Hráč Obrázek Karel

Obrázek Karel

User Pic
Jméno: Obrázek Karel
Oddíl: TJ Sokol Hostivice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1787
Elo mezinárodní: 1797
ID: 2495
FIDE ID: 347825
Rok narození: 1962
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 1 Č USK Praha A 1797 1787 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 ½
2016/2017 11 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 1
2016/2017 9 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 0
2016/2017 7 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 0
2016/2017 5 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 1
2016/2017 4 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 0
2016/2017 3 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Partl Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1789 0
2016/2017 2 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 0
2016/2017 1 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Bodický Michal Příbram Baník A 1961 1991 ½
2017/2018 5 Č TJ Hostivice B 1797 1787 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1871 1892 0
2017/2018 5 B TJ Hostivice A 1797 1794 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1806 1801 ½
2017/2018 1 B TJ Hostivice A 1807 1794 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda A 1817 1842 0
2015/2016 9 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1870 1919 0
2015/2016 8 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole 1854 1854 0
2015/2016 7 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Šavrda Jan ŠK Kralupy A 1706 0
2015/2016 6 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad B 1653 1567 0
2015/2016 5 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 ½
2015/2016 4 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1763 1784 1
2015/2016 3 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2015/2016 2 B Sokol Hostivice A 1901 1881 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 1 Č Sokol Hostivice A 1901 1881 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1918 1885 1
2015/2016 10 Č TJ Hostivice B 1901 1881 Šperlich Antonín ŠK Kralupy C 1680 1
2015/2016 9 B TJ Hostivice B 1901 1881 Cozl David TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 ½
2015/2016 8 Č TJ Hostivice B 1901 1881 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1869 1831 0
2015/2016 6 Č TJ Hostivice B 1901 1881 Buk Václav Sokol Buštěhrad C 1832 0
2015/2016 3 Č TJ Hostivice B 1901 1881 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 2020 2001 0
2015/2016 1 Č TJ Hostivice B 1901 1881 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1770 1783 ½
2015/2016 10 B USK Praha A 1867 1865 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1898 1901 0
2015/2016 8 B USK Praha A 1867 1865 Lizner Milan TJ Pankrác D 1886 1888 ½
2015/2016 7 Č USK Praha A 1867 1865 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1646 1648 1
2015/2016 6 B USK Praha A 1867 1865 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1622 1753 0
2015/2016 5 Č USK Praha A 1867 1865 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice B 2007 1988 0
2015/2016 1 B USK Praha A 1867 1865 Bílek Martin SK OAZA Praha C 2018 2002 0
2014/2015 7 B Sokol Hostivice A 1904 1882 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1786 1782 1
2014/2015 6 Č Sokol Hostivice A 1904 1882 Král Pavel JAWA Brodce A 1802 1802 0
2014/2015 5 Č Sokol Hostivice A 1904 1882 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 1
2014/2015 4 B Sokol Hostivice A 1904 1882 Švach Jan ŠK Řevnice A 1827 1812 ½
2014/2015 3 Č Sokol Hostivice A 1904 1882 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 0
2014/2015 2 B Sokol Hostivice A 1904 1882 Hrdlička Jan DDM Slaný-ŠK Velvary 1857 0
2014/2015 1 B USK Praha A 1904 1882 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1873 1846 0
2014/2015 7 Č TJ Sokol Hostivice B 1904 1882 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1739 1
2014/2015 1 B TJ Sokol Hostivice B 1904 1882 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1852 1843 ½
2013/2014 11 B USK Praha A 1923 1926 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 0
2013/2014 10 Č USK Praha A 1923 1926 Krejbich Miloslav SK Loko Praha B 1971 1969 ½
