Hráč Kraus Tomáš

Kraus Tomáš

User Pic
Jméno: Kraus Tomáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2422
Elo mezinárodní: 2432
ID: 27877
FIDE ID: 331708
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové n.L. 2429 2410 Gloser David ŠK Lípa B 2013 1997 1
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 Nosek Jan DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 ½
2017/2018 9 B TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 Pultar Petr TJ Náchod B 1864 1867 1
2017/2018 8 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2429 2410 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2046 2034 1
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 2429 2410 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 1926 1941 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2426 2410 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2387 0 1
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2181 2153 1
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2080 2064 0
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1920 1938 1
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2433 2420 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 2063 2045 1
2017/2018 11 B SK Zikuda Turnov 2429 2410 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2330 2360 0
2017/2018 10 Č SK Zikuda Turnov 2429 2410 Paszewski Mateusz SK DURAS BVK Kralovo Pole 2316 0 1
2017/2018 9 B SK Zikuda Turnov 2429 2410 Petr Martin GASCO Pardubice 2466 2466 1
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2429 2410 Navara David 1. Novoborsky SK 2745 2738 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2429 2410 Bernášek Jan Unichess 2477 2463 ½
2017/2018 6 B SK Zikuda Turnov 2426 2410 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2412 2406 1
2017/2018 5 Č SK Zikuda Turnov 2426 2410 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2219 2240 1
2017/2018 4 Č SK Zikuda Turnov 2432 2410 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 ½
2017/2018 3 B SK Zikuda Turnov 2432 2410 Jurásek Miroslav SK mesta Lysa nad Labem 2292 2286 1
2017/2018 2 B SK Zikuda Turnov 2432 2410 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2489 2482 ½
2017/2018 1 Č SK Zikuda Turnov 2432 2410 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2483 2476 ½
2017/2018 9 B ŠK AD Jičín 2429 2410 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2151 2162 1
2017/2018 5 B ŠK AD Jičín 2432 2410 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 ½
2017/2018 2 Č ŠK AD Jičín 2432 2410 Maník Mikuláš SK Děčín 2423 0 ½
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín 2433 2420 Rubeš Jan ŠK Teplice 2285 2279 0
2016/2017 11 B SK AD Jicin B 2426 2429 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 ½
2016/2017 10 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 1
2016/2017 9 B SK AD Jicin B 2426 2429 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 ½
2016/2017 8 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 ½
2016/2017 7 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 ½
2016/2017 6 B SK AD Jicin B 2426 2429 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 0
2016/2017 5 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2331 2344 0
2016/2017 4 B SK AD Jicin B 2426 2429 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2016/2017 3 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2335 0
2016/2017 2 B SK AD Jicin B 2426 2429 Zanikov Konstantin SK AD JC Smichov 2153 2155 1
2016/2017 1 Č SK AD Jicin B 2426 2429 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2324 2343 1
2016/2017 11 Č SK AD Jicin 2426 2429 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2016/2017 10 B SK AD Jicin 2426 2429 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2016/2017 9 B SK AD Jicin 2426 2429 Repka Christopher SK Rapid Pardubice 0
2016/2017 8 B SK AD Jicin 2426 2429 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2016/2017 7 Č SK AD Jicin 2426 2429 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 1
2016/2017 6 Č SK AD Jicin 2426 2429 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 5 B SK AD Jicin 2426 2429 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 0
2016/2017 4 B SK AD Jicin 2426 2429 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 1
2016/2017 3 Č SK AD Jicin 2426 2429 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 ½
2016/2017 2 Č SK AD Jicin 2426 2429 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 ½
2016/2017 1 B SK AD Jicin 2426 2429 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 ½
2015/2016 11 B AD Jičín 2426 2429 Constantinou Peter TJ Praha-Pankrác 2288 1
2015/2016 10 Č AD Jičín 2426 2429 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 1
2015/2016 9 B AD Jičín 2426 2429 Smolkov Igor GROP Praha 2331 1
2015/2016 8 Č AD Jičín 2426 2429 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 0
2015/2016 7 B AD Jičín 2426 2429 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2358 2337 1
2015/2016 6 Č AD Jičín 2426 2429 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2280 2260 0
2015/2016 5 B AD Jičín 2426 2429 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 1
2015/2016 3 B AD Jičín 2426 2429 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 1
2015/2016 1 B AD Jičín 2426 2429 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 ½
2015/2016 11 B AD Mahrla Praha 2426 2429 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 1
2015/2016 10 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½
2015/2016 9 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 0
2015/2016 8 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2015/2016 7 B AD Mahrla Praha 2426 2429 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 6 B AD Mahrla Praha 2426 2429 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2673 2638 0
2015/2016 5 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 1
2015/2016 4 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 1
2015/2016 3 B AD Mahrla Praha 2426 2429 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 1
2015/2016 2 B AD Mahrla Praha 2426 2429 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 ½
2015/2016 1 Č AD Mahrla Praha 2426 2429 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 1
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín 2405 2412 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 ½
