Hráč Mareš Ilja

Mareš Ilja

User Pic
Jméno: Mareš Ilja
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1793
ID: 2148
FIDE ID: 325104
Rok narození: 1954
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1629 0
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1794 1842 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1825 1828 1
2016/2017 9 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 1
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1794 1842 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 0
2016/2017 7 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Šroll Boris ŠK Česká Skalice 1791 ½
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1794 1842 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1770 1798 0
2016/2017 5 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Verner Miloš ŠK Červený Kostelec 1
2016/2017 3 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 1
2017/2018 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1804 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1620 1604 1
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1787 Halámka Radek DDM Třebechovice p. O. B 1707 1820 ½
2017/2018 4 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1787 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1817 1805 ½
2017/2018 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1787 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. Kn. B 1431 1667 0
2017/2018 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1787 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1621 1689 1
2017/2018 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1782 1787 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1826 1828 1
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1793 1804 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1917 1901 0
2017/2018 4 B DDM Třebechovice p.O. 1793 1787 Portych Václav ŠK Lípa B 1855 1846 ½
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 1793 1787 Bednář Jiří TJ Náchod B 1840 1864 ½
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p.O. 1782 1787 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1812 1816 1
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř A 1843 1862 ½
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1894 1885 0
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1794 1738 0
2015/2016 6 B DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 0
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Ševčík Radek Region Panda B 1718 1684 1
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1975 1936 ½
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové A 1593 1550 1
2015/2016 11 B ŠK Lípa C 1794 1842 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 ½
2015/2016 10 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 1
2015/2016 8 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 1
2015/2016 7 B ŠK Lípa C 1794 1842 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1843 1949 0
2015/2016 6 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 0
2015/2016 4 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 1
2015/2016 3 Č ŠK Lípa C 1794 1842 Velecký Vladimír TJ Jiskra Česká Skalice 1777 1789 ½
2015/2016 2 B ŠK Lípa C 1794 1842 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 1
2014/2015 7 B ŠK Lípa E 1763 1769 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1622 1
2014/2015 6 Č ŠK Lípa E 1763 1769 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 ½
2014/2015 4 Č ŠK Lípa E 1763 1769 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1859 1841 ½
2014/2015 2 Č ŠK Lípa E 1763 1769 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 0
2014/2015 1 Č ŠK Lípa E 1763 1769 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa D 1443 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 1763 1769 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 1763 1769 Ringel Jiří Slovan Broumov 1898 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 1763 1769 Černý David TJ Hronov 1730 1700 1
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1763 1769 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1942 1942 1
2014/2015 5 Č ŠK Lípa B 1763 1769 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. 1595 1651 ½
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 1763 1769 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. L. 1797 1815 ½
2014/2015 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 ½
2014/2015 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1718 1634 1
2014/2015 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1761 1725 1
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 ½
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 1
2014/2015 5 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 0
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 0
2014/2015 3 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1800 1800 1
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1773 1807 0
2014/2015 1 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 1
2013/2014 8 Č ŠK Lípa E 1798 1795 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 1
2013/2014 5 Č ŠK Lípa E 1798 1795 Ležík Jan ŠK Lípa F 1100 1
2013/2014 4 B ŠK Lípa E 1798 1795 Šolc Roman ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1337 1
2013/2014 3 Č ŠK Lípa E 1798 1795 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 ½
2013/2014 2 B ŠK Lípa E 1798 1795 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 1
2013/2014 1 Č ŠK Lípa E 1798 1795 Jedličková Petra ŠK Lípa D 1546 1600 1
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1798 1795 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1640 1821 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1798 1795 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 1
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1798 1795 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1813 1
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1798 1795 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 0
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1798 1795 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1470 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 1798 1795 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1604 1806 0
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1798 1795 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1746 1753 0
2013/2014 2 Č ŠK Lípa C 1798 1795 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1883 1918 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1798 1795 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1845 1827 ½
2013/2014 9 Č ŠK Lípa B 1798 1795 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř B 1994 2028 1
2012/2013 11 Č ŠK LÍPA C 1816 1824 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 1
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 ½
2012/2013 9 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Krupička Vojtěch TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 ½
2012/2013 8 Č ŠK LÍPA C 1816 1824 Bažant Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1899 1812 1
2012/2013 7 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Kudr Roman JISKRA JAROMĚŘ B 1967 1915 ½
2012/2013 6 Č ŠK LÍPA C 1816 1824 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 ½
2012/2013 5 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Jindrásek Mojmír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1816 1
