Hráč Mészáros Luděk

Mészáros Luděk

User Pic
Jméno: Mészáros Luděk
Oddíl: Sokol Tábor
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2121
Elo mezinárodní: 2131
ID: 284
FIDE ID: 308153
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č Sokol Tábor B 2113 2098 Brom Jiří ŠS Bechyně 2009 2009 1
2017/2018 9 B Sokol Tábor B 2086 2098 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2081 2076 1
2017/2018 8 Č Sokol Tábor B 2086 2098 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2016 2005 1
2017/2018 7 B Sokol Tábor B 2108 2098 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 2083 2091 0
2017/2018 6 Č Sokol Tábor B 2108 2098 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1796 1817 ½
2017/2018 5 B Sokol Tábor B 2113 2098 Havlík Jan Tatran Prachatice 2398 2376 0
2017/2018 4 Č Sokol Tábor B 2113 2098 Janovský Martin DDM Písek 2019 1973 1
2017/2018 3 Č Sokol Tábor B 2113 2098 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 ½
2017/2018 2 B Sokol Tábor B 2114 2095 Stinka Jakub Šachklub Písek B 2106 1989 0
2017/2018 1 Č Sokol Tábor B 2114 2095 Popelka Oldřich Sn Jindřichův Hradec 2140 2110 1
2017/2018 11 B Sokol Tabor 2127 2098 Matějka Radek SACHklub Pisek 1942 1958 1
2017/2018 10 Č Sokol Tabor 2113 2098 Hejda Antonín Eurovia Praha 1992 2035 1
2017/2018 9 B Sokol Tabor 2086 2098 Gernert Otakar Sokol Kolin 2059 2059 1
2017/2018 7 B Sokol Tabor 2108 2098 Vlková Anežka TJ Spartak Vlasim 1954 1894 ½
2017/2018 6 Č Sokol Tabor 2108 2098 Krejčí Martin Klub sachistu Ricany 1925 2097 2092 ½
2017/2018 5 B Sokol Tabor 2113 2098 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 1
2017/2018 4 Č Sokol Tabor 2113 2098 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2081 2084 1
2017/2018 3 B Sokol Tabor 2113 2098 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2141 2173 0
2017/2018 1 B Sokol Tabor 2114 2095 Polák Benedikt Sparta Kutna Hora 2135 2134 ½
2015/2016 11 B Sokol Tábor 2083 2090 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½
2015/2016 10 Č Sokol Tábor 2083 2090 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 1
2015/2016 9 B Sokol Tábor 2083 2090 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 1
2015/2016 8 Č Sokol Tábor 2083 2090 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2044 2037 1
2015/2016 7 B Sokol Tábor 2083 2090 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 0
2015/2016 6 Č Sokol Tábor 2083 2090 Žák Zbyněk Sokol Kolín 1992 1977 1
2015/2016 5 B Sokol Tábor 2083 2090 Rous Daniel ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 ½
2015/2016 4 Č Sokol Tábor 2083 2090 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 0
2015/2016 3 Č Sokol Tábor 2083 2090 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2098 2122 ½
2015/2016 2 B Sokol Tábor 2083 2090 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 ½
2015/2016 1 Č Sokol Tábor 2083 2090 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 1
2015/2016 11 Č Sokol Tábor B 2083 2090 Matějka Radek Šk Písek B 2044 2037 ½
2015/2016 10 B Sokol Tábor B 2083 2090 Hausner Ivan DDM Písek B 2331 2344 0
2015/2016 9 Č Sokol Tábor B 2083 2090 Škorpík Martin Šk Český Krumlov 2195 2190 ½
2015/2016 8 B Sokol Tábor B 2083 2090 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 0
2015/2016 7 Č Sokol Tábor B 2083 2090 Houdek Pavel ŠSRH Bechyně 2073 2058 1
2015/2016 6 B Sokol Tábor B 2083 2090 Punčochář Jiří QCC Č.Budějovice B 2114 2095 ½
2015/2016 5 Č Sokol Tábor B 2083 2090 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 ½
2015/2016 4 B Sokol Tábor B 2083 2090 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 0
2015/2016 3 Č Sokol Tábor B 2083 2090 Havlík Jan Tatran Prachatice 2389 2373 ½
2015/2016 2 B Sokol Tábor B 2083 2090 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 1
