Hráč Jánský Pavel

Jánský Pavel

User Pic
Jméno: Jánský Pavel
Oddíl: Šachový klub Česká Skalice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1676
Elo mezinárodní: 1742
ID: 2421
FIDE ID: 336807
Rok narození: 1948
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 B ŠK Česká Skalice 1794 1766 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec 1732 1731 0
2016/2017 10 Č ŠK Česká Skalice 1794 1766 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 ½
2016/2017 9 B ŠK Česká Skalice 1794 1766 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 0
2016/2017 8 Č ŠK Česká Skalice 1794 1766 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 ½
2016/2017 7 B ŠK Česká Skalice 1794 1766 Koza Misha ŠK Lípa C 1837 1815 0
2016/2017 6 Č ŠK Česká Skalice 1794 1766 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 0
2016/2017 5 B ŠK Česká Skalice 1794 1766 Pinkava Josef TJ Hronov B 1894 1885 0
2016/2017 4 Č ŠK Česká Skalice 1794 1766 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 0
2016/2017 3 B ŠK Česká Skalice 1794 1766 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 1
2016/2017 1 Č ŠK Česká Skalice 1794 1766 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 0
2017/2018 4 B ŠK Česká Skalice 1742 1676 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1726 1756 0
2017/2018 3 Č ŠK Česká Skalice 1742 1676 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1835 1848 ½
2017/2018 2 B ŠK Česká Skalice 1742 1676 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1900 0
2017/2018 1 B ŠK Česká Skalice 1749 1676 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1974 1753 0
2015/2016 11 B TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 0
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 ½
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1940 1945 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 0
2015/2016 5 B TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 1
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 0
2014/2015 11 B Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 ½
2014/2015 10 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Koza Misha ŠK Lípa C 1881 1821 0
2014/2015 9 B Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 ½
2014/2015 8 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 1
2014/2015 7 B Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1736 1
2014/2015 6 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2101 2097 0
2014/2015 5 B Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1864 1858 0
2014/2015 4 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 0
2014/2015 3 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 ½
2014/2015 2 B Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1773 1773 ½
2014/2015 1 Č Jiskra Česká Skalice 1822 1796 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0
2013/2014 11 B Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 0
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 0
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1990 1983 ½
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 ½
2013/2014 6 B Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Kubeček Jan ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1712 0
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1750 1756 1
2013/2014 4 B Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1784 1818 1
2013/2014 3 Č Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1795 1807 1
2013/2014 2 B Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Brát Libor TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 0
2013/2014 1 Č Jiskra Česká Skalice 1821 1783 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1683 1
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice "B" 1821 1783 Cerha Petr SONNY TJ Náchod "D" 1761 1734 ½
2013/2014 4 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1821 1783 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1692 1681 1
2013/2014 3 B Jiskra Česká Skalice "B" 1821 1783 Matouš Lubomír ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1837 1
2013/2014 2 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1821 1783 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1777 1850 1
2012/2013 11 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Jindrásek Mojmír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1816 0
2012/2013 10 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 0
2012/2013 9 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 ½
2012/2013 8 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 0
2012/2013 7 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Šolín Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1658 1
2012/2013 6 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 0
2012/2013 5 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 ½
2012/2013 4 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 0
2012/2013 3 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1801 1790 ½
2012/2013 2 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 0
2012/2013 1 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 ½
2011/2012 11 B ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 1
2011/2012 9 B ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 ½
2011/2012 8 Č ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Chmelař Vítězslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 0
2011/2012 7 B ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Kracík Martin TŘEBECHOVICE B 1836 1748 0
2011/2012 6 Č ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Pultar Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1795 1840 0
2011/2012 5 B ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Picek Ivan SLAVIA HRADEC KR. D 1865 ½
2011/2012 4 Č ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Klíma David SPARTAK RYCHNOV A 1831 ½
2011/2012 3 Č ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Procházka Jan TJ HRONOV B 1849 1
2011/2012 2 B ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1830 1872 0
2011/2012 1 Č ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 0
2010/2011 11 B Jiskra Česká Skalice 1865 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 ½
2010/2011 10 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 0
2010/2011 9 B Jiskra Česká Skalice 1865 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 1
2010/2011 8 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2010/2011 7 B Jiskra Česká Skalice 1865 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1741 0
2010/2011 6 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1917 ½
2010/2011 5 B Jiskra Česká Skalice 1865 Šretr Josef ŠK Polymar Lípa D 1746 ½
2010/2011 4 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 1
2010/2011 3 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Or. 1965 0
2010/2011 2 B Jiskra Česká Skalice 1865 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 0
2010/2011 1 Č Jiskra Česká Skalice 1865 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 0
2009/2010 11 Č Jiskra Česká Skalice 1781 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 0
2009/2010 10 B Jiskra Česká Skalice 1781 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 1
2009/2010 9 B Jiskra Česká Skalice 1781 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 ½
