Hráč Lamser Jan

Lamser Jan

User Pic
Jméno: Lamser Jan
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2125
Elo mezinárodní: 2139
ID: 193
FIDE ID: 301221
Rok narození: 1966
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 B Unichess C 2102 2114 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 ½
2016/2017 9 Č Unichess C 2102 2114 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2052 2052 1
2016/2017 8 B Unichess C 2102 2114 Plašil Petr Sokol Kobylisy B 2094 2039 ½
2016/2017 7 Č Unichess C 2102 2114 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy C 1910 1847 ½
2016/2017 6 B Unichess C 2102 2114 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 0
2016/2017 3 B Unichess C 2102 2114 Růžička Aleš ŠO Praga Praha A 2065 2050 0
2016/2017 1 B Unichess C 2102 2114 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½
2017/2018 6 B Unichess D 2139 2125 Charvát Jiří SK OAZA Praha C 1896 1921 1
2017/2018 4 B Unichess D 2139 2125 Hackel Luděk ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 0
2017/2018 3 Č Unichess D 2139 2125 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2210 2197 1
2017/2018 8 B Traxler Vesel� n.Lu�n. 2139 2125 Janda Pavel Spartak Sezimovo �st� 2094 2081 1
2017/2018 3 B Traxler Vesel� n.Lu�n. 2123 2095 Janovský Martin DDM P�sek 2010 1970 1
2017/2018 1 B Traxler Vesel� n.Lu�n. 2094 2095 Kukla Petr �K �esk� Krumlov 2129 2134 ½
2017/2018 8 B Unichess Vyletna 2139 2125 Trepka Jan Sokol Tabor 2167 2161 1
2017/2018 7 Č Unichess Vyletna 2131 2125 Čermák Michal Eurovia Praha 2100 2120 1
2017/2018 6 B Unichess Vyletna 2131 2125 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2083 2061 ½
2017/2018 5 B Unichess Vyletna 2123 2095 Dolanský Lukáš SACHklub Pisek 2079 2019 ½
2017/2018 4 Č Unichess Vyletna 2123 2095 Mládek Richard TJ Spartak Vlasim 2094 2116 1
2017/2018 3 B Unichess Vyletna 2123 2095 Šindler Michal Klub sachistu Ricany 1925 2224 2205 ½
2017/2018 2 Č Unichess Vyletna 2123 2095 Mezera Lukáš Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1996 2041 1
2017/2018 1 B Unichess Vyletna 2094 2095 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2088 2088 1
2016/2017 10 B Bartoš Unichess "B" 2102 2114 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 ½
2016/2017 5 Č Bartoš Unichess "B" 2102 2114 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½
2016/2017 4 B Bartoš Unichess "B" 2102 2114 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 1991 2001 1
2016/2017 3 Č Bartoš Unichess "B" 2102 2114 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 0
2016/2017 1 B Bartoš Unichess "B" 2102 2114 Boreš Miroslav SK Děčín 2217 2215 1
2015/2016 11 B Unichess D 2118 2114 Dvořák Bohumil USK Praha A 1970 1970 1
2015/2016 9 B Unichess D 2118 2114 Tyle Petr SK OAZA Praha C 1635 1641 1
2015/2016 6 B Unichess D 2118 2114 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1985 1969 1
2015/2016 4 B Unichess D 2118 2114 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad F 2018 2028 ½
2015/2016 3 Č Unichess D 2118 2114 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1891 1908 1
2015/2016 2 B Unichess D 2118 2114 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice B 2079 2075 1
2015/2016 9 Č Unichess C 2102 2114 Kupka František ŠK Líně 2044 2054 ½
2015/2016 6 Č Unichess C 2102 2114 Přibyl Petr TJ Plzeň Košutka 1990 1934 0
2014/2015 1 Č Unichess ČSOB E 2147 2132 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 ½
2014/2015 10 Č Unichess ČSOB C 2147 2132 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 1
2014/2015 9 B Unichess ČSOB C 2147 2132 Koníček Petr Viktoria Žižkov A 1983 2009 0
2014/2015 8 Č Unichess ČSOB C 2147 2132 Daniel Martin Bohemians Praha C 2087 2073 1
2014/2015 7 B Unichess ČSOB C 2147 2132 Kučera Tomáš GROP B 1995 1978 1
2014/2015 5 B Unichess ČSOB C 2147 2132 Holub Jan SK Loko Praha A 2115 2110 ½
2014/2015 3 B Unichess ČSOB C 2147 2132 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 1975 2014 0
2014/2015 2 Č Unichess ČSOB C 2147 2132 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 1
2014/2015 8 B Unichess B 2147 2132 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 0
2014/2015 7 B Unichess B 2147 2132 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2216 2217 ½
2014/2015 3 B Unichess B 2147 2132 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 0
2014/2015 2 Č Unichess B 2147 2132 Kuba Jindřich Unichess A 2327 2322 0
2013/2014 10 B ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 Červenka Petr Stavby mostů Praha A 1932 1942 1
2013/2014 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 0
2013/2014 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 Štolc Martin ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 ½
2013/2014 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 Urbánek Štěpán TJ Pankrác D 2026 2029 1
2013/2014 8 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1896 1926 0
2013/2014 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Bauer Jan ŠK Sokol Klatovy 1882 1
