Hráč Barták Pavel

Barták Pavel

User Pic
Jméno: Barták Pavel
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1965
Elo mezinárodní: 1948
ID: 24578
FIDE ID: 356700
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č Šachový klub Sobotka 2009 1977 1988 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1743 1743 ½
2017/2018 7 Č Šachový klub Sobotka 2009 1977 1988 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1784 1795 0
2017/2018 5 Č Šachový klub Sobotka 2009 1977 1988 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1737 1720 1
2017/2018 4 B Šachový klub Sobotka 2009 1977 1988 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1593 1622 1
2017/2018 3 Č Šachový klub Sobotka 2009 1977 1988 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1970 1981 0
2017/2018 1 Č Šachový klub Sobotka 2009 1994 2005 Barvínek Milan Šachový klub Lípa C 1817 1871 1
2017/2018 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 Rošková Kateřina Slavia Hradec Králové C 1946 1934 0
2017/2018 9 B TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1899 1908 0
2017/2018 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2005 2007 0
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad 1977 1988 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2105 2106 0
2016/2017 11 Č Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2019 2037 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 1
2016/2017 6 B Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2019 2037 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1956 1987 0
2016/2017 3 B Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2019 2037 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 ½
2016/2017 2 Č Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2019 2037 Nekvinda Michal ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1798 1837 0
2015/2016 10 B ŠK Zikuda Turnov "E" 2019 2037 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1967 1923 0
2015/2016 6 Č ŠK Zikuda Turnov "E" 2019 2037 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 ½
2015/2016 1 B ŠK Zikuda Turnov "E" 2019 2037 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 1
2014/2015 11 Č Sokol Buštěhrad A 1999 2019 Horký Pavel TJ Neratovice C 1998 0
2014/2015 1 B Sokol Buštěhrad A 1999 2019 Holub Milan JAWA Brodce A 2045 2016 1
2014/2015 3 Č ŠK Zikuda Turnov E 1999 2019 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1731 1
2014/2015 5 Č ŠK Zikuda Turnov "D" 1999 2019 Plháček Václav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1798 1796 1
2014/2015 3 Č ŠK Zikuda Turnov "D" 1999 2019 Novák Jan Desko Liberec "A" 1768 1717 1
2013/2014 11 Č ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 Maryško Leoš ŠK Libštát 1937 1927 ½
2013/2014 9 Č ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 Hnát Zdeněk Chess Rowdies 1843 1852 ½
2013/2014 7 Č ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 2003 2016 1
2013/2014 4 Č ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 1
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1733 1
2012/2013 11 B ŠK Zikuda Turnov "C" 2010 2040 Zaucke Fabian TJ Krásná Lípa 1979 0
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov "C" 2010 2040 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2132 2145 ½
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov "C" 2010 2040 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "C" 2149 2158 0
2012/2013 10 B TJ Sokol Rovensko p.T. 2010 2040 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1969 1950 0
2012/2013 9 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 2010 2040 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1909 0
2012/2013 8 B TJ Sokol Rovensko p.T. 2010 2040 Trávník Petr ŠK Zikuda Turnov D 1804 1
2012/2013 7 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 2010 2040 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2152 ½
2012/2013 6 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 2010 2040 Patočka Jan TJ ZK Semily 1910 1917 ½
2011/2012 11 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Blaháček Evžen TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 1
2011/2012 10 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2139 2130 0
2011/2012 9 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2016 2033 1
2011/2012 7 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1975 1946 ½
2011/2012 6 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2050 2072 ½
2011/2012 5 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2080 2053 ½
2011/2012 4 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2129 2079 0
2011/2012 3 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2017 2024 0
2011/2012 2 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Bláha Milan ŠK Libštát 2204 2147 1
2011/2012 1 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 2058 2080 0
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov C 2027 2057 Šplíchal Petr TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 0
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov C 2027 2057 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 0
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov C 2027 2057 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2017 1992 1
2010/2011 9 B TJ PS ZK Semily B 1960 Blaháček Evžen Desko Liberec C 1981 ½
2010/2011 8 Č TJ PS ZK Semily B 1960 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1981 1
2010/2011 5 B TJ PS ZK Semily B 1960 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová n.J. 1937 1
2010/2011 1 B TJ PS ZK Semily B 1960 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 0
2010/2011 11 B TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 1
2010/2011 10 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Vít Jiří TJ Slávia Liberec 2070 1
2010/2011 9 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 0
2010/2011 8 B TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Zelinka Jiří TJ PS ZK Semily 1945 1
2010/2011 7 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2091 1
2010/2011 6 B TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 1973 1
2010/2011 5 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Maryško Leoš ŠK Libštát 1935 1
2010/2011 4 B TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2122 0
2010/2011 3 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1997 0
2010/2011 2 B TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Tadlík Petr 1.Novoborský ŠK "D" 1940 ½
