Hráč Karásek Tomáš

Karásek Tomáš

User Pic
Jméno: Karásek Tomáš
Oddíl: TJ Jiskra Nový Bydžov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1646
Elo mezinárodní: 1644
ID: 28481
FIDE ID: 360481
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 1
2016/2017 2 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1821 1799 0
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové 1679 1710 0
2015/2016 11 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1794 1738 ½
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1614 1671 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1801 1810 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1765 1759 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1924 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín E 1871 1880 0
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1479 1586 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1843 1787 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové "C" 1679 1710 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Kocour Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové "D" 1811 1827 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové "D" 1814 1822 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Blažek Michal ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 1
2015/2016 3 Č TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Baše Otokar TJ Sokol Dubenec 1371 ½
2015/2016 2 B TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 ½
2014/2015 11 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1683 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1543 1566 1
2014/2015 10 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 0
2014/2015 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Sajdl Jan ŠK AD Jičín E 1615 1615 0
2014/2015 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 ½
2014/2015 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 1
2014/2015 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 0
2014/2015 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 0
2014/2015 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 1
2014/2015 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1608 1
2014/2015 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1713 1768 ½
2014/2015 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1844 1852 1
2014/2015 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1660 1651 Najman Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 ½
2014/2015 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1660 1651 Matouš Bedřich TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 0
2013/2014 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 Portych Václav ŠK Lípa E 1803 1816 1
2013/2014 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 0
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1552 1599 1
2013/2014 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 1
2013/2014 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1551 0
2013/2014 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1671 1576 1
2013/2014 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1682 0
2013/2014 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1463 1
2013/2014 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 ½
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1755 0
2013/2014 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Charvát Václav ŠK Lípa C 1688 1678 1
2013/2014 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Nedbal Radek ŠK AD Jičín D 1756 ½
2013/2014 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1567 1712 0
2012/2013 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1688 ½
2012/2013 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 0
2012/2013 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1897 0
2012/2013 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1694 0
2012/2013 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1758 0
2012/2013 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Dunda Pavel ŠK Lípa D 1415 ½
2012/2013 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1595 1
2012/2013 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 1
2012/2013 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí B 1546 1
2012/2013 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 0
2012/2013 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 ½
2012/2013 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1632 1656 Mareš Ilja ŠK Lípa F 1816 1824 0
2012/2013 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1632 1656 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 0
2011/2012 11 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 ½
2011/2012 10 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 1
2011/2012 9 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1307 ½
2011/2012 8 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Kolomý Štěpán TJ a DDM Lanškroun 1535 0
2011/2012 7 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 6 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 1
2011/2012 5 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1503 ½
2011/2012 4 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Pařízek Vojtěch TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1683 0
2011/2012 3 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1654 1718 0
2011/2012 2 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 1
2011/2012 1 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 0
2011/2012 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1000 ½
2011/2012 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 ½
2011/2012 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov 1561 1
2011/2012 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 ½
2011/2012 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1450 1
2011/2012 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí 1684 0
2011/2012 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1643 1658 1
2011/2012 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1567 ½
2011/2012 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Nosek Jan TJ Lomnice nad Popelkou 1416 1
2011/2012 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 9 B Nový Bydžov B 1529 Chvátil Šimon ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 1
2011/2012 8 Č Nový Bydžov B 1529 Kutal Lukáš Slavia HK E 1707 1
2011/2012 3 Č Nový Bydžov B 1529 Kudrna Miroslav Dubenec 1579 ½
2011/2012 2 B Nový Bydžov B 1529 Michl Zdeněk Jaroměř C 1622 1597 ½
2011/2012 1 Č Nový Bydžov B 1529 Dousek Otakar Horice C 1782 1788 1
2010/2011 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1772 1
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1705 0
2010/2011 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1350 ½