2014/2015 10 Č ŠK AD Jičín 2405 2412 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 0
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín 2405 2412 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2283 1
2014/2015 7 B ŠK AD Jičín 2405 2412 Priehoda Vítězslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 0
2014/2015 6 Č ŠK AD Jičín 2405 2412 Vávra Pavel Unichess A 2333 2321 ½
2014/2015 5 B ŠK AD Jičín 2405 2412 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2375 2388 ½
2014/2015 4 Č ŠK AD Jičín 2405 2412 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 1
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín 2405 2412 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 0
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín 2405 2412 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 1
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín 2405 2412 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 1
2014/2015 11 B AD Mahrla Praha 2405 2412 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½
2014/2015 10 Č AD Mahrla Praha 2405 2412 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 1
2014/2015 8 B AD Mahrla Praha 2405 2412 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2455 2464 ½
2014/2015 7 Č AD Mahrla Praha 2405 2412 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 1
2014/2015 6 Č AD Mahrla Praha 2405 2412 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 0
2014/2015 5 B AD Mahrla Praha 2405 2412 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½
2014/2015 4 B AD Mahrla Praha 2405 2412 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 0
2014/2015 3 Č AD Mahrla Praha 2405 2412 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 ½
2014/2015 2 Č AD Mahrla Praha 2405 2412 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 1
2014/2015 1 B AD Mahrla Praha 2405 2412 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 1
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín B 2346 2355 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2262 2234 1
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 ½
2013/2014 9 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 1
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín B 2346 2355 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny C 2343 2332 1
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 ½
2013/2014 6 Č ŠK AD Jičín B 2346 2355 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 ½
2013/2014 5 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2370 ½
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín B 2346 2355 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. K. 2348 2386 1
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2159 2154 1
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín B 2346 2355 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 ½
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín B 2346 2355 Večeřa Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2215 2231 1
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín 2346 2355 Mudra Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2265 2284 ½
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2321 2315 1
2013/2014 9 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 ½
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín 2346 2355 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 1
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác 2145 2137 1
2013/2014 6 Č ŠK AD Jičín 2346 2355 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 2136 1
2013/2014 5 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín 2346 2355 Šuráň Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 1
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2339 2349 1
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín 2346 2355 Folk Petr ŠK Holdia DP Praha B 2229 2226 0
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 2346 2355 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 1
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Balín Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 1
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Forman Štěpán Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2320 2297 ½
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 1
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 ½
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 ½
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice 2290 2317 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 1
2012/2013 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 0
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 1
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 1
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2472 2464 ½
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2277 2276 1
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Schmidt-Schaeffer Sebastian ŠK Holdia DP Praha B 2360 ½
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 1
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 1
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 1
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 1
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 1
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Papay Marek Chess Most 1922 1949 1
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 1
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 1
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 1
2011/2012 1 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Skalický Tomáš KŠ Říčany 1925 1914 1895 1
2011/2012 11 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2154 2193 ½
2011/2012 10 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1966 1995 1
2011/2012 9 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Dostál Pavel Slovan Broumov 2087 2088 1
2011/2012 7 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 ½
2011/2012 6 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Velecký Viktor TJ Hronov 2180 2159 1
2011/2012 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 1
2011/2012 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Rusnák Jan TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 1
2011/2012 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 0
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 ½
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 1
