Hráč Macháň Jan

Macháň Jan

User Pic
Jméno: Macháň Jan
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2281
Elo mezinárodní: 2289
ID: 28165
FIDE ID: 334774
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2283 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2065 2040 1
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 1
2017/2018 9 B TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 Nývlt Otto TJ Náchod B 1950 1956 1
2017/2018 8 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2280 2283 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2021 2008 1
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 2280 2283 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2023 2007 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2293 2283 Velecký Viktor TJ Hronov 2051 2072 0
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 1941 1934 1
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 1
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 Přibík Petr Slavia Hradec Králové C 1895 1931 1
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2294 2286 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1904 1909 1
2017/2018 9 B 2222 SK Polabiny C 2280 2283 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2031 2029 ½
2017/2018 6 Č 2222 SK Polabiny C 2293 2283 Grundman Václav SK Vysoke Myto 1999 1995 1
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny C 2281 2283 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2214 2169 ½
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny C 2281 2283 Valenta Vít SK Velke Losiny 2041 2076 ½
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny C 2294 2286 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2227 2239 ½
2016/2017 8 B 2222 SK Polabiny 2328 2286 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 ½
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny 2328 2286 Petrán Peter SK Sokol Vysehrad 2342 2325 ½
2016/2017 2 Č SK Rapid Pardubice 2328 2286 Vesselovsky Serguei BSS Frydek Mistek 2352 2330 ½
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 ½
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Moravec Vít Spartak Vlašim 2193 2182 1
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Umanec Filip GROP Praha 2249 2252 1
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2262 2273 ½
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Nídl Petr QCC České Budějovice 2168 2177 ½
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 Šmíd Miroslav TJ Praha-Pankrác 2198 2211 1
2015/2016 11 B 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 10 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. Kněž. 2315 2386 ½
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2086 2101 1
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 1
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 ½
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2176 2187 1
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2184 2183 1
2015/2016 1 Č 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 1
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 0
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 1
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 0
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½
2014/2015 11 B 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 0
2014/2015 9 B 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2095 2109 1
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 1
2014/2015 4 B 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 ½
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 ½
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 1
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2040 2064 ½
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 1
2013/2014 3 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Fusková Martina BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Pytolaj Radek TJ Tatran Litovel “B“ 1852 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 ½
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 1
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Vacek Antonín TJ Ostrava 2053 2067 1
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 ½
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2101 2093 1
2013/2014 3 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 ½
2013/2014 2 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2172 2180 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 ½
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 ½
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 1
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2085 2091 1
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 ½
2013/2014 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 1
2013/2014 5 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 ½
2013/2014 4 Č 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2220 2221 1
2013/2014 3 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Mesiarik Rudolf Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 ½
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Rojíková Lenka ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 1
2013/2014 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny B 1413 1399 1
2013/2014 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 1765 1771 1
2013/2014 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 1
2013/2014 2 Č 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1955 2028 1
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 1
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 0
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 1
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 ½
2012/2013 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 ½
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 1
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 0
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 ½
2012/2013 8 B 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 1
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 ½
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 0
2012/2013 5 Č 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 1
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2094 2093 ½
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Kracík Tomáš Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 1
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 ½
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 1
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 1
2012/2013 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny B 1496 1486 1
2012/2013 4 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2135 2211 ½
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 0
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 ½
2012/2013 11 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2219 2216 1
2012/2013 9 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Kohout Vratislav Sokol Praha - Vršovice 2144 2152 1
2012/2013 8 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Dvořák Jan TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 0
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2288 2287 ½
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2255 2261 ½
2012/2013 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 0
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 ½
2012/2013 2 Č 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 Pešout Jan TJ Pankrác 2235 2232 1
2011/2012 11 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 0
2011/2012 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 0
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Rubal Adam ŠK Zlín 2232 2225 ½
2011/2012 10 Č 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 1
2011/2012 8 Č 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové B 2252 2248 0
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2175 1
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Dvořák Libor ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2108 2140 1
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 0
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny C 2001 2035 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 1
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1949 1915 0
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1945 2114 1
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1953 2051 ½
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 1
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 ½
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 0
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 1
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 ½
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 1
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Vykouk Jan Chess Most 1838 1873 1
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 0
2011/2012 2 B 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 1
2011/2012 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 1
2010/2011 7 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 ½
2010/2011 6 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1
2010/2011 5 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 ½
2010/2011 4 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1
2010/2011 3 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1705 1
2010/2011 7 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 6 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1705 1
2010/2011 5 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 1
2010/2011 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 1905 Albertovič Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 1940 0
