Hráč Vařejčko Josef

Vařejčko Josef

User Pic
Jméno: Vařejčko Josef
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2208
Elo mezinárodní: 2216
ID: 245
FIDE ID: 303178
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Sokol Zajecice 2228 2245 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1848 1834 1
2017/2018 10 Č Sokol Zajecice 2224 2245 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2076 ½
2017/2018 9 B Sokol Zajecice 2224 2245 Krátký Josef TJ Lanskroun 2066 2061 1
2017/2018 8 Č Sokol Zajecice 2226 2245 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2156 2200 ½
2017/2018 5 B Sokol Zajecice 2262 2245 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2066 2066 ½
2017/2018 3 Č Sokol Zajecice 2224 2245 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2072 2027 1
2017/2018 1 Č Sokol Zajecice 2257 2236 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2050 2053 1
2017/2018 7 Č 2222 SK Polabiny B 2226 2245 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2193 2181 0
2017/2018 6 B 2222 SK Polabiny B 2262 2245 Šlampa Jan Bartos Unichess 2204 2189 0
2017/2018 4 Č 2222 SK Polabiny B 2224 2245 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2209 2208 1
2017/2018 2 Č 2222 SK Polabiny B 2224 2245 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2202 2213 0
2017/2018 11 B SK Lipa 2228 2245 Holásek Pavel Eurobit 2077 2077 0
2017/2018 10 Č SK Lipa 2224 2245 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2296 2315 ½
2017/2018 9 B SK Lipa 2226 2245 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2056 2044 1
2017/2018 8 Č SK Lipa 2226 2245 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2067 2070 1
2017/2018 7 B SK Lipa 2262 2245 Holtman Teodor SK Velke Losiny 2261 0 0
2017/2018 6 Č SK Lipa 2262 2245 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2272 2272 0
2017/2018 5 Č SK Lipa 2224 2245 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2171 0
2017/2018 4 B SK Lipa 2224 2245 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2161 2157 ½
2017/2018 3 Č SK Lipa 2224 2245 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2150 2151 ½
2017/2018 2 B SK Lipa 2224 2245 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 2099 2120 1
2017/2018 1 Č SK Lipa 2257 2236 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2238 2231 1
2016/2017 11 B Sokol Zajecice 2230 2209 Černý Jan 2222 SK Polabiny D 1998 2002 ½
2016/2017 10 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 ½
2016/2017 9 B Sokol Zajecice 2230 2209 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 ½
2016/2017 8 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 0
2016/2017 7 B Sokol Zajecice 2230 2209 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 1
2016/2017 6 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 1
2016/2017 5 B Sokol Zajecice 2230 2209 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 1
2016/2017 4 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 0
2016/2017 3 B Sokol Zajecice 2230 2209 Pekař Václav TJ Jiskra Litomysl 2176 2187 1
2016/2017 2 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 ½
2016/2017 1 Č Sokol Zajecice 2230 2209 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1
2016/2017 10 B SK Lipa 2230 2209 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 ½
2016/2017 9 Č SK Lipa 2230 2209 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 1
2016/2017 8 B SK Lipa 2230 2209 Horáček Michal SK Vysoke Myto 2113 2101 1
2016/2017 6 B SK Lipa 2230 2209 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2063 2068 ½
2016/2017 5 Č SK Lipa 2230 2209 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 ½
2016/2017 4 B SK Lipa 2230 2209 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2137 2138 1
2016/2017 3 Č SK Lipa 2230 2209 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 2 B SK Lipa 2230 2209 Veselý Tomáš SK Rapid Pardubice B 2069 2063 1
2016/2017 1 B SK Lipa 2230 2209 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 1
2015/2016 11 Č TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½
2015/2016 10 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 2033 2046 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 ½
2015/2016 7 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2015/2016 6 Č TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2089 2113 1
2015/2016 5 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Havelka Josef TJ Lanškroun 2271 2257 1
2015/2016 4 Č TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1869 1905 1
2015/2016 3 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 1
2015/2016 2 Č TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 1
2015/2016 1 B TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 0
2015/2016 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 1
2015/2016 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 1
2015/2016 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 1
2015/2016 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 1
2015/2016 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 2055 2019 1
2015/2016 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 1
2015/2016 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 1
2015/2016 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Somyk Marcin Region Panda Rychnov n. Kněž. 2029 1
2015/2016 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 ½
2015/2016 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Hájek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 1
2015/2016 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 1
2014/2015 11 Č Sokol Zaječice 2186 2185 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 1
2014/2015 10 B Sokol Zaječice 2186 2185 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 2096 1
2014/2015 9 Č Sokol Zaječice 2186 2185 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 ½
2014/2015 8 B Sokol Zaječice 2186 2185 Krátký Josef Proplast Česká Třebová 2006 2017 1
2014/2015 7 Č Sokol Zaječice 2186 2185 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 1
2014/2015 6 B Sokol Zaječice 2186 2185 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1969 1
2014/2015 5 Č Sokol Zaječice 2186 2185 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř A 2092 2094 ½
2014/2015 4 B Sokol Zaječice 2186 2185 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 ½
