Hráč Portych Václav

Portych Václav

User Pic
Jméno: Portych Václav
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1852
Elo mezinárodní: 1891
ID: 2432
FIDE ID: 331775
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Šachový klub Lípa C 1891 1852 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1739 1785 1
2017/2018 10 B Šachový klub Lípa C 1904 1852 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 ½
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1886 1852 Novotný Jan TJ Nová Paka 1606 1626 1
2017/2018 8 B Šachový klub Lípa C 1886 1852 Šveda František TJ SKP Valdice 1605 1611 1
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1861 1852 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1684 1628 1
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1861 1852 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1861 1858 1
2017/2018 5 B Šachový klub Lípa C 1904 1852 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1423 1430 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1904 1852 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 1
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 1904 1852 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1682 1696 1
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1904 1852 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1875 1863 1
2017/2018 1 B Šachový klub Lípa C 1869 1846 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009 1890 1893 ½
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 1891 1852 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1884 1837 ½
2017/2018 10 B ŠK Lípa B 1904 1852 Cibulka Josef TJ Hronov 1700 1706 0
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 1904 1852 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1725 1735 1
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 1886 1852 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1597 1655 1
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 1886 1852 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1817 1781 1
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 1861 1852 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1864 1868 1
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 1904 1852 Mareš Ilja DDM Třebechovice p.O. 1774 1804 ½
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 1904 1852 Dusbaba Petr TJ Náchod B 1798 1788 ½
2017/2018 2 Č ŠK Lípa B 1904 1852 John Jiří TJ Jiskra Hořice 1714 1760 ½
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 1869 1846 Kovář Ladislav Spartak Vrchlabí 1735 1721 ½
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Innemann František Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 ½
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1825 1884 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1904 1890 ½
2016/2017 9 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1676 1701 1
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1825 1884 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 1
2016/2017 7 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1365 1559 1
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1825 1884 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1762 1747 1
2016/2017 5 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 ½
2016/2017 4 B ŠK Lípa C 1825 1884 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 1
2016/2017 3 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1109 1
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1825 1884 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1622 1646 1
2015/2016 11 B ŠK Lípa C 1825 1884 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2015/2016 10 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2015/2016 9 B ŠK Lípa C 1825 1884 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1940 1945 ½
2015/2016 8 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 0
2015/2016 7 B ŠK Lípa C 1825 1884 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1825 1828 ½
2015/2016 6 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2057 2085 0
2015/2016 5 B ŠK Lípa C 1825 1884 Šolín Václav DDM Třebechovice pod Orebem B 1565 1640 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 ½
2015/2016 3 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0
2015/2016 2 B ŠK Lípa C 1825 1884 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 1
2015/2016 1 Č ŠK Lípa C 1825 1884 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa B 1825 1884 Urválek Tomáš TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1739 1773 ½
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 1825 1884 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1643 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 1825 1884 Zahradník Tomáš Region Panda B 1658 1712 ½
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 1825 1884 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1975 1936 0
2015/2016 7 Č ŠK Lípa B 1825 1884 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice A 1889 1854 0
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 1825 1884 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 0
2015/2016 4 Č ŠK Lípa B 1825 1884 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 0
2015/2016 3 B ŠK Lípa B 1825 1884 Čáp Jaroslav Slovan Broumov A 1825 1828 1
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1825 1884 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 1844 1854 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1844 1854 Rychlik Hanna Sněžka TJ Náchod 2013 0
2014/2015 7 Č ŠK Lípa B 1844 1854 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 0
2014/2015 6 B ŠK Lípa B 1844 1854 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 0
2014/2015 5 Č ŠK Lípa B 1844 1854 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 ½
2014/2015 4 B ŠK Lípa B 1844 1854 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1853 1812 1
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 1844 1854 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 ½
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 1844 1854 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2126 2068 0
2014/2015 1 B ŠK Lípa B 1844 1854 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1956 1922 ½
2014/2015 11 Č Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1880 1878 ½
2014/2015 10 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 1
2014/2015 9 Č Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 ½
