Hráč Forman Miroslav

Forman Miroslav

User Pic
Jméno: Forman Miroslav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1843
Elo mezinárodní: 1806
ID: 2288
FIDE ID: 303151
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1806 1843 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2003 2018 0
2017/2018 6 Č TJ Kavalier Sázava A 1814 1831 Lhotská Anna Klub šachistů Říčany 1925 G 1616 1566 0
2017/2018 5 B TJ Kavalier Sázava A 1814 1831 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1816 1822 1
2017/2018 3 B TJ Kavalier Sázava A 1826 1831 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 1
2017/2018 2 Č TJ Kavalier Sázava A 1826 1831 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 1
2017/2018 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1831 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1872 1868 ½
2017/2018 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1814 1831 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1871 0 1
2017/2018 5 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1831 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 0
2017/2018 4 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1831 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1883 1864 1
2017/2018 2 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1831 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1944 1892 1
2017/2018 1 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1793 1816 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1775 1791 1
2016/2017 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1918 1889 0
2016/2017 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 ½
2016/2017 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 0
2016/2017 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 1
2016/2017 5 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2053 2071 1
2016/2017 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 0
2016/2017 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 0
2016/2017 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1993 1984 ½
2015/2016 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Mládek Richard Spartak Vlašim B 2100 1978 0
2015/2016 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 0
2015/2016 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Kolařík Leoš ŠK Řevnice 1630 ½
2015/2016 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1886 1855 0
2015/2016 7 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 1963 1984 ½
2015/2016 6 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Třešňák Lukáš Šachový klub Zdice 1837 1858 0
2015/2016 5 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník 1833 1884 1
2015/2016 4 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 1
2015/2016 3 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1937 1924 0
2015/2016 2 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1827 1818 0
2015/2016 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2045 2053 1
2015/2016 8 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2072 2078 0
2015/2016 7 Č ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 0
2015/2016 6 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Horák Martin ŠK Český Brod A 2144 2132 ½
2015/2016 4 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1887 1903 1
2015/2016 3 Č ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 0
2015/2016 2 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 1
2015/2016 1 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1957 1964 ½
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 0
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1921 ½
2015/2016 8 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2019 2038 0
2015/2016 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2068 2083 0
2015/2016 6 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 1
2015/2016 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Matějka Vladimír ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 0
2015/2016 4 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 1
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1962 1955 0
2015/2016 2 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1951 1949 0
2015/2016 1 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 1
2014/2015 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1745 1
2014/2015 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1843 1897 ½
2014/2015 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Soural Karel Sokol Struhařov A 2005 2004 0
2014/2015 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1901 ½
2014/2015 7 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 1
2014/2015 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 ½
2014/2015 5 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. E 1980 1977 0
2014/2015 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1956 1963 ½
2014/2015 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 1
2014/2015 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1883 1889 1
2014/2015 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 Košata František KŠ Říčany 1925 D 1842 1781 1
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 0
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Sviták David SK OAZA Praha B 2001 1991 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 1
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Šrol Pavel ŠK Bohnice B 1844 1
2014/2015 7 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 ½
2014/2015 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 1
2014/2015 5 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Klímek Petr TJ Pankrác E 1884 1859 1
