Hráč Otradovec Luboš

Otradovec Luboš

User Pic
Jméno: Otradovec Luboš
Oddíl: Sokol Tábor
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1864
ID: 26655
FIDE ID: 346527
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 Č Sokol Tábor C 1864 1856 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1828 1813 1
2017/2018 3 Č Sokol Tábor C 1842 1856 Rybín Jan Šachklub Tábor 1811 1782 ½
2017/2018 1 B Sokol Tábor C 1842 1856 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1713 1735 1
2017/2018 8 Č Sokol T�bor B 1864 1856 Havelková Beáta QCC �esk� Bud�jovice B 1151 1338 1
2017/2018 7 B Sokol T�bor B 1842 1856 Majer František �K �esk� Krumlov 1636 1602 1
2017/2018 6 Č Sokol T�bor B 1842 1856 Frnoch Vojtěch �Z Strakonice B 1649 1685 1
2017/2018 5 B Sokol T�bor B 1837 1870 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1806 1806 ½
2017/2018 4 Č Sokol T�bor B 1837 1870 Hajíček Pavel DDM P�sek 1741 1670 0
2017/2018 7 B Sokol Tábor C 1842 1856 Mazur David Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1921 1907 1
2017/2018 5 Č Sokol Tábor C 1837 1870 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1787 1741 ½
2017/2018 4 B Sokol Tábor C 1837 1870 Kovář Jiří Spartak Soběslav A 1727 1751 1
2017/2018 3 Č Sokol Tábor C 1837 1870 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1818 1822 1
2017/2018 2 B Sokol Tábor C 1837 1870 Krátký Milan TJ Jiskra Třeboň 1773 1757 ½
2017/2018 1 Č Sokol Tábor C 1856 1870 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1738 1805 0
2016/2017 7 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1851 1892 ½
2016/2017 5 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 1
2016/2017 4 B Sokol Tábor C 1815 1871 Šauer Pavel Royal České Budějovice 1901 1891 ½
2016/2017 3 B Sokol Tábor C 1815 1871 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2016/2017 1 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1648 ½
2016/2017 6 B Sokol Tábor C 1815 1871 Hanzal Pavel ŠK Týn n.Vlt. 1582 ½
2016/2017 4 B Sokol Tábor C 1815 1871 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1506 1
2016/2017 3 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1648 ½
2016/2017 2 B Sokol Tábor C 1815 1871 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2016/2017 1 B Sokol Tábor C 1815 1871 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 ½
2015/2016 7 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Dvořák Pavel Jiskra Třeboň 1706 1766 ½
2015/2016 6 B Sokol Tábor C 1815 1871 Marek Jan Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 1
2015/2016 5 Č Sokol Tábor C 1815 1871 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1874 1869 0
2015/2016 4 B Sokol Tábor C 1815 1871 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1724 1739 0
2015/2016 2 B Sokol Tábor C 1815 1871 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1640 1595 0
2015/2016 1 B Sokol Tábor C 1815 1871 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 0
2015/2016 7 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1851 1892 ½
2015/2016 6 B Sokol Tábor C 1815 1871 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1894 1933 0
2015/2016 5 Č Sokol Tábor C 1815 1871 Bican Dominik DDM Písek 1798 1744 0
2015/2016 4 B Sokol Tábor C 1815 1871 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 1
2015/2016 3 B Sokol Tábor C 1815 1871 Rybín Jan Šachklub Tábor 1724 1739 0
2015/2016 2 Č Sokol Tábor C 1815 1871 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1874 1869 ½
2015/2016 3 Č Sokol Tábor B 1815 1871 Šlajs Pavel Tatran Prachatice 1727 ½
2014/2015 5 B Sokol Tábor C 1823 1846 Kellner Petr DDM Písek B 1917 1887 1
2014/2015 4 Č Sokol Tábor C 1823 1846 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1809 1
2014/2015 3 Č Sokol Tábor C 1823 1846 Streďák Josef Šachklub Písek C 1803 ½