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 1816 1824 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 0
2012/2013 3 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Gol Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1643 1664 1
2012/2013 2 Č ŠK LÍPA C 1816 1824 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 0
2012/2013 1 B ŠK LÍPA C 1816 1824 Žitný Dominik DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 1
2012/2013 7 Č ŠK Lípa F 1816 1824 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 0
2012/2013 5 Č ŠK Lípa F 1816 1824 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 ½
2012/2013 4 B ŠK Lípa F 1816 1824 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1632 1656 1
2012/2013 1 Č ŠK Lípa F 1816 1824 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1816 1866 0
2011/2012 11 Č ŠK Lípa D 1868 1884 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 0
2011/2012 10 B ŠK Lípa D 1868 1884 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1811 1765 ½
2011/2012 9 Č ŠK Lípa D 1868 1884 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 8 B ŠK Lípa D 1868 1884 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 0
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1868 1884 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 0
2011/2012 6 Č ŠK Lípa D 1868 1884 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 0
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1868 1884 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 4 Č ŠK Lípa D 1868 1884 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 ½
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1868 1884 Koza Misha ŠK Lípa C 1922 1912 ½
2011/2012 1 B ŠK Lípa D 1868 1884 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 1
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Štěpán Michal Slovan Broumov 2050 2056 ½
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1929 1934 0
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Duch Robert TJ Hronov 1880 1875 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 0
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 1
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1862 0
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 1
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Ruda Ondřej ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 0
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 Vaňková Marcela ŠK AD Jičín C 1988 1983 ½
2010/2011 11 B DDM Třebechovice p.Or. 1872 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1833 0
2010/2011 10 Č DDM Třebechovice p.Or. 1872 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1904 1
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1872 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1846 1
2010/2011 7 B DDM Třebechovice p.Or. 1872 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1634 1
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 1872 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1704 1
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 1872 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1678 1
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 1872 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1794 1
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 1872 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 1
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice p.Or. 1872 Rain Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1484 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1872 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem 1919 ½
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 2002 1
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 1
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1893 1
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1872 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice A 2031 ½
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1872 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice B 1929 0
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1763 ½
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1872 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1872 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1948 0
2009/2010 7 Č SK Lipa D 1860 Langr Jiří Slavia Hradec Kralove E 1726 1
2009/2010 6 B SK Lipa D 1860 Rybář Josef Sokol Hradec Kralove B 1618 ½
2009/2010 5 Č SK Lipa D 1860 Chvatil Jiri Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1
2009/2010 2 B SK Lipa D 1860 Militký Ladislav Ceska Skalice B 1410 1
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Bernard Roman Sokol Jukov ČK A 1678 1
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Hovad Václav TJ Spartak RK A 1745 1
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RK C 1780 0
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 1
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 1
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř B 2010 0
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 1
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1429 ½
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 0
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 1873 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 1
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 1873 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice A 1732 0
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 1873 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1966 0
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1873 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 0
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1873 Picek Ivan Slavia Hradec Králové D 1886 0
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1873 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1665 1
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1873 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1618 ½
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 1873 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1661 1
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1873 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1932 0
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1873 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1894 0
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1873 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 1759 1
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1873 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 0
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1873 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 ½
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1873 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1943 ½
2007/2008 11 Č TJ Hronov 1836 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 1
2007/2008 10 B TJ Hronov 1836 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1
2007/2008 8 B TJ Hronov 1836 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 0
2007/2008 7 Č TJ Hronov 1836 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1880 ½
2007/2008 6 B TJ Hronov 1836 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1763 1
2007/2008 5 Č TJ Hronov 1836 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 0
2007/2008 4 B TJ Hronov 1836 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 2016 0
