Hráč Nejedlo Josef

Nejedlo Josef

User Pic
Jméno: Nejedlo Josef
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1863
Elo mezinárodní: 1861
ID: 1931
FIDE ID: 328049
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1866 1863 Sajdl Jan ŠK AD Jičín C 1714 1735 ½
2017/2018 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1872 1863 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009 1670 1658 1
2017/2018 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1872 1863 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1960 1957 0
2017/2018 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1861 1863 Novotný Jan TJ Nová Paka 1629 1626 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1875 1863 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1707 1776 ½
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1875 1863 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 1
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1875 1863 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1904 1852 0
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 1874 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1818 1842 1
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové n.L. 1866 1863 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1819 1816 ½
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1875 1863 Halámka Radek DDM Třebechovice p.O. 1716 1825 ½
2017/2018 9 B TJ Dvůr Králové n.L. 1875 1863 Burdilák Milan TJ Náchod B 1674 1687 ½
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 1872 1863 Urválek Tomáš Spartak Vrchlabí 1724 1750 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1861 1863 Franc Martin František TJ Hronov 1730 1742 1
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 1875 1863 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1818 1820 0
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1875 1863 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1781 1774 ½
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové n.L. 1875 1863 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Králové C 1736 1733 1
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1871 1874 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1926 1906 ½
2016/2017 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1614 1671 1
2016/2017 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 1
2016/2017 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 ½
2016/2017 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 ½
2016/2017 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1805 1841 ½
2016/2017 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Krňávek Michal ŠK AD Jičín F 1868 1917 ½
2016/2017 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 1
2015/2016 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Turčín Jan ŠK AD Jičín E 1864 1922 ½
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1739 1773 ½
2015/2016 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1985 1999 1
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1762 1746 0
2015/2016 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 1924 1964 0
2015/2016 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 ½
2015/2016 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1785 1780 1
2015/2016 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 1
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1901 ½
2015/2016 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 ½
2015/2016 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 0
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1788 1822 1
2015/2016 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 0
2015/2016 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 ½
2015/2016 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 1
2015/2016 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Ježek Adam Region Panda B 2016 2019 0
2015/2016 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2062 1996 ½
2015/2016 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 0
2014/2015 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1901 1913 Hlavatý Jaroslav TJ SKP Valdice 1675 1685 ½
2014/2015 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1901 1913 Novotný Jan TJ Nová Paka 1640 1640 1
2014/2015 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1901 1913 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín E 1931 1865 ½
2014/2015 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1901 1913 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1917 1931 0
2014/2015 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1901 1913 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2048 2040 0
2014/2015 11 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Procházka Jan TJ Hronov 1818 0
2014/2015 10 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 ½
2014/2015 9 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 0
2014/2015 8 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 ½
2014/2015 7 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 ½
2014/2015 6 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1781 1822 0
2014/2015 5 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 ½
2014/2015 4 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Kovář Josef ŠK AD Jičín D 2044 2046 0
2014/2015 3 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Portych Václav ŠK Lípa B 1844 1854 ½
2014/2015 2 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 1
2014/2015 1 B TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 0
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 0
2013/2014 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1813 ½
2013/2014 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1783 1882 0
