Hráč Hradil Karel

Hradil Karel

User Pic
Jméno: Hradil Karel
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1781
Elo mezinárodní: 1796
ID: 2258
FIDE ID: 329169
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠKZ Vsetín C 1796 1788 Burdík Miloslav Zubří 0 1754 1
2017/2018 10 B ŠKZ Vsetín C 1802 1788 Filák Josef Lužná 1717 1757 0
2017/2018 9 Č ŠKZ Vsetín C 1812 1788 Červenka Emil Hošťálková B 0 1701 ½
2017/2018 8 B ŠKZ Vsetín C 1812 1788 Válek František Brumov-Bylnice 1901 1808 ½
2017/2018 7 Č ŠKZ Vsetín C 1815 1788 Procházka Ludvík Slavičín 1678 1707 1
2017/2018 6 B ŠKZ Vsetín C 1815 1788 Břoušek Jiří Valašská Bystřice B 1928 1921 ½
2017/2018 5 Č ŠKZ Vsetín C 1802 1788 Šmíd Jan Vizovice 1900 1872 0
2017/2018 4 B ŠKZ Vsetín C 1802 1788 Bobalík Petr Valašské Meziříčí 1910 1885 ½
2017/2018 3 Č ŠKZ Vsetín C 1802 1788 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1843 1813 ½
2017/2018 2 B ŠKZ Vsetín C 1802 1788 Vlachopulos Elefteris Ústí 1737 1758 ½
2017/2018 1 B ŠKZ Vsetín C 1833 1800 Holman Radek EMKaD Holešov 1866 1861 ½
2017/2018 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Krča Milan ŠK Staré Město D 1957 1968 0
2017/2018 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1812 1788 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1795 1841 0
2017/2018 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1815 1788 Kovařík David ŠO Kunovice A 1696 1719 ½
2017/2018 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1844 1842 0
2017/2018 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1904 1927 0
2016/2017 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1621 ½
2016/2017 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1825 1839 ½
2016/2017 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 0
2016/2017 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 ½
2016/2017 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 ½
2015/2016 11 B ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Novák Josef Val. Meziříčí 1876 ½
2015/2016 10 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Sušeň Jaroslav Val.Bystřice 1787 1803 ½
2015/2016 9 B ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Strojil Jiří Zlín C 1744 1787 1
2015/2016 8 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Křek Pavel Slavičín 1959 0
2015/2016 7 B ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Trčálek Lukáš Hošťálková B 1618 ½
2015/2016 6 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice 1480 0
2015/2016 5 B ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Valenta Josef Rajnochovice 1586 1609 ½
2015/2016 4 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Blaha Antonín Vizovice 1808 0
2015/2016 3 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Krupa Jaroslav Gumárny Zubří 1866 1837 ½
2015/2016 2 B ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Dvořáček Roman Lužná 1710 ½
2015/2016 1 Č ŠKZ Vsetín C 1847 1838 Koláček Milan Zašová 1765 ½
2015/2016 11 Č ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hladký Jan Val. Meziříčí B 1725 ½
2015/2016 9 Č ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1801 1745 ½
2015/2016 7 Č ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Veselský František Hošťálková C 1943 1943 ½
2015/2016 6 B ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Jasný Igor Val. Bystřice B 1895 1982 ½
2015/2016 5 Č ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hromada Petr Val. Polanka 1863 ½
2015/2016 4 B ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Hurta Karel Bystřička 1762 ½
2015/2016 2 Č ŠKZ Vsetín D 1847 1838 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1853 ½
2015/2016 10 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 2002 0
2015/2016 8 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 0
2015/2016 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1589 1627 ½
2014/2015 11 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Tomčík Libor Val. Meziříčí 1949 0
2014/2015 10 B ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Jurčaga František Val. Klobouky 1366 1
2014/2015 9 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Rajnochovice 1
2014/2015 8 B ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Štefka Bohumil Lužná 1644 ½
2014/2015 7 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Krupa Josef Gumárny Zubří 1795 1835 0
2014/2015 6 B ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice 1399 ½
2014/2015 5 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Červenka Emil Hošťálková B 1717 1