2014/2015 2 B Sokol Tábor C 1823 1846 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1741 1732 0
2014/2015 1 B Sokol Tábor C 1823 1846 Uhl Robert ŠK Týn n.Vlt. 1668 ½
2014/2015 9 B Sokol Tábor C 1823 1846 Doležal Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1670 1
2014/2015 8 Č Sokol Tábor C 1823 1846 Šedivý Karel Traxler Veselí n.Lužn. 1774 1778 1
2014/2015 7 B Sokol Tábor C 1823 1846 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1741 1732 0
2014/2015 5 Č Sokol Tábor C 1823 1846 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1835 1
2014/2015 4 B Sokol Tábor C 1823 1846 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1820 1845 1
2014/2015 3 Č Sokol Tábor C 1823 1846 Kapoun Karel Spartak Počátky 1583 1
2014/2015 2 B Sokol Tábor C 1823 1846 Uhl Robert ŠK Týn n. Vlt. 1668 ½
2013/2014 11 Č Sokol Tábor C 1820 1839 Jirásko Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1429 1
2013/2014 10 B Sokol Tábor C 1820 1839 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1921 1951 1
2013/2014 9 Č Sokol Tábor C 1820 1839 Šťastný Vratislav Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 ½
2013/2014 8 B Sokol Tábor C 1820 1839 Petkov Andon Traxler Veselí nad Lužnicí A 1806 1743 ½
2013/2014 7 B Sokol Tábor C 1820 1839 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2010 2012 0
2013/2014 6 Č Sokol Tábor C 1820 1839 Šedivý Karel TJ Silon Sezimovo Ústí 1845 1848 0
2013/2014 5 B Sokol Tábor C 1820 1839 Mejta František DDM Písek B 1907 1907 1
2013/2014 4 Č Sokol Tábor C 1820 1839 Soucha Štěpán ČZ Strakonice B 1871 1913 ½
2013/2014 2 Č Sokol Tábor C 1820 1839 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1928 1915 0
2013/2014 1 B Sokol Tábor C 1820 1839 Lorenc Zdeněk Qcc České Budějovice B 2008 ½
2012/2013 11 B Sokol Tábor "C" 1852 1846 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1773 ½
2012/2013 9 Č Sokol Tábor "C" 1852 1846 Janeba Petr ČZ Strakonice "A" 1902 1919 1
2012/2013 8 B Sokol Tábor "C" 1852 1846 Gutwirth Jan Traxler Veselí nad Lužnicí 1691 1
2012/2013 6 B Sokol Tábor "C" 1852 1846 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1946 1924 0
2012/2013 4 B Sokol Tábor "C" 1852 1846 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1896 1895 1
2012/2013 2 B Sokol Tábor "C" 1852 1846 Jareš Jiří Šachklub Písek "B" 1905 ½
2012/2013 11 Č Sokol Tábor B 1852 1846 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2117 2105 0
2012/2013 10 B Sokol Tábor B 1852 1846 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 0
2012/2013 7 B Sokol Tábor B 1852 1846 Matějovský Ondřej TRW autolektronika Vlašim 1991 1990 0
2012/2013 5 B Sokol Tábor B 1852 1846 Hollan Martin SK OAZA Praha 1726 1897 0
2011/2012 8 B Sokol Tábor B 1859 1802 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 0
2011/2012 6 B Sokol Tábor B 1859 1802 Koutný Jiří SK Royal České Budějovice 1550 0
2011/2012 3 Č Sokol Tábor B 1859 1802 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice A 1785 1
2011/2012 9 B SOKOL Tábor 1859 1802 Podlešák Pavel SPARTAK Soběslav "B" 1807 1703 1
2011/2012 7 B SOKOL Tábor 1859 1802 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor "A" 2100 2051 1
2011/2012 5 B SOKOL Tábor 1859 1802 Novák Rudolf SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 1
2011/2012 4 Č SOKOL Tábor 1859 1802 Šustr Dominik ŠACHklub Tábor "D" 1469 1
2011/2012 2 B SOKOL Tábor 1859 1802 Kukla Bohumil Šachový spolek Bechyně "C" 1524 1
2011/2012 1 Č SOKOL Tábor 1859 1802 Jirásko Martin TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1326 1
2010/2011 10 Č Sokol Tábor C 1768 Ceplecha Tomáš Sokol Platan Písek B 2017 0
2010/2011 7 B Sokol Tábor C 1768 Kůta Miroslav ČZ Strakonice 1791 1
2010/2011 3 Č Sokol Tábor C 1768 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1863 1