2014/2015 3 B Sokol Zaječice 2186 2185 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 ½
2014/2015 2 Č Sokol Zaječice 2186 2185 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1
2014/2015 1 B Sokol Zaječice 2186 2185 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 ½
2014/2015 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 1
2014/2015 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 0
2014/2015 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1745 1823 1
2014/2015 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 1
2014/2015 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2122 2112 ½
2014/2015 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 1
2014/2015 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové B 2123 2122 ½
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 ½
2014/2015 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 1
2014/2015 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 0
2014/2015 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2043 2042 1
2013/2014 11 Č Sokol Zaječice 2188 2185 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 0
2013/2014 10 B Sokol Zaječice 2188 2185 Komárek David TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 1
2013/2014 9 Č Sokol Zaječice 2188 2185 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 1
2013/2014 8 B Sokol Zaječice 2188 2185 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 1
2013/2014 7 Č Sokol Zaječice 2188 2185 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0
2013/2014 6 B Sokol Zaječice 2188 2185 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 ½
2013/2014 5 B Sokol Zaječice 2188 2185 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 ½
2013/2014 4 Č Sokol Zaječice 2188 2185 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 ½
2013/2014 3 B Sokol Zaječice 2188 2185 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 1
2013/2014 2 Č Sokol Zaječice 2188 2185 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 1
2013/2014 1 B Sokol Zaječice 2188 2185 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 ½
2013/2014 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 ½
2013/2014 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 0
2013/2014 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2199 2179 0
2013/2014 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 ½
2013/2014 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 1
2013/2014 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0
2013/2014 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 1
2013/2014 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 0
2013/2014 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2110 2118 ½
2013/2014 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 ½
2012/2013 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0
2012/2013 10 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2274 2285 ½
2012/2013 9 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 ½
2012/2013 8 Č ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Stárek Stanislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 1
2012/2013 7 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B 2263 2258 ½
2012/2013 6 Č ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 5 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 1
2012/2013 4 Č ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 0
2012/2013 3 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 1
2012/2013 2 Č ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 0
2012/2013 1 B ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½
2012/2013 11 B Sokol Zaječice 2237 2236 Blaško Štěpán ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 ½
2012/2013 10 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 0
2012/2013 9 B Sokol Zaječice 2237 2236 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 0
2012/2013 8 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 ½
2012/2013 7 B Sokol Zaječice 2237 2236 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 ½
2012/2013 6 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 ½
2012/2013 5 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2220 2211 1
2012/2013 4 B Sokol Zaječice 2237 2236 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 0
2012/2013 3 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 0
2012/2013 2 B Sokol Zaječice 2237 2236 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 1
2012/2013 1 Č Sokol Zaječice 2237 2236 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 0
2011/2012 11 B Sokol Zaječice 2229 2230 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 0
2011/2012 10 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0
2011/2012 9 B Sokol Zaječice 2229 2230 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 ½
2011/2012 8 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Kantorík Marián ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2320 2379 0
2011/2012 7 B Sokol Zaječice 2229 2230 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 1
2011/2012 6 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 ½
2011/2012 5 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2281 2246 ½
2011/2012 4 B Sokol Zaječice 2229 2230 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 ½
2011/2012 3 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 ½
2011/2012 2 B Sokol Zaječice 2229 2230 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 0
2011/2012 1 Č Sokol Zaječice 2229 2230 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 ½
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 1
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2103 2104 1
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2268 2268 0
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 ½
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 1
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Rusnák Jan TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 1
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 0
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 1
2010/2011 10 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 0
2010/2011 9 Č ŠK Polymar Lípa A 2278 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 ½
2010/2011 8 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 1