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Spirin Oleg ŠK AD Jičín B 2493 2464 0
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 1
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 0
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 1
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Moravec Michal Sokol Kolín 2296 2294 1
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 ½
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 2197 2222 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 1
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Volčík Luděk SK Boršice 2069 ½
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 2159 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Polok Kacper SK Slavia Orlová 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Hořice 2159 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 2159 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Stárek Stanislav SK OAZA Praha 1905 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 2159 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 ½
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 2159 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Braun Marek Desko Liberec 2153 0
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Stárek Stanislav SK OAZA Praha 1905 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 2159 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 ½
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 2159 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 2159 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 11 Č SK Vysoke Myto 2159 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 10 B SK Vysoke Myto 2159 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 0
2010/2011 8 B SK Vysoke Myto 2159 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2151 1
2010/2011 6 B SK Vysoke Myto 2159 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 1
2010/2011 5 Č SK Vysoke Myto 2159 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 1
2010/2011 4 B SK Vysoke Myto 2159 Švanda Pavel SK Caissa Trebic B 2168 1
2010/2011 2 B SK Vysoke Myto 2159 Efler Lukáš 2222 SK Polabiny B 2236 0
2010/2011 1 B SK Vysoke Myto 2159 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice A 2159 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice A 2159 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2060 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1980 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice A 2159 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 1
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice A 2159 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 1
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice A 2159 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 1
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Hořice A 2159 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 1
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Volčík Luděk SK Boršice 1922 1
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 1
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 ½
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 1
2009/2010 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 1
2009/2010 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 0
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice B 2081 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2123 0
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice B 2081 Pražák Luděk TJ Hronov 2009 1
2009/2010 9 B TJ Jiskra Hořice B 2081 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 1
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Hořice B 2081 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 ½
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice B 2081 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 ½
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice B 2081 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 0
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice B 2081 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2425 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice B 2081 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 1
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice B 2081 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Hořice B 2081 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 1
2009/2010 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 1
2009/2010 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 0
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 1
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Rubeš Jan ŠK Most 2047 0
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 2016 0
2009/2010 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 1
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 11 Č TJ Lázně Bělohrad 2081 Buchar Petr ŠK Jilemnice 2007 1
2009/2010 10 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa C 1933 ½
2009/2010 9 Č TJ Lázně Bělohrad 2081 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2003 ½
2009/2010 8 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 1
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř ½
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 2081 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1856 1
2009/2010 4 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1902 1
2009/2010 3 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Cerha Michal TJ Loko Trutnov 2068 1
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 2081 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1883 1
2009/2010 1 B TJ Lázně Bělohrad 2081 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2040 1
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 0
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice 2019 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 2246 0
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1
2008/2009 4 B TJ Jiskra Hořice 2019 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2136 1
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 2019 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0
2008/2009 2 B TJ Jiskra Hořice 2019 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 ½
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 ½
2008/2009 11 B TJ Jiskra Hořice 2019 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod B 1713 1