2014/2015 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 ŠK Smíchov A 1
2014/2015 3 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 0
2014/2015 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Kovář Petr Sokol Kobylisy C 1968 1942 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 Heyda Jan SK LISA A 2120 2088 1
2014/2015 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1948 1940 ½
2014/2015 10 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 1
2014/2015 9 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2036 2025 0
2014/2015 8 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 1934 1930 ½
2014/2015 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1852 1846 ½
2014/2015 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2011 1981 0
2014/2015 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 0
2014/2015 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1905 1889 ½
2014/2015 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2013 1996 0
2014/2015 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice B 2041 2035 ½
2014/2015 1 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1932 1934 0
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 1880 1878 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1947 0
2013/2014 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 1880 1878 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1925 1951 ½
2013/2014 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1910 1885 1
2013/2014 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 0
2013/2014 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 0
2013/2014 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1849 1863 1
2013/2014 7 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 1
2013/2014 6 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1965 1983 1
2013/2014 5 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Kučera Vladimír Cayman Pharma C 1948 1943 1
2013/2014 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem E 1987 1956 1
2013/2014 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1804 1809 0
2013/2014 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Macek Kamil Sokol Kolín B 1934 1926 1
2013/2014 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1880 1878 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1905 1920 1
2013/2014 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1843 1773 0
2013/2014 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Parpel Petr TJ Neratovice B 1744 1750 ½
2013/2014 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Skála Jaromír TJ Bohemia Poděbrady 2008 2007 0
2013/2014 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Cvikl Michal Caissa Úholičky 1995 1956 0
2013/2014 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 ½
2013/2014 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 1
2013/2014 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1966 1942 1
2013/2014 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1919 1983 1
2013/2014 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Stluka František SK Pyrit Příbram 2073 2067 ½
2013/2014 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 0
2013/2014 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 Kastner Kamil Dolní Kralovice 1976 1946 ½
2012/2013 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Cozl David Šachový klub Rakovník 2001 2009 1
2012/2013 10 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Michálek František Sokol Kolín A 2059 2063 0
2012/2013 8 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1938 1941 1
2012/2013 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 0
2012/2013 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1964 1910 1
2012/2013 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Dušek Vladimír Sokol Kolín B 1685 1722 1
2012/2013 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice 1826 ½
2012/2013 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2008 2014 ½
2012/2013 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2031 2007 0
2012/2013 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov 1947 1944 ½
2012/2013 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Koller Martin Sokol Český Brod A 1928 1930 1
2012/2013 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Čermák Michal JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 0
2012/2013 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2233 2286 0
2012/2013 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1987 1962 0
2012/2013 7 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 ½
2012/2013 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Beneš Petr Sokol Kolín C 2114 2127 0
2012/2013 5 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Macků Emil Klub šachistů Říčany 1925 D 1963 1951 1
2012/2013 4 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1999 1971 0
2012/2013 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Štěpánek Stanislav Sokol Pečky A 1866 1871 1
2012/2013 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Vávra Jan JAWA Brodce A 2040 2040 ½
2012/2013 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1974 1933 0
2011/2012 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 1
2011/2012 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2012 2016 0
2011/2012 9 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2026 2012 ½
2011/2012 8 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 1
2011/2012 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Cozl David Šachový klub Rakovník 2011 2026 0
