Hráč Krám Jiří

Krám Jiří

User Pic
Jméno: Krám Jiří
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 1890
ID: 1954
FIDE ID: 337170
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 11 Č Sokol Hradec Králové B 1876 1871 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 1
2013/2014 10 B Sokol Hradec Králové B 1876 1871 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 ½
2013/2014 9 Č Sokol Hradec Králové B 1876 1871 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1883 1918 1
2013/2014 8 B Sokol Hradec Králové B 1876 1871 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 0
2011/2012 10 B ŠK Lípa D 1896 1883 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 ½
2011/2012 9 Č ŠK Lípa D 1896 1883 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 0
2011/2012 8 B ŠK Lípa D 1896 1883 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1896 1883 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 1
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1896 1883 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 ½
2011/2012 4 Č ŠK Lípa D 1896 1883 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1850 1851 ½
2011/2012 3 B ŠK Lípa D 1896 1883 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 0
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1896 1883 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 0
2011/2012 1 B ŠK Lípa D 1896 1883 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2093 2081 ½
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2121 2088 0
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Schejbal Josef TJ Hronov 1953 1995 0
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 0
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 1
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1789 1789 1
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 0
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa D 1918 Dostál Pavel Slovan Broumov B 2097 ½
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2078 ½
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa D 1918 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 ½
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1802 ½
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa D 1918 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2146 0
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Kaválek Ludvík Sokol Jukov Červený Kostelec 1428 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice 2060 ½
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa D 1918 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Or. 2099 0
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1962 0
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa D 1918 Pyka Roman TJ Hronov B 2075 ½
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa D 1918 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2089 0
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1918 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 ½
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 0
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1918 Kuchař Jiří TJ Hronov 2002 0
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1962 ½
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 ½
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1918 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1918 Tichý Petr TJ Jiskra Hořice B 1977 1
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1917 0
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1918 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1918 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1927 ½
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice A 2056 0
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 1933 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO RnK B 1976 ½
2009/2010 9 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2068 ½
2009/2010 8 B ŠK Polymar Lípa B 1933 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2007 0
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 0
2009/2010 6 B ŠK Polymar Lípa B 1933 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1485 1
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Kulhánek František Slovan Broumov 1504 1
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 1933 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1902 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 ½
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 1933 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 0
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1933 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1883 1
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1933 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 ½
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 2081 ½
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1933 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1883 1
2009/2010 8 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2040 ½
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1933 Tejkal Lubomír ŠK Jilemnice 2125 0
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Wenke Jiří TJ Loko Trutnov 2042 ½
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2003 ½
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1933 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2028 ½
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1961 ½
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1933 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř 0
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1933 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1856 ½
2008/2009 11 Č Šachový klub Lípa D 1975 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1955 0
2008/2009 10 B Šachový klub Lípa D 1975 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 ½
2008/2009 8 B Šachový klub Lípa D 1975 Gonsior Evžen ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2257 ½
2008/2009 7 B Šachový klub Lípa D 1975 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 ½
2008/2009 6 Č Šachový klub Lípa D 1975 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1982 0
2008/2009 5 B Šachový klub Lípa D 1975 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1951 0
2008/2009 4 Č Šachový klub Lípa D 1975 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 1
2008/2009 3 B Šachový klub Lípa D 1975 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2095 0
2008/2009 2 Č Šachový klub Lípa D 1975 Novák Luděk Šachový klub Lípa C 1973 ½
2008/2009 1 B Šachový klub Lípa D 1975 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1959 ½
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1975 Dostál Pavel Slovan Broumov 2109 ½
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1975 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1945 1
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1975 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1994 ½
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1975 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 ½
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1975 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2089 0
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1975 Jonáš Vlastimil ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 0
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1975 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1975 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín B 1996 ½
