Hráč Pražák Matouš

Pražák Matouš

User Pic
Jméno: Pražák Matouš
Oddíl: TJ Jiskra Nový Bydžov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1897
Elo mezinárodní: 1885
ID: 28473
FIDE ID: 346500
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1898 1899 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1783 1840 0
2017/2018 10 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2071 2068 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1892 1899 Pazdera Tomáš Šachový klub Sobotka 2009 1915 1911 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1886 1899 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1941 1941 0
2017/2018 6 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1886 1899 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2060 2059 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 Kuzmin Sergej Šachový klub Lípa C 1931 1922 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1958 1957 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 Fojt Petr TJ Nová Paka 1818 1820 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1892 1903 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2012 1984 0
2016/2017 11 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1807 1840 ½
2016/2017 10 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Štolc Martin ŠK AD Jičín F 2047 2043 ½
2016/2017 9 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Pazdera Tomáš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 ½
2016/2017 8 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1680 1508 ½
2016/2017 7 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1908 1929 ½
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Baláž René TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 2084 2072 0
2016/2017 5 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 ½
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2016/2017 3 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2016/2017 2 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1854 1862 ½
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1956 1987 0
2015/2016 11 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2026 2042 1
2015/2016 9 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Lašek František ŠK Lípa D 1818 1819 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1992 2016 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1870 1853 ½
2014/2015 11 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1882 1915 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1770 1759 1
2014/2015 10 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 0
2014/2015 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Indrák Igor ŠK AD Jičín E 2126 2068 0
2014/2015 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 1907 1
2014/2015 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 1
2014/2015 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Brádler Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 1786 1791 1
2014/2015 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1975 1969 0
2014/2015 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Hlavatý Jaroslav TJ SKP Valdice 1675 1685 ½
2014/2015 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 1
2014/2015 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2213 2175 0
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1760 1904 1
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 1
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 1
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Dolanský Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1590 1792 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 1
2013/2014 2 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 1 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1565 1611 1
2013/2014 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1849 1838 ½
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1647 1631 ½
2013/2014 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 Charvát Václav ŠK Lípa D 1688 1678 1
2013/2014 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 Krása Marek TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 1
2013/2014 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1616 1654 1
2013/2014 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 ½
2013/2014 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Novotný Jan TJ Nová Paka 1601 1
2013/2014 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1879 1877 0
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1669 ½
2013/2014 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1881 1838 1
2013/2014 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1856 1811 0
2013/2014 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1805 1
2013/2014 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 ½
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 1
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 ½
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1565 1611 1
2013/2014 1 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 Karp Maciej SK Slavia Orlová A 1587 1250 0
2012/2013 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 1
2012/2013 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1843 1835 1
2012/2013 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2025 2028 ½
2012/2013 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 0
2012/2013 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 1
2012/2013 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Dvořák David ŠK Lípa D 1817 1775 0
2012/2013 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1890 1917 ½
2012/2013 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 ½
2012/2013 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1840 ½
2012/2013 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1996 1953 ½
2012/2013 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1759 1732 ½
2012/2013 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 Charvát Václav ŠK Lípa E 1665 1678 1
2012/2013 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 Široký Robert Sokol Dubenec 1559 1
2012/2013 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1775 ½
2012/2013 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 ½
2012/2013 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½
2012/2013 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1899 1854 1
2012/2013 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1508 1
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha C 1479 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1440 ½
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Slovák Kilián Sokol Praha - Kobylisy 1609 1544 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Kosař Matěj ŠK Lípa 1641 1622 1
2012/2013 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Ambrožová Lucie TJ Štefanydes Polička B 1397 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1575 1575 ½
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1485 1593 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny D 1462 1462 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 Kolč Lukáš Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 11 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 ½
2011/2012 10 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1
2011/2012 8 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Havelka Josef TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 0
2011/2012 7 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1763 1768 1
2011/2012 5 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 0
2011/2012 4 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 ½
2011/2012 3 Č Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1766 1812 0
2011/2012 2 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Nguyen Thai Dai Van ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 0
2011/2012 1 B Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1508 1
2011/2012 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 1
2011/2012 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 1992 ½
2011/2012 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2050 2066 0
2011/2012 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Friedrich Vladimír Lokomotiva Trutnov 2110 2071 0
2011/2012 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 0
