2023/2024 |
8 |
TJ Ostrava B
|
2028 |
2012 |
Tomczyk Piotr
|
SK Stonava
|
1588 |
0 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
TJ Ostrava B
|
2028 |
2012 |
Rosinský Pavel
|
ŠK ASK Kopřivnice
|
2018 |
1998 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
TJ Ostrava B
|
2022 |
2012 |
Zemek Antonín
|
Interchess
|
1841 |
1689 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
TJ Ostrava B
|
2022 |
2012 |
Václavík David
|
ŠK Slavoj Poruba E
|
2054 |
2053 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
TJ Ostrava B
|
2017 |
2012 |
Kopecký Břetislav
|
SK Slavia Orlová C
|
1988 |
1988 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
TJ Ostrava B
|
2017 |
2012 |
Holeček Vladimír
|
BŠŠ Frýdek-Místek D
|
1858 |
1868 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
TJ Ostrava B
|
2008 |
2012 |
Gemsa Pavel
|
ŠK TJ Dolní Benešov
|
1978 |
1968 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
TJ Ostrava C
|
2009 |
2021 |
Weczerek Marek
|
TJ Dolní Benešov B
|
1960 |
1960 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
TJ Ostrava C
|
2019 |
2021 |
Vysoglad Petr
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice B
|
2013 |
2009 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
TJ Ostrava
|
2084 |
2052 |
Gerych Jan
|
Tatran Litovel
|
2013 |
1998 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
TJ Ostrava
|
2058 |
2052 |
Cupek Martin
|
TŽ Třinec B
|
2088 |
2080 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
11 |
TJ Ostrava B
|
2080 |
2062 |
Vesselovsky Serguei
|
ŠK Ostrava-Jih A
|
2311 |
2308 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
8 |
TJ Ostrava B
|
2072 |
2062 |
Vícha Martin
|
Slezan Opava A
|
1989 |
1982 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
TJ Ostrava B
|
2082 |
2052 |
Lys Josef
|
Sokol Brušperk
|
2096 |
2002 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
TJ Ostrava B
|
2077 |
2052 |
Kozelský Marek
|
ŠK Šenov A
|
1950 |
1949 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
TJ Ostrava B
|
2058 |
2052 |
Šrámek Ondřej
|
SK Slavia Orlová C
|
1991 |
1996 |
1 |
soutěž
|
2020/2021 |
1 |
TJ Ostrava "B"
|
2045 |
2042 |
Bělačík Jan
|
ŠK Karviná "B"
|
1919 |
1916 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
TJ Ostrava "B"
|
2073 |
2064 |
Kvíčala Miroslav
|
TŽ Třinec "B"
|
2035 |
2026 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
TJ Ostrava "B"
|
2074 |
2064 |
Hrbáček Miroslav
|
Sokol Vrbno pod P.
|
1920 |
1928 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
TJ Ostrava "B"
|
2074 |
2064 |
Václavík Martin
|
ŠK Slavoj Poruba "C"
|
2085 |
2101 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
TJ Ostrava "B"
|
2071 |
2064 |
Kaňok Jaroslav
|
Labortech Ostrava "B"
|
2160 |
2165 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
TJ Ostrava "B"
|
2071 |
2064 |
Funiok Marcel
|
Baník Havířov
|
2075 |
2069 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
TJ Ostrava "B"
|
2066 |
2062 |
Pacl Václav
|
TJ Slovan Havířov
|
2030 |
2032 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
TJ Ostrava "B"
|
2066 |
2062 |
Šobáň Jaroslav
|
A64 Proclient Grygov
|
2082 |
2073 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
TJ Ostrava "B"
|
2068 |
2062 |
Weissmann Lukáš
|
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
|
2146 |
2146 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2074 |
2064 |
Jaroš Bohumil
|
ŠKTP Hrabyně
|
1821 |
1792 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2074 |
2064 |
Witassek Tomáš
|
Slezan Opava A
|
1534 |
1584 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2074 |
2064 |
Kozelský Marek
|
ŠK Šenov A
|
1989 |
1961 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2071 |
2064 |
Martinek Václav
|
Rychvaldský spolek šachový 1945 A
|
1707 |
1734 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2071 |
2062 |
Válek Milan
|
TJ Sokol Dobrá
|
2002 |
1976 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2066 |
2062 |
Bulawa Marek
|
Baník Havířov B
|
1898 |
1931 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
2068 |
