Hráč Dolenský Milan

Dolenský Milan

User Pic
Jméno: Dolenský Milan
Oddíl: ŠK Libštát
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2083
Elo mezinárodní: 2107
ID: 2346
FIDE ID: 346560
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Libštát 2085 2083 Maršálek Zdeněk ŠK Frýdlant 2236 2214 1
2017/2018 9 B ŠK Libštát 2085 2083 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2011 2005 1
2017/2018 8 Č ŠK Libštát 2089 2083 Kučera Petr Desko Liberec "A" 2236 2255 0
2017/2018 7 B ŠK Libštát 2089 2083 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2061 2038 1
2017/2018 6 Č ŠK Libštát 2071 2083 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2115 2122 1
2017/2018 5 B ŠK Libštát 2071 2083 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1969 1974 1
2017/2018 4 Č ŠK Libštát 2085 2083 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2091 2084 ½
2017/2018 3 B ŠK Libštát 2085 2083 Groh Jiří Desko Liberec "B" 1954 1962 1
2017/2018 2 Č ŠK Libštát 2085 2083 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2187 0
2017/2018 1 B ŠK Libštát 2087 2096 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2194 2165 0
2017/2018 9 Č ŠK SLAVIA Liberec 2089 2083 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2173 2153 0
2017/2018 2 Č ŠK SLAVIA Liberec 2085 2083 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2103 2130 0
2016/2017 7 Č ŠK Libštát 2066 2098 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2051 2029 ½
2016/2017 6 B ŠK Libštát 2066 2098 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1990 2009 1
2016/2017 5 B ŠK Libštát 2066 2098 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2125 2078 ½
2016/2017 1 B ŠK Libštát 2066 2098 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1667 1742 1
2015/2016 11 B ŠK AD Jičín "C" 2066 2098 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2141 2164 ½
2015/2016 10 Č ŠK AD Jičín "C" 2066 2098 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 1
2015/2016 9 B ŠK Libštát B 2066 2098 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1734 1721 1
2015/2016 8 Č ŠK Libštát B 2066 2098 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1953 0
2015/2016 7 B ŠK Libštát B 2066 2098 Grof Petr TJ Bižu Jablonec n.N. B 1803 1853 0
2015/2016 6 B ŠK Libštát B 2066 2098 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 1
2015/2016 5 B ŠK Libštát B 2066 2098 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1847 1858 1
2015/2016 4 Č ŠK Libštát B 2066 2098 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1932 1950 ½
2015/2016 3 B ŠK Libštát B 2066 2098 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1953 1
2015/2016 2 Č ŠK Libštát B 2066 2098 Podrazký Radim TJ Bižu Jablonec n.N. B 1822 1811 ½
2015/2016 1 Č ŠK Libštát B 2066 2098 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 1
2015/2016 9 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 Blažek Michal ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 ½
2015/2016 7 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1743 1679 1
2015/2016 3 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové "D" 1593 1550 1
2015/2016 1 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1730 1754 1
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín E 2066 2098 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín E 2041 2084 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2087 1948 ½
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín E 2041 2084 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 ½
2014/2015 11 Č ŠK Libštát 2041 2084 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2034 2049 ½
2014/2015 9 Č ŠK Libštát 2041 2084 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "C" 2023 2026 ½
2014/2015 5 B ŠK Libštát 2041 2084 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 ½
2014/2015 4 Č ŠK Libštát 2041 2084 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2106 2069 1
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín B 2041 2084 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 1
2014/2015 4 B ŠK AD Jičín B 2041 2084 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1833 1797 1
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín D 2033 2085 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 0
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín D 2033 2085 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2003 2022 1
2013/2014 9 B ŠK Libštát 2033 2085 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2132 2085 ½
