Hráč Volman Václav

Volman Václav

User Pic
Jméno: Volman Václav
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1970
Elo mezinárodní: 2003
ID: 2003
FIDE ID: 310395
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1999 1959 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1760 1764 1
2017/2018 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1924 1903 ½
2017/2018 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1960 1969 1
2017/2018 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1970 1963 ½
2017/2018 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1938 1948 1
2017/2018 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 2009 1544 1618 ½
2017/2018 5 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2019 2008 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 ½
2017/2018 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 Fojt Petr TJ Nová Paka 1818 1820 0
2017/2018 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1801 1840 0
2017/2018 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2024 1981 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1806 1775 ½
2016/2017 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Buchar Petr ŠK AD Jičín F 1967 1991 ½
2016/2017 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1307 1287 1
2016/2017 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1985 1999 0
2016/2017 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 1
2016/2017 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 1
2016/2017 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2016/2017 5 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2016/2017 4 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 1
2016/2017 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2026 2042 1
2016/2017 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1732 1791 1
2016/2017 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1807 1840 1
2015/2016 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 0
2015/2016 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 1
2015/2016 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2076 2106 1
2015/2016 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1992 2016 1
2015/2016 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 1
2015/2016 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 ½
2015/2016 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Kohout Jan ŠK AD Jičín E 1975 1936 1
2015/2016 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1785 1780 1
2015/2016 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1870 1853 1
2015/2016 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Kučera Daniel TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1812 1815 1
2014/2015 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1952 1981 0
2014/2015 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1812 1
2014/2015 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 ½
2014/2015 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 0
2014/2015 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1744 1744 ½
2014/2015 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 0
2014/2015 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín E 2010 1973 ½
2014/2015 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 1907 0
2014/2015 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2021 2027 1
2014/2015 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1780 1744 1
2013/2014 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 1
2013/2014 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1887 1000 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Koza Misha ŠK Lípa C 1896 1858 1
2013/2014 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 0
2013/2014 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Friedrich Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 2067 2049 0
2013/2014 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1647 1631 1
2013/2014 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 0
2013/2014 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1700 1712 1
2013/2014 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1873 1883 1
2013/2014 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 ½
2012/2013 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1959 1967 ½
2012/2013 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 0
2012/2013 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1893 1862 1
2012/2013 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 1
2012/2013 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1822 1808 1
2012/2013 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1657 1
2012/2013 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1947 ½
2012/2013 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2025 2028 0
2012/2013 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 0
2012/2013 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1921 1
2012/2013 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 Němec Otakar ŠK Lípa D 1828 1815 ½
2011/2012 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 0
2011/2012 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Kohout Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1976 1951 ½
2011/2012 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 0
2011/2012 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Šretr Josef ŠK Lípa D 1790 0
2011/2012 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 1992 1
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 ½
2010/2011 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1946 1
2010/2011 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Friedrich Vladimír TJ Loko Trutnov 2073 0
2010/2011 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Gonsior Evžen ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2246 ½
2010/2011 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1944 0
2010/2011 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Kaisler Martin ŠK Lípa C 2056 0
2010/2011 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2010/2011 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1975 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 0
2009/2010 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Cerha Michal TJ Loko Trutnov 2068 0
2009/2010 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř 1
2009/2010 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2133 0
2009/2010 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 1
2009/2010 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1968 ½
2009/2010 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1883 1
2009/2010 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2040 1
2009/2010 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Tejkal Lubomír ŠK Jilemnice 2125 0
2009/2010 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa C 1933 ½
2009/2010 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2003 0
2009/2010 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1961 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1694 1
2008/2009 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Krám Jiří Šachový klub Lípa D 1975 1
2008/2009 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1982 ½
2008/2009 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1951 ½
2008/2009 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 1
2008/2009 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Novák Luděk Šachový klub Lípa C 1973 0
2008/2009 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1959 1
2008/2009 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 1
2008/2009 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 0
2008/2009 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1994 0
2008/2009 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1955 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2032 0
2007/2008 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Pražák Luděk TJ Hronov 1949 ½
2007/2008 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 ½
2007/2008 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 ½
2007/2008 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 ½
2007/2008 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 0
2007/2008 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 ½
2007/2008 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 0
2007/2008 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 ½
2007/2008 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 ½
2007/2008 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2449 0
2007/2008 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1938 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 ½
2006/2007 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2006 ½
2006/2007 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1822 ½
2006/2007 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2063 ½
2006/2007 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 2022 ½
2006/2007 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 1886 0
2006/2007 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1795 0
2006/2007 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Frank Miroslav SK policie Valdice 1888 ½
2006/2007 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové E 1969 1
2006/2007 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1946 0
2006/2007 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2042 0
2006/2007 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1965 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1989 0
2006/2007 11 B ŠK Libštát 1965 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1623 1
2006/2007 6 B ŠK Libštát 1965 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec 1717 1
2006/2007 2 B ŠK Libštát 1965 Scheuer Leopold TJ Nové Město pod Smrkem 1584 1
2006/2007 1 Č ŠK Libštát 1965 Zákoucký Otto TJ Semily 1625 1
2005/2006 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Chalupecký Vladimír Lokomotiva Trutnov 1963 0
2005/2006 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2042 0
2005/2006 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1890 0
2005/2006 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1784 1
2005/2006 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Doseděl Jiří ŠK Lípa D 2038 0
2005/2006 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2002 0
2005/2006 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice B 1973 0
2005/2006 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Urlich Martin SK policie Valdice 1
2005/2006 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Hanousek Václav TJ Lázně Bělohrad 1787 ½
2005/2006 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2016 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 ½
2004/2005 11 B TJ Lomnice n.P. 2005 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1882 1
2004/2005 10 Č TJ Lomnice n.P. 2005 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1804 0
2004/2005 9 B TJ Lomnice n.P. 2005 Uverič Djordje TJ Dvůr Král.n.L.B 1960 1
2004/2005 8 Č TJ Lomnice n.P. 2005 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1852 1
2004/2005 7 B TJ Lomnice n.P. 2005 Vaněk Petr J.RMSK Nový Bydžov 2035 1
2004/2005 6 Č TJ Lomnice n.P. 2005 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1845 1
2004/2005 4 B TJ Lomnice n.P. 2005 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1977 0
2004/2005 3 Č TJ Lomnice n.P. 2005 Novotný Lubomír TJ Nová Paka B 1770 1
2004/2005 2 B TJ Lomnice n.P. 2005 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 ½
2004/2005 1 Č TJ Lomnice n.P. 2005 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2044 ½
2003/2004 13 Č TJ Lomnice nad Popelkou Roško Luboš Jiskra Jaroměř 0
2003/2004 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou Juřík Zdeněk ŠK Lípa B 1
2003/2004 10 B TJ Lomnice nad Popelkou Nun Josef Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 0
2003/2004 8 B TJ Lomnice nad Popelkou Novotný Jaroslav Sokol Nová Paka ½
2003/2004 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 2074 ½
2003/2004 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 0
2003/2004 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1952 0
2003/2004 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2118 ½
2003/2004 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Štěpán Michal Slovan Broumov 1991 0
2003/2004 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Rydl František Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2147 ½
2003/2004 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2022 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1860 0