2010/2011 2 B Sokol Tábor C 1768 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí 1955 0
2010/2011 11 Č Sokol Tabor B 1768 Straka Vojtěch OAZA Praha 2058 0
2010/2011 10 B Sokol Tabor B 1768 Lauko Marián SK Cesky Krumlov 2002 ½
2010/2011 7 B Sokol Tabor B 1768 Kupka František SK Line A 2062 0
2010/2011 4 Č Sokol Tabor B 1768 Jaroš Martin Sokol Plzen 1 2161 0
2010/2011 3 B Sokol Tabor B 1768 Háva Petr SSK HerNyr 1812 1
2010/2011 2 Č Sokol Tabor B 1768 Hašek Václav Sokol Tabor A 2064 0
2010/2011 11 B ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1768 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1839 1
2010/2011 10 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1768 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 4 B ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1768 Jelínek Lukáš Spartak Vlašim B 1679 0
2009/2010 11 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha A 1381 1
2009/2010 10 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1750 1
2009/2010 9 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1595 1
2009/2010 8 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Mácha Jan Biomedica Říčany B 1333 ½
2009/2010 5 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Skalický Tomáš Biomedica Říčany A 1946 ½
2009/2010 4 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Žádník Jiří Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 2 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno A 1744 1
2009/2010 1 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1898 ½
2009/2010 11 Č SK Tyn n.Vlt. 1894 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Usti 1941 ½
2009/2010 10 B SK Tyn n.Vlt. 1894 Moronga Jan Koberce Kajov 1867 0
2009/2010 9 Č SK Tyn n.Vlt. 1894 Ceplecha Tomáš Sokol Pisek C 2010 0
2009/2010 8 B SK Tyn n.Vlt. 1894 Růžička Vojtěch DDM Pisek 1928 0
2009/2010 7 Č SK Tyn n.Vlt. 1894 Chalupský Josef QCC C. Budejovice C 1780 ½
2009/2010 5 Č SK Tyn n.Vlt. 1894 Marek Jan SS Bechyne 1797 0
2009/2010 4 B SK Tyn n.Vlt. 1894 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1912 0
2009/2010 3 Č SK Tyn n.Vlt. 1894 Růžička Zdeněk Slovan Jindrichuv Hradec B 1699 0
2009/2010 2 B SK Tyn n.Vlt. 1894 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 1
2009/2010 1 B SK Tyn n.Vlt. 1894 Brych Jiří Tatran Prachatice B 1650 ½
2009/2010 11 B Sokol Tabor C 1894 Theiner Pavel ROYAL Ceske Budejovice 1864 ½
2009/2010 10 Č Sokol Tabor C 1894 Soucha Štěpán CZ Strakonice A 1847 1
2009/2010 9 B Sokol Tabor C 1894 Marek Jan REALITY HORNAK Bechyne 1797 0
2009/2010 8 Č Sokol Tabor C 1894 Hřídel Marek Sokol Platan Pisek B 1875 ½
2009/2010 7 B Sokol Tabor C 1894 Rosocha Martin TRAXLER Veseli nad Luznici 1
2009/2010 6 Č Sokol Tabor C 1894 Ptáčník Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1773 ½
2009/2010 5 B Sokol Tabor C 1894 Němec Roman CZ Strakonice B 1676 0
2009/2010 3 B Sokol Tabor C 1894 Petráněk Marian TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1647 0
2009/2010 1 Č Sokol Tabor C 1894 Vacek Josef Sokol Tabor B 1760 1
2008/2009 11 B ŠACHklub Tábor 1658 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1570 ½
2008/2009 10 Č ŠACHklub Tábor 1658 Rous Daniel ŠK Smíchov - Praha A 1739 0
2008/2009 7 B ŠACHklub Tábor 1658 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1508 0
2008/2009 6 Č ŠACHklub Tábor 1658 Hataš Ondřej DDM Praha 6 A 1543 0
2008/2009 5 Č ŠACHklub Tábor 1658 Zezula Rudolf TJ Náměšťnad Oslavou 1886 0
2008/2009 4 B ŠACHklub Tábor 1658 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1826 0
2008/2009 3 Č ŠACHklub Tábor 1658 Hlaváček Ondřej ŠO DKV České Budějovice 1612 ½
2008/2009 1 B ŠACHklub Tábor 1658 Spaček Marcel ŠK Duras BVK Brno B 1250 0