2013/2014 4 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Novák Michal ŠAKAL Kozolupy 2127 2146 ½
2013/2014 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Volf Jaromír ŠK Kladno 2093 2097 0
2013/2014 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2093 2091 1
2013/2014 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2173 2169 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň Letná 2041 2052 ½
2011/2012 10 B ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Schula Michal ŠK Mahrla Praha 2273 2271 1
2011/2012 9 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 ½
2011/2012 8 B ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 0
2011/2012 7 B ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 0
2011/2012 6 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Havlíková Kristýna Šakal Kozolupy 2285 2285 ½
2011/2012 5 B ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 ½
2011/2012 4 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 ½
2011/2012 2 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 Vávra Pavel ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 ½
2010/2011 10 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2191 Holeš Michal TJ Baník Hexion Sokolov 1923 1
2010/2011 3 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2191 Kotrba Matěj ŠK Viamont Teplice 1948 ½
2009/2010 11 B Poštovní spořitelna B"" 2153 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2299 ½
2009/2010 10 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2260 0
2009/2010 9 B Poštovní spořitelna B"" 2153 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 1
2009/2010 8 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 ½
2009/2010 6 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2272 ½
2009/2010 5 B Poštovní spořitelna B"" 2153 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2191 ½
2009/2010 4 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Jurásek Miroslav Výstaviště Lysá nad Labem 2298 0
2009/2010 3 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2009/2010 2 B Poštovní spořitelna B"" 2153 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 ½
2009/2010 1 Č Poštovní spořitelna B"" 2153 Šimek Petr Poštovní spořitelna A"" 2269 1
2008/2009 10 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2200 ½
2008/2009 9 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2209 0
2008/2009 8 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1
2008/2009 6 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 Rous František Holdia DP Praha B 2077 ½
2008/2009 3 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2143 0
2007/2008 11 B ŠK ČSOB "B" Klement Lukáš ŠK Ústí n.L ½
2007/2008 10 Č ŠK ČSOB "B" Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 9 B ŠK ČSOB "B" Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2007/2008 7 Č ŠK ČSOB "B" Wasserbauer Radek ŠK Rakovník ½
2007/2008 6 B ŠK ČSOB "B" Kurka František TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 4 B ŠK ČSOB "B" Erneker Josef Bohemians Praha B ½
2007/2008 3 Č ŠK ČSOB "B" Nečada Martin ŠK DA Praha A ½
2007/2008 2 B ŠK ČSOB "B" Jirka František ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 1 Č ŠK ČSOB "B" Kovář Petr Baník Hexion Sokolov 1
2006/2007 11 Č ČSOB"B" 2157 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2159 ½
2006/2007 9 Č ČSOB"B" 2157 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 ½
2006/2007 4 Č ČSOB"B" 2157 Burda Roman TJ Neratovice 2015 0
2006/2007 3 B ČSOB"B" 2157 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 ½
2005/2006 11 Č ŠK ČSOBB"" 2216 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½
2005/2006 9 B ŠK ČSOBB"" 2216 Boreš Miroslav 1.Novoborský B"" 2221 0
2005/2006 8 Č ŠK ČSOBB"" 2216 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0
2005/2006 6 Č ŠK ČSOBB"" 2216 Lorenc Tomáš KŠT K.VaryA"" 2125 ½
2005/2006 5 B ŠK ČSOBB"" 2216 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 1
2005/2006 3 B ŠK ČSOBB"" 2216 Šišák Richard ŠK Louny 2144 1
2005/2006 2 Č ŠK ČSOBB"" 2216 Kural Jaroslav ŠK Kladno 2048 ½
2004/2005 10 B ŠK ČSOBB" 2205 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2194 1
2004/2005 9 Č ŠK ČSOBB" 2205 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2039 ½
2004/2005 7 Č ŠK ČSOBB" 2205 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2171 ½
2004/2005 5 Č ŠK ČSOBB" 2205 Melich Jindřich TJ PankrácB" 2056 1
2004/2005 4 B ŠK ČSOBB" 2205 Kameník Martin Marty Baník Most 2040 1
2004/2005 3 Č ŠK ČSOBB" 2205 Hostička František Neratovice Nazguls 2138 0
2004/2005 2 B ŠK ČSOBB" 2205 Balín Jan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 1
2003/2004 8 B ŠK čSOB B 2207 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 ½
2003/2004 7 Č ŠK čSOB B 2207 Hausner Ivan TJ Pankrác 2408 ½
2003/2004 5 Č ŠK čSOB B 2207 Juřek Josef Sokol Plzeň I B 2335 ½
2003/2004 4 B ŠK čSOB B 2207 Navara David ŠK Dům armády 2607 0
2003/2004 2 B ŠK čSOB B 2207 Tupý Martin Sokol Tábor 2340 0
2003/2004 1 Č ŠK čSOB B 2207 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB A 2270 ½