2010/2011 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1467 0
2010/2011 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny B 1377 ½
2010/2011 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Lisý Jiří 1. Novoborský ŠK 1250 1
2010/2011 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Viták Jiří Desko Liberec C 1504 1
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1444 Sýkora Marek Desko Liberec B 1250 1
2009/2010 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1597 0
2009/2010 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 0
2009/2010 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Dostál Vojtěch ŠŠ Panda Rychnov C 1100 1
2009/2010 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 1
2009/2010 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 1
2009/2010 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 Vančura Jakub TJ Loko Trutnov 1250 1
2009/2010 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Novotná Barbora Desko Liberec "B" 1428 1
2009/2010 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1100 1
2009/2010 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Rojíková Lenka Sokol Hradec Králové 1250 1
2009/2010 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Jiskra Jaroměř 1
2009/2010 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 0
2009/2010 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Žejdlík Patrik TJ Štefanydes Polička 1000 1
2009/2010 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Havelka Josef ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 ½
2009/2010 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy "A" 1409 0
2009/2010 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Vančura Daniel 2222 Polabiny "A" 1669 ½
2009/2010 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy "B" 1100 1
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Řezníček Dominik 2222 Polabiny "B" 1594 ½
2009/2010 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2009/2010 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Žďánský Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1555 0
2009/2010 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Gersenson Jesse ŠK Polymar Lípa C 1768 1
2009/2010 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1800 0
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1727 0
2008/2009 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1359 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1805 0
2008/2009 11 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1250 0
2008/2009 10 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička 1100 ½
2008/2009 9 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2008/2009 8 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Strnad Jakub TJ Sokol Praha - Kobylisy 1401 0
2008/2009 7 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Hermann Vojtěch Bižuterie Jablonec n.N. 1529 ½
2008/2009 6 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1694 0
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec B 1327 1
2008/2009 4 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Pardubský Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 3 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. B 1409 0
2008/2009 2 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Rošková Kateřina 2222 + ALFA Pardubice 1415 0
2008/2009 1 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 Lorenc Josef SK Žamberk 1583 0
2008/2009 11 B Jiskra Nový Bydžov C 1359 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 10 Č Jiskra Nový Bydžov C 1359 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 0
2008/2009 9 B Jiskra Nový Bydžov C 1359 Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2008/2009 5 B Jiskra Nový Bydžov C 1359 Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 0
2008/2009 4 B Jiskra Nový Bydžov C 1359 Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 0
2008/2009 3 Č Jiskra Nový Bydžov C 1359 Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 2 B Jiskra Nový Bydžov C 1359 Komárková Tereza ŠK AD Jičín 1
2008/2009 1 Č Jiskra Nový Bydžov C 1359 Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 0
2007/2008 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Malá Michaela SK Žamberk 1407 ½
2007/2008 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Bodlák Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1100 1
2007/2008 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Plecháč Jan 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Macháň Jan Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 0
2007/2008 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Vích David TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Jílek Václav ŠK + DDM Vysoké Mýto 1422 0
2007/2008 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Vu Antonín TJ Lanškroun 1372 1
2007/2008 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1373 0
2007/2008 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1250 1
2007/2008 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Hejduk Miroslav ŠŠ Desko Liberec "B" 1000 1
2007/2008 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 Möller Ondřej M-Team Jiskra Jaroměř 1000 1
2007/2008 7 Č Jiskra N. Bydžov C 1100 Patrný Ondřej DDM Týniště 1
2007/2008 6 Č Jiskra N. Bydžov C 1100 Petrovský Přemysl ŠK Dobruška 1100 1
2007/2008 5 B Jiskra N. Bydžov C 1100 Bodlák Tomáš Panda Rychnov D 1100 1
2007/2008 4 Č Jiskra N. Bydžov C 1100 Kožúšek Daniel Panda Rychnov C 1250 ½
2007/2008 3 B Jiskra N. Bydžov C 1100 Kašparová Veronika DDM Třebechovice ½
2007/2008 2 B Jiskra N. Bydžov C 1100 Kolář Michael Sokol Hradec Kr. B 1100 1
2007/2008 1 Č Jiskra N. Bydžov C 1100 Kyzivát Radek ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Kainek Jan SK Žamberk 1100 0
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Krátký Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 0
2006/2007 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Süsserová Martina Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Macháň Jan Panda Rychnov n. Kn. 0
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kykal Vojtěch Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Mílek Jakub Lázně Bělohrad A 1
2006/2007 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Hartman Vítek Panda Rychnov B 0
2006/2007 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Heřman Ondřej Panda Rychnov C 1
2006/2007 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2006/2007 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Freisleben Matěj Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové B 0
2006/2007 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1
2006/2007 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Patrný Ondřej DDM Týniště 1