Hráč Brom Jiří

Brom Jiří

User Pic
Jméno: Brom Jiří
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2013
Elo mezinárodní: 2009
ID: 2118
FIDE ID: 310662
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠS Bechyně 2009 2009 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2113 2098 0
2017/2018 9 Č ŠS Bechyně 2006 2009 Hrubý Milan Spartak Sezimovo Ústí 2018 2050 ½
2017/2018 8 B ŠS Bechyně 2006 2009 Grill Roman Šachklub Písek B 2085 2098 ½
2017/2018 7 Č ŠS Bechyně 2004 2009 Popelka Oldřich Sn Jindřichův Hradec 2090 2080 ½
2017/2018 5 B ŠS Bechyně 2009 2009 Janovský Martin DDM Písek 2019 1973 0
2017/2018 4 Č ŠS Bechyně 2009 2009 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2059 2076 0
2017/2018 3 B ŠS Bechyně 2009 2009 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2063 2067 ½
2017/2018 1 B ŠS Bechyně 2041 2038 Vlach Martin ČZ Strakonice B 1901 1895 ½
2017/2018 11 B Sokol Tabor 2002 2009 Hlavsa Filip SACHklub Pisek 1910 1916 1
2017/2018 4 Č Sokol Tabor 2009 2009 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2124 2111 0
2017/2018 3 B Sokol Tabor 2009 2009 Staszko Martin TJ Dukla Praha 2082 2070 ½
2017/2018 1 B Sokol Tabor 2041 2038 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2058 2054 0
2012/2013 10 B Šk Týn nad Vltavou 2068 2062 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor "C" 2083 2071 0
2012/2013 8 B Šk Týn nad Vltavou 2068 2062 Spal Milan ČZ Strakonice "A" 2221 2219 0
2012/2013 6 B Šk Týn nad Vltavou 2068 2062 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí 2096 2107 ½
2012/2013 4 B Šk Týn nad Vltavou 2068 2062 Bartoš Alois Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2074 2080 0
2012/2013 2 B Šk Týn nad Vltavou 2068 2062 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 2028 1
2011/2012 8 B ŠK Týn n.Vlt. 2065 2061 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 1
2011/2012 7 Č ŠK Týn n.Vlt. 2065 2061 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 1976 1967 ½
2011/2012 3 B ŠK Týn n.Vlt. 2065 2061 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 0
2011/2012 1 B ŠK Týn n.Vlt. 2065 2061 Janovský Martin DDM Písek 1975 1976 ½
2011/2012 8 B ŠS Bechyně 2065 2061 Foit Vladimír Spartak Počátky 1869 1
2011/2012 7 Č ŠS Bechyně 2065 2061 Šperger Michal SK Royal České Budějovice 2038 2034 1
2011/2012 5 Č ŠS Bechyně 2065 2061 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1951 1958 1
2011/2012 4 B ŠS Bechyně 2065 2061 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1976 1967 ½
2011/2012 3 Č ŠS Bechyně 2065 2061 Blažek Jiří Traxler Veselí n.Lužn. 2216 2207 0
2011/2012 1 B ŠS Bechyně 2065 2061 Matějka Radek Šachklub Písek B 1958 1960 ½
2010/2011 9 Č ŠK Týn n.Vlt. 2043 Mařík Miloslav Spartak Soběslav 1997 0
2010/2011 7 Č ŠK Týn n.Vlt. 2043 Růžička Vojtěch DDM Písek 1920 1
2010/2011 6 B ŠK Týn n.Vlt. 2043 Maryška Václav ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1904 1
2010/2011 1 B ŠK Týn n.Vlt. 2043 Krch Lukáš Reality Horňák Bechyně B 1921 ½
2010/2011 9 B Reality Horňák Bechyně 2043 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek B 2089 ½
2010/2011 8 Č Reality Horňák Bechyně 2043 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2028 0
2010/2011 5 B Reality Horňák Bechyně 2043 Hašek Václav Sokol Tábor C 2064 ½
2010/2011 4 Č Reality Horňák Bechyně 2043 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2049 1
2010/2011 2 B Reality Horňák Bechyně 2043 Vaniš Josef Royal České Budějovice 2037 ½
2010/2011 1 Č Reality Horňák Bechyně 2043 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1935 ½
2008/2009 11 Č SK Tyn n.Vlt. 2046 Borkovec Milan Sokol Tabor B 2230 ½
2008/2009 10 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Trepka Jan Sokol Tabor C 2154 ½
2008/2009 9 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Plášil Jiří Slovan Jindrichuv Hradec 2088 ½
2008/2009 8 Č SK Tyn n.Vlt. 2046 Houdek Pavel Reality Hornak Bechyne 2070 0
2008/2009 7 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Richtr Zdeněk Royal Ceske Budejovice 2142 ½
2008/2009 6 Č SK Tyn n.Vlt. 2046 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Usti 1897 1
2008/2009 5 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Havlík Jan Tatran Prachatice 2287 0
2008/2009 4 Č SK Tyn n.Vlt. 2046 Škorpík Martin SK Cesky Krumlov 2134 0
2008/2009 3 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Blažek Jiří Traxler Veseli n.Luzn. 2174 ½
2008/2009 1 B SK Tyn n.Vlt. 2046 Lacina Adolf Sokol Platan Pisek B 2159 0
2007/2008 10 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Cuhra Martin QCC Č. Budějovice B 2106 0
2007/2008 9 Č ŠK Týn n.Vlt. 2129 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2024 0
