825 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2320 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa B 1825 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1901 ½
2003/2004 5 Č ŠK Lípa B 1825 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½
2003/2004 4 B ŠK Lípa B 1825 Chalupecký Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 2023 0
2003/2004 3 Č ŠK Lípa B 1825 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2135 0
2003/2004 2 B ŠK Lípa B 1825 Mrověc Jan Sokol Náchod 1752 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa B 1825 Miňovský Roman ŠK Lípa A 1888 ½