Hráč Pražák Luděk

Pražák Luděk

User Pic
Jméno: Pražák Luděk
Oddíl: TJ Hronov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1978
Elo mezinárodní: 1973
ID: 2673
FIDE ID: 323489
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 9 B TJ Hronov 1958 1964 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 1
2012/2013 5 B TJ Hronov 1958 1964 Slavík Libor DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 1
2012/2013 3 Č TJ Hronov 1958 1964 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1814 1764 1
2011/2012 6 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1996 1984 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod D 1880 1863 ½
2011/2012 11 Č TJ Hronov 1996 1984 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 0
2011/2012 8 B TJ Hronov 1996 1984 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 0
2011/2012 6 B TJ Hronov 1996 1984 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 0
2011/2012 5 Č TJ Hronov 1996 1984 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 ½
2011/2012 4 B TJ Hronov 1996 1984 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 1
2011/2012 3 Č TJ Hronov 1996 1984 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 ½
2011/2012 1 Č TJ Hronov 1996 1984 Dzieczkaniec Wieslaw Slovan Broumov 1878 0
2010/2011 11 B TJ Hronov 1992 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 2002 1
2010/2011 10 Č TJ Hronov 1992 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1851 ½
2010/2011 8 B TJ Hronov 1992 Velecký Vladimír TJ Jiskra Jaroměř 1734 ½
2010/2011 4 B TJ Hronov 1992 Zatloukal Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 2050 0
2010/2011 3 Č TJ Hronov 1992 Veselý Tomáš ŠK Polymar Lípa A 2160 0
2010/2011 2 B TJ Hronov 1992 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1927 1
2010/2011 1 Č TJ Hronov 1992 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0
2009/2010 11 Č TJ Hronov 2009 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1984 ½
2009/2010 10 B TJ Hronov 2009 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice B 2081 0
2009/2010 9 Č TJ Hronov 2009 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 0
2009/2010 7 B TJ Hronov 2009 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2117 0
2009/2010 5 B TJ Hronov 2009 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 ½
2009/2010 4 Č TJ Hronov 2009 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1942 1
2009/2010 3 B TJ Hronov 2009 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 0
2009/2010 1 B TJ Hronov 2009 Friedrich Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2077 0
2008/2009 11 B TJ Hronov A 2030 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1813 1
2008/2009 9 B TJ Hronov A 2030 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1958 ½
2008/2009 8 Č TJ Hronov A 2030 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 0
2008/2009 7 B TJ Hronov A 2030 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 1
2008/2009 6 Č TJ Hronov A 2030 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 0
2008/2009 4 Č TJ Hronov A 2030 Bernard Roman Sokol Červený Kostelec A 1683 1
2008/2009 3 B TJ Hronov A 2030 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 2028 0
2008/2009 2 Č TJ Hronov A 2030 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 1 B TJ Hronov A 2030 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1881 ½
2007/2008 11 Č TJ Hronov 1949 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2007/2008 10 B TJ Hronov 1949 Krám Jiří TJ Nová Paka 1882 1
2007/2008 9 Č TJ Hronov 1949 Novák Luděk ŠK Lípa 2001 1
2007/2008 7 Č TJ Hronov 1949 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2108 0
2007/2008 5 Č TJ Hronov 1949 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 1
2007/2008 4 B TJ Hronov 1949 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 0
2007/2008 3 Č TJ Hronov 1949 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 0
2007/2008 2 B TJ Hronov 1949 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 1
2007/2008 1 B TJ Hronov 1949 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 ½
2006/2007 11 B TJ Hronov 1934 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1929 ½
2006/2007 10 Č TJ Hronov 1934 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 2027 0
2006/2007 9 B TJ Hronov 1934 Ruda Ondřej ŠK Lípa 2078 ½
2006/2007 7 B TJ Hronov 1934 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 ½
2006/2007 6 Č TJ Hronov 1934 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 1
2006/2007 5 B TJ Hronov 1934 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1936 1
2006/2007 2 Č TJ Hronov 1934 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 ½
2005/2006 11 B Sokol Náchod 1945 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové C 1858 ½
2005/2006 10 Č Sokol Náchod 1945 Kaisler Martin ŠK Lípa A 1995 ½
2005/2006 9 B Sokol Náchod 1945 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1684 ½
2005/2006 6 B Sokol Náchod 1945 Horníček Jan Panda RWT Rychnov n.K. B 1486 0
2005/2006 3 Č Sokol Náchod 1945 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkr. 1581 1
2005/2006 2 B Sokol Náchod 1945 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 ½
2005/2006 1 Č Sokol Náchod 1945 Bém David TJ Dvůr Králové n.L. 1797 1
2004/2005 11 B Sokol Náchod 1923 Gogela Jan TJ Hronov 1927 0
2004/2005 10 Č Sokol Náchod 1923 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 1
2004/2005 9 B Sokol Náchod 1923 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 0
2004/2005 8 Č Sokol Náchod 1923 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové 2003 0
2004/2005 7 B Sokol Náchod 1923 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 0
2004/2005 6 Č Sokol Náchod 1923 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1924 1
2004/2005 5 B Sokol Náchod 1923 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 1
2004/2005 4 Č Sokol Náchod 1923 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 1
2004/2005 3 B Sokol Náchod 1923 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½
2004/2005 2 Č Sokol Náchod 1923 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 1
2004/2005 1 Č Sokol Náchod 1923 Klíma Miloš Panda Rychnov B 2012 ½
2003/2004 13 Č Sokol Náchod Flora Tomáš ŠK AD Jičín ½
2003/2004 12 B Sokol Náchod Sucharda Jiří Sokol Nová Paka ½
2003/2004 11 Č Sokol Náchod Neubauer Vilém DDM Lokomotiva Trutnov 0
2003/2004 10 B Sokol Náchod Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 9 B Sokol Náchod Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové nad Labem ½
2003/2004 8 Č Sokol Náchod Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A ½
2003/2004 7 B Sokol Náchod 1939 Miler Jan Slovan Broumov 1878 ½
2003/2004 6 Č Sokol Náchod 1939 Zatloukal Václav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1878 0
2003/2004 5 B Sokol Náchod 1939 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1771 1
2003/2004 4 Č Sokol Náchod 1939 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1886 1
2003/2004 2 Č Sokol Náchod 1939 Lukša Aleš ŠK Lípa B 1820 0
2003/2004 1 B Sokol Náchod 1939 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2138 1