2014/2015 4 B ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Drápal Lumír Bystřice p. Hostýnem 1659 ½
2014/2015 3 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Blaha Antonín Vizovice 1797 ½
2014/2015 2 B ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Hurta Karel Zašová 1800 1
2014/2015 1 Č ŠKZ Vsetín B 1859 1843 Románek Zdeněk Val. Bystřice B 1648 1674 ½
2014/2015 11 Č ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Hromada Jakub Valašská Polanka 1672 1
2014/2015 10 B ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Filák František MEZ Vsetín 1761 ½
2014/2015 9 Č ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Vraj Karel Hošťálková C 1680 1767 1
2014/2015 8 B ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Lev František Valašské Meziříčí B 1695 1
2014/2015 6 Č ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Růčka Josef Val.Bystřice C 1725 ½
2014/2015 5 B ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Valo Rudolf Huslenky 1829 ½
2014/2015 4 Č ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Klíma Vladimír Rožnov B 1906 ½
2014/2015 3 B ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Burdík Miloslav Bystřička 1787 0
2014/2015 2 Č ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1882 1950 1
2014/2015 1 B ŠKZ Vsetín D 1859 1843 Dvořáček Roman Ústí 1737 1
2013/2014 11 Č ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Kubín Petr Zašová 2043 2071 0
2013/2014 10 B ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Orsák Radim Val. Klobouky 1895 ½
2013/2014 9 B ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Lukaštík Jaroslav Ústí 1769 0
2013/2014 8 Č ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2110 0
2013/2014 7 B ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1882 1916 1
2013/2014 6 Č ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Šašek Jaroslav EMKaD Holešov 1824 1834 ½
2013/2014 4 Č ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Jasný Igor Val. Bystřice 1951 0
2013/2014 3 B ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Hrabovský Vladimír Brumov - Bylnice 1936 1934 ½
2013/2014 2 Č ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1881 1878 0
2013/2014 1 B ŠKZ Vsetín B 1883 1893 Stáhala Zdeněk Rajnochovice 1684 ½
2013/2014 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1669 1720 ½
2013/2014 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 1864 1872 0
2013/2014 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Chytil Vladimír ŠK Zlínterm Zlín A 1747 1
2013/2014 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. A 2029 2006 ½
2013/2014 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1882 1916 0
2013/2014 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1909 1842 ½
2013/2014 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1843 1900 0
2013/2014 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1897 1897 ½
2012/2013 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město E 1610 1
2012/2013 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1910 1921 1
2012/2013 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1841 1
2012/2013 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Šaňák František SK Boršice A 1919 1879 1
2012/2013 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1840 1867 1
2012/2013 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1939 1988 1
2012/2013 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 ½
2012/2013 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1979 ½
2012/2013 11 Č ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Pecl Jaroslav Bystřice p.H. 1796 ½
2012/2013 10 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Parák František Ústí 1756 1772 ½
2012/2013 9 Č ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Janček Milan Val. Klobouky 1742 ½
2012/2013 8 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1793 ½
2012/2013 7 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Zajíček Radek Holešov B 1812 1841 ½
2012/2013 6 Č ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Stojan František Zlín D 1812 ½
2012/2013 5 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Skalík Milan Val. Bystřice 1801 1
2012/2013 4 Č ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Bařinka Miroslav Vizovice 1815 1802 ½
2012/2013 3 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Válek František Brumov-Bylnice 1863 1825 ½
