Hráč Bernášek Václav

Bernášek Václav

User Pic
Jméno: Bernášek Václav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 2011
ID: 2170
FIDE ID: 323217
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 B ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 C 1804 1885 ½
2017/2018 4 Č ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1790 ½
2017/2018 1 B ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 Kozák Martin ŠK DP Praha E 1799 1881 1
2017/2018 9 Č DDM P�sek 2011 2019 Chval Petr Sn Jind�ich�v Hradec 1883 1924 1
2017/2018 8 B DDM P�sek 2011 2019 Janeba Petr �Z Strakonice B 1792 1817 0
2017/2018 5 Č DDM P�sek 2012 2005 Bernáth Štefan �S Bechyn� 1972 1961 ½
2017/2018 4 B DDM P�sek 2012 2005 Rosenzweig Vladimír Sokol T�bor B 2020 2029 ½
2017/2018 3 Č DDM P�sek 2012 2005 Hejl Jaroslav Traxler Vesel� n.Lu�n. 2087 2078 1
2017/2018 2 B DDM P�sek 1991 2005 Hrubý Milan Spartak Sezimovo �st� 2037 2063 ½
2017/2018 1 Č DDM P�sek 1991 2005 Nagy Ladislav QCC �esk� Bud�jovice B 1877 1875 1
2016/2017 1 B ŠK Viktoria Žižkov A 2075 2072 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 ½
2015/2016 10 Č Viktoria Žižkov B 2075 2072 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2172 2131 ½
2015/2016 8 Č Viktoria Žižkov B 2075 2072 Viktorin Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 1957 1942 1
2015/2016 7 B Viktoria Žižkov B 2075 2072 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2242 2244 0
2015/2016 1 Č Viktoria Žižkov B 2075 2072 Sviták David SK OAZA Praha D 2025 2022 0
2015/2016 10 Č Viktoria Žižkov A 2075 2072 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 0
2015/2016 9 B Viktoria Žižkov A 2075 2072 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1819 1831 1
2015/2016 8 Č Viktoria Žižkov A 2075 2072 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 1
2015/2016 7 B Viktoria Žižkov A 2075 2072 Ayriyan Bella GROP B 1962 2046 1
2015/2016 5 B Viktoria Žižkov A 2075 2072 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2054 2065 ½
2015/2016 2 B Viktoria Žižkov A 2075 2072 Šplíchal Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1968 1980 ½
2015/2016 1 Č Viktoria Žižkov A 2075 2072 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2057 ½
2015/2016 11 B DDM Písek B 2075 2072 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2075 2026 0
2015/2016 10 Č DDM Písek B 2075 2072 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1976 2027 0
2015/2016 9 Č DDM Písek B 2075 2072 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 1
2015/2016 8 B DDM Písek B 2075 2072 Havlíček Jiří QCC Č.Budějovice B 1665 1879 1
2015/2016 6 B DDM Písek B 2075 2072 Kotál Václav ČZ Strakonice 1908 1887 ½
2015/2016 5 Č DDM Písek B 2075 2072 Grill Roman Šk Písek B 2095 2110 ½
2015/2016 4 B DDM Písek B 2075 2072 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 1928 1960 1
2015/2016 3 Č DDM Písek B 2075 2072 Jandl Vojtěch ŠSRH Bechyně 1982 2042 ½
2015/2016 2 B DDM Písek B 2075 2072 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 ½
2015/2016 1 Č DDM Písek B 2075 2072 Příborský Jan Tatran Prachatice 2366 2351 0
2014/2015 11 B Viktoria Žižkov C 2097 2075 Novák Václav SK Rapid Praha A 2027 2033 ½
2014/2015 8 Č Viktoria Žižkov C 2097 2075 Kouba Libor Unichess ČSOB F 1868 1923 1
2014/2015 3 Č Viktoria Žižkov C 2097 2075 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 1
2014/2015 1 Č Viktoria Žižkov C 2097 2075 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 2011 2017 ½
2014/2015 10 B Viktoria Žižkov A 2097 2075 Čížek Martin Unichess ČSOB D 1978 1995 ½
2014/2015 8 B Viktoria Žižkov A 2097 2075 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2149 2132 0
2014/2015 7 B Viktoria Žižkov A 2097 2075 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2030 2043 ½
2014/2015 5 B Viktoria Žižkov A 2097 2075 Postupa Martin GROP B 2060 2058 0
2014/2015 2 Č Viktoria Žižkov A 2097 2075 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1857 1854 ½
2014/2015 1 B Viktoria Žižkov A 2097 2075 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 A 1935 1986 1
2014/2015 11 Č DDM Písek B 2011 2019 Hrubý Milan Sokol Tábor 2018 2050 1
2014/2015 9 Č DDM Písek B 2097 2075 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 ½
2014/2015 7 Č DDM Písek B 2097 2075 Richtrová Eliška QCC České Budějovice B 2239 2263 0
2014/2015 5 Č DDM Písek B 2097 2075 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1971 1951 1
2014/2015 3 B DDM Písek B 2097 2075 Grill Roman Šachklub Písek B 2149 2149 0
2014/2015 2 Č DDM Písek B 2097 2075 Mazur David Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 1
2014/2015 1 B DDM Písek B 2097 2075 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2120 2117 0
2013/2014 10 Č ŠK Viktoria Žižkov B 2107 2080 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 1
2013/2014 8 Č ŠK Viktoria Žižkov B 2107 2080 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 0
2013/2014 6 Č ŠK Viktoria Žižkov B 2107 2080 Horyna Josef Sokol Praha-Vršovice D 1878 1900 1
2013/2014 11 B ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Drahorád Daniel Bohemians Praha D 2024 2000 ½
2013/2014 9 B ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2072 2120 1
2013/2014 7 B ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 1972 2010 ½
2013/2014 6 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Zdeněk Miloš Bohemians Praha C 1916 1938 ½
2013/2014 2 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Sedláček Tomáš SK Loko Praha A 2093 2094 0
2013/2014 1 B ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 Toulec Stanislav Sokol Praha-Vršovice B 2076 2074 ½
2011/2012 10 B Šachový klub Viktoria Žižkov 2097 2077 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2169 2182 0
2011/2012 3 B Šachový klub Viktoria Žižkov 2097 2077 Folková Martina Sokol Plzeň 1 2136 2155 0
2010/2011 11 B Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Randa Miroslav SK Line A 2097 0
2010/2011 10 Č Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Janočko Petr Sokol Plzen Letna A 2087 0
2010/2011 6 Č Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Winkelhöfer Ladislav Sokol Plzen 1 2089 0
2010/2011 5 B Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Chlad Lukáš SSK HerNyr 1868 1
2010/2011 3 B Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek 2089 1
2010/2011 2 Č Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 Čmiko Jakub OAZA Praha 2053 0
2009/2010 4 B SK Viktoria Žižkov A 2116 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2161 ½
2009/2010 3 Č SK Viktoria Žižkov A 2116 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná A 2066 1