2007/2008 8 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2105 ½
2007/2008 7 Č ŠK Týn n.Vlt. 2129 Janda Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 2125 ½
2007/2008 6 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Grill Roman Sokol Platan Písek B 2066 0
2007/2008 5 Č ŠK Týn n.Vlt. 2129 Spal Milan ČZ Strakonice A 2222 0
2007/2008 4 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Lorenc Zdeněk QCC Č. Budějovice C 1914 0
2007/2008 3 Č ŠK Týn n.Vlt. 2129 Hejl Jaroslav Beseda Veselí n.Lužn. 2085 1
2007/2008 2 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2071 ½
2007/2008 1 B ŠK Týn n.Vlt. 2129 Borkovec Milan Sokol Tábor C 2251 ½
2007/2008 11 B Sokol Tábor A 2129 Horák Karel Sokol Vyšehrad Praha B 2080 ½
2007/2008 7 B Sokol Tábor A 2129 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 0
2007/2008 5 B Sokol Tábor A 2129 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2099 0
2007/2008 4 Č Sokol Tábor A 2129 Olejníček Jiří QCC České Budějovice A 1993 0
2007/2008 3 B Sokol Tábor A 2129 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2066 ½
2006/2007 11 B Sokol Tábor A 2101 Hallerová Eva Sokol Plzeň LetnáA 2148 ½
2006/2007 8 Č Sokol Tábor A 2101 Stluka Petr Alva Pb Příbram A 2181 0
2006/2007 7 B Sokol Tábor A 2101 Kubíková Alena Sokol Kobylisy A 2137 0
2006/2007 6 Č Sokol Tábor A 2101 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 1
2006/2007 5 B Sokol Tábor A 2101 Illetško Jaroslav Praga Praha A 2155 0
2006/2007 4 Č Sokol Tábor A 2101 Rajnyš Vladimír QCC Č.Budějovice A 2088 ½
2006/2007 3 B Sokol Tábor A 2101 Kupka František Lokomotiva Plzeň A 2060 0
2006/2007 2 Č Sokol Tábor A 2101 Tochor Jiří Sokol Domažlice A 2101 1
2006/2007 1 Č Sokol Tábor A 2101 Hašek Václav Sokol Tábor B 2085 0
2006/2007 11 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice ½
2006/2007 10 B ŠK Týn nad Vltavou 2101 Korostenski František ŠK Český Krumlov A 2178 ½
2006/2007 9 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1979 1
2006/2007 8 B ŠK Týn nad Vltavou 2101 Maxera David QCC České Budějovice C 2035 ½
2006/2007 7 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Cuhra Martin QCC České Budějovice B 2045 1
2006/2007 6 B ŠK Týn nad Vltavou 2101 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2098 1
2006/2007 5 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Borkovec Milan Spartak MAS Sezimovo Ústí 2266 1
2006/2007 4 B ŠK Týn nad Vltavou 2101 Mészáros Luděk Sokol Tábor C 2212 ½
2006/2007 3 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Blažek Jiří Beseda Veselí nad Lužnicí 2213 ½
2006/2007 2 B ŠK Týn nad Vltavou 2101 Lacina Adolf Sokol Platan Písek 2252 0
2006/2007 1 Č ŠK Týn nad Vltavou 2101 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1997 1
2005/2006 11 Č Reality Horňák Bechyně 2123 Grill Roman Sokol Písek B 2167 0
2005/2006 10 B Reality Horňák Bechyně 2123 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 0
2005/2006 9 Č Reality Horňák Bechyně 2123 Dvořák Přemysl Loko DKV České Budějovice B 1960 1
2005/2006 8 B Reality Horňák Bechyně 2123 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 0
2005/2006 5 B Reality Horňák Bechyně 2123 Hašek Václav Sokol Tábor C 2113 0
2005/2006 4 Č Reality Horňák Bechyně 2123 Šrámek Petr ČZ Strakonice 1876 1
2005/2006 3 B Reality Horňák Bechyně 2123 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2222 1
2005/2006 11 B Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav "A" 1908 1
2005/2006 10 Č Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Vacek Miroslav TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1853 0
2005/2006 9 B Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Hejl Jaroslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 2096 1
2005/2006 8 Č Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Maxera David TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1946 ½
2005/2006 7 Č Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Pravdík Kamil Sokol Tábor "D" 1982 ½
2005/2006 6 B Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Lacina Adolf TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2247 ½
2005/2006 4 B Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Janeba Petr ČZ Strakonice "C" 1848 1
2005/2006 3 Č Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Glaser Jiří Šachklub Velešín "A" 2083 0
2005/2006 2 B Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1947 1
2004/2005 11 B Sokol Tábor A 2154 Kazimour František ŠK Kladno 2011 1
2004/2005 10 Č Sokol Tábor A 2154 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2136 1
2004/2005 9 B Sokol Tábor A 2154 Gdovin Ján Sokol Rekol Písek 2195 0