2014/2015 8 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 1
2014/2015 7 Č Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 1
2014/2015 6 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 ½
2014/2015 5 Č Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 1
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1634 1668 ½
2014/2015 3 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 1
2014/2015 2 Č Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 1
2014/2015 1 B Sokol Hradec Králové B 1844 1854 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa E 1803 1816 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa E 1803 1816 Dubský Josef Sokol Dubenec 1318 1
2013/2014 7 B ŠK Lípa E 1803 1816 Vacek Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 ½
2013/2014 4 B ŠK Lípa E 1803 1816 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 ½
2013/2014 3 Č ŠK Lípa E 1803 1816 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 1
2013/2014 2 B ŠK Lípa E 1803 1816 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1647 1631 1
2013/2014 1 Č ŠK Lípa E 1803 1816 Charvát Václav ŠK Lípa D 1688 1678 ½
2013/2014 11 B TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 ½
2013/2014 10 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Hojný Zdeněk TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1463 1480 ½
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1599 1
2013/2014 8 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1754 1758 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1606 1602 ½
2013/2014 2 B TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1693 1620 1
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1633 1
2013/2014 11 Č ŠK Lípa B 1803 1816 Tomášů Martin ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 1
2013/2014 10 B ŠK Lípa B 1803 1816 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1873 1883 ½
2013/2014 6 B ŠK Lípa B 1803 1816 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1895 1897 0
2013/2014 5 B ŠK Lípa B 1803 1816 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 ½
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1829 1820 Franc Martin František TJ Hronov 1807 1770 1
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1829 1820 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1513 1675 ½
2012/2013 8 B ŠK Lípa B 1829 1820 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 1
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1829 1820 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1829 1820 Kulhánek František Slovan Broumov 1547 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1829 1820 Kořínek Pavel TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 0
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1829 1820 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 ½
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1829 1820 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1817 1817 ½
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1829 1820 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1934 1951 ½
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1829 1820 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 1
2012/2013 11 B ŠK Lípa D 1829 1820 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 0
2012/2013 10 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1814 1853 ½
2012/2013 9 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 ½
2012/2013 8 B ŠK Lípa D 1829 1820 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2012 2020 ½
2012/2013 7 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1958 1948 0
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1829 1820 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 0
2012/2013 5 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 0
2012/2013 4 B ŠK Lípa D 1829 1820 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1657 ½
2012/2013 3 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1961 1844 ½
2012/2013 2 B ŠK Lípa D 1829 1820 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1977 1946 0
2012/2013 1 Č ŠK Lípa D 1829 1820 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1971 1986 ½
2011/2012 11 Č ŠK Lípa D 1824 1799 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 ½
2011/2012 10 B ŠK Lípa D 1824 1799 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1783 ½
2011/2012 9 Č ŠK Lípa D 1824 1799 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1918 1930 ½
2011/2012 8 B ŠK Lípa D 1824 1799 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 1
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1824 1799 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1627 1627 1
2011/2012 6 Č ŠK Lípa D 1824 1799 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1556 1
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1824 1799 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1656 1
2011/2012 4 Č ŠK Lípa D 1824 1799 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2011/2012 3 B ŠK Lípa D 1824 1799 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1816 1760 1
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1824 1799 Němec Otakar ŠK Lípa C 1877 1887 ½
2011/2012 1 B ŠK Lípa D 1824 1799 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov 1697 1
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové 1605 1
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1936 1916 1
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2078 0
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1709 1742 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 ½
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Šolín Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1652 0
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 ½
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Šubrt Petr Panda Rychnov n. Kněžnou B 1803 0
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2042 2044 0
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 Szücs Matyáš ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa D 1849 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 0
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 ½
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1741 ½
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa D 1849 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 0
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 ½
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1872 ½
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa D 1849 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Or. 1965 ½
