Hráč Erban Jiří

Erban Jiří

User Pic
Jméno: Erban Jiří
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2031
Elo mezinárodní: 2011
ID: 2397
FIDE ID: 334901
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Červený Kostelec A 2013 2032 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1923 1956 ½
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec A 2013 2032 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1989 2001 0
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec A 2013 2032 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 ½
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 2052 2064 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 0
2016/2017 3 B ŠK Červený Kostelec 2052 2064 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 1
2016/2017 2 Č ŠK Červený Kostelec 2052 2064 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 1
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1929 0
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 1
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 ½
2015/2016 5 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 1
2015/2016 4 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 3 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 1
2015/2016 2 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1783 1770 0
2015/2016 1 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 1
2014/2015 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2046 2060 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 1
2014/2015 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 2046 2060 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1579 1588 1
2013/2014 11 Č ŠK Zlonice A 2061 2063 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1568 1
2013/2014 9 B ŠK Zlonice A 2061 2063 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad C 1419 1
2013/2014 7 B ŠK Zlonice A 2061 2063 Veselský Jan Sokol Hostivice B 1695 1619 1
2013/2014 9 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 ½
2013/2014 4 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Staněk Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1931 1936 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 1
2012/2013 7 B ŠK Zlonice A 2061 2065 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2107 2130 ½
2012/2013 6 Č ŠK Zlonice A 2061 2065 Hánl František ŠK Kralupy C 1893 1884 1
2012/2013 3 Č ŠK Zlonice A 2061 2065 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1971 0
2012/2013 2 B ŠK Zlonice A 2061 2065 Baran Peter TJ Neratovice C 2134 2159 ½
2011/2012 7 B Český Lev Kolešovice A 2061 2051 Simon Lukáš ŠK Kralupy n.Vlt.B 1546 1
2011/2012 1 Č Český Lev Kolešovice A 2061 2051 Řezníček Jiří Sokol Hostivice A 1675 1
2011/2012 9 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 1
2011/2012 8 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Urban Tomáš ŠK Rakovník "B" 1788 1845 1
2011/2012 7 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad "B" 1612 1701 1
2011/2012 6 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 1
2011/2012 3 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Němec David Slovan Velvary 2026 1999 0
2011/2012 2 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2038 ½
2011/2012 1 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 1
2010/2011 8 Č Český lev Kolešovice A 2044 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 0
2010/2011 7 B Český lev Kolešovice A 2044 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 1
2010/2011 6 Č Český lev Kolešovice A 2044 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2056 0
2010/2011 5 Č Český lev Kolešovice A 2044 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1994 ½
2010/2011 4 B Český lev Kolešovice A 2044 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1988 1
2010/2011 3 Č Český lev Kolešovice A 2044 Al Masani Abdul TJ Sokol Hostivice A 1975 1
2010/2011 2 B Český lev Kolešovice A 2044 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 ½
2010/2011 1 Č Český lev Kolešovice A 2044 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice A 1910 1
2009/2010 11 Č Český Lev Kolešovice A 2057 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1862 1
2009/2010 8 B Český Lev Kolešovice A 2057 Čáp Adam ŠK Kladno C 1628 ½
2009/2010 7 Č Český Lev Kolešovice A 2057 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 0
2009/2010 6 B Český Lev Kolešovice A 2057 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 ½
2009/2010 5 Č Český Lev Kolešovice A 2057 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 1
2009/2010 4 B Český Lev Kolešovice A 2057 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1909 0
2009/2010 3 Č Český Lev Kolešovice A 2057 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1742 1
2009/2010 2 B Český Lev Kolešovice A 2057 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 1
2008/2009 8 B Tatran Prachatice 2075 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 0
2008/2009 3 Č Tatran Prachatice 2075 Cuhra Martin Royal Ceske Budejovice 2199 0
2008/2009 11 B Lokomotiva Beroun A 2075 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 0
2008/2009 10 Č Lokomotiva Beroun A 2075 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 ½
2008/2009 9 B Lokomotiva Beroun A 2075 Plháček Václav Sokol Hostivice B 1862 ½
2008/2009 8 Č Lokomotiva Beroun A 2075 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 1
2008/2009 7 B Lokomotiva Beroun A 2075 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 1
2008/2009 6 Č Lokomotiva Beroun A 2075 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 ½
2007/2008 11 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Petkov Andon Spartak Soběslav 1830 1
2007/2008 10 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Ludačka Miroslav ŠK Český Krumlov B 1866 1
2007/2008 9 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1864 1
2007/2008 8 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Hrdý Roman TJ Royal Č.Budějovice 2090 1
2007/2008 7 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Lacina Filip ŠO Mikrochem Třeboň 1779 0
2007/2008 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1925 1
2007/2008 5 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Bürger František Sokol Chvalšiny 1737 0
2007/2008 4 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Bartoš Alois Sokol Tábor D 2069 0
2007/2008 3 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Heller Šimon ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1728 1
2007/2008 2 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí B 2085 0
2007/2008 1 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 Melmuk Petr TJ Spartak Počátky 2068 1
2007/2008 9 B TATRAN Prachatice "C" 1917 Růžička Vojtěch SOKOL DDM Platan Písek "D" 1910 1
2007/2008 8 Č TATRAN Prachatice "C" 1917 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1930 ½
2007/2008 7 B TATRAN Prachatice "C" 1917 Říha František SOKOL Platan Písek "C" 1790 1
2007/2008 5 Č TATRAN Prachatice "C" 1917 Valášek Jakub ČZ Strakonice "D" 1630 1
2007/2008 4 B TATRAN Prachatice "C" 1917 Král Ladislav ŠK Týn n/Vltavou "C" 1604 1
2007/2008 3 Č TATRAN Prachatice "C" 1917 Machálek Martin ŠK Týn n/Vltavou "B" 1782 1
2007/2008 2 B TATRAN Prachatice "C" 1917 Tomek Jiří TATRAN Volary 1845 ½
2007/2008 1 Č TATRAN Prachatice "C" 1917 Hanžl Miroslav TATRAN Prachatice "B" 1668 1
2006/2007 11 Č ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1929 Marhoun Václav QCC České Budějovice "E" 1807 ½
2006/2007 10 B ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1929 Trčka Václav ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1836 0
2006/2007 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1929 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek "B" 2206 0
2006/2007 9 Č ŠO TATRAN Prachatice "C" 1929 Steinbach Jaroslav TJ TATRAN Volary 1749 1
2006/2007 5 B ŠO TATRAN Prachatice "C" 1929 Čipera Josef ČZ Strakonice "C" 1723 0
2005/2006 10 B Tatran Prachatice 1920 Olejníček Jiří Loko DKV České Budějovice B 1975 ½
2005/2006 9 Č Tatran Prachatice 1920 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 0
2005/2006 7 B Tatran Prachatice 1920 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1970 0
2005/2006 6 Č Tatran Prachatice 1920 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2074 ½
2005/2006 5 B Tatran Prachatice 1920 Janeba Petr ČZ Strakonice 1848 ½