2012/2013 2 Č ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1892 1886 ½
2012/2013 1 B ŠKZ Vsetín B 1840 1862 Sadílek Jaromír Zašová 1817 0
2011/2012 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Burda Josef ŠK Staré Město E 1906 1923 0
2011/2012 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2039 2027 ½
2011/2012 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1837 1954 0
2011/2012 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p. R. A 1943 2016 1
2011/2012 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Macura Emil TJ FS Napajedla A 2025 2078 0
2011/2012 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1932 1949 0
2011/2012 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1800 1738 ½
2011/2012 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 ½
2011/2012 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 0
2011/2012 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Křížek František SK Boršice B 2018 2034 0
2011/2012 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1875 1879 ½
2011/2012 11 Č Vsetín B 1856 1882 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1902 ½
2011/2012 10 B Vsetín B 1856 1882 Rafaja Marek Holešov B 2022 2017 0
2011/2012 9 Č Vsetín B 1856 1882 Lev Pavel Valašské Meziříčí 2173 2173 ½
2011/2012 8 B Vsetín B 1856 1882 Palica Jiří Zlín E 1950 ½
2011/2012 7 Č Vsetín B 1856 1882 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1940 ½
2011/2012 6 B Vsetín B 1856 1882 Maňák Antonín Huslenky 1788 1923 ½
2011/2012 5 Č Vsetín B 1856 1882 Michalčák Lubomír Zašová 2100 2100 0
2011/2012 4 B Vsetín B 1856 1882 Myška Dušan Bystřice p.H. 1742 ½
2011/2012 3 B Vsetín B 1856 1882 Svítek Jiří Zlínterm 2070 2072 0
2011/2012 2 Č Vsetín B 1856 1882 Chmelař Zdeněk Vizovice 1948 ½
2011/2012 1 B Vsetín B 1856 1882 Jasný Igor Valašská Bystřice 1994 ½
2010/2011 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Tesař Martin ŠK Zlín D 1924 ½
2010/2011 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1834 ½
2010/2011 9 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 0
2010/2011 8 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Macura Emil TJ FS Napajedla A 1971 0
2010/2011 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1963 ½
2010/2011 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Krčmář Milan ŠO TJ Francova Lhota A 1961 0
2010/2011 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1988 0
2010/2011 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Burda Josef ŠK Staré Město E 1915 ½
2010/2011 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1890 0
2010/2011 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 ½
2010/2011 11 B Vsetín B 1909 Kubín Petr Zubří 2021 0
2010/2011 10 Č Vsetín B 1909 Raška Václav Brumov-Bylnice 1894 ½
2010/2011 9 B Vsetín B 1909 Vlachopulos Elefteris Huslenky 1839 ½
2010/2011 8 Č Vsetín B 1909 Růčka Petr Val.Bystřice 1959 1
2010/2011 7 B Vsetín B 1909 Phamová Xuan Mai Zlín E 1900 1
2010/2011 6 Č Vsetín B 1909 Myška Dušan Bystřice p.H 1778 ½
2010/2011 5 B Vsetín B 1909 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1931 ½
2010/2011 2 Č Vsetín B 1909 Sviták Josef Slavičín 1888 ½
2009/2010 10 B Zbrojovka Vsetín 1912 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1930 0
2009/2010 9 Č Zbrojovka Vsetín 1912 Bražina David TJ Mittal B 1936 ½
2009/2010 8 B Zbrojovka Vsetín 1912 Václavík Aleš TJ Mořkov 1935 ½
2009/2010 7 Č Zbrojovka Vsetín 1912 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 ½
2009/2010 6 B Zbrojovka Vsetín 1912 Kocur Aleš BŠŠ FM B 1922 0
2009/2010 5 Č Zbrojovka Vsetín 1912 Melecký Jaroslav ŠK MSA Dolní Benešov A 2047 ½
2009/2010 4 B Zbrojovka Vsetín 1912 Ludwig Petr Slavoj Bruntál 1991 ½
2009/2010 3 Č Zbrojovka Vsetín 1912 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2090 0
2009/2010 10 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Kovář Ladislav Karolinka 1734 ½
2009/2010 9 B ŠKZ Vsetín B 1912 Gut Rudolf Valašské Meziříčí B 1681 ½
2009/2010 8 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Sušeň Jaroslav Vidče 1764 ½
2009/2010 7 B ŠKZ Vsetín B 1912 Bil Vladimír A 64 Valašský 1680 1
2009/2010 6 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Dvořáček Roman Valašská Polanka 1724 ½
2009/2010 5 B ŠKZ Vsetín B 1912 Vičan Jaromír Zašová 1889 1
2009/2010 4 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1979 ½
2009/2010 3 B ŠKZ Vsetín B 1912 Filák František MEZ Vsetín 1808 ½
2009/2010 2 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Hurta Karel Bystřička 1824 1