2062 |
Paseka Matyáš
|
BSŠ Frýdek-Místek D
|
1897 |
1941 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
TJ Ostrava
|
2064 |
2048 |
Cagašík Tomáš
|
Slavia Kroměříž
|
2172 |
2178 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
Slavoj Poruba "B"
|
2053 |
2048 |
Schoupal Patrik
|
TŽ Třinec "B"
|
2016 |
2012 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
Slavoj Poruba "B"
|
2050 |
2052 |
Gnojek Petr
|
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
|
2041 |
2132 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
TJ Ostrava B
|
2064 |
2048 |
Vaníček Michal
|
BSŠ Frýdek Místek D
|
1789 |
1785 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
TJ Ostrava B
|
2064 |
2048 |
Kučera Tomáš
|
ŠK TJ Dolní Benešov A
|
1856 |
1873 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
TJ Ostrava B
|
2064 |
2048 |
Kozák Lubomír
|
Slezan Opava B
|
1874 |
1925 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
TJ Ostrava B
|
2053 |
2048 |
Vícha Marek
|
ŠK Slavoj Poruba D
|
1975 |
1993 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
TJ Ostrava B
|
2068 |
2052 |
Fialka Adam
|
SK Slavia Orlová C
|
1822 |
1812 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
TJ Ostrava B
|
2050 |
2052 |
Milián Milan
|
ŠK Bruntál
|
1728 |
1742 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
TJ Ostrava B
|
2050 |
2052 |
Kaňok Jan
|
TJ Ostrava C
|
1899 |
1929 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
TJ Ostrava "A"
|
2099 |
2089 |
Bareš Jáchym
|
Agentura 64 Grygov
|
2060 |
2054 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
11 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Zdražil Tomáš
|
AŠK DA Olomouc "A"
|
2040 |
2059 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Kubík Michael
|
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
|
2226 |
2277 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
9 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Wiewiora Eneasz
|
TJ Slovan Havířov "A"
|
2290 |
|
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Havelka Ondřej
|
TJ Sokol Dobrá „A“
|
1911 |
1863 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Zabystrzan Pavel
|
SK Slavia Orlová "A"
|
2267 |
2281 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK TJ Dolní Benešov "A"
|
2188 |
2137 |
Sobek Jaroslav
|
Šachový klub Karviná
|
2243 |
2251 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
9 |
TJ Ostrava B
|
2117 |
2089 |
Kubica Kamil
|
SK Stonava
|
2177 |
0 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
TJ Ostrava B
|
2099 |
2089 |
Vaněk Ladislav
|
ŠK Bruntál
|
2258 |
2250 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
TJ Ostrava B
|
2099 |
2089 |
Káňa Pavel
|
Tatra Kopřivnice A
|
2021 |
2038 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
TJ Ostrava B
|
2099 |
2089 |
Kostka Vít
|
SK Slavia Orlová B
|
2144 |
2152 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
TJ Ostrava B
|
2117 |
2089 |
Byma Pavel
|
ŠK TJ Dolní Benešov B
|
2044 |
2090 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
TJ Ostrava B
|
2117 |
2089 |
Kolář Stanislav
|
ŠK Šenov A
|
2088 |
2113 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
TJ Ostrava B
|
2117 |
2089 |
Bureš Martin
|
Baník Havířov B
|
2107 |
2103 |
0 |
soutěž
|
2016/2017 |
10 |
ŠK TJ Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Slanina Miroslav
|
Sokol Dobrá
|
2159 |
2156 |
½ |
soutěž
|
2016/2017 |
9 |
ŠK TJ Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Kaminský Rudolf
|
TJ Slovan Havířov
|
2112 |
2053 |
½ |
soutěž
|
2016/2017 |
8 |
ŠK TJ Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Švéda Jiří
|
TJ ŠK DUE POP Uničov
|
1884 |
1923 |
1 |
soutěž
|
2016/2017 |
7 |
ŠK TJ Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Gerych Jan
|
Tatran Litovel "B"
|
1991 |
1973 |
½ |
soutěž
|
2016/2017 |
2 |
ŠK TJ Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Mitura Václav
|
Slavoj Český Těšín
|
2103 |
2079 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
11 |
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Fargač Martin
|
