Hráč Stratil Ladislav

Stratil Ladislav

User Pic
Jméno: Stratil Ladislav
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2349
Elo mezinárodní: 2351
ID: 27
FIDE ID: 300500
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B SK Velke Losiny 2349 2348 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2109 2115 1
2017/2018 10 Č SK Velke Losiny 2351 2348 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2214 2169 ½
2017/2018 9 B SK Velke Losiny 2349 2348 Hámorník Jozef TJ Zdar nad Sazavou 2120 0 1
2017/2018 6 B SK Velke Losiny 2350 2348 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2256 2260 ½
2017/2018 4 B SK Velke Losiny 2351 2348 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2057 2071 ½
2017/2018 2 B SK Velke Losiny 2351 2348 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2043 2019 ½
2016/2017 7 B TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 ½
2016/2017 6 Č TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2260 2264 1
2016/2017 5 B TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 1
2016/2017 3 B TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 1
2016/2017 2 Č TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Lys Josef Sokol Dobrá 2138 2189 ½
2016/2017 1 Č TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 1
2015/2016 11 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2184 2183 ½
2015/2016 10 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2321 2313 ½
2015/2016 6 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Kačírek Petr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2283 2286 ½
2015/2016 5 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 ½
2015/2016 4 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2215 2180 1
2015/2016 2 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2280 2260 ½
2015/2016 1 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 Havelka Josef ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 1
2014/2015 6 Č Ancora Tatran Litovel 2349 2344 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 0
2014/2015 4 Č Ancora Tatran Litovel 2349 2344 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 ½
2014/2015 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 ½
2014/2015 6 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 1
2014/2015 4 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 1
2014/2015 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 ½
2013/2014 6 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny C 2343 2332 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2159 2154 1
2013/2014 5 B ANCORA Tatran Litovel 2358 2357 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2455 2479 ½
2012/2013 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2362 2363 Kracík Tomáš Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 ½
2012/2013 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2362 2363 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 ½
2011/2012 8 Č Tatran Litovel 2369 2370 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2237 2187 0
2011/2012 5 B Tatran Litovel 2369 2370 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 ½
2011/2012 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 1
2011/2012 7 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 Klička Pavel ŠK Loštice 1878 1
2011/2012 6 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 1
2011/2012 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1938 1915 1
2011/2012 4 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 Sýkora Jan SK Prostějov 2149 2121 ½
2010/2011 7 B T.J. Sokol Šumperk 2348 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 1
2010/2011 3 Č T.J. Sokol Šumperk 2348 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 1
2010/2011 11 Č Tatran Litovel 2348 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2289 1
2010/2011 10 B Tatran Litovel 2348 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 ½
2010/2011 9 B Tatran Litovel 2348 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha 2219 1
2010/2011 8 Č Tatran Litovel 2348 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2350 0
2010/2011 7 Č Tatran Litovel 2348 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 1
2010/2011 6 B Tatran Litovel 2348 Sikorová Olga TŽ Třinec 2290 1
2009/2010 6 B T.J. Sokol Šumperk 2353 Macíček Jakub TJ Mořkov 2192 1
2009/2010 4 B T.J. Sokol Šumperk 2353 Vysoglad Petr BŠŠ FM B 2053 1
2009/2010 8 Č Tatran Litovel A 2353 Vrána František ŠK Staré Město 2285 1
2009/2010 7 B Tatran Litovel A 2353 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 1
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2353 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 0
2009/2010 5 B Tatran Litovel A 2353 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2170 1
2008/2009 11 B T.J. Sokol Šumperk 2360 Tikovský Alexandr ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2234 ½
2008/2009 10 Č T.J. Sokol Šumperk 2360 Nepomucký Ondřej Tatran Poštorná 2203 ½
2008/2009 9 B T.J. Sokol Šumperk 2360 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 0
2008/2009 6 B T.J. Sokol Šumperk 2360 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 1
2007/2008 11 Č Tatran Litovel 2368 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 ½
2007/2008 10 B Tatran Litovel 2368 Kleberc Karel Labortech-Geofin Ostrava 2287 0
2007/2008 9 B Tatran Litovel 2368 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 0
2007/2008 8 Č Tatran Litovel 2368 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2416 ½
2007/2008 7 Č Tatran Litovel 2368 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 0
2007/2008 6 B Tatran Litovel 2368 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1
2007/2008 5 B Tatran Litovel 2368 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 ½
2007/2008 4 B Tatran Litovel 2368 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 ½
2007/2008 3 Č Tatran Litovel 2368 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 ½
2007/2008 2 B Tatran Litovel 2368 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 ½
2007/2008 1 Č Tatran Litovel 2368 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 1
2006/2007 11 Č Tatran Litovel "A" 2393 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 ½
2006/2007 10 B Tatran Litovel "A" 2393 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2198 0
2006/2007 9 Č Tatran Litovel "A" 2393 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2283 ½
2006/2007 8 B Tatran Litovel "A" 2393 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2281 ½
2006/2007 7 Č Tatran Litovel "A" 2393 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2287 1
2006/2007 6 B Tatran Litovel "A" 2393 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2263 ½
2006/2007 5 Č Tatran Litovel "A" 2393 Nehybka Jiří Orel Ořechov "A" 2214 1
2006/2007 4 B Tatran Litovel "A" 2393 Pazdziora Michal ŠK Stonava "A" ½
2006/2007 3 Č Tatran Litovel "A" 2393 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno "B" 2158 1
2006/2007 2 B Tatran Litovel "A" 2393 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 0
2006/2007 1 B Tatran Litovel "A" 2393 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 ½
2006/2007 9 Č TJ Zikuda Turnov 2393 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 1
2006/2007 8 Č TJ Zikuda Turnov 2393 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 0
2005/2006 8 B Tatran Litovel "A" 2370 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2294 ½
2005/2006 7 Č Tatran Litovel "A" 2370 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 1
2005/2006 6 B Tatran Litovel "A" 2370 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2307 1
2005/2006 5 Č Tatran Litovel "A" 2370 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 1
2005/2006 4 B Tatran Litovel "A" 2370 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 1
2005/2006 3 Č Tatran Litovel "A" 2370 Jasný Stanislav BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 ½
2005/2006 2 B Tatran Litovel "A" 2370 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 1
2004/2005 9 B Tatran Litovel 2376 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov 2160 0
2004/2005 8 Č Tatran Litovel 2376 Hladík Josef CD Rating Brno 2216 1
2004/2005 6 B Tatran Litovel 2376 David Pavel Loko Brno 2421 0
2004/2005 5 Č Tatran Litovel 2376 Berezjuk Sergej ŠK Frýdek-Místek 2381 ½
2004/2005 4 B Tatran Litovel 2376 Švanda Pavel Duras BVK Brno A" 2244 1
2004/2005 3 Č Tatran Litovel 2376 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 ½
2004/2005 2 B Tatran Litovel 2376 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 ½
2004/2005 1 Č Tatran Litovel 2376 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná A" 2316 ½
2003/2004 8 B Tatran Litovel 2368 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 ½
2003/2004 6 B Tatran Litovel 2368 Černín Radim Slezan Opava 2204 1
2003/2004 5 B Tatran Litovel 2368 Macharáček Šimon Garde Brno 2181 1
2003/2004 4 Č Tatran Litovel 2368 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 1
2003/2004 3 B Tatran Litovel 2368 Jacková Jana VP Frýdek-Místek 2319 0
2003/2004 2 Č Tatran Litovel 2368 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 1
2003/2004 1 B Tatran Litovel 2368 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½