Hráč Rut Vojtěch

Rut Vojtěch

User Pic
Jméno: Rut Vojtěch
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2087
Elo mezinárodní: 2115
ID: 27895
FIDE ID: 333190
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Havrlík Pavel ŠO Praga Praha D 1823 1838 0
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Crawley Gregory Unichess G 0 1793 1
2017/2018 6 B ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 0 1685 1
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Hackel Luděk ŠK DP Praha F 1932 1957 0
2017/2018 4 B ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Vít Zdeněk Sokol Praha Vršovice F 1707 1779 1
2017/2018 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Lhotský Michal TJ Pankrác G 2079 2089 ½
2017/2018 2 B ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Hruška Jan Sokol Nebušice 2055 2070 1
2017/2018 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad I 2115 2087 Němec Jan GROP F 0 1730 1
2017/2018 11 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2106 2122 ½
2017/2018 8 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Bicek Richard ŠK DP Praha B - EA Hotels 2123 2108 0
2017/2018 6 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1890 1881 1
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2103 2098 0
2017/2018 4 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Hála Martin TJ Pankrác C 2076 2077 ½
2017/2018 2 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2036 2041 ½
2017/2018 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2115 2087 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2095 2096 0
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2160 2140 Schula Michal TJ Neratovice A 2305 2289 0
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2158 2140 Šlampa Jan Bartos Unichess 2212 2189 ½
2017/2018 6 B SK Sokol Vysehrad 2163 2140 Kořenek František SK JOLY Lysa nad Labem C 1984 1978 ½
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2160 2140 Postupa Pavel TJ Pankrac 2253 2228 1
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2160 2140 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2180 2199 1
2017/2018 2 B SK Sokol Vysehrad 2160 2140 Kořenová Martina SK OAZA Praha 2178 2172 ½
2016/2017 11 Č Unichess C 2128 2111 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 1
2016/2017 8 B Unichess C 2128 2111 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 ½
2016/2017 6 B Unichess C 2128 2111 Jelínek Michal ŠK Viktoria Žižkov A 2158 2156 0
2016/2017 5 Č Unichess C 2128 2111 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 1
2016/2017 3 B Unichess C 2128 2111 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 ½
2016/2017 1 B Unichess C 2128 2111 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 ½
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Axamit Robert TJ Bohemians Praha D 2142 2087 ½
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Sviták David SK OAZA Praha D 2025 2022 ½
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Partl Miloslav Kbelská šachová reprezentace 1788 1781 1
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy D 2128 2109 1
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Hollan Petr SK OAZA Praha C 2290 2170 0
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2120 2141 ½
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 Bicek Richard Viktoria Žižkov B 2031 2043 1
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2221 2225 0
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy C 1804 1871 1
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Franěk Jan TJ Bohemians Praha C 1934 2012 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2202 2200 0
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Hála Martin TJ Praga Praha A 1902 1908 1
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 1
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2101 2097 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 ½
2015/2016 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Vrbata Zbyněk Unichess C 2327 2302 1
2015/2016 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Koller Martin ŠK Karlovy Vary 1858 1828 1
2015/2016 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2090 2113 1
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Folková Martina Šakal Kozolupy 2009 2107 1
2015/2016 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2093 2117 ½
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 Lýsek Lukáš TJ DUKLA Praha 1966 1952 1
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Satranský Jaroslav TJ Praga Praha A 2275 2285 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 0
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov A 2157 2167 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Sodoma Jan Bohemians Praha C 2330 2334 0
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2042 2047 ½
2014/2015 11 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 1
2014/2015 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Soukup Václav Viktoria Žižkov B 2117 2137 1
2014/2015 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Jaščenko Olga Unichess ČSOB E 2164 2107 0
2014/2015 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Trepka Jan TJ Praga Praha B 2207 2195 ½
2014/2015 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Vrabec Miloš Sokol Vršovice C 2169 2173 0
2014/2015 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 Veselský Michal USK Praha A 2091 2124 1
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2083 2119 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 ½
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2083 2119 Petr Jan TJ Bohemians Praha B 2099 2183 0
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2083 2119 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 0
2013/2014 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Mukashev Assan ŠK PORG B 2256 2256 0
2013/2014 10 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 1
2013/2014 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2188 1
2013/2014 8 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 1965 1949 1
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1896 1936 1
2013/2014 6 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Němec Milan TJ Praga Praha B 1946 1979 1
2013/2014 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Vaněk Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 ½