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1893 ½
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa D 1849 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 1
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa D 1849 Šobotník Petr Niki TJ Náchod C 1788 ½
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1849 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1849 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 ½
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1849 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1775 1
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1849 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1971 1
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1849 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice A 1998 ½
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1849 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1828 ½
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1849 Hanzlík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1680 1
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1849 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2113 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1849 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod 1776 ½
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Tichý Petr TJ Jiskra Hořice A 1974 0
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 1857 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RnK B 1659 ½
2009/2010 9 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1976 ½
2009/2010 8 B ŠK Polymar Lípa B 1857 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1982 ½
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Duch Robert TJ Hronov 1871 ½
2009/2010 6 B ŠK Polymar Lípa B 1857 Skála Lukáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1476 1
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Jakl Jaroslav Slovan Broumov 1658 0
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 1857 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1737 0
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1784 ½
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 1857 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice B 1250 1
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1857 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1812 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1857 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1902 0
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1968 ½
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1857 Míl Jan SK HSM Trutnov 1781 0
2009/2010 8 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 0
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1857 Buchar Petr ŠK Jilemnice 2007 ½
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2033 ½
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Šafařík Jakub Sokol Hradec Králové 1960 ½
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1857 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1659 ½
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1936 0
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1857 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř ½
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1857 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 ½
2008/2009 11 Č Šachový klub Lípa D 1855 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1954 1
2008/2009 10 B Šachový klub Lípa D 1855 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1749 1
2008/2009 9 Č Šachový klub Lípa D 1855 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 0
2008/2009 8 B Šachový klub Lípa D 1855 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2032 0
2008/2009 7 B Šachový klub Lípa D 1855 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1
2008/2009 6 Č Šachový klub Lípa D 1855 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1992 0
2008/2009 5 B Šachový klub Lípa D 1855 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 ½
2008/2009 4 Č Šachový klub Lípa D 1855 Kovář Ladislav SK HSM Trutnov 1901 ½
2008/2009 3 B Šachový klub Lípa D 1855 Zinga Vít TJ Baník Žacléř 1759 1
2008/2009 2 Č Šachový klub Lípa D 1855 Pavlíček Miroslav Šachový klub Lípa C 2028 1
2008/2009 1 B Šachový klub Lípa D 1855 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1770 1
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1855 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 ½
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1842 ½
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1855 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1946 ½
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1919 0
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1788 0
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1855 Král Zdeněk NIKI TJ Náchod C 1374 1
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1855 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1670 1
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 ½
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1855 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2028 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1855 Kohout Jan Šachklub AD Jičín B 2025 0
2007/2008 11 B TJ Nová Paka 1865 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2024 0
2007/2008 10 Č TJ Nová Paka 1865 Michel Ladislav TJ Hronov 1903 1
2007/2008 9 B TJ Nová Paka 1865 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 1
2007/2008 8 Č TJ Nová Paka 1865 Pinkava Josef Slovan Broumov 1959 ½
2007/2008 7 Č TJ Nová Paka 1865 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 0
2007/2008 6 B TJ Nová Paka 1865 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 ½
2007/2008 5 Č TJ Nová Paka 1865 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1862 0
2007/2008 4 B TJ Nová Paka 1865 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem 2062 ½
2007/2008 3 Č TJ Nová Paka 1865 Nálevka Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1959 0
2007/2008 2 B TJ Nová Paka 1865 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 2016 0
2007/2008 1 Č TJ Nová Paka 1865 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 0
2007/2008 11 B ŠK Lípa B 1865 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1975 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa B 1865 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1903 1