2013/2014 8 Č ŠK Libštát 2033 2085 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1891 1886 0
2013/2014 6 Č ŠK Libštát 2033 2085 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2134 2149 1
2013/2014 5 Č ŠK Libštát 2033 2085 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 1
2013/2014 3 Č ŠK Libštát 2033 2085 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 0
2013/2014 2 B ŠK Libštát 2033 2085 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2008 2004 1
2013/2014 1 Č ŠK Libštát 2033 2085 Groh Jiří TJ Desko Liberec "B" 1990 2016 ½
2012/2013 9 Č ŠK AD Jičín D 2040 2116 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 0
2012/2013 6 B ŠK AD Jičín D 2040 2116 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 1
2012/2013 4 Č ŠK AD Jičín D 2040 2116 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 ½
2012/2013 3 B ŠK AD Jičín D 2040 2116 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 ½
2012/2013 1 B ŠK AD Jičín D 2040 2116 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 1
2012/2013 11 Č ŠK Libštát "A" 2040 2116 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1977 2011 ½
2012/2013 10 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 ½
2012/2013 9 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1903 1965 1
2012/2013 8 Č ŠK Libštát "A" 2040 2116 Suchomel Aleš Desko Liberec "B" 2055 2075 0
2012/2013 7 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2136 2083 ½
2012/2013 6 Č ŠK Libštát "A" 2040 2116 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "C" 2149 2158 0
2012/2013 5 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "B" 1823 1894 0
2012/2013 4 Č ŠK Libštát "A" 2040 2116 Rozumek Pavel ŠK Libštát "B" 1633 1
2012/2013 3 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Malec Jan Desko Liberec "C" 2013 2020 ½
2012/2013 2 Č ŠK Libštát "A" 2040 2116 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 1
2012/2013 1 B ŠK Libštát "A" 2040 2116 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2079 2072 1
2011/2012 3 B ŠK Libštát B 2015 2095 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1797 1870 1
2011/2012 2 B ŠK Libštát B 2015 2095 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2340 2143 1
2011/2012 1 Č ŠK Libštát B 2015 2095 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1945 1975 1
2011/2012 7 Č ŠK Libštát B 2015 2095 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2143 1
2011/2012 5 Č ŠK Libštát B 2015 2095 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1742 1
2011/2012 4 B ŠK Libštát B 2015 2095 Patočka Jan TJ ZK Semily 1910 1927 1
2011/2012 9 B ŠK Libštát 2015 2095 Petráň Jan TJ Desko Liberec "B" 2071 1978 0
2011/2012 8 Č ŠK Libštát 2015 2095 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1941 0
2011/2012 7 B ŠK Libštát 2015 2095 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "D" 1731 1734 1
2011/2012 6 Č ŠK Libštát 2015 2095 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 1
2011/2012 5 Č ŠK Libštát 2015 2095 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1947 1953 1
2011/2012 4 B ŠK Libštát 2015 2095 Suchomel Tomáš TJ Desko Liberec "C" 1718 1790 1
2011/2012 3 Č ŠK Libštát 2015 2095 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 2004 2013 1
2011/2012 2 B ŠK Libštát 2015 2095 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 ½
2010/2011 9 B ŠK Libštát B 2029 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová n.J. 1742 1
2010/2011 8 Č ŠK Libštát B 2029 Blaháček Evžen Desko Liberec C 1981 0
2010/2011 7 Č ŠK Libštát B 2029 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2001 1
2010/2011 6 B ŠK Libštát B 2029 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1919 1
2010/2011 5 Č ŠK Libštát B 2029 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 1
2010/2011 4 B ŠK Libštát B 2029 Zboroň Karol TJ PS ZK Semily B 1913 1
2010/2011 3 Č ŠK Libštát B 2029 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1981 ½
2010/2011 2 B ŠK Libštát B 2029 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec C 1772 1
2010/2011 1 Č ŠK Libštát B 2029 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2340 0
2010/2011 11 B ŠK Libštát 2029 Gončarov Jan TJ Slávia Liberec 1
2010/2011 10 Č ŠK Libštát 2029 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1937 1
2010/2011 9 B ŠK Libštát 2029 Novák Jan Desko Liberec "B" 1936 ½
2010/2011 8 Č ŠK Libštát 2029 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1769 1