2008/2009 10 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 0
2008/2009 9 B TJ Jiskra Hořice 2019 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín B 1996 1
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Štěpán Michal Slovan Broumov 2084 0
2008/2009 7 B TJ Jiskra Hořice 2019 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 1
2008/2009 6 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod A 2160 0
2008/2009 5 B TJ Jiskra Hořice 2019 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1893 1
2008/2009 4 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Kuru Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 ½
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 2019 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1
2008/2009 2 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1945 1
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Novotný Josef ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 0
2008/2009 8 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Vyhnálek Bohuslav ŠK Zikuda Turnov B"" 2152 0
2008/2009 7 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 6 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 0
2008/2009 5 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2093 0
2008/2009 4 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 2044 1
2008/2009 3 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1994 1
2008/2009 2 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2107 ½
2008/2009 1 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2129 0
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 1
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice 2019 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Půlpán Jakub Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 1
2008/2009 4 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 1
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 2019 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 ½
2008/2009 2 Č TJ Jiskra Hořice 2019 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 ½
2008/2009 1 B TJ Jiskra Hořice 2019 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2007/2008 7 B Jiskra Hořice 2072 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1
2007/2008 6 Č Jiskra Hořice 2072 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 1
2007/2008 5 B Jiskra Hořice 2072 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 0
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice 2072 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 1
2007/2008 3 B Jiskra Hořice 2072 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 ½
2007/2008 2 Č Jiskra Hořice 2072 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 0
2007/2008 1 Č Jiskra Hořice 2072 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 1
2007/2008 11 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2108 1
2007/2008 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 0
2007/2008 8 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 ½
2007/2008 7 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 6 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1988 0
2007/2008 5 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Pražák Luděk TJ Hronov 1949 0
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 1
2007/2008 2 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Novák Luděk ŠK Lípa 2001 1
2007/2008 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 Vondráček Jiří Sněžka TJ Náchod B 2000 ½
2007/2008 11 Č TJ Lázně Bělohrad 2072 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 2032 ½
2007/2008 10 B TJ Lázně Bělohrad 2072 Lipien Wieslaw Baník Žacléř 2108 0
2007/2008 9 B TJ Lázně Bělohrad 2072 Novák Luděk ŠK Lípa C 2001 ½
2007/2008 8 Č TJ Lázně Bělohrad 2072 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1903 1
2007/2008 7 B TJ Lázně Bělohrad 2072 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1979 0
2007/2008 6 Č TJ Lázně Bělohrad 2072 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1876 0
2007/2008 5 B TJ Lázně Bělohrad 2072 Bielavský Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 2030 1
2007/2008 4 Č TJ Lázně Bělohrad 2072 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem B 2004 ½
2007/2008 1 B TJ Lázně Bělohrad 2072 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2112 ½
2007/2008 7 B Jiskra Hořice 2072 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 1
2007/2008 6 Č Jiskra Hořice 2072 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 1
2007/2008 5 B Jiskra Hořice 2072 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 ½
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice 2072 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 0
2007/2008 3 B Jiskra Hořice 2072 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 ½
2007/2008 2 Č Jiskra Hořice 2072 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 0
2007/2008 1 B Jiskra Hořice 2072 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1
2006/2007 11 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Felcman Tomáš SK Žamberk 1597 1
2006/2007 10 B TJ Jiskra Hořice 1890 Jačisko Jakub ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2006/2007 9 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 8 B TJ Jiskra Hořice 1890 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. 1
2006/2007 7 B TJ Jiskra Hořice 1890 Bendová Tereza ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 6 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Rambousek Josef M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 5 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Kosek Marek ŠK+DDM Vysoké Mýto 1697 ½
2006/2007 4 B TJ Jiskra Hořice 1890 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1492 1
2006/2007 3 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Paulovič Michael Sokol Hradec Králové 1345 1
2006/2007 2 Č TJ Jiskra Hořice 1890 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec B 1360 1
2006/2007 1 B TJ Jiskra Hořice 1890 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1587 ½
2006/2007 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1890 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2078 ½
2006/2007 10 B TJ Lázně Bělohrad 1890 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 2057 1
2006/2007 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1890 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1919 ½