2007/2008 9 B ŠK Lípa B 1865 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1790 1
2007/2008 8 Č ŠK Lípa B 1865 Blažek Martin TJ Tatran Hostinné 1674 1
2007/2008 7 B ŠK Lípa B 1865 Hubáček Jaroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1806 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa B 1865 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1763 0
2007/2008 5 B ŠK Lípa B 1865 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1564 1
2007/2008 4 Č ŠK Lípa B 1865 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1629 1
2007/2008 3 B ŠK Lípa B 1865 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 ½
2007/2008 2 Č ŠK Lípa B 1865 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2094 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa B 1865 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1928 ½
2006/2007 11 B Sokol Hradec Králové 1901 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 0
2006/2007 10 Č Sokol Hradec Králové 1901 Novotný Jan Maspork TJ Náchod B 1879 ½
2006/2007 9 B Sokol Hradec Králové 1901 Lenfeld Miloslav Jiskra Česká Skalice A 1352 1
2006/2007 8 Č Sokol Hradec Králové 1901 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 7 B Sokol Hradec Králové 1901 Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1848 1
2006/2007 5 B Sokol Hradec Králové 1901 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1681 0
2006/2007 4 Č Sokol Hradec Králové 1901 Karasz Jiří Panda Rychnov n. Kněž. C 1716 0
2006/2007 3 B Sokol Hradec Králové 1901 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1769 1
2006/2007 2 Č Sokol Hradec Králové 1901 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 ½
2006/2007 1 Č Sokol Hradec Králové 1901 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1592 ½
2005/2006 11 Č Sokol Hradec Králové 1851 Splítek Luboš ŠK Lípa E 1800 1
2005/2006 10 B Sokol Hradec Králové 1851 Pultar Petr Niki TJ Náchod 1694 0
2005/2006 9 Č Sokol Hradec Králové 1851 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1741 0
2005/2006 8 B Sokol Hradec Králové 1851 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 0
2005/2006 7 Č Sokol Hradec Králové 1851 Fišer Martin TJ Slavia Hradec Králové D 1973 0
2005/2006 6 B Sokol Hradec Králové 1851 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 1
2005/2006 5 Č Sokol Hradec Králové 1851 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 4 B Sokol Hradec Králové 1851 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 ½
2005/2006 3 Č Sokol Hradec Králové 1851 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 0
2005/2006 2 B Sokol Hradec Králové 1851 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 ½
2005/2006 1 B Sokol Hradec Králové 1851 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1892 0
2005/2006 11 B ŠK Lípa B 1851 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkr. 1973 0
2005/2006 10 Č ŠK Lípa B 1851 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 0
2005/2006 9 B ŠK Lípa B 1851 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1922 1
2005/2006 8 Č ŠK Lípa B 1851 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové C 2021 0
2005/2006 7 B ŠK Lípa B 1851 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2032 0
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1851 Miler Jiří Slovan Broumov 1924 ½
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1851 Mrověc Jan Sokol Náchod 2086 ½
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1851 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2042 0
2005/2006 3 B ŠK Lípa B 1851 Marečková Martina Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1851 Dvořák David ŠK Lípa C 1618 1
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1851 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 0
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1853 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové 1894 0
2004/2005 10 Č ŠK Lípa B 1853 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1770 1
2004/2005 9 B ŠK Lípa B 1853 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 ½
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1853 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 ½
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1853 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 1
2004/2005 6 B ŠK Lípa B 1853 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1853 Pražák Luděk Sokol Náchod 1923 0
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1853 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 ½
2004/2005 2 B ŠK Lípa B 1853 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 0
2004/2005 1 Č ŠK Lípa B 1853 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 0
2003/2004 11 Č Sokol Hradec Králové "B" 1812 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka "B" 1996 ½
2003/2004 10 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Dlouhý Milan TJ Lomnice n.P. "B" 1822 0
2003/2004 9 Č Sokol Hradec Králové "B" 1812 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1782 ½
2003/2004 8 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Fiedler Bedřich ŠK Lípa C 2118 0
2003/2004 7 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Flégl Vlastimil Tatran Hostinné 1819 1
2003/2004 6 Č Sokol Hradec Králové "B" 1812 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 ½
2003/2004 5 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1700 1
2003/2004 4 Č Sokol Hradec Králové "B" 1812 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové "B" 1846 1
2003/2004 3 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Kaisler Martin ŠK Lípa D 2018 0
2003/2004 1 B Sokol Hradec Králové "B" 1812 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice B 1998 0
2003/2004 13 B ŠK Lípa B Hradecký Ivo Slovan Broumov 1
2003/2004 12 Č ŠK Lípa B Pavelka Vladimír Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa B Hubka Luboš Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 8 Č ŠK Lípa B Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 7 Č ŠK Lípa B 1812 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2138 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa B 1812 Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1955 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa B 1812 Geissel Josef Sokol Nová Paka 1832 0
2003/2004 4 B ŠK Lípa B 1812 Neubauer Vilém DDM Lokomotiva Trutnov 1857 0
2003/2004 3 Č ŠK Lípa B 1812 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa B 1812 Pohorský Pavel ŠK Lípa A 1984 0