2011/2012 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2026 2039 ½
2011/2012 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2102 2148 0
2011/2012 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk 1974 1917 1
2011/2012 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 Štufka Karel SK Pyrit Příbram 1801 1848 ½
2011/2012 11 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Král Pavel JAWA Brodce A 1683 1
2011/2012 10 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Lažánek Jan JOLY Lysá n.L. D 1993 1926 1
2011/2012 9 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 0
2011/2012 8 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Koller Martin Sokol Český Brod A 1758 1827 ½
2011/2012 7 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1829 1
2011/2012 6 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1802 1811 1
2011/2012 5 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1716 ½
2011/2012 4 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1974 1998 ½
2011/2012 3 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1799 1766 ½
2011/2012 2 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Noha Petr SK Pyrit Příbram B 1731 1
2011/2012 1 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1846 1862 ½
2010/2011 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1977 1
2010/2011 10 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2056 0
2010/2011 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 0
2010/2011 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 1
2010/2011 7 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram 1965 0
2010/2011 4 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 0
2010/2011 3 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 A 2016 ½
2010/2011 2 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2037 1
2010/2011 1 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 Framberk Jan Caissa Úholičky 1988 0
2010/2011 11 B Kostelec nad Č.l. B 1877 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1731 ½
2010/2011 10 Č Kostelec nad Č.l. B 1877 Vozábal Petr Sokol Struhařov A 1923 1
2010/2011 8 Č Kostelec nad Č.l. B 1877 Mráz Zdeněk Stadion Kutná Hora B 1929 1
2010/2011 7 B Kostelec nad Č.l. B 1877 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 1
2010/2011 5 B Kostelec nad Č.l. B 1877 Masák Radim Sokol Nymburk A 1987 0
2010/2011 4 Č Kostelec nad Č.l. B 1877 Smolka Josef JAWA Brodce B 1914 1
2010/2011 3 Č Kostelec nad Č.l. B 1877 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1886 1
2010/2011 2 B Kostelec nad Č.l. B 1877 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1976 0
2010/2011 1 Č Kostelec nad Č.l. B 1877 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 ½
2009/2010 11 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany D 1722 0
2009/2010 10 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany F 1654 1
2009/2010 9 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1851 0
2009/2010 8 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1959 0
2009/2010 7 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov 1772 1
2009/2010 6 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky A 1512 1
2009/2010 5 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany E 1833 ½
2009/2010 4 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1798 1
2009/2010 3 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1561 1
2009/2010 2 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1587 ½
2009/2010 1 B ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 0
2009/2010 11 Č Kostelec n.Č.l. 1895 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1857 1
2009/2010 10 B Kostelec n.Č.l. 1895 Kožený Pavel JOLY Lysá n.L. C 2055 ½
2009/2010 9 B Kostelec n.Č.l. 1895 Matoušek Libor Kutná Hora B 1724 1
2009/2010 8 Č Kostelec n.Č.l. 1895 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1912 1
2009/2010 7 B Kostelec n.Č.l. 1895 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav 1874 0
2009/2010 6 Č Kostelec n.Č.l. 1895 Břečka František Sokol na Mělníce 1981 1
2009/2010 5 B Kostelec n.Č.l. 1895 Michálek František Sokol Kolín B 2138 0
2009/2010 4 Č Kostelec n.Č.l. 1895 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1797 1
2009/2010 3 B Kostelec n.Č.l. 1895 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav 1917 0
2009/2010 2 Č Kostelec n.Č.l. 1895 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1788 0
2009/2010 1 B Kostelec n.Č.l. 1895 Lochman Václav Sokol Bakov n.J. 1806 ½
2008/2009 10 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1646 ½
2008/2009 9 Č Kostelec nad Černými lesy B 1934 Nguyen Martin Sokol Benešov A 1858 ½
2008/2009 8 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice B 1825 0
2008/2009 6 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Blümel Michal Biomedica Říčany E 1684 0
2008/2009 5 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Procházka Petr JAWA Brodce B 1956 0
2008/2009 4 Č Kostelec nad Černými lesy B 1934 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2013 0
2008/2009 3 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1934 ½
2008/2009 2 Č Kostelec nad Černými lesy B 1934 Macek Kamil Sokol Kolín C 1891 0
2008/2009 1 B Kostelec nad Černými lesy B 1934 Štoček Jiří Biomedica Říčany F 1660 1
2008/2009 11 B Kostelec n.Č.lesy 1934 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2068 1
2008/2009 10 Č Kostelec n.Č.lesy 1934 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 1
2008/2009 9 B Kostelec n.Č.lesy 1934 Píša Pavel Sokol Český Brod 1623 1
2008/2009 8 Č Kostelec n.Č.lesy 1934 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav 1917 0