2009/2010 8 Č Jiskra Česká Skalice 1781 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 ½
2009/2010 7 B Jiskra Česká Skalice 1781 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 ½
2009/2010 6 Č Jiskra Česká Skalice 1781 Klíma David TJ Spartak RK A 1862 1
2009/2010 5 B Jiskra Česká Skalice 1781 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RK C 1805 1
2009/2010 3 B Jiskra Česká Skalice 1781 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1990 ½
2009/2010 2 Č Jiskra Česká Skalice 1781 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1970 0
2009/2010 1 B Jiskra Česká Skalice 1781 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 1
2008/2009 11 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1949 0
2008/2009 10 B Jiskra Česká Skalice A 1864 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1966 0
2008/2009 9 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 1
2008/2009 8 B Jiskra Česká Skalice A 1864 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 0
2008/2009 7 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 ½
2008/2009 6 B Jiskra Česká Skalice A 1864 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1618 1
2008/2009 5 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 ½
2008/2009 4 B Jiskra Česká Skalice A 1864 Miler Jan Slovan Broumov B 1902 ½
2008/2009 3 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 2 B Jiskra Česká Skalice A 1864 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 ½
2008/2009 1 Č Jiskra Česká Skalice A 1864 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 0
2008/2009 11 Č Sněžka TJ Náchod B 1864 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0
2008/2009 10 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 0
2008/2009 9 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 0
2008/2009 8 Č Sněžka TJ Náchod B 1864 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2048 0
2008/2009 7 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín B 1825 0
2008/2009 6 Č Sněžka TJ Náchod B 1864 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1881 0
2008/2009 5 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1837 0
2008/2009 4 Č Sněžka TJ Náchod B 1864 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1778 ½
2008/2009 3 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1805 ½
2008/2009 2 Č Sněžka TJ Náchod B 1864 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 ½
2008/2009 1 B Sněžka TJ Náchod B 1864 Španko Pavel NIKI TJ Náchod C 1509 1
2007/2008 11 Č Jiskra Česká Skalice 1844 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1813 ½
2007/2008 10 B Jiskra Česká Skalice 1844 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 1
2007/2008 9 B Jiskra Česká Skalice 1844 Šípek Vítězslav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1906 ½
2007/2008 8 Č Jiskra Česká Skalice 1844 Vágner Patrik Masporex TJ Náchod D 1733 0
2007/2008 7 B Jiskra Česká Skalice 1844 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 1
2007/2008 6 Č Jiskra Česká Skalice 1844 Machek Ivo Sokol Hradec Králové A 1951 1
2007/2008 5 B Jiskra Česká Skalice 1844 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 1
2007/2008 4 Č Jiskra Česká Skalice 1844 Schejbal Josef TJ Hronov B 1936 0
2007/2008 3 B Jiskra Česká Skalice 1844 Novotný Jan Niki TJ Náchod C 1873 1
2007/2008 2 Č Jiskra Česká Skalice 1844 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 1 B Jiskra Česká Skalice 1844 Drašnar Pavel Sokol Vrchoviny A 1431 ½
2007/2008 8 Č Vinona TJ Náchod E 1844 Novák Pavel TJ Hronov C 1484 1
2007/2008 5 Č Vinona TJ Náchod E 1844 Čižinský Petr Jiskra Jaroměř C 1
2007/2008 3 Č Vinona TJ Náchod E 1844 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 1
2007/2008 1 Č Vinona TJ Náchod E 1844 Králíček Petr Kuna TJ Náchod F 1290 0
2006/2007 11 Č Jiskra Česká Skalice A 1735 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněž. C 1637 1
2006/2007 10 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 0
2006/2007 9 Č Jiskra Česká Skalice A 1735 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0
2006/2007 8 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 0
2006/2007 7 Č Jiskra Česká Skalice A 1735 Gogela Jan TJ Hronov B 1884 0
2006/2007 6 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod B 2018 1
2006/2007 5 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 0
2006/2007 4 Č Jiskra Česká Skalice A 1735 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1614 0
2006/2007 3 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1835 ½
2006/2007 2 Č Jiskra Česká Skalice A 1735 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2046 0
2006/2007 1 B Jiskra Česká Skalice A 1735 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1773 ½
2006/2007 6 B Jiskra Česká Skalice B 1735 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov B 1651 ½
2006/2007 4 B Jiskra Česká Skalice B 1735 Španko Pavel Kuna TJ Náchod E 1457 1
2006/2007 1 B Jiskra Česká Skalice B 1735 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B ½
2005/2006 11 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Krása Marek DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 ½
2005/2006 10 Č Jiskra Česká Skalice A 1788 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 9 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Kvasničák Karel Maspork TJ Náchod 1832 ½
2005/2006 8 Č Jiskra Česká Skalice A 1788 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1807 1
2005/2006 7 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1599 1
2005/2006 6 Č Jiskra Česká Skalice A 1788 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1877 ½
2005/2006 5 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Splítek Luboš ŠK Lípa E 1800 0
2005/2006 4 Č Jiskra Česká Skalice A 1788 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1925 0
2005/2006 3 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Štolba Oldřich ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 1
2005/2006 2 Č Jiskra Česká Skalice A 1788 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 0
2005/2006 1 B Jiskra Česká Skalice A 1788 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1826 ½
2005/2006 11 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1788 Blažek Martin Sklípek Spartak Vrchlabí 1667 1
2005/2006 4 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1788 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové C 1982 0
2005/2006 3 B TJ Dvůr Králové n.L. 1788 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2044 0
2005/2006 2 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1788 Pinkava Josef Slovan Broumov 1961 0
2004/2005 9 Č Jiskra Č.Skalice B Přibyl Jaroslav Slovan Broumov B ½
2004/2005 8 B Jiskra Č.Skalice B Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1
2004/2005 7 Č Jiskra Č.Skalice B Babka Milan Duha TJ Náchod ½
2004/2005 6 B Jiskra Č.Skalice B Kuru Martin Orel Č. Kostelec 1
2004/2005 5 B Jiskra Č.Skalice B 1758 Bednář Jiří Vinona TJ Náchod 1878 0
2004/2005 4 Č Jiskra Č.Skalice B Žižka Jan Sokol Vrchoviny B ½
2004/2005 3 B Jiskra Č.Skalice B Burdilák Milan Kuna TJ Náchod 1
2004/2005 2 Č Jiskra Č.Skalice B Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1
2004/2005 1 B Jiskra Č.Skalice B 1758 Jungwirth Stanislav Spartak Police n.M 1691 1