2013/2014 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1879 1877 1
2013/2014 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1938 1921 1
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1800 1813 1
2013/2014 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 ½
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 ½
2013/2014 10 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 0
2013/2014 9 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 0
2013/2014 8 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 1
2013/2014 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1956 2001 0
2013/2014 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 1
2013/2014 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 0
2013/2014 3 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 ½
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 1
2013/2014 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1991 1973 ½
2012/2013 9 Č SK Děčín 1912 1955 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2165 2167 0
2012/2013 11 Č SK Děčín"B" 1912 1955 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 9 B SK Děčín"B" 1912 1955 Hamala Miroslav Chess Most"D" 2000 2006 1
2012/2013 8 Č SK Děčín"B" 1912 1955 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 0
2012/2013 7 B SK Děčín"B" 1912 1955 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2017 2028 ½
2012/2013 5 B SK Děčín"B" 1912 1955 Volák Jan Chess Most"C" 1899 1874 0
2012/2013 4 Č SK Děčín"B" 1912 1955 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1816 1816 1
2012/2013 1 B SK Děčín"B" 1912 1955 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 0
2011/2012 11 Č SK Děčín "B" 1918 1915 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1800 1829 1
2011/2012 10 B SK Děčín "B" 1918 1915 Lasík Petr ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1718 1670 1
2011/2012 9 Č SK Děčín "B" 1918 1915 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1832 1
2011/2012 8 B SK Děčín "B" 1918 1915 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1908 1929 1
2011/2012 7 Č SK Děčín "B" 1918 1915 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 ½
2011/2012 6 B SK Děčín "B" 1918 1915 Král Karel TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1925 1925 1
2011/2012 5 B SK Děčín "B" 1918 1915 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1769 1
2011/2012 4 Č SK Děčín "B" 1918 1915 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 0
2011/2012 3 B SK Děčín "B" 1918 1915 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 ½
2011/2012 2 Č SK Děčín "B" 1918 1915 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1804 1
2011/2012 1 B SK Děčín "B" 1918 1915 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 ½
2011/2012 11 B Průmstav Svádov-Olšinky A 1918 1915 Seliger Bedřich ŠK Teplice B 1818 1807 0
2011/2012 10 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 1918 1915 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1761 1
2011/2012 8 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 1918 1915 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 0
2011/2012 6 B Průmstav Svádov-Olšinky A 1918 1915 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 ½
2010/2011 11 Č SK Děčín "B" 1986 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "A" 2033 ½
2010/2011 10 B SK Děčín "B" 1986 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1866 1
2010/2011 9 B SK Děčín "B" 1986 Vnouček Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1731 ½
2010/2011 8 Č SK Děčín "B" 1986 Novák Petr Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 1
2010/2011 7 B SK Děčín "B" 1986 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci "A" 1632 ½
2010/2011 6 Č SK Děčín "B" 1986 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1713 1
2010/2011 5 B SK Děčín "B" 1986 Orsák Karel ŠK Viamont Teplice "C" 1770 1
2010/2011 4 Č SK Děčín "B" 1986 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín 1787 0
2010/2011 3 B SK Děčín "B" 1986 Hlavatý Radek Sportis Svádov - Olšinky "B" 1887 0
2010/2011 2 Č SK Děčín "B" 1986 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1796 ½
2009/2010 9 B SK Děčín "B" 1962 Kebrt Jaromír Slavia SČE Děčín 1654 1
2009/2010 8 Č SK Děčín "B" 1962 Radvanovský Petr Spartak UL "C" 1632 1
2009/2010 7 B SK Děčín "B" 1962 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1728 1
2009/2010 5 Č SK Děčín "B" 1962 Jersák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1787 1
2009/2010 4 B SK Děčín "B" 1962 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1996 ½
2009/2010 3 Č SK Děčín "B" 1962 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1959 0
2009/2010 1 Č SK Děčín "B" 1962 Hofmann Dietmar SK Děčín "C" 1751 1
2009/2010 7 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 0
2009/2010 6 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 0
2009/2010 5 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 ½
2009/2010 3 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Matoušek Aleš TJ Chlumec"A" 1990 ½
2009/2010 2 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Škarda Lubomír ŠK Teplice"C" 1889 ½
2009/2010 1 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 1
2008/2009 9 Č SK Děčín "B" 2001 Drábek Martin TJ ČSAD Libouchec 1692 1
2008/2009 8 B SK Děčín "B" 2001 Jersák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1759 0
2008/2009 7 Č SK Děčín "B" 2001 Ederer Karel Spartak UL "D" 1952 0
2008/2009 6 B SK Děčín "B" 2001 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1961 1
2008/2009 5 B SK Děčín "B" 2001 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1696 ½
2008/2009 4 Č SK Děčín "B" 2001 Novák Petr TJ Chlumec "B" 1637 ½
2008/2009 3 B SK Děčín "B" 2001 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky "A" 1891 1
