Hráč Špaček Libor

Špaček Libor

User Pic
Jméno: Špaček Libor
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2116
Elo mezinárodní: 2115
ID: 2563
FIDE ID: 314641
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové n.L. 2109 2106 Novák Luděk ŠK Lípa B 1956 1946 1
2017/2018 9 B TJ Dvůr Králové n.L. 2105 2106 Pinkava Josef TJ Náchod B 1863 1857 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2101 2106 Procházka Jan TJ Hronov 1876 1870 1
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2105 2106 Barták Pavel TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 1
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové n.L. 2105 2106 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové C 1721 1726 1
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2026 2042 1
2015/2016 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 ½
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 Lašek František ŠK Lípa D 1818 1819 ½
2015/2016 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 ½
2015/2016 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 1
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 0
2015/2016 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice pod Orebem 2107 2087 ½
2015/2016 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 0
2015/2016 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 0
2014/2015 11 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2215 0
2014/2015 9 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 ½
2014/2015 8 B TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 0
2014/2015 6 B TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2032 2022 1
2014/2015 5 B TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 0
2014/2015 3 B TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 ½
2014/2015 2 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové 2048 2040 ½
2013/2014 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 1
2013/2014 6 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 0
2013/2014 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 1
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 1983 2036 1
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2185 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 ½
2013/2014 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2185 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 0
2012/2013 11 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 ½
2012/2013 10 B TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 0
2012/2013 8 B TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 ½
2012/2013 7 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 1976 1973 1
2012/2013 6 B TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 1
2012/2013 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 1
2012/2013 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 ½
2012/2013 2 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 1
2012/2013 1 B TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 0
2012/2013 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2208 2186 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 ½
2012/2013 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2208 2186 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové B 2208 2186 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 1
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2208 2186 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 ½
2011/2012 10 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Krejčová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 1
2011/2012 9 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 1
2011/2012 7 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 1
2011/2012 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 1
2011/2012 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 1
2011/2012 3 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 1
2011/2012 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2058 2070 1
2011/2012 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 0
2010/2011 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2130 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 0
2010/2011 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2130 Friedrich Vladimír TJ Loko Trutnov 2073 1
2010/2011 10 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 1
2010/2011 9 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 1
2010/2011 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 1
2010/2011 6 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 1
2010/2011 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 1
2010/2011 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 ½
2010/2011 3 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 1
2010/2011 1 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 Pražák Luděk TJ Hronov 1992 1
2009/2010 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1961 1
2009/2010 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice B 2081 ½
2009/2010 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 1
2009/2010 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Gogela Jan TJ Hronov 1863 ½
2009/2010 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 ½
2009/2010 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2117 ½
2009/2010 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 0
2009/2010 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 Jonáš Vlastimil Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 ½
2009/2010 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2133 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1961 1
2009/2010 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2133 Tejkal Lubomír ŠK Jilemnice 2125 ½
2008/2009 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 1
2008/2009 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1965 1
2008/2009 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 Palij Lubomír NIKI TJ Náchod C 1900 0
2008/2009 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 0
2008/2009 11 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C"" 2203 0
2008/2009 10 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2131 1
2008/2009 9 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 0
2008/2009 7 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2235 0
2008/2009 6 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2337 0
2008/2009 5 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2200 ½
2008/2009 3 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 1
2008/2009 1 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2126 0
2007/2008 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 0
2007/2008 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Siembab Bartosz Panda Rychnov nad Kněžnou B 1
2007/2008 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 1
2007/2008 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 1
2007/2008 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 0
2007/2008 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 0
2007/2008 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 ½
2007/2008 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 1
2007/2008 10 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Štolba Miloš TJ Stadion Kutná Hora 2099 1