2008/2009 7 B Kostelec n.Č.lesy 1934 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce 1802 1
2008/2009 6 Č Kostelec n.Č.lesy 1934 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1825 1
2008/2009 5 B Kostelec n.Č.lesy 1934 Mazánek David JOLY Lysá n.L. C 1914 ½
2008/2009 3 B Kostelec n.Č.lesy 1934 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1913 1
2008/2009 2 Č Kostelec n.Č.lesy 1934 Soltys Darius AŠ Mladá Boleslav 0
2008/2009 1 Č Kostelec n.Č.lesy 1934 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. 1916 ½
2007/2008 1 B ŠK Kostelec n/ČL B 1932 Kejdana Pavel Sokol Brandýs n/L A 1444 0
2007/2008 11 B Kostelec nad Č.lesy 1932 Pech Hynek Sokol Kolín B 1754 1
2007/2008 10 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Čermák Michal Joly Lysá n.L. C 2003 1
2007/2008 9 B Kostelec nad Č.lesy 1932 Sokol Mladá Boleslav B 1
2007/2008 8 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Zelinka Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 1968 1
2007/2008 6 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1782 1
2007/2008 5 B Kostelec nad Č.lesy 1932 Valtr Tomáš Joly Lysá n.L. D 1850 0
2007/2008 4 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Křenek Pavel Sokol Sendražice 1789 1
2007/2008 3 B Kostelec nad Č.lesy 1932 Wimmer Jaroslav Bohemia Poděbrady 1868 0
2007/2008 2 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Řezáč Jindřich Auto Škoda Mladá Boleslav 1750 0
2007/2008 1 Č Kostelec nad Č.lesy 1932 Formánek Jan Neratovice B 1711 1
2006/2007 11 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Pazdera Jaroslav TJ Spartak Vlašim B 1663 1
2006/2007 9 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Novotný Roman TJ Stadion Kutná Hora B 1872 1
2006/2007 8 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Sladovník Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2117 1
2006/2007 7 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Král Pavel Sokol Neveklov 1621 1
2006/2007 6 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany D 1686 0
2006/2007 5 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1786 1
2006/2007 4 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1478 1
2006/2007 3 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 1
2006/2007 2 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1961 0
2006/2007 1 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 Voráčková Jarmila BIOMEDICA Říčany E 1908 1
2006/2007 10 Č Kostelec n.Č.l 1953 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany B 1908 0
2006/2007 9 B Kostelec n.Č.l 1953 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2074 0
2006/2007 8 Č Kostelec n.Č.l 1953 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1802 1
2006/2007 7 B Kostelec n.Č.l 1953 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice 1773 ½
2006/2007 6 Č Kostelec n.Č.l 1953 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1872 1
2006/2007 5 B Kostelec n.Č.l 1953 Štoček Jiří Biomedica Říčany C 1655 1
2006/2007 3 B Kostelec n.Č.l 1953 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady 1801 ½
2006/2007 2 Č Kostelec n.Č.l 1953 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. C 1889 0
2006/2007 1 Č Kostelec n.Č.l 1953 Chomický Josef TJ Sokol Benešov 1633 1
2005/2006 11 Č Kostelec n.Č.l. B 1934 Macků Emil Sokol Benešov B 1865 ½
2005/2006 9 B Kostelec n.Č.l. B 1934 Snížek Jaromír Sokol Postupice 1504 1
2005/2006 8 Č Kostelec n.Č.l. B 1934 Lacina Ladislav Biomedica Říčany D 1701 1
2005/2006 6 Č Kostelec n.Č.l. B 1934 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1710 1
2005/2006 1 B Kostelec n.Č.l. B 1934 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1849 0
2005/2006 9 Č Kostelec A 1934 Macků Emil Benešov 1865 1
2005/2006 7 Č Kostelec A 1934 Voráčková Jarmila Říčany B 1897 1
2005/2006 6 B Kostelec A 1946 1946 Švehla Václav SE Ml.Boleslav C 1710 1
2005/2006 1 Č Kostelec A 1934 Hamrník Jan Sendražice 1753 ½
2004/2005 6 Č Kostelec n/ČL A 1945 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany B 1909 ½
2004/2005 4 Č Kostelec n/ČL A 1945 Feierfeil Jiří Sokol Benešov A 1902 1
2004/2005 3 Č Kostelec n/ČL A 1945 Misař Aleš Sokol Nymburk A 1656 ½
2004/2005 2 B Kostelec n/ČL A 1945 Wimmer Jaroslav Bohemia PoděbradyA 1849 1
2004/2005 1 Č Kostelec n/ČL A 1945 Píša Ivo Sokol Pečky A 1768 0
2004/2005 8 B Kostelec n.Č.l.B 1945 Nosek Filip Sokol Struhařov 2053 0
2004/2005 5 Č Kostelec n.Č.l.B 1945 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany E 1802 ½
2004/2005 1 B Kostelec n.Č.l.B 1945 Píša Ivo Sokol Pečky B 1768 1
2003/2004 9 B Kostelec n.Č.l. B 1844 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1960 ½
2003/2004 8 Č Kostelec n.Č.l. B 1844 Gabriel Jan Sokol Kolín G 0
2003/2004 7 B Kostelec n.Č.l. B 1844 Sysel Jan Sokol Benešov C 1712 1
2003/2004 4 Č Kostelec n.Č.l. B 1844 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1720 1
2003/2004 2 Č Kostelec n.Č.l. B 1844 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1665 1
2003/2004 8 Č Kostelec n/ČL A 1844 Buřil Petr Biomedica Říčany A 2044 0
2003/2004 7 B Kostelec n/ČL A 1844 Koper Štefan Sokol Benešov A 2014 1
2003/2004 6 Č Kostelec n/ČL A 1844 Čermák Michal Joly Lysá n/L B 1833 1
2003/2004 5 Č Kostelec n/ČL A 1844 Innemann František Spartak Vlašim B 1899 0
2003/2004 4 B Kostelec n/ČL A 1844 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1
2003/2004 3 Č Kostelec n/ČL A 1844 Řehoř Jan Jawa Brodce A 1744 1
2003/2004 2 B Kostelec n/ČL A 1844 Oulovský Pavel Biomedica Říčany B 1926 0
2003/2004 1 Č Kostelec n/ČL A 1844 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1680 1