2010/2011 7 B ŠK Libštát 2029 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec 1851 1
2010/2011 6 Č ŠK Libštát 2029 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 1785 1
2010/2011 5 B ŠK Libštát 2029 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1776 1
2010/2011 4 Č ŠK Libštát 2029 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 0
2010/2011 3 B ŠK Libštát 2029 Kodoň Zdeněk TJ PS ZK Semily 1709 1
2010/2011 2 Č ŠK Libštát 2029 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1888 1
2010/2011 1 B ŠK Libštát 2029 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa 1750 1
2009/2010 11 Č ŠK Libštát 2047 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2031 0
2009/2010 10 B ŠK Libštát 2047 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2044 0
2009/2010 9 Č ŠK Libštát 2047 Paldus Petr TJ Slávia Liberec 2025 ½
2009/2010 8 B ŠK Libštát 2047 Fidrik Miroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1910 ½
2009/2010 7 B ŠK Libštát 2047 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1994 1
2009/2010 6 Č ŠK Libštát 2047 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1955 1
2009/2010 5 B ŠK Libštát 2047 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2056 ½
2009/2010 4 Č ŠK Libštát 2047 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 2010 0
2009/2010 3 B ŠK Libštát 2047 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2025 1
2009/2010 2 Č ŠK Libštát 2047 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 1993 1
2009/2010 1 B ŠK Libštát 2047 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2001 ½
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín 2047 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2086 ½
2009/2010 1 B ŠK AD Jičín 2047 Polák Benedikt Desko Liberec 2083 0
2008/2009 11 Č ŠK Libštát 2088 Beneš Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 2141 1
2008/2009 10 B ŠK Libštát 2088 Najman Jan TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 1
2008/2009 9 Č ŠK Libštát 2088 Polák Benedikt Desko Liberec "A" 2108 ½
2008/2009 8 B ŠK Libštát 2088 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2205 ½
2008/2009 7 Č ŠK Libštát 2088 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1983 1
2008/2009 6 B ŠK Libštát 2088 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1990 1
2008/2009 5 B ŠK Libštát 2088 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2050 0
2008/2009 4 Č ŠK Libštát 2088 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1995 ½
2008/2009 3 B ŠK Libštát 2088 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n/N. 2091 1
2008/2009 2 Č ŠK Libštát 2088 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 2097 ½
2008/2009 1 B ŠK Libštát 2088 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1880 1
2008/2009 11 B Šachklub AD Jičín 2088 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 10 Č Šachklub AD Jičín 2088 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2088 ½
2008/2009 8 Č Šachklub AD Jičín 2088 Kastner Oldřich 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 0
2008/2009 7 Č Šachklub AD Jičín 2088 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2084 0
2008/2009 6 B Šachklub AD Jičín 2088 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2008/2009 5 Č Šachklub AD Jičín 2088 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2110 1
2008/2009 3 Č Šachklub AD Jičín 2088 Vrkota Miloš Sokol Kolín 2054 ½
2008/2009 2 B Šachklub AD Jičín 2088 Voráček Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2084 1
2008/2009 1 Č Šachklub AD Jičín 2088 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B"" 2284 0
2007/2008 11 Č ŠK Libštát 2041 Kokta Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 ½
2007/2008 10 B ŠK Libštát 2041 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2092 1
2007/2008 9 Č ŠK Libštát 2041 Lašek František TJ Slávia Liberec 1965 1
2007/2008 8 B ŠK Libštát 2041 Natsidis Christoph TJ Krásná Lípa 2256 0
2007/2008 7 Č ŠK Libštát 2041 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2082 0
2007/2008 6 B ŠK Libštát 2041 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 2100 ½
2007/2008 5 Č ŠK Libštát 2041 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1995 1
2007/2008 4 B ŠK Libštát 2041 Polák Benedikt Desko Liberec "A" 2073 ½
2007/2008 3 Č ŠK Libštát 2041 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2118 1
2007/2008 2 B ŠK Libštát 2041 Wünsch Jiří TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2130 0