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 1
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2278 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 0
2010/2011 5 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0
2010/2011 4 Č ŠK Polymar Lípa A 2278 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 1
2010/2011 3 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0
2010/2011 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2278 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 1
2010/2011 1 B ŠK Polymar Lípa A 2278 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1
2010/2011 11 Č Sokol Zajecice 2278 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 ½
2010/2011 10 B Sokol Zajecice 2278 Tůma Jiří SK Chrudim 2264 0
2010/2011 9 B Sokol Zajecice 2278 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 1
2010/2011 8 Č Sokol Zajecice 2278 Švanda Pavel SK Caissa Trebic B 2168 ½
2010/2011 7 B Sokol Zajecice 2278 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 ½
2010/2011 6 Č Sokol Zajecice 2278 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 0
2010/2011 5 B Sokol Zajecice 2278 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 1
2010/2011 4 Č Sokol Zajecice 2278 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 3 B Sokol Zajecice 2278 Kulovaná Eva SK Caissa Trebic A 2359 0
2010/2011 2 Č Sokol Zajecice 2278 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½
2010/2011 1 B Sokol Zajecice 2278 Bernard Borek AKIS Pardubice 2342 ½
2009/2010 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2267 Velička Petr ŠK Slavoj Poruba 2480 ½
2009/2010 10 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 0
2009/2010 9 Č ŠK Vysoké Mýto 2267 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 1
2009/2010 8 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 0
2009/2010 7 Č ŠK Vysoké Mýto 2267 Krejčí Jan Tatran Litovel A 2453 0
2009/2010 6 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 0
2009/2010 5 Č ŠK Vysoké Mýto 2267 Jurčík Martin Jakl Karvina 2343 ½
2009/2010 4 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 0
2009/2010 3 Č ŠK Vysoké Mýto 2267 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2226 1
2009/2010 2 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 1
2009/2010 1 B ŠK Vysoké Mýto 2267 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 ½
2009/2010 11 B TJ SOKOL Zaječice 2267 Medunová Věra Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 1
2009/2010 10 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2220 ½
2009/2010 9 B TJ SOKOL Zaječice 2267 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2400 ½
2009/2010 8 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 1
2009/2010 7 B TJ SOKOL Zaječice 2267 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 ½
2009/2010 6 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2094 1
2009/2010 5 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 2188 1
2009/2010 4 B TJ SOKOL Zaječice 2267 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2327 ½
2009/2010 3 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2194 0
2009/2010 2 B TJ SOKOL Zaječice 2267 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny "B" 2287 ½
2009/2010 1 Č TJ SOKOL Zaječice 2267 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2315 0
2008/2009 11 Č TJ Sokol Zaječice A 2233 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1
2008/2009 10 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Bednář Jaromír ŠK Caissa Třebíč A ½
2008/2009 9 Č TJ Sokol Zaječice A 2233 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 0
2008/2009 8 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Holušová Táňa ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 1
2008/2009 7 Č TJ Sokol Zaječice A 2233 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1
2008/2009 6 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 0
2008/2009 5 Č TJ Sokol Zaječice A 2233 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½
2008/2009 4 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 1
2008/2009 3 Č TJ Sokol Zaječice A 2233 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 ½
2008/2009 2 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 2266 1
2008/2009 1 B TJ Sokol Zaječice A 2233 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 1
2008/2009 11 Č ŠK Lípa A 2233 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1
2008/2009 10 B ŠK Lípa A 2233 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 0
2008/2009 9 Č ŠK Lípa A 2233 Siembab Bartosz ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 2233 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 1
2008/2009 7 B ŠK Lípa A 2233 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2027 1
2008/2009 6 Č ŠK Lípa A 2233 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 1
2008/2009 5 B ŠK Lípa A 2233 Dostál Pavel Slovan Broumov 2109 ½
2008/2009 4 Č ŠK Lípa A 2233 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 0
2008/2009 3 B ŠK Lípa A 2233 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 1
2008/2009 2 Č ŠK Lípa A 2233 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 1
2008/2009 1 B ŠK Lípa A 2233 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 1
2007/2008 11 B TJ Sokol Zaječice 2267 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 0
2007/2008 10 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 ½
2007/2008 9 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 0
2007/2008 8 B TJ Sokol Zaječice 2267 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 0
2007/2008 7 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2396 1
2007/2008 6 B TJ Sokol Zaječice 2267 Šimek Petr ŠK ČSOB 2226 0
2007/2008 5 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Neuman Petr Sokol Plzeň I B"" 2415 0
2007/2008 4 B TJ Sokol Zaječice 2267 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2228 1
2007/2008 3 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 ½
2007/2008 2 B TJ Sokol Zaječice 2267 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 ½
2007/2008 1 Č TJ Sokol Zaječice 2267 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 0
2007/2008 11 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Buchníček Petr ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 0
2007/2008 10 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2413 0