2010/2011 10 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 0
2010/2011 9 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 ½
2010/2011 5 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 1
2010/2011 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 ½
2010/2011 3 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Pavlíček Miroslav ŠK Polymar Lípa B 2089 1
2010/2011 2 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1
2010/2011 1 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2101 1
2009/2010 7 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 0
2009/2010 6 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2048 ½
2009/2010 5 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 1467 1
2009/2010 4 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1932 ½
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1782 1
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1632 1
2009/2010 11 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Velecký Viktor TJ Hronov B 2090 0
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1910 1
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1429 0
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 0
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Horniaková Dagmar Niki TJ Náchod C 1905 1
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 ½
2009/2010 2 B Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Klíma David TJ Spartak RK A 1862 0
2009/2010 1 B Panda Veolia ARTCO RK C 1805 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 ½
2009/2010 7 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1932 ½
2009/2010 6 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Kawulok Marek SK Slavia Orlova 1966 1
2009/2010 5 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 ½
2009/2010 4 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1782 1
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 1
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Náplava Pavel SK Boršice 1914 1
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1632 1
2009/2010 11 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1812 1
2009/2010 10 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1817 ½
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1573 ½
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1780 1
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Kykal Zbyněk TJ Jiskra Hořice A 1818 1
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1976 0
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1706 1
2009/2010 1 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 1
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1376 1
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Kocourková Zuzana Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1778 1
2008/2009 5 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 1
2008/2009 4 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 ŠK Zlín 1
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 ½
2008/2009 2 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 1
2008/2009 1 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Malá Anna Biomedica Říčany 1487 1
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1480 ½
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 ½
2008/2009 5 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Dvořák David TJ Jiskra Hořice 1908 0
2008/2009 4 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Sabolová Gabriela ŠK Most 1904 ½
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 1
2008/2009 2 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Malá Anna Biomedica Říčany 1487 1
2008/2009 1 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 Šourek Martin Šachklub Sokol Klatovy 1445 ½
2008/2009 11 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 1
2008/2009 10 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 1
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1825 ½
2008/2009 5 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Škoda Adam Slovan Broumov B 1707 0
2008/2009 4 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 1
2008/2009 2 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 1 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1966 1
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1608 Kulhánek František Slovan Broumov 1484 ½
2008/2009 4 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1608 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1789 ½
2008/2009 2 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1608 Španko Pavel NIKI TJ Náchod C 1509 1
2007/2008 11 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Rain Jan M-Team Jiskra Jaroměř 1322 ½
2007/2008 10 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Pajerský Michal TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 9 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1100 1
2007/2008 8 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 1
2007/2008 7 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Hartman Vítek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 6 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1373 1
2007/2008 5 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Vancl Jakub ŠŠ Desko Liberec "B" 1652 0
2007/2008 4 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Tomeš Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1308 1
2007/2008 3 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Vu Antonín TJ Lanškroun 1372 0
2007/2008 2 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Vančura Daniel 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 1 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 Kainek Jan SK Žamberk 1307 1
2007/2008 11 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové D 1712 0
2007/2008 8 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1688 ½
2007/2008 6 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1465 ½
2007/2008 5 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 0
2007/2008 2 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Gregor Jiří Jiskra Jaroměř B 1250 1
2007/2008 1 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 Žitný Dominik DDM Třebechovice n. Or. A 1474 ½
2007/2008 11 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1416 ½
2007/2008 10 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 1
2007/2008 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Jireš Michal Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Pátek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2007/2008 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Opička Jan Sokol Javornice 1569 1
2007/2008 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1450 1
2007/2008 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1604 0
2007/2008 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2006/2007 11 B Panda Rychnov n. Kn. Mahdal Radek ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 10 Č Panda Rychnov n. Kn. Uhlíř Jan Sokol Hradec Králové 0
2006/2007 9 B Panda Rychnov n. Kn. Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1379 0
2006/2007 8 Č Panda Rychnov n. Kn. Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1581 0
2006/2007 7 B Panda Rychnov n. Kn. Malá Michaela SK Žamberk 1317 0
2006/2007 6 B Panda Rychnov n. Kn. Zemanová Šárka ŠŠ Desko Liberec B 1
2006/2007 5 Č Panda Rychnov n. Kn. Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2006/2007 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Marek Miloš ŠK Dobruška 1478 0
2006/2007 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1533 1
2006/2007 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1836 0
2006/2007 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 0
2006/2007 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Kubíčková Eva ŠOK a.s. Kunvald D 1250 ½
2006/2007 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Plašil Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 0
2006/2007 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1544 0
2006/2007 11 B Panda Rychnov B Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2006/2007 10 Č Panda Rychnov B Vejvoda Vojtěch Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 9 B Panda Rychnov B DDM Týniště 1
2006/2007 8 Č Panda Rychnov B Hylas Martin Panda Rychnov D 1
2006/2007 7 Č Panda Rychnov B Římal Patrik Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1
2006/2007 6 Č Panda Rychnov B Otradovský Radek Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 5 Č Panda Rychnov B Knap Pavel Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 4 Č Panda Rychnov B Mílek Martin Lázně Bělohrad A 1
2006/2007 1 B Panda Rychnov B Petráněk Jiří Panda Rychnov C 1
2005/2006 11 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" ½
2005/2006 9 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1
2005/2006 7 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Marek Miloš ŠK Dobruška 1485 0
2005/2006 6 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Ptáček Bohumil ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 5 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Zahálka Tomáš ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1
2005/2006 4 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0
2005/2006 3 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Mareček Martin Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1
2005/2006 2 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Vrba Jan Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1
2005/2006 1 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Divíšek Václav Sokol Javornice 1389 0