2007/2008 1 B ŠK Libštát 2041 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1990 1
2007/2008 3 B ŠK Libštát "B" 2041 Najman Jan TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 1
2007/2008 2 Č ŠK Libštát "B" 2041 Zikeš Martin TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1815 1
2007/2008 1 B ŠK Libštát "B" 2041 Šonský Miroslav TJ Zikuda Turnov "C" 1973 1
2007/2008 6 Č ŠK Libštát "B" 2041 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1990 1
2007/2008 4 Č ŠK Libštát "B" 2041 Najman Jan TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 1
2007/2008 3 B ŠK Libštát "B" 2041 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1
2007/2008 1 Č ŠK Libštát "B" 2041 Šonský Miroslav TJ Zikuda Turnov "C" 1973 ½
2006/2007 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2025 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1771 1
2006/2007 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2025 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1674 ½
2006/2007 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2025 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 1
2006/2007 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2025 Erbrt Jan TJ Jiskra Hořice B 1386 1
2006/2007 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2025 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1847 1
2006/2007 11 B ŠK Libštát 2025 Koldrt Bohuslav Desko Liberec "B" 1956 ½
2006/2007 9 B ŠK Libštát 2025 Hnát Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1870 1
2006/2007 8 Č ŠK Libštát 2025 Kulhánek Jaromír TJ Krásná Lípa "B" 1642 1
2006/2007 7 Č ŠK Libštát 2025 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov "B" 2197 0
2006/2007 6 B ŠK Libštát 2025 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec 1859 ½
2006/2007 5 Č ŠK Libštát 2025 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK "C" 2091 ½
2006/2007 4 B ŠK Libštát 2025 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "A" 2070 1
2006/2007 3 Č ŠK Libštát 2025 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2119 ½
2006/2007 2 B ŠK Libštát 2025 Filip Petr TJ Nové Město pod Smrkem 1876 ½
2006/2007 1 Č ŠK Libštát 2025 Barták Pavel TJ Semily 1875 1
2004/2005 11 Č ŠK Libštát 1961 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1934 0
2004/2005 10 B ŠK Libštát 1961 Cakl Zdeněk Desko Liberec A" 2018 0
2004/2005 9 Č ŠK Libštát 1961 Kopal Ivan Desko Liberec C" 1917 1
2004/2005 8 B ŠK Libštát 1961 Dejmek Josef Autobrzdy Jablonec 1837 1
2004/2005 7 Č ŠK Libštát 1961 Novotný Viktor Novoborský ŠK B" 2013 1
2004/2005 6 B ŠK Libštát 1961 Žídek Miroslav Bižuterie Jablonec 1958 0
2004/2005 5 B ŠK Libštát 1961 Gombos Ladislav Desko Liberec B" 1762 ½
2004/2005 4 Č ŠK Libštát 1961 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1972 1
2004/2005 3 B ŠK Libštát 1961 Havlíček Zdeněk Nové Město p. Smrk 1598 1
2004/2005 2 Č ŠK Libštát 1961 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1924 ½
2004/2005 1 B ŠK Libštát 1961 Kolařík Jiří TJ Semily 1873 1
2004/2005 8 B Zikuda Turnov B" 1961 Kostlán Jan Rokytnice n/J B" 1798 1
2004/2005 7 Č Zikuda Turnov B" 1961 Leimer Oldřich Barakuda Semily 1
2004/2005 6 Č Zikuda Turnov B" 1961 Dudek Jaromír Rovensko p/T 1800 1
2004/2005 4 Č Zikuda Turnov B" 1961 Řehořek Ladislav Víchová n/J 1709 1
2004/2005 2 B Zikuda Turnov B" 1961 Barakuda Semily 1
2003/2004 9 B Semily A 1971 Kopal Vojtěch Desko Liberec B 1539 1
2003/2004 8 Č Semily A 1971 Veselý Petr ŠK Česká Lípa C 1622 ½
2003/2004 7 Č Semily A 1971 Mašek Arnošt Bižuterie Jbl A 1771 1
2003/2004 6 B Semily A 1971 Lamač Stanislav Slavie Turnov B 1749 ½
2003/2004 5 Č Semily A 1971 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa B 1922 1
2003/2004 4 B Semily A 1971 Saska Milan Spartak Rokytnice 1823 1
2003/2004 3 Č Semily A 1971 Stehlík Josef Slavie Liberec 1
2003/2004 2 B Semily A 1971 Pražák Jiří Jiskra Tanvald A 1655 1
2003/2004 1 Č Semily A 1971 Vancl Jakub Desko Liberec C 1576 ½
2003/2004 10 Č ŠK Libštát 1971 Zikeš Martin Víchová n. Jizerou 1914 1
2003/2004 9 B ŠK Libštát 1971 Hollmann Zdeněk Rokytnice n.J. B 2073 0
2003/2004 8 Č ŠK Libštát 1971 Grzegorzová Karolína TJ Semily B 1714 ½
2003/2004 6 B ŠK Libštát 1971 Najman Jan Rovensko p. Trosk. 1849 ½
2003/2004 5 B ŠK Libštát 1971 Zikeš Martin Víchová n. Jizerou 1914 1
2003/2004 4 Č ŠK Libštát 1971 Hollmann Zdeněk Rokytnice n.J. B 2073 0
2003/2004 3 B ŠK Libštát 1971 Grzegorzová Karolína TJ Semily B 1714 ½
2003/2004 1 Č ŠK Libštát 1971 Najman Jan Rovensko p. Trosk. 1849 1