Hráč Provazník Ivo

Provazník Ivo

User Pic
Jméno: Provazník Ivo
Oddíl: TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1873
Elo mezinárodní: 1815
ID: 1913
FIDE ID: 354910
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 1
2017/2018 8 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 1879 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1754 1764 ½
2017/2018 7 B ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1807 1879 Cháb Ondřej SŠK Cejle 0 1782 0
2017/2018 6 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1807 1879 Macháček Vladislav Spartak Pelhřimov B 0 1579 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 1879 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou A 1720 1690 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1807 1879 Krč Michal Gambit Jihlava B 1505 1620 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1807 1879 Halbrštat Petr ŠK Caissa Třebíč B 1570 1618 1
2017/2018 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 1885 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov A 1524 1529 ½
2016/2017 9 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 ½
2016/2017 8 B ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 1879 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1754 1764 1
2016/2017 7 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1807 1879 Skořepa Jakub Gambit Jihlava C 1861 1893 0
2016/2017 5 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½
2016/2017 4 B ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1894 1900 ½
2016/2017 2 B ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1780 1779 1
2016/2017 1 Č ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 1885 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1949 1960 1
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 ½
2016/2017 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Hrad Robert Gambit Jihlava B 1772 1771 1
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1745 0
2016/2017 5 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč B 1795 1766 1
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Šilhan Josef Spartak Velké Meziříčí 1627 ½
2016/2017 3 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1985 2025 1
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1881 1867 ½
2016/2017 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Strádal Pavel TJ Jiskra Humpolec A 1552 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1548 1636 ½
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Procházka Jaroslav ŠK Světlá nad Sázavou B 1761 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč B 1843 1831 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč C 1842 1874 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Došek Karel Silko Gambit Jihlava D 1654 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1843 1856 1
2015/2016 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Brožová Renata ŠK Světlá nad Sázavou C 1733 1778 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Čech Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1707 1669 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 1392 ½
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov B 1524 ½
2015/2016 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Fousek Jiří Silko Gambit Jihlava C 1682 1
2015/2016 3 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou C 1523 1
2015/2016 2 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec B 1745 1782 1
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 Krošová Petra Silko Gambit Jihlava "C" 1484 ½
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 Velc Luděk SŠK Cejle 1541 1
2014/2015 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 Tvrdý Tomáš ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 ½
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec "B" 1526 1464 1
2014/2015 2 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 Brož Petr ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1452 1438 1
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1918 Kocourková Zuzana ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 ½
2010/2011 5 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1918 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1843 0
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1918 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 0
2010/2011 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1918 Volanin Jaromír ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 ½
2010/2011 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1918 Horák Jiří TJ Náměšť nad Oslavou 1953 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1918 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1910 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1918 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1828 1
2009/2010 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1965 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov B 1
2009/2010 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1965 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou B 1719 1
2009/2010 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1965 Sýkora Karel ŠK Gordic Jihlava B 2054 0
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1714 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1650 0
2009/2010 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Cháb Ondřej Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1742 0
2009/2010 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Mikšů Vojtěch TJ Jiskra Humpolec 'B' 1730 ½
2009/2010 5 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1
2008/2009 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1960 Píša Ladislav TJ Jiskra Humpolec D 1
2008/2009 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1960 Pazderka Radek Spartak Pelhřimov C 1394 1
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1960 Machotka Jaroslav TJ Jiskra Humpolec C 1592 1
2003/2004 7 B SB Světlá n/Sáz. A 1964 Mareček Jaroslav Sokol Kamenice A 1581 ½
2003/2004 6 Č SB Světlá n/Sáz. A 1964 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov B 1674 1