2014/2015 10 Č Sokol Tábor 2103 2123 Jandl Vojtěch Šachový spolek Reality Bechyně A 1890 1955 1
2014/2015 9 B Sokol Tábor 2103 2123 Mařík Miloslav Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 1
2014/2015 8 Č Sokol Tábor 2103 2123 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2051 2049 0
2014/2015 7 Č Sokol Tábor 2103 2123 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1761 1761 1
2014/2015 6 B Sokol Tábor 2103 2123 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 1
2014/2015 5 Č Sokol Tábor 2103 2123 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2040 1988 ½
2014/2015 4 B Sokol Tábor 2103 2123 Fiala Jan QCC České Budějovice B 2000 2025 1
2014/2015 3 Č Sokol Tábor 2103 2123 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1960 1916 ½
2014/2015 2 B Sokol Tábor 2103 2123 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1864 1881 1
2014/2015 1 Č Sokol Tábor 2103 2123 Samec Antonín ČZ Strakonice A 2089 2105 1
2013/2014 11 B Sokol Tábor B 2094 2090 Janovský Martin DDM Písek B 2003 2006 1
2013/2014 10 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 ½
2013/2014 9 B Sokol Tábor B 2094 2090 Klicnar Martin Šk Český Krumlov 2200 2187 0
2013/2014 8 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 1
2013/2014 7 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Vacek Miroslav Qcc České Budějovice B 2033 2042 1
2013/2014 6 B Sokol Tábor B 2094 2090 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 1
2013/2014 5 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2093 2093 0
2013/2014 4 B Sokol Tábor B 2094 2090 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 0
2013/2014 3 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 0
2013/2014 2 B Sokol Tábor B 2094 2090 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2093 2090 ½
2013/2014 1 Č Sokol Tábor B 2094 2090 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 1
2013/2014 11 Č Sokol Tábor 2094 2090 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 0
2013/2014 10 B Sokol Tábor 2094 2090 Jirk Aleš ŠK Joly Lysá nad Labem C 2182 2172 1
2013/2014 8 B Sokol Tábor 2094 2090 Pecháček Stanislav ŠO TJ Dukla Praha 2044 2029 ½
2013/2014 4 B Sokol Tábor 2094 2090 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 1
2013/2014 3 B Sokol Tábor 2094 2090 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora 2008 2007 ½
2013/2014 2 Č Sokol Tábor 2094 2090 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2074 2069 ½
2013/2014 1 B Sokol Tábor 2094 2090 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 0
2012/2013 11 B Sokol Tábor A 2124 2125 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2285 2290 0
2012/2013 10 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2187 2188 ½
2012/2013 9 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2178 2160 ½
2012/2013 8 B Sokol Tábor A 2124 2125 Vincze Roman SFiala Gambit Jihlava 2111 2108 ½
2012/2013 7 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2131 2102 0
2012/2013 6 B Sokol Tábor A 2124 2125 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2242 2236 ½
2012/2013 5 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 ½
2012/2013 4 B Sokol Tábor A 2124 2125 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2103 2085 1
2012/2013 3 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2159 2157 ½
2012/2013 2 B Sokol Tábor A 2124 2125 Zvára David TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 0
2012/2013 1 Č Sokol Tábor A 2124 2125 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2237 2224 0
2011/2012 11 B Sokol Tábor B 2158 2164 Janeček Josef ŠS Bechyně 2091 2096 ½
2011/2012 10 Č Sokol Tábor B 2158 2164 Grill Roman Šachklub Písek B 2134 2130 0
2011/2012 8 B Sokol Tábor B 2158 2164 Loskot Petr Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 1