2007/2008 11 B TJ Nová Paka 1882 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 ½
2007/2008 10 Č TJ Nová Paka 1882 Pražák Luděk TJ Hronov 1949 0
2007/2008 9 B TJ Nová Paka 1882 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1
2007/2008 8 Č TJ Nová Paka 1882 Laszewicz Pavel Slovan Broumov 0
2007/2008 7 Č TJ Nová Paka 1882 Novák Luděk ŠK Lípa 2001 ½
2007/2008 6 B TJ Nová Paka 1882 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod B 2129 1
2007/2008 5 Č TJ Nová Paka 1882 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2108 ½
2007/2008 4 B TJ Nová Paka 1882 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 1
2007/2008 3 Č TJ Nová Paka 1882 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 0
2007/2008 2 B TJ Nová Paka 1882 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 ½
2007/2008 1 Č TJ Nová Paka 1882 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 0
2007/2008 11 B ŠK Lípa B 1882 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa B 1882 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 0
2007/2008 9 B ŠK Lípa B 1882 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1752 0
2007/2008 8 Č ŠK Lípa B 1882 Kučera Daniel TJ Tatran Hostinné 1696 0
2007/2008 7 B ŠK Lípa B 1882 Bielavský Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 2030 0
2007/2008 6 Č ŠK Lípa B 1882 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem B 2004 ½
2007/2008 5 B ŠK Lípa B 1882 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1772 ½
2007/2008 4 Č ŠK Lípa B 1882 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1751 0
2007/2008 3 B ŠK Lípa B 1882 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 2001 ½
2007/2008 2 Č ŠK Lípa B 1882 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2093 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa B 1882 Kmiecik Wojciech Baník Žacléř 2042 1
2006/2007 11 Č ŠK Lípa B 1909 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2046 0
2006/2007 10 B ŠK Lípa B 1909 Škoda Pavel Niki TJ Náchod C 1784 0
2006/2007 9 Č ŠK Lípa B 1909 Horníček Ondřej Panda Rychnov n. Kněž. C 1849 ½
2006/2007 8 B ŠK Lípa B 1909 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové D 1831 1
2006/2007 7 Č ŠK Lípa B 1909 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1888 1
2006/2007 6 B ŠK Lípa B 1909 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 ½
2006/2007 5 Č ŠK Lípa B 1909 Velecký Viktor TJ Hronov B 2077 0
2006/2007 4 B ŠK Lípa B 1909 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod B 1985 ½
2006/2007 3 Č ŠK Lípa B 1909 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 ½
2006/2007 2 B ŠK Lípa B 1909 Bém David Jiskra Jaroměř B 1844 0
2006/2007 1 B ŠK Lípa B 1909 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 0
2006/2007 11 B TJ Nová Paka 1909 Kánský Josef Sokol Náchod 1864 0
2006/2007 9 B TJ Nová Paka 1909 Sedláček Jiří Slovan Broumov 1504 1
2006/2007 6 B TJ Nová Paka 1909 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2006 0
2006/2007 5 Č TJ Nová Paka 1909 Michel Ladislav TJ Hronov 1873 ½
2006/2007 4 B TJ Nová Paka 1909 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1896 1
2006/2007 3 Č TJ Nová Paka 1909 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 ½
2006/2007 2 B TJ Nová Paka 1909 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1725 1
2005/2006 6 B ŠK Lípa E 1875 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 ½
2005/2006 5 Č ŠK Lípa E 1875 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 1
2005/2006 4 B ŠK Lípa E 1875 Fuchs František TJ Hronov A 2039 0
2005/2006 3 Č ŠK Lípa E 1875 Novotný Jan Maspork TJ Náchod 1880 ½
2005/2006 2 B ŠK Lípa E 1875 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2021 0
2005/2006 1 Č ŠK Lípa E 1875 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 ½
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1875 Macháček Luděk Slovan Broumov 1980 1
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1875 Velecký Viktor Sokol Náchod 2146 0
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1875 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 ½
2005/2006 3 B ŠK Lípa B 1875 Horníček Ondřej Panda RWT Rychnov n.K. B 1795 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1875 Douděra Lubomír ŠK Lípa C 1832 ½
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1875 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1978 1
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1856 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 ½
2004/2005 10 Č ŠK Lípa B 1856 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 1
2004/2005 9 B ŠK Lípa B 1856 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1930 ½
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1856 Štěpán Michal Slovan Broumov 1977 0
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1856 Baláž René Jiskra Hořice v P. 2021 0
2004/2005 6 B ŠK Lípa B 1856 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1915 0
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1856 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1964 0
2004/2005 4 B ŠK Lípa B 1856 Kopec Mariusz Panda Rychnov B 0
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1856 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 0
2004/2005 2 B ŠK Lípa B 1856 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 ½
2004/2005 1 Č ŠK Lípa B 1856 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2151 0
2003/2004 11 B ŠK Lípa D 1827 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové "B" 1717 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa D 1827 Janák Jaroslav Tatran Hostinné 1806 ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa D 1827 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1847 ½
2003/2004 8 B ŠK Lípa D 1827 Bukvic Jiří Jiskra Hořice B 1768 1
2003/2004 7 Č ŠK Lípa D 1827 Matoulek Jiří Sokol Nová Paka "B" 1737 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa D 1827 Schovánek Karel TJ Lomnice n.P. "B" 1732 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa D 1827 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1581 1
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 1827 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1830 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa D 1827 Rybář Josef Sokol Hradec Králové "B" 1786 1
2003/2004 2 B ŠK Lípa D 1827 Kykal Zbyněk Lázně Bělohrad 1789 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 1827 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1700 0
2003/2004 13 B ŠK Lípa B Peroutka Ivo Slovan Broumov 0
2003/2004 12 Č ŠK Lípa B Kotyza Bohumil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 0
2003/2004 11 B ŠK Lípa B Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 0
2003/2004 10 Č ŠK Lípa B Jecha Petr Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 9 B ŠK Lípa B Kašpar Ladislav Jiskra Hořice v Podkrkonoší ½
2003/2004 8 Č ŠK Lípa B Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 7 Č ŠK Lípa B 1827 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové B 2057 ½
2003/2004 6 B ŠK Lípa B 1827 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1867 ½
2003/2004 5 Č ŠK Lípa B 1827 Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 1831 ½
2003/2004 4 B ŠK Lípa B 1827 Celba Pavel DDM Lokomotiva Trutnov 1563 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa B 1827 Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 1938 0
2003/2004 2 B ŠK Lípa B 1827 Fuchs František Sokol Náchod 1958 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa B 1827 Novák Luděk ŠK Lípa A 1991 ½