TŽ Třinec "B"
|
2221 |
2227 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Navrátilík Pavel
|
Sokol Postoupky
|
2078 |
2090 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
|
2188 |
2137 |
Bednařík Josef
|
Sokol Hošťálková
|
2090 |
2140 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Solný Michal
|
Slezan Opava "B"
|
1975 |
2005 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Kraus František
|
SK Slavie Orlová "C"
|
2007 |
2019 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Holeček Vladimír
|
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
|
1916 |
1905 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Kretek Břetislav
|
ŠO TJ Mosty u Jablunkova
|
2225 |
2215 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Polák Radim
|
Viktorie Bohumín
|
1881 |
1909 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
TJ Ostrava "B"
|
2188 |
2137 |
Mohyla Tomáš
|
Baník Havířov "B"
|
2000 |
1999 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
8 |
TJ Ostrava "B"
|
2166 |
2114 |
Merta Vlastimil
|
SK Slavia Orlová "C"
|
1919 |
1883 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
TJ Ostrava "B"
|
2166 |
2114 |
Martinek Pavel
|
Orel Opava "A"
|
1807 |
1848 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
9 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Káňa Zdeněk
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C"
|
|
1763 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Mikoška Josef
|
TJ Studénka
|
|
1758 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Adámek Emil
|
TJ Nový Jičín "B"
|
|
1670 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
3 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Koleček Jiří
|
ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B"
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Chlevišťan Jaromír
|
TJ VOKD Poruba "C"
|
1559 |
1683 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
TJ Ostrava "C"
|
2166 |
2114 |
Siwek Antonín
|
ŠK Šenov "A"
|
1847 |
1852 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
10 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Stania Petr
|
Slezan Opava "C"
|
1793 |
1775 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
9 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Kurka Vilém
|
TJ Sokol Štěpánkovice
|
|
1832 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
7 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Klimša Jiří
|
TJ Velká Polom "A"
|
1868 |
1836 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
6 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Píša Vladimír
|
ŠK U Freda Darkovičky
|
1921 |
1911 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Meisel Karel
|
ŠK Gobe Píšť
|
|
1720 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Bergloviec Jan
|
Pogo Budišov nad Budišovkou "A"
|
1858 |
1881 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
3 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Boháč Josef
|
SK Kravaře "B"
|
|
1810 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Drastík Jan
|
TJ Sokol Kobeřice "A"
|
|
1430 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
TJ Ludgeřovice
|
2166 |
2114 |
Melecký Jaroslav
|
ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D"
|
1955 |
1949 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
3 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2114 |
Kašpárek Ivo
|
Slavoj Poruba "B"
|
|
1736 |
1 |
soutěž
|
2007/2008 |
2 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2114 |
Ludwig Petr
|
Slavoj Bruntál "A"
|
|
1969 |
½ |
soutěž
|
2006/2007 |
10 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2136 |
Horáková Dana
|
Slavoj Poruba "C"
|
|
1998 |
½ |
soutěž
|
2006/2007 |
9 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2136 |
Snopek Jiří
|
ŠK Svinov "B"
|
|
1904 |
½ |
soutěž
|
2006/2007 |
3 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2136 |
Hlaváček Pavel
|
ŠK ASK Kopřivnice "B"
|
|
1743 |
1 |
soutěž
|
2006/2007 |
1 |
Mittal Ostrava "C"
|
|
2136 |
Papán Cyril
|
TJ Nový Jičín "B"
|
|