2011/2012 7 Č Sokol Tábor B 2158 2164 Melmuk Petr Spartak Počátky 2092 2092 1
2011/2012 6 B Sokol Tábor B 2158 2164 Richtr Zdeněk SK Royal České Budějovice 2139 2118 1
2011/2012 5 Č Sokol Tábor B 2158 2164 Janovský Martin Spartak Soběslav 1975 1976 ½
2011/2012 4 B Sokol Tábor B 2158 2164 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 0
2011/2012 3 Č Sokol Tábor B 2158 2164 Spal Milan ČZ Strakonice A 2223 2218 0
2011/2012 2 B Sokol Tábor B 2158 2164 Papáček Štěpán Traxler Veselí n.Lužn. 2281 2231 0
2011/2012 1 Č Sokol Tábor B 2158 2164 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1689 1
2011/2012 11 Č Sokol Tábor 2158 2164 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2152 2159 ½
2011/2012 10 B Sokol Tábor 2158 2164 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1972 1961 1
2011/2012 9 Č Sokol Tábor 2158 2164 Nečada Martin Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2155 ½
2011/2012 8 B Sokol Tábor 2158 2164 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2179 2179 0
2011/2012 7 B Sokol Tábor 2158 2164 Novák Michal Sokol Plzeň 1 2125 2134 ½
2011/2012 6 Č Sokol Tábor 2158 2164 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2235 2227 ½
2011/2012 5 B Sokol Tábor 2158 2164 Jandečka Tomáš Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 1
2011/2012 4 Č Sokol Tábor 2158 2164 Pokrupa Marek ŠK Líně 2222 2198 0
2011/2012 3 B Sokol Tábor 2158 2164 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2005 1990 1
2011/2012 2 Č Sokol Tábor 2158 2164 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2183 2146 0
2011/2012 1 B Sokol Tábor 2158 2164 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2178 2182 1
2010/2011 11 B Sokol Tabor A 2235 Ptáčník Stanislav Sokol Domazlice 2109 ½
2010/2011 10 Č Sokol Tabor A 2235 Folk Petr Sokol Plzen 1 2242 0
2010/2011 9 B Sokol Tabor A 2235 Kříž Daniel SSK HerNyr 1955 1
2010/2011 8 Č Sokol Tabor A 2235 Turner Radek SK Line A 2168 ½
2010/2011 7 Č Sokol Tabor A 2235 Pinc Miroslav Sokol Platan Pisek 2198 0
2010/2011 6 B Sokol Tabor A 2235 Vedral Oldřich OAZA Praha 2256 0
2010/2011 5 Č Sokol Tabor A 2235 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2147 ½
2010/2011 4 B Sokol Tabor A 2235 Kopecký Pavel Sachovy klub Viktoria Zizkov 2239 ½
2010/2011 3 Č Sokol Tabor A 2235 Blecha Miroslav Sokol Plzen Letna A 2194 0
2010/2011 2 B Sokol Tabor A 2235 Pravdík Kamil Sokol Tabor B 2059 1
2010/2011 1 Č Sokol Tabor A 2235 Vichnar David Sokol Vysehrad B 2223 0
2009/2010 11 Č Sokol Tábor A 2203 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2198 ½
2009/2010 10 B Sokol Tábor A 2203 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy A 2297 1
2009/2010 9 Č Sokol Tábor A 2203 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2162 ½
2009/2010 8 B Sokol Tábor A 2203 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2164 ½
2009/2010 7 Č Sokol Tábor A 2203 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2182 0
2009/2010 6 B Sokol Tábor A 2203 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná A 2200 1
2009/2010 5 B Sokol Tábor A 2203 Mařík Petr ŠK Líně A 2139 1
2009/2010 4 Č Sokol Tábor A 2203 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2138 1
2009/2010 3 B Sokol Tábor A 2203 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 A 2229 1
2009/2010 2 Č Sokol Tábor A 2203 Klicnar Martin SK Viktoria Žižkov A 2158 1
2009/2010 1 B Sokol Tábor A 2203 Wasserbauer Radek TJ Spartak Žebrák A 2061 1
2008/2009 11 Č Sokol Tábor A 2223 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1900 1
2008/2009 10 B Sokol Tábor A 2223 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2199 1
2008/2009 9 B Sokol Tábor A 2223 Pinc Miroslav ŠK Pyrit Příbram A 2185 ½
2008/2009 8 Č Sokol Tábor A 2223 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2149 1