2013/2014 9 B USK Praha A 1923 1926 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2042 2043 0
2013/2014 8 Č USK Praha A 1923 1926 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 ½
2013/2014 7 B USK Praha A 1923 1926 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 ½
2013/2014 5 Č USK Praha A 1923 1926 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1815 1866 0
2013/2014 4 B USK Praha A 1923 1926 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 1
2013/2014 1 Č USK Praha A 1923 1926 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2021 0
2013/2014 10 B Sokol Hostivice B 1923 1926 Strnad Pavel ŠO TP Nova Kladno A 1847 1794 0
2013/2014 8 B Sokol Hostivice B 1923 1926 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1605 ½
2013/2014 7 Č Sokol Hostivice B 1923 1926 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1664 1
2013/2014 5 B Sokol Hostivice B 1923 1926 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1495 1508 ½
2013/2014 4 Č Sokol Hostivice B 1923 1926 Nová Michaela Sokol Buštěhrad B 1572 1727 ½
2013/2014 3 B Sokol Hostivice B 1923 1926 Havelka František ŠK Řevnice B 1475 1
2013/2014 11 Č Sokol Hostivice A 1923 1926 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 2007 1976 0
2013/2014 10 B Sokol Hostivice A 1923 1926 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1870 1891 1
2013/2014 9 Č Sokol Hostivice A 1923 1926 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 ½
2013/2014 8 B Sokol Hostivice A 1923 1926 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 ½
2013/2014 7 Č Sokol Hostivice A 1923 1926 Paulovič Milan Český Lev Kolešovice A 1901 1900 ½
2013/2014 6 B Sokol Hostivice A 1923 1926 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 0
2013/2014 5 Č Sokol Hostivice A 1923 1926 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 ½
2013/2014 4 B Sokol Hostivice A 1923 1926 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 1
2013/2014 2 Č Sokol Hostivice A 1923 1926 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 ½
2013/2014 1 B Sokol Hostivice A 1923 1926 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 0
2012/2013 11 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1903 1922 1
2012/2013 10 B Sokol Hostivice A 1912 1931 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 2006 1977 ½
2012/2013 9 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1932 1911 0
2012/2013 8 B Sokol Hostivice A 1912 1931 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 0
2012/2013 7 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1837 1848 0
2012/2013 6 B Sokol Hostivice A 1912 1931 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno A 1959 1910 1
2012/2013 5 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 1
2012/2013 4 B Sokol Hostivice A 1912 1931 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2119 2117 0
2012/2013 3 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1758 1843 1
2012/2013 2 B Sokol Hostivice A 1912 1931 Stojkovič Andrea ŠK Liběhrad Libčice A 1960 0
2012/2013 1 Č Sokol Hostivice A 1912 1931 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 0
2011/2012 11 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1872 1
2011/2012 10 Č Sokol Hostivice A 1957 1976 Kastner Jan Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 1
2011/2012 9 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1921 1921 ½
2011/2012 8 Č Sokol Hostivice A 1957 1976 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2073 2075 0
2011/2012 7 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 0
2011/2012 6 Č Sokol Hostivice A 1957 1976 Valtera Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 0
2011/2012 5 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Jaček Miloslav Šachklub Města Dobrovice A 2046 2051 0
2011/2012 4 Č Sokol Hostivice A 1957 1976 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 0
2011/2012 3 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Fencl Pavel Sokol Buštěhrad A 1980 1942 1
2011/2012 2 Č Sokol Hostivice A 1957 1976 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1945 1899 0
2011/2012 1 B Sokol Hostivice A 1957 1976 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1961 1992 0