2006/2007 7 B TJ Lázně Bělohrad 1890 Urlich Martin SK policie Valdice 1668 1
2006/2007 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1890 Andrejs Stanislav Baník Žacléř 1773 1
2006/2007 5 B TJ Lázně Bělohrad 1890 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1989 0
2006/2007 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1890 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2099 0
2006/2007 3 B TJ Lázně Bělohrad 1890 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem B 2006 ½
2006/2007 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1890 Dytrych Pavel TJ Tatran Hostinné 1895 1
2006/2007 1 B TJ Lázně Bělohrad 1890 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové E 1969 0
2006/2007 11 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Štěpán Michal Slovan Broumov 2044 0
2006/2007 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Němec Zbyněk Slavia Hradec Králové C 2192 0
2006/2007 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2174 0
2006/2007 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Soural Karel TJ Hronov 2113 0
2006/2007 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2039 0
2006/2007 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1972 0
2006/2007 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 1962 ½
2006/2007 3 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2194 0
2006/2007 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Balcar Jaroslav Sokol Náchod 1803 0
2006/2007 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 1
2006/2007 11 B Lázně Bělohrad A 1890 Jedličková Petra DDM Týniště 1
2006/2007 10 Č Lázně Bělohrad A 1890 Pátek Adam Panda Rychnov D 1
2006/2007 9 B Lázně Bělohrad A 1890 Kolář Michael Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 8 Č Lázně Bělohrad A 1890 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov B ½
2006/2007 5 B Lázně Bělohrad A 1890 Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 ½
2006/2007 4 B Lázně Bělohrad A 1890 Ježek Adam Panda Rychnov B 1
2006/2007 3 B Lázně Bělohrad A 1890 Suchánek Michal Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 2 Č Lázně Bělohrad A 1890 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 1 B Lázně Bělohrad A 1890 Baťka Jan DDM Třebechovice 1536 1
2005/2006 11 Č Jiskra Hořice 1581 Žák Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim 1590 1
2005/2006 10 B Jiskra Hořice 1581 Zámečník Jan ŠK + DDM Vysoké Mýto 1721 ½
2005/2006 9 B Jiskra Hořice 1581 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec C 1435 1
2005/2006 8 B Jiskra Hořice 1581 Šrejber Michal Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 ½
2005/2006 7 B Jiskra Hořice 1581 Kán Vojtěch TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1298 1
2005/2006 6 Č Jiskra Hořice 1581 Vancl Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1644 0
2005/2006 5 B Jiskra Hořice 1581 Jančařík Joel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1
2005/2006 4 Č Jiskra Hořice 1581 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1513 ½
2005/2006 3 Č Jiskra Hořice 1581 Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec D 1390 1
2005/2006 2 B Jiskra Hořice 1581 Bednář Marcel SK Žamberk 1616 ½
2005/2006 1 Č Jiskra Hořice 1581 Marečková Martina Panda Rychnov n.Kn. 1839 0
2005/2006 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1581 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 ½
2005/2006 10 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov ½
2005/2006 8 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 1
2005/2006 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1581 Zinga Vít Baník Žacléř 1776 1
2005/2006 6 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 0
2005/2006 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1581 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1817 1
2005/2006 4 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1322 1
2005/2006 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1581 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1449 1
2005/2006 2 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1848 0
2005/2006 1 B TJ Lázně Bělohrad 1581 Šveda František SK policie Valdice 1698 0
2005/2006 11 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 ½
2005/2006 10 B Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2005/2006 9 B Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1627 1
2005/2006 8 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1571 ½
2005/2006 7 B Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 ½
2005/2006 6 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové C 1982 ½
2005/2006 5 B Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Balcar Jaroslav ŠK Lípa A 1504 1
2005/2006 4 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1930 1
2005/2006 3 B Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Pražák Luděk Sokol Náchod 1945 0
2005/2006 2 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1581 Blažek Martin Sklípek Spartak Vrchlabí 1667 1
2004/2005 8 Č TJ L.Bělohrad B Kubíková Alena TJ Jilemnice 1698 ½
2004/2005 6 Č TJ L.Bělohrad B Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1
2004/2005 5 B TJ L.Bělohrad B Splítek Josef TJ SO Lužany 1745 1
2004/2005 3 B TJ L.Bělohrad B Louda Miloslav SKP Valdice B 1441 ½
2004/2005 1 B TJ L.Bělohrad B Janák Jaroslav Tatran Hostinné B 1791 0
2004/2005 11 B Jiskra Horice Vondra Lukáš Loko Ceska Trebova 1675 1
2004/2005 10 B Jiskra Horice Tomeš Marek DDM Karosa V.Myto 1
2004/2005 9 Č Jiskra Horice Horníček Jan Panda Aqua Rychnov 1347 0
2004/2005 8 Č Jiskra Horice Dvořák David Sokol Hradec Kral. 1411 1
2004/2005 7 B Jiskra Horice Horký Aleš TJ Namest/Oslavou 1
2004/2005 6 B Jiskra Horice Zavadil Petr TJ Zdas Zdar/Sazav 1
2004/2005 5 Č Jiskra Horice Vaníček Lukáš Jis. RMKS N.Bydzov 0
2004/2005 4 Č Jiskra Horice Přikryl Tomáš TJ Sokol Jedovnice 1
2004/2005 3 Č Jiskra Horice Brandejs Zdenko SS Brno Vinohrady 1
2004/2005 2 Č Jiskra Horice Brož David Jiskra Havl.Brod B 1320 1
2004/2005 1 Č Jiskra Horice Kůs Martin TJ DDM Chrudim 1571 ½
2004/2005 9 Č TJ Jiskra Hořice B Vaněk Jiří J.RMSK Nový Bydžov 1546 0
2004/2005 8 B TJ Jiskra Hořice B Volman Václav TJ Lomnice n.P. 1725 1
2004/2005 7 Č TJ Jiskra Hořice B Müller Gerhard Baník Žacléř 1562 ½
2004/2005 5 Č TJ Jiskra Hořice B Tichý Jaroslav TJ Nová Paka B 1
2004/2005 1 Č TJ Jiskra Hořice B Vacek Josef ŠK AD Jičín B 1