2010/2011 1 Č TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2065 ½
2009/2010 11 B TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec n.N. B 1914 ½
2009/2010 10 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec C 1945 1
2009/2010 9 B TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Pavlík Otto TJ Nové Město p.S. 1742 1
2009/2010 8 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1826 1
2009/2010 7 B TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Frýda Lukáš Desko Liberec C 1877 0
2009/2010 6 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Brouček Tomáš TJ PS ZK Semily 2087 ½
2009/2010 5 B TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald B 1981 1
2009/2010 3 B TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK E 1746 1
2009/2010 2 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Zikeš Martin TJ Sokol Víchová n.J. 1864 1
2009/2010 1 Č TJ Sokol Rovensko p.T. 1939 Ščerba Jiří ŠK Vegas Stráž p.R. 1895 ½
2009/2010 3 B TJ PS ZK Semily "B" 1939 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1474 1
2009/2010 1 Č TJ PS ZK Semily "B" 1939 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 1
2009/2010 8 B ŠK Libštát 1939 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1919 0
2009/2010 5 B ŠK Libštát 1939 Jirman Pavel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 0
2008/2009 7 B Sokol Buštěhrad "A" 1940 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1946 0
2008/2009 1 B Sokol Buštěhrad "A" 1940 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1930 1
2008/2009 11 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1955 0
2008/2009 10 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Špinka Petr ŠK Libštát 1954 0
2008/2009 9 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2092 0
2008/2009 8 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n/N. 2138 1
2008/2009 7 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2013 0
2008/2009 6 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1849 1
2008/2009 5 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Krišica Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 1930 1
2008/2009 4 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Adamec Antonín Desko Liberec "B" 2042 1
2008/2009 3 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Braun Marek Desko Liberec "A" 1985 ½
2008/2009 2 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2089 0
2008/2009 1 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1940 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2007 ½
2007/2008 3 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Jakubů Milan ŠK Libštát "B" 1905 ½
2007/2008 1 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Šindelář Luděk TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1764 1
2007/2008 7 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Novotka Zbyněk TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1831 ½
2007/2008 5 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Maťátko Ondřej TJ Semily "B" 1
2007/2008 4 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Jakubů Milan ŠK Libštát "B" 1905 1
2007/2008 3 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Zikuda Petr TJ Zikuda Turnov "C" 1985 1
2007/2008 2 B TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Kolařík Jiří TJ Semily "A" 1900 ½
2007/2008 1 Č TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1990 0
2006/2007 11 Č TJ Semily 1875 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov "B" 2266 ½
2006/2007 9 Č TJ Semily 1875 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK "C" 2073 1
2006/2007 8 B TJ Semily 1875 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "A" 2070 1
2006/2007 7 Č TJ Semily 1875 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2119 0
2006/2007 6 B TJ Semily 1875 Kokta Marcel TJ Nové Město pod Smrkem 1827 0
2006/2007 5 B TJ Semily 1875 Kulhánek Jaromír TJ Krásná Lípa "B" 1642 1
2006/2007 4 Č TJ Semily 1875 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 2075 0
2006/2007 3 B TJ Semily 1875 Hollmann Zdeněk Jiskra Tanvald 2011 ½
2006/2007 1 B TJ Semily 1875 Dolenský Milan ŠK Libštát 2025 0
2006/2007 9 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Šonský Miroslav Zikuda Turnov "C" 1979 0
2006/2007 8 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Petrlík Martin TJ Semily "B" 1602 1
2006/2007 7 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1674 1
2006/2007 6 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 2011 ½
2006/2007 5 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Zikeš Martin TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1810 1
2006/2007 4 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Šonský Miroslav Zikuda Turnov "C" 1979 1
2006/2007 3 Č TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Šlechta Jan TJ Semily "B" 1814 1
2006/2007 2 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1674 1
2006/2007 1 B TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1875 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1873 1
2004/2005 11 Č Sokol Buštěhrad A 1820 Klein Eduard NOVA Kladno A 1847 0
2004/2005 9 Č Sokol Buštěhrad A 1820 Gruber Miloš Easy E Kralupy B 1967 1
2004/2005 8 B Sokol Buštěhrad A 1820 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 1
2004/2005 6 B Sokol Buštěhrad A 1820 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1802 0
2004/2005 4 Č Sokol Buštěhrad A 1820 Padevět Pavel ŠO Stochov 1791 1
2004/2005 2 Č Sokol Buštěhrad A 1820 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1819 ½
2004/2005 1 B Sokol Buštěhrad A 1820 Zítko Martin Sokol Libčice 1840 0
2004/2005 10 Č TJ Semily 1820 Pavlík Otto Nové Město p. Smrk 1760 1
2004/2005 9 B TJ Semily 1820 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1952 1
2004/2005 8 Č TJ Semily 1820 Gombos Ladislav Desko Liberec B" 1762 0
2004/2005 7 Č TJ Semily 1820 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1934 1
2004/2005 6 B TJ Semily 1820 Cakl Zdeněk Desko Liberec A" 2018 0
2004/2005 5 Č TJ Semily 1820 Oreský Jan Desko Liberec C" 1631 1
2004/2005 4 B TJ Semily 1820 Dejmek Josef Autobrzdy Jablonec 1837 ½
2004/2005 3 Č TJ Semily 1820 Kučera Petr Novoborský ŠK B" 1965 0
2004/2005 2 B TJ Semily 1820 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec 1914 1
2004/2005 1 Č TJ Semily 1820 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1762 1