2009/2010 1 Č ŠKZ Vsetín B 1912 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1825 1
2008/2009 10 Č Zbrojovka Vsetín 1876 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 0
2008/2009 8 Č Zbrojovka Vsetín 1876 Tauš Martin Sokol Dobrá 2074 0
2008/2009 7 B Zbrojovka Vsetín 1876 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2032 0
2008/2009 5 B Zbrojovka Vsetín 1876 Didi Jan TJ Mittal Ostrava "B" 2031 ½
2008/2009 1 Č Zbrojovka Vsetín 1876 Ondika Roman SK Slavia Orlová "B" 1930 ½
2007/2008 9 Č ŠKZ Vsetín B 1871 Křek Pavel Sokol ORA SV Slavičín 1972 ½
2007/2008 7 Č ŠKZ Vsetín B 1871 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 2030 ½
2007/2008 6 B ŠKZ Vsetín B 1871 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1946 1
2007/2008 5 Č ŠKZ Vsetín B 1871 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1990 1
2007/2008 3 Č ŠKZ Vsetín B 1871 Raška Václav TJ Sokol Francova Lhota 1898 ½
2007/2008 2 B ŠKZ Vsetín B 1871 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1917 ½
2007/2008 1 Č ŠKZ Vsetín B 1871 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2129 ½
2006/2007 11 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2111 ½
2006/2007 10 B ŠKZ Vsetín B 1874 Valo Rudolf Sokol Valašská Polanka 1943 ½
2006/2007 9 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Janíček Jindřich Sokol Podhradní Lhota 2090 ½
2006/2007 8 B ŠKZ Vsetín B 1874 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 1
2006/2007 7 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 0
2006/2007 6 B ŠKZ Vsetín B 1874 Bistrý Jaromír Spartak Valašské Klobouky 1795 ½
2006/2007 5 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1938 ½
2006/2007 4 B ŠKZ Vsetín B 1874 Toman David Sokol Bystřička 1825 ½
2006/2007 3 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí 1876 ½
2006/2007 2 B ŠKZ Vsetín B 1874 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1846 ½
2006/2007 1 B ŠKZ Vsetín B 1874 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1908 ½
2006/2007 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 0
2006/2007 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Solanský Václav TJ Rožnov pod Radh. 1894 ½
2006/2007 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1874 Ludvík Roman TJ Loko Uh. Ostroh 1626 ½
2005/2006 5 Č ŠKZ Vsetín 1874 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1970 0
2005/2006 11 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1852 ½
2005/2006 10 B ŠKZ Vsetín B 1874 Knápek František Sokol Bystřička 1825 ½
2005/2006 8 B ŠKZ Vsetín B 1874 Trochta Jan Sokol Franc. Lhota 1740 ½
2005/2006 7 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Ambros Zdenek TJ Rožnov p.Radh. 1816 ½
2005/2006 6 B ŠKZ Vsetín B 1874 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1851 ½
2005/2006 5 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Bobalík Petr TJ Val. Meziříčí 1860 1
2005/2006 4 B ŠKZ Vsetín B 1874 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2036 ½
2005/2006 3 B ŠKZ Vsetín B 1874 Zajíček Radek MKS Holešov B 1763 1
2005/2006 2 Č ŠKZ Vsetín B 1874 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1796 ½
2005/2006 1 B ŠKZ Vsetín B 1874 Hlavička Roman Spartak V.Klobouky 1
2004/2005 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1890 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1874 0
2004/2005 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1890 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½
2004/2005 11 B ŠKZ Vsetín B 1890 Nekvapil Jiří TJ Sokol Vizovice ½
2004/2005 10 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Smetana Rostislav Sokol Franc. Lhota 1734 1
2004/2005 9 B ŠKZ Vsetín B 1890 Tesař Martin ŠK Trinom Zlín C 1788 ½
2004/2005 8 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Ambros Zdenek TJ Rožnov p.Radh. 1799 ½
2004/2005 7 B ŠKZ Vsetín B 1890 Dubovecký Josef ŠK Trinom Zlín D 1779 ½
2004/2005 6 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1674 ½
2004/2005 5 B ŠKZ Vsetín B 1890 Sviták Josef S. ORA SV Slavičín 1814 ½
2004/2005 4 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Valo Rudolf Sokol Hut.-Solanec 1962 ½
2004/2005 3 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Bobalík Petr TJ Val. Meziříčí 1847 ½
2004/2005 2 B ŠKZ Vsetín B 1890 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1790 1
2004/2005 1 Č ŠKZ Vsetín B 1890 Hurta Karel TJ Sokol Bystřička 1853 ½
2003/2004 11 B ŠK Zbroj Vsetín 1880 Musil Vítězslav A64 Grygov B 2129 ½