Hráč Němec Otakar

Němec Otakar

User Pic
Jméno: Němec Otakar
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1903
Elo mezinárodní: 1922
ID: 1921
FIDE ID: 309290
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Šachový klub Lípa C 1922 1903 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2024 2008 0
2017/2018 10 B Šachový klub Lípa C 1924 1903 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 ½
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1914 1903 Fojt Petr TJ Nová Paka 1826 1820 ½
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1898 1903 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1700 1702 ½
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1898 1903 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1941 1941 1
2017/2018 5 B Šachový klub Lípa C 1924 1903 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1972 1964 ½
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1924 1903 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1799 1854 ½
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 1924 1903 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1867 1907 0
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1924 1903 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2071 2068 0
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 1922 1903 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2046 2055 ½
2017/2018 10 B ŠK Lípa B 1924 1903 Michel Ladislav TJ Hronov 1810 1785 ½
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 1924 1903 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1903 1902 ½
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 1914 1903 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 1792 1
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 1914 1903 Nun Josef Slavia Hradec Králové C 2170 2121 ½
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 1898 1903 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1891 1908 1
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 1924 1903 Slavík Libor DDM Třebechovice p.O. 1812 1825 ½
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 1924 1903 Bednář Jiří TJ Náchod B 1895 1826 1
2017/2018 2 Č ŠK Lípa B 1924 1903 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1908 1929 ½
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 1885 1888 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 1986 1987 ½
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1914 1901 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2016/2017 9 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 ½
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1914 1901 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1914 1901 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 ½
2016/2017 5 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Brát Libor ŠK Červený Kostelec 1779 1787 1
2016/2017 4 B ŠK Lípa C 1914 1901 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 1
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1914 1901 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1742 1768 ½
2015/2016 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 1914 1901 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2015/2016 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 1914 1901 Vodák Rostislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1920 0
2015/2016 10 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 9 B ŠK Lípa C 1914 1901 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 1
2015/2016 8 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 ½
2015/2016 7 B ŠK Lípa C 1914 1901 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 ½
2015/2016 4 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 ½
2015/2016 3 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 ½
2015/2016 2 B ŠK Lípa C 1914 1901 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 0
2015/2016 1 Č ŠK Lípa C 1914 1901 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa B 1914 1901 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 1
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 1914 1901 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 1914 1901 Ježek Adam Region Panda B 2016 2019 ½
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 1914 1901 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½
2015/2016 7 Č ŠK Lípa B 1914 1901 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 1914 1901 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 1914 1901 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 0
2015/2016 4 Č ŠK Lípa B 1914 1901 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 ½
2015/2016 3 B ŠK Lípa B 1914 1901 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1883 1879 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1914 1901 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad A 1774 1773 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 1834 1854 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1996 1987 ½
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 1834 1854 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 ½
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 1834 1854 Gogela Jan TJ Hronov 1960 1963 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1834 1854 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2186 2184 0
2014/2015 7 Č ŠK Lípa B 1834 1854 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa B 1834 1854 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 ½
2014/2015 5 Č ŠK Lípa B 1834 1854 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 ½
2014/2015 4 B ŠK Lípa B 1834 1854 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1781 1822 0
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 1834 1854 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 1834 1854 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2003 2004 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa B 1834 1854 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 1834 1854 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1800 1800 1
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1834 1854 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1710 1780 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1834 1854 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 ½
2014/2015 7 Č ŠK Lípa C 1834 1854 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1788 1850 0
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 1834 1854 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 ½
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 1834 1854 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa C 1834 1854 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1646 1674 1
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 1834 1854 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí 1840 1793 ½
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1834 1854 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1834 1854 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1880 1878 1
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1911 1937 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2007 2008 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1911 1937 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1960 1985 ½
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1911 1937 Friedrich Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 2067 2049 1
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 1911 1937 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1647 1631 1
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1911 1937 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 ½
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1911 1937 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1700 1712 1
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1911 1937 Flašar Jaroslav Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 0
2013/2014 2 Č ŠK Lípa C 1911 1937 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1911 1937 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1887 1000 0
2013/2014 11 Č ŠK Lípa B 1911 1937 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 1
2013/2014 10 B ŠK Lípa B 1911 1937 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1879 1877 1
2013/2014 9 Č ŠK Lípa B 1911 1937 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1913 ½