2007/2008 9 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 0
2007/2008 8 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 ½
2007/2008 6 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 1
2007/2008 5 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Moravec Michal Sokol Kolín 2275 0
2007/2008 3 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 ½
2007/2008 2 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 1
2007/2008 1 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 0
2006/2007 11 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 0
2006/2007 10 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Šťastný Jan 2222 ŠK Polabiny B 2235 1
2006/2007 9 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Pecháček Stanislav TRW Autoelektronika Vlašim 2142 ½
2006/2007 8 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2311 0
2006/2007 7 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem 2387 1
2006/2007 6 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 1
2006/2007 5 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 0
2006/2007 4 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 3 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Kořenová Martina Biomedica Říčany 2218 0
2006/2007 2 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 1
2006/2007 1 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 Petráň Jan Desko Liberec 2133 1
2006/2007 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2159 ½
2006/2007 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Velecký Viktor TJ Hronov 2077 0
2006/2007 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 1
2006/2007 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1960 ½
2006/2007 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 0
2006/2007 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2194 ½
2006/2007 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 ½
2006/2007 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 0
2006/2007 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2135 1
2006/2007 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2198 0
2006/2007 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2107 0
2005/2006 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1866 1
2005/2006 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Chalupecký Vladimír Lokomotiva Trutnov 1963 ½
2005/2006 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 1
2005/2006 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2042 ½
2005/2006 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1890 ½
2005/2006 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1784 1
2005/2006 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2084 ½
2005/2006 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 2070 1
2005/2006 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2051 0
2005/2006 11 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1930 ½
2005/2006 10 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 1
2005/2006 9 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2032 1
2005/2006 8 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Štěpán Michal Slovan Broumov 2075 1
2005/2006 7 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Velecký Viktor Sokol Náchod 2146 1
2005/2006 6 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Rozkovec Jiří ŠK Lípa C 1860 1
2005/2006 5 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Jonáš Vlastimil Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 ½
2005/2006 4 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Krám Jiří ŠK Lípa B 1875 ½
2005/2006 3 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1978 1
2005/2006 2 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkr. 1973 0
2005/2006 1 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 1
2004/2005 10 B TJ Dvůr Králové 2122 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v P. 2100 ½
2004/2005 9 Č TJ Dvůr Králové 2122 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2127 ½
2004/2005 8 B TJ Dvůr Králové 2122 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1954 1
2004/2005 7 Č TJ Dvůr Králové 2122 Novotný Josef Panda Rychnov B 2181 1
2004/2005 6 B TJ Dvůr Králové 2122 Velecký Viktor TJ Hronov 2142 1
2004/2005 5 Č TJ Dvůr Králové 2122 Gonsior Evžen ŠK Lípa A 2240 0
2004/2005 4 B TJ Dvůr Králové 2122 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2217 ½
2004/2005 3 B TJ Dvůr Králové 2122 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2004/2005 2 Č TJ Dvůr Králové 2122 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0
2004/2005 1 B TJ Dvůr Králové 2122 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1948 1
2004/2005 11 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 ½
2004/2005 10 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 1
2004/2005 9 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 1
2004/2005 8 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2259 0
2004/2005 7 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Vyparina Matej 2222 ŠK Polabiny 2206 1
2004/2005 5 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 1
2004/2005 4 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2103 ½
2004/2005 3 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Bujnoch Radek AVE - Kontakt Pardubice 2166 ½
2004/2005 2 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Michálek František Sokol Kolín B 2115 1
2004/2005 1 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2227 0
2003/2004 13 Č TJ Dvůr Králové nad Labem Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 0
2003/2004 12 B TJ Dvůr Králové nad Labem Möller Kamil Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem Soural Karel Sokol Náchod 1
2003/2004 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem Juřík Zdeněk ŠK Lípa B 0
2003/2004 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2171 1
2003/2004 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2267 0
2003/2004 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 1
2003/2004 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2127 0
2003/2004 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Novotný Jaroslav Sokol Nová Paka 2214 ½
2003/2004 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2228 ½
2003/2004 11 B Spartak Vrchlabí 2174 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2267 ½
2003/2004 10 Č Spartak Vrchlabí 2174 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 1
2003/2004 9 B Spartak Vrchlabí 2174 Roško Luboš ŠK Polabiny Pardubice 2149 0
2003/2004 8 Č Spartak Vrchlabí 2174 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2208 0
2003/2004 7 B Spartak Vrchlabí 2174 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2166 0
2003/2004 6 Č Spartak Vrchlabí 2174 Jelínek Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2105 0
2003/2004 5 Č Spartak Vrchlabí 2174 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 1
2003/2004 4 B Spartak Vrchlabí 2174 Veselý Tomáš AVE - Kontakt Pardubice 2048 1
2003/2004 3 Č Spartak Vrchlabí 2174 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 ½
2003/2004 2 B Spartak Vrchlabí 2174 Hála Viktor Sokol Kolín C 2094 0
2003/2004 1 Č Spartak Vrchlabí 2174 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 0