2008/2009 11 B Sokol Tabor D 1658 Majer František SK Ceský Krumlov B 1534 1
2008/2009 10 Č Sokol Tabor D 1658 Dundálek Jozef Silon Sezimovo Usti 1578 1
2008/2009 9 B Sokol Tabor D 1658 Karafiát Karel Sachový spolek Bechyne B 1000 0
2007/2008 11 Č Sokol Tábor 1412 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1349 1
2007/2008 10 B Sokol Tábor 1412 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1463 0
2007/2008 9 Č Sokol Tábor 1412 Svatoš Jiří QCC DKV Č. Budějovice 1443 1
2007/2008 8 Č Sokol Tábor 1412 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1871 0
2007/2008 7 B Sokol Tábor 1412 Ševčíková Marie ŠK Duras BVK - Královo Pole 1605 0
2007/2008 6 Č Sokol Tábor 1412 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1786 ½
2007/2008 5 B Sokol Tábor 1412 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1463 1
2007/2008 4 Č Sokol Tábor 1412 Vychopeň Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1403 1
2007/2008 10 Č Sokol Tábor D 1412 Bareš Jiří TJ Royal Č.Budějovice 1732 1
2007/2008 3 Č Sokol Tábor D 1412 Hájek Vladimír TJ Spartak Počátky 1562 0
2007/2008 9 B SOKOL Tábor junioři 1412 Tregler Jaroslav BESEDA Veselí n/Luž. "C" 1
2007/2008 8 Č SOKOL Tábor junioři 1412 Říha Jan ŠACHklub Tábor "A"- dorostenci 1475 1
2007/2008 7 B SOKOL Tábor junioři 1412 Vaněk Miloslav SLOVAN J.Hradec "B" 1474 1
2007/2008 4 B SOKOL Tábor junioři 1412 Stach Jindřich Reality Horňák Bechyně "C" ½
2007/2008 3 Č SOKOL Tábor junioři 1412 Hrubant Miloslav Reality Horňák Bechyně "B" 1683 ½
2006/2007 7 Č Sokol Tábor 1250 Langnerová Karolína BŠS Frýdek-Místek B 1641 0
2006/2007 6 B Sokol Tábor 1250 Kocourková Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 0
2006/2007 5 Č Sokol Tábor 1250 Krys Jan Š.O. TJ Chrudim 1496 1
2006/2007 4 B Sokol Tábor 1250 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 0
2006/2007 1 B Sokol Tábor 1250 Březinová Jana Biomedica Říčany 1439 1
2006/2007 9 B SOKOL Tábor junióři 1250 Kanděra Miroslav SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1307 1
2006/2007 8 Č SOKOL Tábor junióři 1250 Pokorná Alžběta ŠACHklub Tábor "A" 1100 1
2006/2007 7 B SOKOL Tábor junióři 1250 Hloušek Jiří SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1
2006/2007 6 Č SOKOL Tábor junióři 1250 Motalík Jan ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 5 Č SOKOL Tábor junióři 1250 Habeš Jiří REALITY Horňák Bechyně "B" ½
2006/2007 4 B SOKOL Tábor junióři 1250 Medek Rudolf SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 0
2006/2007 3 Č SOKOL Tábor junióři 1250 Malachov Daniel BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1
2006/2007 2 B SOKOL Tábor junióři 1250 Pekarovič Jan TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1
2006/2007 1 Č SOKOL Tábor junióři 1250 Kubásek Karel SOKOL Tábor senióři 1433 1
2006/2007 3 B Sokol Tábor 1250 Březinová Jana Biomedica Říčany 1439 1
2006/2007 2 Č Sokol Tábor 1250 Němcová Karolína Sportovní klub OAZA Praha 1841 0
2006/2007 1 B Sokol Tábor 1250 Fencl Pavel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1633 0
2005/2006 11 B Slavoj České Budějovice C 1250 Němec Šimon TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 1
2005/2006 10 Č Slavoj České Budějovice C 1250 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2005/2006 7 Č Slavoj České Budějovice C 1250 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1545 0
2005/2006 6 B Slavoj České Budějovice C 1250 Svatoš Jiří Slavoj České Budějovice B 1250 1
2005/2006 4 B Slavoj České Budějovice C 1250 Bárta Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1439 1
2005/2006 3 Č Slavoj České Budějovice C 1250 Solil Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1250 ½
2005/2006 1 Č Slavoj České Budějovice C 1250 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1291 0