2007/2008 3 Č TJ Hronov 1836 Buchar Petr Šachklub AD Jičín 2087 1
2007/2008 2 B TJ Hronov 1836 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1980 ½
2007/2008 1 B TJ Hronov 1836 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 0
2007/2008 11 B ŠK Lípa B 1836 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1730 1
2007/2008 10 Č ŠK Lípa B 1836 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1682 1
2007/2008 9 B ŠK Lípa B 1836 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1654 1
2007/2008 8 Č ŠK Lípa B 1836 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1492 1
2007/2008 7 B ŠK Lípa B 1836 Rozkovec Ludvík ORTEX RETA Hradec Králové 1734 ½
2007/2008 6 Č ŠK Lípa B 1836 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1603 1
2007/2008 5 B ŠK Lípa B 1836 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1549 ½
2007/2008 4 Č ŠK Lípa B 1836 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov ½
2007/2008 3 B ŠK Lípa B 1836 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1758 0
2007/2008 2 Č ŠK Lípa B 1836 Němec Otakar ŠK Lípa C 1880 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa B 1836 Bensch Jan Baník Žacléř 1619 ½
2006/2007 11 Č ŠK Lípa B 1882 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 0
2006/2007 10 B ŠK Lípa B 1882 Vašíček Petr Niki TJ Náchod C 1810 0
2006/2007 9 Č ŠK Lípa B 1882 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněž. C 1836 1
2006/2007 8 B ŠK Lípa B 1882 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 0
2006/2007 7 Č ŠK Lípa B 1882 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1852 0
2006/2007 6 B ŠK Lípa B 1882 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.K. A 1842 0
2006/2007 5 Č ŠK Lípa B 1882 Soural Karel TJ Hronov B 2113 1
2006/2007 4 B ŠK Lípa B 1882 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod B 2018 0
2006/2007 3 Č ŠK Lípa B 1882 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1871 0
2006/2007 2 B ŠK Lípa B 1882 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1624 1
2006/2007 1 B ŠK Lípa B 1882 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 0
2006/2007 11 B TJ Nová Paka 1882 Hepnar David Sokol Náchod 1752 1
2006/2007 10 Č TJ Nová Paka 1882 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1581 1
2006/2007 9 B TJ Nová Paka 1882 Kulhánek František Slovan Broumov 1483 1
2006/2007 8 Č TJ Nová Paka 1882 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1637 1
2006/2007 7 Č TJ Nová Paka 1882 Falta Eduard Slavia Hradec Králové C 1831 0
2006/2007 6 B TJ Nová Paka 1882 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1975 1
2006/2007 5 Č TJ Nová Paka 1882 Duch Robert TJ Hronov 1900 1
2006/2007 4 B TJ Nová Paka 1882 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1784 ½
2006/2007 3 Č TJ Nová Paka 1882 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1875 ½
2006/2007 2 B TJ Nová Paka 1882 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1845 1
2005/2006 11 B ŠK Lípa E 1868 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1945 ½
2005/2006 10 Č ŠK Lípa E 1868 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 0
2005/2006 9 Č ŠK Lípa E 1868 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod 1883 ½
2005/2006 8 B ŠK Lípa E 1868 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 ½
2005/2006 7 Č ŠK Lípa E 1868 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 1
2005/2006 6 B ŠK Lípa E 1868 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1982 0
2005/2006 4 B ŠK Lípa E 1868 Soural Karel TJ Hronov A 2075 ½
2005/2006 3 Č ŠK Lípa E 1868 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 0
2005/2006 2 B ŠK Lípa E 1868 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1807 0
2005/2006 1 Č ŠK Lípa E 1868 Kudr Roman Jiskra Jaroměř B 1883 ½
2005/2006 11 B ŠK Lípa B 1868 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 0
2005/2006 10 Č ŠK Lípa B 1868 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 1
2005/2006 9 B ŠK Lípa B 1868 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 ½
2005/2006 8 Č ŠK Lípa B 1868 Jaeger Luděk Slavia Hradec Králové C 2025 0
2005/2006 7 B ŠK Lípa B 1868 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2084 ½
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1868 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1930 0
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1868 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 1
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1868 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2117 0
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1868 Volf Michal ŠK Lípa C 1644 1
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1868 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 0
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1867 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové 1
2004/2005 10 Č ŠK Lípa B 1867 Zedníček Jiří TJ Nová Paka 1594 1
2004/2005 9 B ŠK Lípa B 1867 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 1890 1
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1867 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1917 ½
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1867 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v P. 2003 1
2004/2005 6 B ŠK Lípa B 1867 Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1921 1
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1867 Fuchs František Sokol Náchod 1943 0
2004/2005 4 B ŠK Lípa B 1867 Zatloukal Václav Panda Rychnov B 1868 0
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1867 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1850 1
2004/2005 2 B ŠK Lípa B 1867 Machek Ivo ŠK Lípa A 1872 ½
2003/2004 11 Č ŠK Lípa C 1830 Dlouhý Milan TJ Lomnice n.P. "B" 1822 ½
2003/2004 10 B ŠK Lípa C 1830 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1581 0
2003/2004 9 B ŠK Lípa C 1830 Urválek Tomáš Tatran Hostinné 1525 1
2003/2004 8 Č ŠK Lípa C 1830 Schlappl Zdeněk Sokol Hradec Králové "B" 1399 1
2003/2004 7 B ŠK Lípa C 1830 Lelek Petr Lázně Bělohrad 1737 1
2003/2004 6 Č ŠK Lípa C 1830 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1732 ½
2003/2004 5 B ŠK Lípa C 1830 Slezák Milan TJ Dvůr Králové "B" 1
2003/2004 4 Č ŠK Lípa C 1830 Krám Jiří ŠK Lípa D 1827 0
2003/2004 3 B ŠK Lípa C 1830 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 0
2003/2004 2 Č ŠK Lípa C 1830 Křovina Jan Jiskra Hořice B 1504 1
2003/2004 1 B ŠK Lípa C 1830 Čech Miloslav Sokol Nová Paka "B" 1
2003/2004 13 B ŠK Lípa B Plodek Petr Slovan Broumov 0
2003/2004 12 Č ŠK Lípa B Palla Rostislav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 11 B ŠK Lípa B Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa B Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 9 B ŠK Lípa B Bukvic Jiří Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 8 Č ŠK Lípa B Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem ½
2003/2004 7 Č ŠK Lípa B 1830 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové B 2017 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa B 1830 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín 1732 ½
2003/2004 5 Č ŠK Lípa B 1830 Kobrle Karel Sokol Nová Paka 1795 ½
2003/2004 4 B ŠK Lípa B 1830 Fiebinger Zdeněk DDM Lokomotiva Trutnov 1814 ½
2003/2004 3 Č ŠK Lípa B 1830 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1898 ½
2003/2004 2 B ŠK Lípa B 1830 Kuru Martin Sokol Náchod 1558 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa B 1830 Malík František ŠK Lípa A 1784 1