2041 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
3 |
Mittal Ostrava "E"
|
|
2136 |
Pohludka Ondřej
|
ŠK Šenov "B"
|
|
2047 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
1 |
Mittal Ostrava "E"
|
|
2136 |
Buffa Miroslav
|
Dynamo DP Ostrava "B"
|
|
1830 |
1 |
soutěž
|
2005/2006 |
4 |
Mittal Ostrava "B"
|
|
2151 |
Keprt Pavel
|
Sokol Dobrá "A"
|
|
2048 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
3 |
Mittal Ostrava "B"
|
|
2151 |
Lamper Vlastimil
|
Ritmus Ostrava "A"
|
|
1936 |
1 |
soutěž
|
2005/2006 |
2 |
Mittal Ostrava "B"
|
|
2151 |
Kičmer Petr
|
Baník Havířov "A"
|
|
2176 |
½ |
soutěž
|
2005/2006 |
1 |
Mittal Ostrava "B"
|
|
2151 |
Záleský Karel
|
Slezan Opava "A"
|
|
2075 |
0 |
soutěž
|
2004/2005 |
10 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Mrákota Zdeněk
|
Slezan Opava C"
|
|
1606 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
9 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Paździora Michal
|
ŠK Stonava A"
|
|
2079 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
8 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Vizner Jaroslav
|
Baník Havířov B"
|
|
1983 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
6 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Kovář Oldřich
|
VOKD Poruba A"
|
|
2115 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
5 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Incédi Aleš
|
Frýdek-Místek B"
|
|
2157 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
3 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Kičmer Petr
|
Baník HavířovA"
|
|
2147 |
0 |
soutěž
|
2004/2005 |
2 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Kopec Ladislav
|
NH Ostrava A"
|
|
2182 |
½ |
soutěž
|
2004/2005 |
1 |
NH Ostrava B"
|
|
2171 |
Churová Ivana
|
ŠKTP Hrabyně A"
|
|
2107 |
0 |
soutěž
|
2004/2005 |
11 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Hudziak Pawel
|
TJ Mořkov A
|
|
2192 |
0 |
soutěž
|
2004/2005 |
10 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Šimek Jiří
|
Slavoj Poruba B
|
|
2187 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
7 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
|
TJ Jakl Karviná B
|
|
|
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
6 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Kahánek Martin
|
ŠK ASK Kopřivnice
|
|
1769 |
½ |
soutěž
|
2004/2005 |
5 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Návrat Pavel
|
Loko Krnov A
|
|
1731 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
2 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Chliapas Nikos
|
IPM COLOR Ostrava
|
|
1984 |
1 |
soutěž
|
2004/2005 |
1 |
ŠK Svinov A
|
|
2171 |
Konštacký Matěj
|
ŠK Frýdek Místek C
|
|
2005 |
½ |
soutěž
|
2003/2004 |
8 |
NH Ostrava B"
|
|
2139 |
Socha Jaromír
|
Tatra Kopřivnice
|
|
1835 |
0 |
soutěž
|
2003/2004 |
7 |
NH Ostrava B"
|
|
2139 |
Zeman Jiří
|
Lokomotiva Krnov
|
|
1822 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
4 |
NH Ostrava B"
|
|
2139 |
Palovský Ladislav
|
Slávia Orlová B"
|
|
2003 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
2 |
NH Ostrava B"
|
|
2139 |
Baran Rostislav
|
Sokol Dobrá A"
|
|
1944 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
1 |
NH Ostrava B"
|
|
2139 |
Pardy Martin
|
Slezan Opava C"
|
|
2060 |
½ |
soutěž
|
2003/2004 |
9 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Omamík Pavel
|
Vagónka Studénka
|
|
2026 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
8 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Hlaváček Pavel
|
Kopřivnice
|
|
1764 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
7 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Pohludka Ondřej
|
ŠK Šenov
|
|
1987 |
½ |
soutěž
|
2003/2004 |
6 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Plesník Miroslav
|
VOKD Poruba
|
|
1880 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
3 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Peřík Alois
|
ŠK Svinov
|
|
1924 |
1 |
soutěž
|
2003/2004 |
1 |
NH Ostrava
|
|
2139 |
Baroš Zbyněk
|
TJ Fulnek
|
|
1985 |
1 |
soutěž
|