2008/2009 7 B Sokol Tábor A 2223 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha A 2284 1
2008/2009 6 Č Sokol Tábor A 2223 Šimek Petr TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 0
2008/2009 5 B Sokol Tábor A 2223 Petrová Kristýna Sokol Klatovy A 2179 1
2008/2009 4 Č Sokol Tábor A 2223 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2160 1
2008/2009 3 B Sokol Tábor A 2223 Petr Jan TJ Pankrác Praha B 2199 0
2008/2009 2 Č Sokol Tábor A 2223 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy A 2235 0
2008/2009 1 B Sokol Tábor A 2223 Kopecký Pavel ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2155 1
2007/2008 10 B Sokol Tábor C 2182 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1765 1
2007/2008 9 Č Sokol Tábor C 2182 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice A 1
2007/2008 8 B Sokol Tábor C 2182 Mezera Lukáš QCC Č. Budějovice B 2100 0
2007/2008 7 Č Sokol Tábor C 2182 Maxera David QCC Č. Budějovice C 2031 1
2007/2008 6 B Sokol Tábor C 2182 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2004 1
2007/2008 5 Č Sokol Tábor C 2182 Hejl Jaroslav Beseda Veselí n.Lužn. 2085 1
2007/2008 4 B Sokol Tábor C 2182 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2105 1
2007/2008 3 Č Sokol Tábor C 2182 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2071 0
2007/2008 2 B Sokol Tábor C 2182 Novák Jiří Spartak MAS Sez. Ústí 1883 1
2007/2008 1 Č Sokol Tábor C 2182 Šlajs Vlastimil ŠK Týn n.Vlt. 1920 1
2007/2008 11 B Sokol Tábor A 2182 Herink Miroslav Sokol Vyšehrad Praha B 2264 1
2007/2008 10 Č Sokol Tábor A 2182 Váchal Josef Sokol Plzeň Letná A 2143 ½
2007/2008 9 B Sokol Tábor A 2182 Bebiak Jozef TJ Praga Praha A 2160 1
2007/2008 8 Č Sokol Tábor A 2182 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2145 0
2007/2008 7 B Sokol Tábor A 2182 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2215 ½
2007/2008 6 Č Sokol Tábor A 2182 Stluka František ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 1
2007/2008 5 B Sokol Tábor A 2182 Soukup Václav Viktoria Žižkov Praha A 2187 1
2007/2008 4 Č Sokol Tábor A 2182 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2106 ½
2007/2008 3 B Sokol Tábor A 2182 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2222 0
2007/2008 2 Č Sokol Tábor A 2182 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň 1 C 2173 1
2007/2008 1 Č Sokol Tábor A 2182 Hašek Václav Sokol Tábor B 2089 1
2006/2007 11 B Sokol Tábor B 2212 Vašíček Martin Sokol Domažlice A 2120 1
2006/2007 10 Č Sokol Tábor B 2212 Pokrupa Marek Sokol Plzeň LetnáA 2176 1
2006/2007 9 B Sokol Tábor B 2212 Zdeněk Petr Praga Praha B 2177 1
2006/2007 8 Č Sokol Tábor B 2212 Novák Michal Sokol Plzeň 1 C 2195 0
2006/2007 7 B Sokol Tábor B 2212 Pinc Miroslav Alva Pb Příbram A 2192 ½
2006/2007 6 Č Sokol Tábor B 2212 Kopta Pavel Sokol Kobylisy A 2342 0
2006/2007 5 B Sokol Tábor B 2212 Mašek Miroslav Sokol Vršovice B 2165 1
2006/2007 4 Č Sokol Tábor B 2212 Sharashenidze Akaki Praga Praha A 2284 ½
2006/2007 3 B Sokol Tábor B 2212 Šimek Petr QCC Č.Budějovice A 2321 0
2006/2007 2 Č Sokol Tábor B 2212 Janočko Petr Lokomotiva Plzeň A 2089 ½
2006/2007 1 B Sokol Tábor B 2212 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2213 0
2006/2007 11 B Sokol Tábor C 2212 Cuhra Martin QCC České Budějovice B 2045 ½
2006/2007 10 Č Sokol Tábor C 2212 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1920 1
2006/2007 9 B Sokol Tábor C 2212 Blažek Jiří Beseda Veselí nad Lužnicí 2213 ½
2006/2007 8 Č Sokol Tábor C 2212 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1997 ½
2006/2007 6 Č Sokol Tábor C 2212 Richtr Zdeněk QCC České Budějovice C 2116 1
2006/2007 5 B Sokol Tábor C 2212 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2098 0
2006/2007 4 Č Sokol Tábor C 2212 Brom Jiří ŠK Týn nad Vltavou 2101 ½