2007/2008 9 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 0
2007/2008 8 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 0
2007/2008 7 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 0
2007/2008 6 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Roško Luboš 2222 ŠK POLABINY C 2232 0
2007/2008 5 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 0
2007/2008 4 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2207 1
2007/2008 3 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO A 2229 1
2007/2008 2 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Červený Martin OREL OŘECHOV A 2287 1
2007/2008 1 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 ½
2006/2007 11 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kuchynka Lukáš ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 1
2006/2007 10 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Bednář Jakub ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2096 1
2006/2007 9 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½
2006/2007 8 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2275 1
2006/2007 7 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Šklíba Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 1
2006/2007 6 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2171 ½
2006/2007 5 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0
2006/2007 4 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 1
2006/2007 3 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Věchet Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2215 1
2006/2007 2 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2289 0
2006/2007 1 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 1
2006/2007 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2186 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 1
2006/2007 10 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 1
2006/2007 9 Č ŠK Vysoké Mýto 2186 Černý Karel SK Žamberk 2005 1
2006/2007 8 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 ½
2006/2007 7 Č ŠK Vysoké Mýto 2186 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 1
2006/2007 6 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 1
2006/2007 5 Č ŠK Vysoké Mýto 2186 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 1
2006/2007 4 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Chládek Václav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2156 ½
2006/2007 3 Č ŠK Vysoké Mýto 2186 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 ½
2006/2007 2 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 1
2006/2007 1 B ŠK Vysoké Mýto 2186 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1
2005/2006 11 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 ½
2005/2006 10 B SOKOL ZAJEČICE 2194 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 0
2005/2006 9 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Holemář David OREL OŘECHOV 2287 1
2005/2006 8 B SOKOL ZAJEČICE 2194 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 1
2005/2006 7 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 1
2005/2006 6 B SOKOL ZAJEČICE 2194 Sekanina Jiří GARDE LIPOVEC 2127 0
2005/2006 5 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Švehla Karel SOKOL RUDICE 2140 ½
2005/2006 4 B SOKOL ZAJEČICE 2194 Kuchynka Lukáš HPM TEC HUSTOPEČE 2099 1
2005/2006 3 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Riška Lubomír SPgŠ+G ZNOJMO 2198 1
2005/2006 2 B SOKOL ZAJEČICE 2194 Mališ Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 2185 0
2005/2006 1 Č SOKOL ZAJEČICE 2194 Nový Martin ŠK 64 BRNO 2163 1
2005/2006 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2194 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 ½
2005/2006 10 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička 2150 0
2005/2006 9 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 ½
2005/2006 8 Č ŠK Vysoké Mýto 2194 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0
2005/2006 7 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 1
2005/2006 6 Č ŠK Vysoké Mýto 2194 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 1
2005/2006 5 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 ½
2005/2006 4 Č ŠK Vysoké Mýto 2194 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 1
2005/2006 3 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 ½
2005/2006 1 B ŠK Vysoké Mýto 2194 Černý Karel SK Žamberk 1992 ½
2004/2005 11 Č Sokol Zaječice 2180 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 1
2004/2005 10 B Sokol Zaječice 2180 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 0
2004/2005 9 Č Sokol Zaječice 2180 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 1
2004/2005 8 B Sokol Zaječice 2180 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 1
2004/2005 7 Č Sokol Zaječice 2180 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 0
2004/2005 6 B Sokol Zaječice 2180 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2057 1
2004/2005 5 Č Sokol Zaječice 2180 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 0
2004/2005 4 B Sokol Zaječice 2180 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2225 1
2004/2005 3 B Sokol Zaječice 2180 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 1
2004/2005 2 Č Sokol Zaječice 2180 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 0
2004/2005 1 B Sokol Zaječice 2180 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 1
2003/2004 9 Č Zaječice 2196 Novotný Tomáš Kámen 1661 1
2003/2004 8 B Zaječice 2196 Kokeš Bohuslav Chrudim D 2030 1
2003/2004 7 Č Zaječice 2196 Linhart Zbyněk Chrudim C 1923 1
2003/2004 6 B Zaječice 2196 Honek Jan Prachovice 1812 1
2003/2004 5 B Zaječice 2196 Roub Bohumil Polabiny C 1882 1
2003/2004 4 Č Zaječice 2196 Michal Milan Krucemburk 1782 1
2003/2004 3 B Zaječice 2196 Zelenka Jaroslav H. Městec 2005 1
2003/2004 2 Č Zaječice 2196 Štorek Luboš Hlinsko 1777 1
2003/2004 1 B Zaječice 2196 Klouček Jiří Infinity E 1931 1
2003/2004 6 Č ŠO+DDM Chrudim 2196 Vltavský Vladimír TJ Slávie Turnov 2266 0
2003/2004 5 B ŠO+DDM Chrudim 2196 Šleich Jan ŠK ČSOB A 2196 0
2003/2004 4 Č ŠO+DDM Chrudim 2196 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad B 2078 1
2003/2004 3 B ŠO+DDM Chrudim 2196 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2051 1
2003/2004 2 Č ŠO+DDM Chrudim 2196 Kourek Josef TJ Synthesia Pard. 2256 0