2013/2014 8 B ŠK Lípa B 1911 1937 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 ½
2013/2014 7 Č ŠK Lípa B 1911 1937 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 1
2013/2014 5 B ŠK Lípa B 1911 1937 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1883 1918 ½
2013/2014 4 Č ŠK Lípa B 1911 1937 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1991 1973 0
2013/2014 3 B ŠK Lípa B 1911 1937 Michel Ladislav TJ Hronov 1840 1835 ½
2013/2014 2 Č ŠK Lípa B 1911 1937 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. Labem 1733 1781 1
2013/2014 1 B ŠK Lípa B 1911 1937 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1739 1745 ½
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1828 1815 Duch Robert TJ Hronov 1794 1845 ½
2012/2013 10 B ŠK Lípa B 1828 1815 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1886 1874 1
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1828 1815 Luks Martin ŠK AD Jičín C 1867 1
2012/2013 8 B ŠK Lípa B 1828 1815 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1918 1906 1
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1828 1815 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 1979 1961 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1828 1815 Gol Jan Slovan Broumov 1643 1664 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1828 1815 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 ½
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1828 1815 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 0
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1828 1815 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1859 1831 ½
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1828 1815 Šafařík Jakub ŠK Lípa A 2052 2054 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1828 1815 Kouba Václav DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 ½
2012/2013 11 B ŠK Lípa D 1828 1815 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1921 1
2012/2013 10 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2049 2058 0
2012/2013 9 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1973 1996 1
2012/2013 8 B ŠK Lípa D 1828 1815 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 1
2012/2013 7 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1893 1862 1
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1828 1815 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1835 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1822 1808 ½
2012/2013 4 B ŠK Lípa D 1828 1815 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 ½
2012/2013 3 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1947 0
2012/2013 2 B ŠK Lípa D 1828 1815 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2025 2028 ½
2012/2013 1 Č ŠK Lípa D 1828 1815 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 ½
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 1877 1887 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1816 1
2011/2012 10 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 1877 1887 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1628 1
2011/2012 8 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1873 ½
2011/2012 7 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1678 ½
2011/2012 6 B ŠK Lípa C 1877 1887 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1893 ½
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 0
2011/2012 4 B ŠK Lípa C 1877 1887 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1918 1930 1
2011/2012 3 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 1
2011/2012 2 B ŠK Lípa C 1877 1887 Portych Václav ŠK Lípa D 1824 1799 ½
2011/2012 1 Č ŠK Lípa C 1877 1887 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 0
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1829 0
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 0
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 0
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 0
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 1
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 ½
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 ½
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 ½
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1868 1961 1
2010/2011 11 Č ŠK Lípa C 1884 Flašar Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1853 1
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 1884 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1843 ½
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 1884 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1741 ½
2010/2011 7 Č ŠK Lípa C 1884 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1846 ½
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 1884 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1598 1
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 1884 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1991 0
2010/2011 4 Č ŠK Lípa C 1884 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1843 ½
2010/2011 2 Č ŠK Lípa C 1884 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 1
2010/2011 1 B ŠK Lípa C 1884 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1812 ½
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1884 Buchar Petr TJ Dvůr Králové n. Labem 1981 ½
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2146 ½
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1884 Pyka Roman TJ Hronov 2075 ½
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1933 0
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1893 ½
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1884 Kruczynski Marek Slovan Broumov 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 1985 0
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1884 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice B 2010 1
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněžnou B 1802 ½
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1884 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 0
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 1880 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice A 1991 1
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 1880 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RnK B 1780 ½
2009/2010 9 Č ŠK Polymar Lípa B 1880 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 ½
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1880 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 1
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 1880 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 0
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1880 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 1
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 1880 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1831 0
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1880 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1880 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1884 ½
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1880 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1782 1
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1880 Ticháček Karel SK HSM Trutnov 1614 1
2009/2010 8 Č ŠK Polymar Lípa C 1880 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1726 1
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1880 Blažek Martin ŠK Jilemnice 1666 ½
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1880 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1679 ½
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1880 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1880 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1788 1
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1880 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 1
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 1893 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1448 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 1893 Ticháček Karel SK HSM Trutnov 1644 1
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 1893 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1751 1
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 1893 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1845 ½
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 1893 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 1