2006/2007 3 Č Sokol Tábor C 2212 Lacina Adolf Sokol Platan Písek 2252 1
2006/2007 2 B Sokol Tábor C 2212 Vlach Martin ČZ Strakonice 1899 1
2006/2007 1 Č Sokol Tábor C 2212 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1979 ½
2005/2006 11 Č Sokol Tábor B 2222 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 1
2005/2006 10 B Sokol Tábor B 2222 Loskot Petr Slovan Jindřichův Hradec 2072 ½
2005/2006 9 Č Sokol Tábor B 2222 Kellner Petr Sokol Písek B 1878 1
2005/2006 8 B Sokol Tábor B 2222 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1862 1
2005/2006 7 Č Sokol Tábor B 2222 Olejníček Jiří Loko DKV České Budějovice B 1975 1
2005/2006 6 B Sokol Tábor B 2222 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1988 1
2005/2006 5 Č Sokol Tábor B 2222 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2068 1
2005/2006 4 B Sokol Tábor B 2222 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1858 1
2005/2006 3 Č Sokol Tábor B 2222 Brom Jiří Reality Horňák Bechyně 2123 0
2005/2006 2 B Sokol Tábor B 2222 Šrámek Petr ČZ Strakonice 1876 1
2005/2006 1 B Sokol Tábor B 2222 Hašek Václav Sokol Tábor C 2113 ½
2005/2006 11 Č Sokol Tábor 2222 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 ½
2005/2006 10 B Sokol Tábor 2222 Hrubant Ivan TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 1
2005/2006 9 Č Sokol Tábor 2222 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice 2136 1
2005/2006 8 B Sokol Tábor 2222 Šimeček Alexej Praga Praha 2184 ½
2005/2006 7 B Sokol Tábor 2222 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2224 1
2005/2006 6 Č Sokol Tábor 2222 Drábek Miloslav Sokol Písek 2042 0
2005/2006 5 B Sokol Tábor 2222 Korostenski František QCC DKV České Budějovice 2230 ½
2005/2006 4 Č Sokol Tábor 2222 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 3 B Sokol Tábor 2222 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2245 ½
2005/2006 2 Č Sokol Tábor 2222 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2297 0
2005/2006 1 B Sokol Tábor 2222 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2194 1
2004/2005 11 B Sokol Tábor A 2197 Mišičko Ján ŠK Kladno 2068 1
2004/2005 10 Č Sokol Tábor A 2197 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2220 0
2004/2005 9 B Sokol Tábor A 2197 Havlík Jan Sokol Rekol Písek 2185 1
2004/2005 8 Č Sokol Tábor A 2197 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy 1996 1
2004/2005 7 B Sokol Tábor A 2197 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2128 0
2004/2005 6 Č Sokol Tábor A 2197 Hlaváček Karel ŠK Alva Pb Příbram 2001 1
2004/2005 5 B Sokol Tábor A 2197 Turner Radek Sokol Domažlice 2093 0
2004/2005 4 Č Sokol Tábor A 2197 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I C 2235 ½
2004/2005 3 B Sokol Tábor A 2197 Pokora Lubomír Baník Habartov 1989 ½
2004/2005 2 Č Sokol Tábor A 2197 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 ½
2004/2005 1 Č Sokol Tábor A 2197 Hrubý Milan Sokol Tábor B 2104 1
2003/2004 11 Č Sokol Tábor B 2170 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2268 1
2003/2004 10 B Sokol Tábor B 2170 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2115 0
2003/2004 9 Č Sokol Tábor B 2170 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 0
2003/2004 8 B Sokol Tábor B 2170 Pinc Miroslav ŠK Alva Příbram 2185 1
2003/2004 7 Č Sokol Tábor B 2170 Fryč Miroslav ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 0
2003/2004 6 B Sokol Tábor B 2170 Ondreját Miroslav Baník Eastman Sokolov 2046 1
2003/2004 5 Č Sokol Tábor B 2170 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2253 1
2003/2004 4 B Sokol Tábor B 2170 Mišičko Ján ŠK Kladno 2089 ½
2003/2004 3 Č Sokol Tábor B 2170 Přibyl Martin DP Holdia Praha B 2316 0
2003/2004 2 B Sokol Tábor B 2170 Gdovin Ján Sokol Písek 2231 1
2003/2004 1 Č Sokol Tábor B 2170 Orság Miroslav Sokol Klatovy 2172 1