Hráč Žůrek Milan

Žůrek Milan

User Pic
Jméno: Žůrek Milan
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2314
Elo mezinárodní: 2340
ID: 20
FIDE ID: 300241
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B Uničov 2345 2327 Banasik Krzysztof Zlaté Hory 2220 0 ½
2017/2018 3 B Uničov 2345 2327 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2125 2133 ½
2017/2018 1 B Uničov 2353 2333 Vaculík Jakub Velké Losiny B 2226 2206 ½
2017/2018 11 B SK Velke Losiny 2343 2327 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2082 2098 ½
2017/2018 9 B SK Velke Losiny 2347 2327 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2153 2143 ½
2017/2018 6 B SK Velke Losiny 2348 2327 Tázlar Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 2251 2242 ½
2016/2017 11 B TJ ŠK DUE POP Uničov 2358 2340 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2366 2339 ½
2016/2017 4 B TJ ŠK DUE POP Uničov 2358 2340 Žilka Štěpán TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 0
2015/2016 11 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 ½
2015/2016 9 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 ½
2015/2016 4 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 1
2015/2016 2 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 ½
2014/2015 10 B TJ ŠK DUE POP Uničov 2363 2347 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 ½
2014/2015 5 B TJ ŠK DUE POP Uničov 2363 2347 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2120 2121 ½
2013/2014 8 B ŠK DUE POP Uničov 2359 2339 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2066 2058 1
2013/2014 3 B ŠK DUE POP Uničov 2359 2339 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 1
2013/2014 1 B ŠK DUE POP Uničov 2359 2339 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2116 2110 1
2010/2011 3 B TJ UNEX ŠK Uničov 2350 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 1
2010/2011 1 B TJ UNEX ŠK Uničov 2350 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2335 ½
2010/2011 7 Č Tatran Litovel 2350 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 0
2010/2011 5 B Tatran Litovel 2350 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 0
2009/2010 7 B Tatran Litovel A 2371 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2119 ½
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2371 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2209 1
2009/2010 5 B Tatran Litovel A 2371 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2179 ½
2009/2010 3 B Tatran Litovel A 2371 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 ½
2009/2010 1 Č Tatran Litovel A 2371 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel B 1774 1
2007/2008 5 B Tatran Litovel 2388 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2389 0
2007/2008 3 Č Tatran Litovel 2388 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 0
2007/2008 2 B Tatran Litovel 2388 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 0
2007/2008 1 Č Tatran Litovel 2388 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 0
2006/2007 11 Č Tatran Litovel "A" 2369 Chytilek Roman ŠK Duras Brno "A" 2407 ½
2006/2007 10 B Tatran Litovel "A" 2369 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 ½
2006/2007 9 Č Tatran Litovel "A" 2369 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2288 1
2006/2007 8 B Tatran Litovel "A" 2369 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 ½
2006/2007 6 B Tatran Litovel "A" 2369 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 1
2006/2007 5 Č Tatran Litovel "A" 2369 Smištík Milan Orel Ořechov "A" 2338 ½
2006/2007 4 B Tatran Litovel "A" 2369 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 ½
2006/2007 2 B Tatran Litovel "A" 2369 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 ½
2006/2007 1 B Tatran Litovel "A" 2369 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 ½
2005/2006 7 Č Tatran Litovel "A" 2386 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" 0
2005/2006 6 B Tatran Litovel "A" 2386 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2414 0
2005/2006 4 B Tatran Litovel "A" 2386 Chytilek Roman ŠK DURAS Brno "A" 2409 1
2005/2006 3 Č Tatran Litovel "A" 2386 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 1
2005/2006 2 B Tatran Litovel "A" 2386 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2354 ½
2005/2006 1 Č Tatran Litovel "A" 2386 Bernášek Jan TJ Lanškroun "A" 2440 0
2005/2006 10 B TJ UNEX ŠK Uničov 2386 Valenta Vít ŠK Šumperk 2167 1
2005/2006 4 Č TJ UNEX ŠK Uničov 2386 Beil Martin ŠK Šternberk 2230 ½
2004/2005 9 B Tatran Litovel 2400 Helis Tadeusz MSA Dolní Benešov 2354 ½
2004/2005 6 B Tatran Litovel 2400 Blatný Pavel Loko Brno 2454 0
2004/2005 4 B Tatran Litovel 2400 Buchníček Petr Duras BVK Brno A" 2313 1
2004/2005 3 Č Tatran Litovel 2400 Dawidów Jacek Slavia Orlová A" 2331 1
2004/2005 2 B Tatran Litovel 2400 Sosna Jan ŠK Staré Město A" 2400 ½
2003/2004 6 B Tatran Litovel 2426 Mužík Martin Slezan Opava 2219 ½
2003/2004 5 B Tatran Litovel 2426 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 1
2003/2004 4 Č Tatran Litovel 2426 Kaňovský David TJ Náměšť n/Osl. 2298 0
2003/2004 3 B Tatran Litovel 2426 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 1
2003/2004 2 Č Tatran Litovel 2426 Dydyshko Viacheslav Slavoj Poruba 2548 0
2003/2004 1 B Tatran Litovel 2426 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½