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 1893 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1800 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1893 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1593 1
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 1893 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1788 ½
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 1893 Malík František Šachový klub Lípa D 1774 1
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 1893 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1774 1
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1893 Macháček Luděk Slovan Broumov 2076 1
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 0
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1893 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 0
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 2003 0
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 ½
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1893 Kánský Josef NIKI TJ Náchod C 1774 ½
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1893 Kracík Martin ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 ½
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod B 1713 1
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1893 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1893 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 ½
2007/2008 11 B Slavia Hradec Králové C 1880 Tázlar Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1564 ½
2007/2008 10 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Kracík Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 ½
2007/2008 9 B Slavia Hradec Králové C 1880 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín 2008 ½
2007/2008 8 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1903 1
2007/2008 7 B Slavia Hradec Králové C 1880 Mareš Ilja TJ Hronov 1836 ½
2007/2008 6 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 ½
2007/2008 5 B Slavia Hradec Králové C 1880 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2001 ½
2007/2008 4 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Doseděl Jiří ŠK Lípa 2078 1
2007/2008 2 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1760 1
2007/2008 1 Č Slavia Hradec Králové C 1880 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1756 ½
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 1880 Sůva Josef Baník Žacléř 1845 1
2007/2008 10 B ŠK Lípa C 1880 Dobrev Marin TJ Dvůr Králové n. Labem B 1556 0
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 1880 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1730 1
2007/2008 8 B ŠK Lípa C 1880 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1549 ½
2007/2008 7 Č ŠK Lípa C 1880 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1707 ½
2007/2008 6 B ŠK Lípa C 1880 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1785 ½
2007/2008 5 Č ŠK Lípa C 1880 Kolman Milan ŠK HSM Trutnov 1686 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 1880 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1726 ½
2007/2008 3 Č ŠK Lípa C 1880 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1482 1
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 1880 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1836 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa C 1880 Langr Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1652 1
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové E 1885 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1581 ½
2006/2007 10 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Urlich Martin SK policie Valdice 1668 ½
2006/2007 9 B Slavia Hradec Králové E 1885 Andrejs Stanislav Baník Žacléř 1773 1
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1531 1
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové E 1885 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1784 ½
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 ½
2006/2007 5 B Slavia Hradec Králové E 1885 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1802 ½
2006/2007 4 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1862 0
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Novák Luděk ŠK Lípa C 1992 ½
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové E 1885 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 ½
2006/2007 1 Č Slavia Hradec Králové E 1885 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2063 0
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové C 1885 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa 1957 ½
2006/2007 10 Č Slavia Hradec Králové C 1885 Hepnar David Sokol Náchod 1752 1
2006/2007 9 B Slavia Hradec Králové C 1885 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 ½
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové C 1885 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové C 1885 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1879 0
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové C 1885 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 0
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové C 1885 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1624 0
2005/2006 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Fuchs František TJ Hronov A 2039 0
2005/2006 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 0
2005/2006 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 1
2005/2006 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1571 1
2005/2006 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1860 0
2005/2006 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Blažek Ladislav ŠK Lípa E 1853 0
2005/2006 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Pultar Petr Niki TJ Náchod 1694 1
2005/2006 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Blažek Tomáš ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 ½
2005/2006 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 ½
2005/2006 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 ½
2005/2006 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1906 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 ½
2005/2006 11 Č Slavia Hradec Králové C 1906 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1971 ½
2005/2006 10 B Slavia Hradec Králové C 1906 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2042 ½
2005/2006 9 Č Slavia Hradec Králové C 1906 Marečková Martina Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 1
2005/2006 8 B Slavia Hradec Králové C 1906 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1
2005/2006 7 Č Slavia Hradec Králové C 1906 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 ½
2005/2006 6 B Slavia Hradec Králové C 1906 Dousek Otakar Jiskra Hořice v Podkr. 1810 1
2005/2006 5 Č Slavia Hradec Králové C 1906 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 ½
2005/2006 4 B Slavia Hradec Králové C 1906 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 ½
2005/2006 3 B Slavia Hradec Králové C 1906 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1627 1
2005/2006 2 Č Slavia Hradec Králové C 1906 Palij Lubomír ŠK Lípa A 1864 1
2005/2006 1 B Slavia Hradec Králové C 1906 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1930 ½
2004/2005 11 B Jiskra Hořice v P. 1962 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 ½
2004/2005 7 B Jiskra Hořice v P. 1962 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1827 0
2004/2005 6 Č Jiskra Hořice v P. 1962 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1908 ½
2004/2005 5 Č Jiskra Hořice v P. 1962 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1804 0
2004/2005 4 B Jiskra Hořice v P. 1962 Soural Karel Sokol Náchod 2008 0
2004/2005 3 Č Jiskra Hořice v P. 1962 Klíma Miloš Panda Rychnov B 2012 ½
2004/2005 2 B Jiskra Hořice v P. 1962 Gorecki Janusz TJ Hronov 1948 ½
2004/2005 1 Č Jiskra Hořice v P. 1962 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2038 0
2003/2004 12 Č Slavia Hradec Králové B Plodek Petr Slovan Broumov 1
2003/2004 11 B Slavia Hradec Králové B Horníček Ondřej Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 9 B Slavia Hradec Králové B Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 0
2003/2004 6 Č Slavia Hradec Králové B 1990 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 1
2003/2004 5 Č Slavia Hradec Králové B 1990 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 1 Č Slavia Hradec Králové B 1990 Kuru Martin Sokol Náchod 1558 1