2010/2011 11 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 ½
2010/2011 10 Č TJ Sokol Hostivice A 2028 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 0
2010/2011 9 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1776 0
2010/2011 8 Č TJ Sokol Hostivice A 2028 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 2002 0
2010/2011 7 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1979 0
2010/2011 6 Č TJ Sokol Hostivice A 2028 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2070 0
2010/2011 5 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 1
2010/2011 4 Č TJ Sokol Hostivice A 2028 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 0
2010/2011 3 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Hinz František Český lev Kolešovice A 1983 ½
2010/2011 2 Č TJ Sokol Hostivice A 2028 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 0
2010/2011 1 B TJ Sokol Hostivice A 2028 Maršálek Luboš Caissa Úholičky B 1975 ½
2009/2010 11 Č Sokol Hostivice 1900 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2081 0
2009/2010 10 B Sokol Hostivice 1900 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 0
2009/2010 9 Č Sokol Hostivice 1900 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1904 1
2009/2010 8 B Sokol Hostivice 1900 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 2002 0
2009/2010 7 Č Sokol Hostivice 1900 Holub Milan JAWA Brodce 2104 1
2009/2010 6 B Sokol Hostivice 1900 Šperlich Antonín Kralupy n.Vltavou B 1680 ½
2009/2010 4 B Sokol Hostivice 1900 Stluka Petr Pyrit Příbram 2183 0
2009/2010 3 B Sokol Hostivice 1900 Haman Jakub Rakovník 2146 0
2009/2010 2 Č Sokol Hostivice 1900 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2146 1
2009/2010 1 B Sokol Hostivice 1900 Jarrah Kamal Kralupy n.Vltavou A 2034 ½
2009/2010 11 Č Sokol Hostivice B 1900 ŠK Řevnice A 1
2009/2010 10 B Sokol Hostivice B 1900 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1653 1
2009/2010 9 Č Sokol Hostivice B 1900 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1667 0
2009/2010 8 B Sokol Hostivice B 1900 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1742 1
2009/2010 7 Č Sokol Hostivice B 1900 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1736 0
2009/2010 6 B Sokol Hostivice B 1900 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1
2009/2010 3 B Sokol Hostivice B 1900 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice A 1643 1
2009/2010 1 B Sokol Hostivice B 1900 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1511 1
2008/2009 11 Č Sokol Hostivice B 1844 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 0
2008/2009 10 B Sokol Hostivice B 1844 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1787 ½
2008/2009 9 Č Sokol Hostivice B 1844 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1841 1
2008/2009 8 B Sokol Hostivice B 1844 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A ½
2008/2009 7 Č Sokol Hostivice B 1844 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 ½
2008/2009 6 B Sokol Hostivice B 1844 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1889 1
2008/2009 5 Č Sokol Hostivice B 1844 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 0
2008/2009 4 B Sokol Hostivice B 1844 Dupák Jaroslav ŠK Příbram-Baník A 1833 1
2008/2009 1 B Sokol Hostivice B 1844 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1775 1
2008/2009 11 B Sokol Hostivice A 1844 Cozl David Spartak Žebrák 1930 ½
2008/2009 10 Č Sokol Hostivice A 1844 Berg Antonín Sokol Struhařov 1911 1
2008/2009 9 B Sokol Hostivice A 1844 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1888 1
2008/2009 8 Č Sokol Hostivice A 1844 Havlíček Pavel Biomedica Říčany D 1786 ½
2008/2009 7 B Sokol Hostivice A 1844 Hašek Tomáš TRW autoel. Vlašim 1845 1
2008/2009 6 Č Sokol Hostivice A 1844 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0
2008/2009 4 Č Sokol Hostivice A 1844 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1989 1
2008/2009 3 B Sokol Hostivice A 1844 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1971 ½
2008/2009 2 Č Sokol Hostivice A 1844 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 1
2008/2009 1 B Sokol Hostivice A 1844 Žbánek Jan Pyrit Příbram B 1764 0