2011/2012 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Buchar Petr TJ Dvůr Králové nad Labem B 2034 2034 0
2011/2012 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 0
2011/2012 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa D 1909 1915 0
2011/2012 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 0
2011/2012 9 B Nový Bydžov B 1804 1783 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 1
2011/2012 7 B Nový Bydžov B 1804 1783 Nosek Jiří Sokol HK B 1706 1668 1
2011/2012 6 Č Nový Bydžov B 1804 1783 Gersenson Jesse SK Lipa E 1824 1777 0
2011/2012 3 Č Nový Bydžov B 1804 1783 Kudr Roman Dubenec 1989 1946 ½
2011/2012 2 B Nový Bydžov B 1804 1783 Staněk Petr Jaroměř C 1812 1
2010/2011 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2178 ½
2010/2011 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2036 0
2010/2011 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1991 0
2010/2011 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2010 0
2010/2011 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1878 ½
2010/2011 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Wenke Jiří TJ Loko Trutnov 2027 0
2010/2011 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 ½
2010/2011 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1977 ½
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2065 0
2010/2011 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 ½
2010/2011 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1627 0
2010/2011 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Kučera Tomáš 1. Novoborský ŠK 1391 1
2010/2011 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy A 1635 1
2010/2011 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Vlasatý Lukáš Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1729 ½
2010/2011 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Novotná Barbora Desko Liberec C 1604 1
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Hejduk Miroslav Desko Liberec B 1669 1
2010/2011 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 1
2009/2010 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Krupička Jakub Desko Liberec "B" 1527 ½
2009/2010 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1551 ½
2009/2010 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1588 ½
2009/2010 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Matras Vojtěch Jiskra Jaroměř 1100 1
2009/2010 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 0
2009/2010 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Sion David TJ Štefanydes Polička 1435 1
2009/2010 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Vaculík Jakub ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 1
2009/2010 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1573 1
2009/2010 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Nešpůrek Petr 2222 Polabiny "A" 1557 1
2009/2010 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Vlasatý Lukáš Sokol Praha-Kobylisy "B" 1100 1
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Rež Matouš 2222 Polabiny "B" 1324 ½
2009/2010 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Vaníček Aleš TJ Baník Žacléř 1683 1
2009/2010 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 0
2009/2010 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Flašar Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1736 0
2009/2010 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Holan Karel SK HSM Trutnov 1504 1
2009/2010 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Vaňouček Pavel ŠK Jilemnice 1607 1
2009/2010 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa C 1880 0
2009/2010 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1679 1
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1788 ½
2008/2009 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 ½
2008/2009 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 ŠK Zlín 1
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1376 ½
2008/2009 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Kocourková Zuzana Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 0
2008/2009 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 ½
2008/2009 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Janouchová Marcela Biomedica Říčany 1514 1
2008/2009 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 0
2008/2009 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1720 0
2008/2009 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 ½
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1480 0
2008/2009 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Janouchová Marcela Biomedica Říčany 1514 1
2008/2009 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Šourek Martin Šachklub Sokol Klatovy 1445 ½
2008/2009 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 0
2008/2009 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Ta Van Duy ŠK Most 1680 0
2008/2009 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1250 ½
2008/2009 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Vaníček Aleš TJ Baník Žacléř 1703 1
2008/2009 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1893 0
2007/2008 11 B Sokol Hradec Králové 1250 Nešpůrek Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 0
2007/2008 10 Č Sokol Hradec Králové 1250 Krátký Josef TJ Lanškroun 1250 ½
2007/2008 9 B Sokol Hradec Králové 1250 Nosek Jakub Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1380 ½
2007/2008 8 B Sokol Hradec Králové 1250 Hartman Vítek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 0
2007/2008 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Ulman Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1252 1
2007/2008 6 Č Sokol Hradec Králové 1250 Felcman Tomáš SK Žamberk 1737 ½
2007/2008 5 Č Sokol Hradec Králové 1250 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 0
2007/2008 4 Č Sokol Hradec Králové 1250 Kubáček Radek TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2007/2008 3 B Sokol Hradec Králové 1250 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1650 ½
2007/2008 2 Č Sokol Hradec Králové 1250 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1657 0
2007/2008 1 Č Sokol Hradec Králové 1250 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec "B" 1419 1
2007/2008 7 Č Jiskra N. Bydžov C 1250 Jedličková Petra DDM Týniště 1
2007/2008 6 Č Jiskra N. Bydžov C 1250 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1250 1
2007/2008 5 B Jiskra N. Bydžov C 1250 Heřman Ondřej Panda Rychnov D 1250 ½
2007/2008 4 Č Jiskra N. Bydžov C 1250 Sršeň Tomáš Panda Rychnov C 1504 1
2007/2008 3 B Jiskra N. Bydžov C 1250 Hejzlar Jan DDM Třebechovice 1
2007/2008 2 B Jiskra N. Bydžov C 1250 Hromádka Ondřej Sokol Hradec Kr. B 1250 1
2007/2008 1 Č Jiskra N. Bydžov C 1250 Komárková Tereza ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2006/2007 11 Č Sokol Hradec Králové Tölg Tomáš Lokomotiva Česká Třebová 1100 1
2006/2007 10 B Sokol Hradec Králové Sršeň Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 0
2006/2007 9 Č Sokol Hradec Králové Gregor Jiří M-Team Jiskra Jaroměř 0
2006/2007 7 Č Sokol Hradec Králové Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2006/2007 6 Č Sokol Hradec Králové Kainek Jan SK Žamberk 1100 1
2006/2007 5 B Sokol Hradec Králové Vaculík Jakub ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 4 Č Sokol Hradec Králové Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 0
2006/2007 3 B Sokol Hradec Králové Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 0
2006/2007 2 B Sokol Hradec Králové Popelušáková Angelika ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 1 Č Sokol Hradec Králové Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 0
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kout Tomáš Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Čeřovský Jiří Lázně Bělohrad A ½
2006/2007 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Nosek Jakub Panda Rychnov B 1470 0
2006/2007 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Ševčík Radek Panda Rychnov C 1
2006/2007 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Baťka Jan DDM Třebechovice 1536 0
2006/2007 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Provazník Jan Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Koblása Petr Panda Rychnov D 1
2006/2007 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kačaras Tomáš DDM Týniště 1