2013/2014 4 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 1
2013/2014 2 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0
2013/2014 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 1
2013/2014 11 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Šimeček Josef ŠACHklub Písek 1914 1935 0
2013/2014 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 2000 2052 1
2013/2014 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Toman Jan ŠK Tachov 2108 2071 1
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2259 2271 ½
2013/2014 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2215 2210 1
2013/2014 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Klíma Miloslav TJ Sokol Plzeň Letná 1963 2003 1
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Němec Roman TJ ČZ Strakonice 1893 1928 1
2013/2014 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2098 2106 1
2013/2014 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 0
2013/2014 10 Č Šachklub města Dobrovice 2065 2058 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 0
2013/2014 6 Č Šachklub města Dobrovice 2065 2058 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2217 2213 0
2013/2014 2 B Šachklub města Dobrovice 2065 2058 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2070 2072 0
2013/2014 1 Č Šachklub města Dobrovice 2065 2058 Vevera Radek Caissa Úholičky 2120 2118 1
2012/2013 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1777 1
2012/2013 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Seidl Antonín SFiala Gambit Jihlava 2028 2042 ½
2012/2013 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Petr Jan TJ Bohemians Praha B 2016 2008 ½
2012/2013 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Rýdl Jiří TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 1
2012/2013 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1913 1914 1
2012/2013 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 Janda Pavel Sokol Tábor A 2116 2097 0
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2154 2193 0
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2242 2238 0
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B 2119 2112 1
2011/2012 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 0
2011/2012 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Lácha Josef ERA-Poštovní spořitelna B 2065 2068 ½
2011/2012 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 1998 2042 Folková Martina Šakal Kozolupy 2136 2155 1
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2139 2134 1
2011/2012 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2231 2229 0
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2074 2088 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 1
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B 2257 2251 0
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Laštovka Jan Desko Liberec 2134 2108 0
2011/2012 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Linhart Jan TJ Sparta Kutná Hora 1956 1979 0
2011/2012 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Kaisler Martin TJ Jiskra Hořice 2081 2075 ½
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2005 1996 ½
2011/2012 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 1
2010/2011 11 Č Sokol Vysehrad B 1931 Matějka Radek Sokol Platan Pisek 1979 0
2010/2011 10 B Sokol Vysehrad B 1931 Straka Vojtěch OAZA Praha 2058 0
2010/2011 9 Č Sokol Vysehrad B 1931 Lauko Marián SK Cesky Krumlov 2002 1
2010/2011 8 B Sokol Vysehrad B 1931 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 0
2010/2011 7 Č Sokol Vysehrad B 1931 Štaif Martin Sokol Plzen Letna A 2038 0
2010/2011 6 B Sokol Vysehrad B 1931 Pekárková Eva Sokol Tabor B 1953 ½
2010/2011 5 B Sokol Vysehrad B 1931 Kracík Dobroslav SK Line A 2076 ½
2010/2011 4 Č Sokol Vysehrad B 1931 Nebehaj Ondřej Sokol Domazlice 1782 1
2010/2011 3 B Sokol Vysehrad B 1931 Palková Kateřina Sokol Plzen 1 2013 1
2010/2011 2 Č Sokol Vysehrad B 1931 Král Petr SSK HerNyr 1900 1
2010/2011 1 B Sokol Vysehrad B 1931 Žárský Kamil Sokol Tabor A 2039 ½
2008/2009 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1749 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 ½
2008/2009 7 B ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1749 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2129 0
2006/2007 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2041 0
2006/2007 10 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1386 1
2006/2007 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Fidrmuc Ladislav SK OAZA Praha B 1871 1
2006/2007 8 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Fiala Jan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1544 ½
2006/2007 7 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 2088 0
2006/2007 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1546 0
2006/2007 5 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Vandas Jakub ŠK Smíchov Praha 1809 0
2006/2007 4 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Svatoš Jiří Slavoj České Budějovice B 1250 ½
2006/2007 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1675 0
2006/2007 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1978 0
2006/2007 1 B ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 Škoda Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1967 0
2005/2006 11 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Stratil Ladislav Slavoj České Budějovice B 1250 1
2005/2006 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Durchan Jan Slavoj České Budějovice A 1510 1
2005/2006 9 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Pazderka Radek TJ Spartak Pelhřimov 1373 0
2005/2006 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1455 0
2005/2006 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Růžička Václav TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 0
2005/2006 6 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1456 0
2005/2006 5 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1618 ½
2005/2006 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Pikhart Miroslav Slavoj České Budějovice C 1250 1
2005/2006 3 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Waage Herbert Slavoj České Budějovice D 1250 1
2005/2006 2 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Němec Šimon TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 1
2005/2006 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 Zerzánková Aneta TJ Náměšť nad Oslavou 1304 ½