2008/2009 2 Č SK Děčín "B" 2001 Málek Jiří Slavie SČE Děčín "A" 1721 ½
2008/2009 1 B SK Děčín "B" 2001 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1740 1
2007/2008 11 Č SK Děčín B 1935 Nováček Jan TJ Sj.Litoměřice A 2071 ½
2007/2008 10 B SK Děčín B 1935 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1
2007/2008 9 Č SK Děčín B 1935 Skála Kamil ŠK Most A 1909 1
2007/2008 7 B SK Děčín B 1935 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 ½
2007/2008 6 Č SK Děčín B 1935 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice B 2041 1
2007/2008 5 B SK Děčín B 1935 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2010 0
2007/2008 4 Č SK Děčín B 1935 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 1
2007/2008 2 Č SK Děčín B 1935 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 0
2007/2008 1 B SK Děčín B 1935 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 0
2007/2008 9 Č SK Děčín "C" 1935 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "B" 1729 1
2007/2008 7 B SK Děčín "C" 1935 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1961 1
2007/2008 5 B SK Děčín "C" 1935 Brabec Herbert ŠK Mosad Čes. Kamenice 1714 1
2007/2008 3 B SK Děčín "C" 1935 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 ½
2007/2008 2 Č SK Děčín "C" 1935 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 0
2007/2008 1 B SK Děčín "C" 1935 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1789 ½
2006/2007 11 Č SK Děčín "A" 1963 Kratochvíl Jakub Baník Chemakryl Sokolov 2050 ½
2006/2007 10 B SK Děčín "A" 1963 Volf Jaromír ŠK Rakovník 2057 0
2006/2007 8 Č SK Děčín "A" 1963 Lácha Josef ČSOB"B" 2090 0
2006/2007 6 Č SK Děčín "A" 1963 Matějka Petr Bohemians Praha "B" 2086 ½
2006/2007 4 Č SK Děčín "A" 1963 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 ½
2006/2007 3 B SK Děčín "A" 1963 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 0
2006/2007 11 B SK Děčín"B" 1963 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 ½
2006/2007 9 B SK Děčín"B" 1963 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 ½
2006/2007 7 B SK Děčín"B" 1963 Dvořák Jaroslav ŠK Chemopetrol Litvínov 1931 ½
2006/2007 6 Č SK Děčín"B" 1963 Budil Zdeněk Lokomotiva Most "B" 1941 ½
2006/2007 4 Č SK Děčín"B" 1963 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice "B" 2060 1
2006/2007 2 Č SK Děčín"B" 1963 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1802 0
2006/2007 1 B SK Děčín"B" 1963 Tuma Josef ŠK Most"A" 1771 ½
2005/2006 9 B SK Demas DěčínA"" 1916 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 ½
2005/2006 8 Č SK Demas DěčínA"" 1916 Svoboda Otto Marty Most 1855 1
2005/2006 6 Č SK Demas DěčínA"" 1916 Vlček Josef TJ Bonex Teplice 1933 0
2005/2006 4 Č SK Demas DěčínA"" 1916 Majerik Vladimír ŠK Louny 2085 ½
2005/2006 10 B SK Demas DěčínB"" 1916 Košťál Jindřich Union LounyB"" 1948 ½
2005/2006 9 Č SK Demas DěčínB"" 1916 Hloušek Zdeněk Slávia DěčínA"" 1722 ½
2005/2006 8 B SK Demas DěčínB"" 1916 Budil Zdeněk Loko MostB"" 1933 1
2005/2006 7 Č SK Demas DěčínB"" 1916 Magát Josef Sokol Údlice 1934 ½
2005/2006 6 B SK Demas DěčínB"" 1916 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 0
2005/2006 5 Č SK Demas DěčínB"" 1916 Přibyl Jakub Sp.Ustí n.L.B"" 2065 0
2005/2006 4 B SK Demas DěčínB"" 1916 Pecka František Slovan Jirkov 2025 1
2005/2006 3 B SK Demas DěčínB"" 1916 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1936 ½
2005/2006 2 Č SK Demas DěčínB"" 1916 Vrchotka Josef Bonex TepliceB"" 2074 0
2005/2006 1 B SK Demas DěčínB"" 1916 Šulc František Sj.LitoměřiceB"" 1712 1
2004/2005 11 Č SK Demas Děčín "B" 1936 Vaněk Tomáš Bonex Teplice "B" 2060 0
2004/2005 10 B SK Demas Děčín "B" 1936 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 ½
2004/2005 9 Č SK Demas Děčín "B" 1936 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. "B" 2052 0
2004/2005 8 B SK Demas Děčín "B" 1936 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 ½
2004/2005 7 Č SK Demas Děčín "B" 1936 Mrnka Jan CHP Litvínov 2021 0
2004/2005 6 B SK Demas Děčín "B" 1936 Kořínek Bohuslav Loko Most "B" 2031 ½
2004/2005 5 Č SK Demas Děčín "B" 1936 Popper Tomáš Sj.Litoměřice "A" 2045 ½
2004/2005 4 B SK Demas Děčín "B" 1936 Freimann Milan Bystřanští jezd "A" 1795 ½
2004/2005 3 Č SK Demas Děčín "B" 1936 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 ½
2004/2005 2 B SK Demas Děčín "B" 1936 Kovář Vladimír Sokol Údlice "A" 1873 1
2004/2005 1 B SK Demas Děčín "B" 1936 Beránek Jan Slavia SČE Děčín "A" 1862 ½
2003/2004 8 Č Slavia SČE Děčín 1975 Ladra Antonín Loko ÚstíB" 1796 1
2003/2004 7 B Slavia SČE Děčín 1975 Holý Martin Chlumec 1797 1
2003/2004 6 Č Slavia SČE Děčín 1975 Rouč Michal Sp.Ústí n.L.C" 1765 1
2003/2004 5 Č Slavia SČE Děčín 1975 Černý Lumír SK DěčínC" 1701 0
2003/2004 3 Č Slavia SČE Děčín 1975 Carboch Ladislav Svádov-Olš.A" 1795 1
2003/2004 2 B Slavia SČE Děčín 1975 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 1916 0
2003/2004 1 Č Slavia SČE Děčín 1975 Michňo Martin ČSAD Libouchec 1734 1
2003/2004 11 B SK Demas Děčín 1975 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1891 ½
2003/2004 10 Č SK Demas Děčín 1975 Kapoun Pavel Loko Ústí n.L. 1813 1
2003/2004 9 Č SK Demas Děčín 1975 Jeníček Emil SSZŠ Litvínov 2040 ½
2003/2004 8 B SK Demas Děčín 1975 Volek Radomír ŠK Union Louny 1889 1
2003/2004 7 Č SK Demas Děčín 1975 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1976 1
2003/2004 6 B SK Demas Děčín 1975 Ježil Pavel Sokol Údlice 1780 ½
2003/2004 4 B SK Demas Děčín 1975 Chaloupka František Sj.Litoměřice 2003 1
2003/2004 3 Č SK Demas Děčín 1975 Dvořák Stanislav Bonex Teplice 1943 ½
2003/2004 2 B SK Demas Děčín 1975 Srkal Miroslav Tatran Podbořany 1692 1
2003/2004 1 Č SK Demas Děčín 1975 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. 1855 ½