2007/2008 9 B TJ Sokol Hostivice B 1850 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 1
2007/2008 7 B TJ Sokol Hostivice B 1850 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1815 0
2007/2008 6 Č TJ Sokol Hostivice B 1850 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 1
2007/2008 5 B TJ Sokol Hostivice B 1850 Müller Jan ŠK Rakovník B 1828 1
2007/2008 4 Č TJ Sokol Hostivice B 1850 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 1
2007/2008 3 B TJ Sokol Hostivice B 1850 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1675 1
2007/2008 2 Č TJ Sokol Hostivice B 1850 Meduna Pavel ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 1
2007/2008 1 B TJ Sokol Hostivice B 1850 Šilhavý Miroslav TJ Lokomotiva Zdice B 1333 1
2007/2008 11 B TJ Sokol Hostivice A 1850 Mašek Jaroslav ŠK Kladno C 1650 ½
2007/2008 10 Č TJ Sokol Hostivice A 1850 Kraus Roman Šachový klub Příbram-Baník A 1606 0
2007/2008 9 B TJ Sokol Hostivice A 1850 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1386 1
2007/2008 7 B TJ Sokol Hostivice A 1850 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1683 1
2007/2008 6 Č TJ Sokol Hostivice A 1850 Nedvěd Pavel ŠK Kladno D 1750 1
2007/2008 5 B TJ Sokol Hostivice A 1850 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice A 1470 0
2007/2008 4 Č TJ Sokol Hostivice A 1850 Kočí Stanislav TJ Český Lev Kolešovice A 1571 1
2007/2008 3 Č TJ Sokol Hostivice A 1850 Štefka Vladimír NOVA Kladno A ½
2007/2008 2 B TJ Sokol Hostivice A 1850 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1801 1
2007/2008 1 Č TJ Sokol Hostivice A 1850 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram C 1480 0
2006/2007 10 Č TJ Sokol Hostivice 1846 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1789 ½
2006/2007 9 B TJ Sokol Hostivice 1846 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1420 1
2006/2007 6 Č TJ Sokol Hostivice 1846 Veselý Jiří TJ Neratovice B 1406 ½
2006/2007 5 Č TJ Sokol Hostivice 1846 Plicka Jiří Sokol Libčice n/Vl 1645 1
2006/2007 4 B TJ Sokol Hostivice 1846 Leník Jiří TJ Slovan Velvary 1689 ½
2006/2007 3 Č TJ Sokol Hostivice 1846 Schuster Jan DDM Mělník 1641 1
2006/2007 2 B TJ Sokol Hostivice 1846 Gýra Jiří AERO Odolena Voda 1730 ½
2006/2007 1 Č TJ Sokol Hostivice 1846 Pospíšil Evžen ŠK Kralupy n/Vlt B 1828 1
2005/2006 11 Č TJ Sokol Hostivice 1863 Cozl David Spartak Žebrák A 1895 0
2005/2006 8 B TJ Sokol Hostivice 1863 Postupa Martin ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 0
2005/2006 7 B TJ Sokol Hostivice 1863 Hochman Jan ŠK Kladno B 1713 1
2005/2006 4 Č TJ Sokol Hostivice 1863 Lachman Václav TJ Auto Škoda MB A 1973 0
2005/2006 2 Č TJ Sokol Hostivice 1863 Mudra Pavel Sokol Bakov nad J. 2082 0
2005/2006 1 B TJ Sokol Hostivice 1863 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 ½
2004/2005 11 B Sokol Hostivice 1852 Aron Oto Caissa Úholičky B 1526 ½
2004/2005 10 Č Sokol Hostivice 1852 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad A 1352 1
2004/2005 9 B Sokol Hostivice 1852 Červenka Antonín ŠO Stochov 1774 1
2004/2005 8 Č Sokol Hostivice 1852 Alaverdyan Argam Easy E Kralupy C 1741 1
2004/2005 7 B Sokol Hostivice 1852 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 1
2004/2005 4 Č Sokol Hostivice 1852 Vítek Jan SK DDM Slaný 1744 1
2004/2005 3 Č Sokol Hostivice 1852 Martinec Karel Easy E Kralupy B 1875 0
2004/2005 1 Č Sokol Hostivice 1852 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1858 ½
2003/2004 11 B Sokol Hostivice 1828 Minařík Petr ŠK Kladno D" 1717 1
2003/2004 10 Č Sokol Hostivice 1828 Popelka Pavel EasyE Kralupy B" 1883 1
2003/2004 8 Č Sokol Hostivice 1828 Littmann Jiří ŠK Kladno E" 1739 1
2003/2004 7 B Sokol Hostivice 1828 Šilhan Petr SK Mělník 1885 B" 1798 0
2003/2004 6 Č Sokol Hostivice 1828 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1798 0
2003/2004 5 B Sokol Hostivice 1828 Šperlich Antonín EasyE Kralupy C" 1698 1
2003/2004 4 Č Sokol Hostivice 1828 Verner Jan Neratovice C" 1
2003/2004 3 B Sokol Hostivice 1828 Vokatý František SK DDM Slaný 1810 1
2003/2004 2 Č Sokol Hostivice 1828 Strnad Pavel NOVA Kladno A" 1708 1
2003/2004 1 Č Sokol Hostivice 1828 Čech Zlatko AERO Odolena Voda 1647 1