Hráč Rain Jan

Rain Jan

User Pic
Jméno: Rain Jan
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1656
Elo mezinárodní: 1661
ID: 19093
FIDE ID: 355526
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 1 Č TJ Hostinné A 1643 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín G 1603 0
2016/2017 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1643 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 ½
2016/2017 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1643 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1341 1
2016/2017 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1643 Schovánek Karel Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 ½
2015/2016 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1643 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 ½
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1643 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1554 ½
2015/2016 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1643 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1635 1658 ½
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1643 Portych Václav ŠK Lípa B 1825 1884 ½
2014/2015 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1640 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 ½
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1638 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 ½
2012/2013 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1688 1
2012/2013 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1764 ½
2012/2013 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1636 ½
2012/2013 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové 1630 1
2012/2013 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 0
2012/2013 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Šafařík Radim TJ Spartak Vrchlabí B 1437 1
2012/2013 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 ½
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1565 Zaňka Jaroslav NIKI TJ NÁCHOD C 1678 0
2011/2012 8 Č Jaroměř C 1565 Šafařík Kamil Horice C 1627 1627 ½
2011/2012 7 B Jaroměř C 1565 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta B HK 1636 ½
2011/2012 4 Č Jaroměř C 1565 Dunda Pavel SK Lipa E 1406 1
2011/2012 3 B Jaroměř C 1565 Dus Albert ŠK Ortex-Reta C HK 1250 1
2011/2012 2 Č Jaroměř C 1565 Baťka Josef Nový Bydžov B 1673 1620 0
2011/2012 1 B Jaroměř C 1565 Hlava Luboš Dubenec 1547 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1484 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1484 Balcar Jiří ŠK Polymar Lípa D 1345 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1484 Mareš Ilja DDM Třebechovice p.Or. 1872 1
2010/2011 9 B Jiskra Jaromer C 1484 Slavík Libor DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 0
2010/2011 8 Č Jiskra Jaromer C 1484 John Jiří Jiskra Horice C 1817 ½
2010/2011 7 B Jiskra Jaromer C 1484 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1623 ½
2010/2011 6 Č Jiskra Jaromer C 1484 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1562 0
2010/2011 5 B Jiskra Jaromer C 1484 Žitný Dominik DDM Trebechovice pod Orebem C 1659 0
2010/2011 3 Č Jiskra Jaromer C 1484 Volf Milan Sokol Dubenec 1697 1
2010/2011 2 B Jiskra Jaromer C 1484 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové B 1662 1
2010/2011 1 Č Jiskra Jaromer C 1484 Langr Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1737 0
2009/2010 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1398 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1753 0
2009/2010 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1398 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 0
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1398 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 ½
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1398 Rambousek Josef Panda Veolia ARTCO RK C 1454 1
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1398 Molendzki Tomasz TJ Hronov B ½
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1398 Vančák Milan Sněžka TJ Náchod B 1640 ½
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1398 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 ½
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř B 1398 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1544 1
2009/2010 7 Č Jiskra Jaroměř 1398 Mareš Jan Sokol Hradec Králové 1706 ½
2009/2010 6 B Jiskra Jaroměř 1398 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy "A" 2041 0
2009/2010 5 Č Jiskra Jaroměř 1398 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 ½
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř 1398 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 ½
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř 1398 Třešňák Filip Desko Liberec "B" 1838 ½
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř 1398 Mahdal Radek Novoborská šachová akademie 1100 1
2009/2010 1 B Jiskra Jaroměř 1398 Krušina Patrik ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1771 0
2008/2009 3 Č TJ Dvůr Králové n/L 1381 Kubina Daniel Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 2 B TJ Dvůr Králové n/L 1381 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 0
2008/2009 1 Č TJ Dvůr Králové n/L 1381 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 11 Č M Team Jaroměř 1381 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1
2008/2009 8 Č M Team Jaroměř 1381 Pokorný David Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 7 B M Team Jaroměř 1381 Heřman Ondřej Panda Rychnov C 1250 1
2008/2009 6 B M Team Jaroměř 1381 Hejzlar Jan DDM Třebechovice 1
2008/2009 5 Č M Team Jaroměř 1381 Suchánek Antonín ŠK Dobruška 1
2008/2009 4 Č M Team Jaroměř 1381 Kosař Matěj Červený Kostelec 1
2008/2009 2 Č M Team Jaroměř 1381 Šafařík Kamil Sokol Hradec Králové B 1250 1
2008/2009 1 B M Team Jaroměř 1381 Římal Patrik Jiskra Nový Bydžov C 1250 1
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř B 1381 Dvořák Miloš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1683 0
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1381 Žoček Milan Slovan Broumov B 1
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1381 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1857 0
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1381 Novák Jiří Jiskra Česká Skalice A 1661 1
2007/2008 11 B M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Macháň Jan Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1364 ½
2007/2008 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Sháněl Matěj ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2007/2008 7 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1100 0
2007/2008 6 B M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Kroupa Tomáš 2222+DDM ALFA Pardubice 1100 1
2007/2008 5 B M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Hartman Vítek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 ½
2007/2008 4 B M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Bendová Tereza ŠŠ Desko Liberec "B" 1378 1
2007/2008 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec "A" 1610 0
2007/2008 2 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Svobodová Kristýna TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2007/2008 1 B M-Team Jiskra Jaroměř 1322 Římal Patrik Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 ½
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř B 1322 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 0
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř B 1322 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1853 0
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř C 1322 Cerha Petr Vinona TJ Náchod E 1751 0
2007/2008 3 Č Jiskra Jaroměř C 1322 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 1
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř C 1322 Miler Jan Slovan Broumov B 1893 0
2006/2007 11 B M-Team Jiskra Jaroměř Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1523 0
2006/2007 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř Štěrbová Monika ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 9 B M-Team Jiskra Jaroměř Uhlíř Jan Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec A 1531 0
2006/2007 7 B M-Team Jiskra Jaroměř Švarc Ondřej ŠK+DDM Vysoké Mýto 1250 0
2006/2007 6 B M-Team Jiskra Jaroměř Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1581 0
2006/2007 5 Č M-Team Jiskra Jaroměř Zemanová Šárka ŠŠ Desko Liberec B ½
2006/2007 4 B M-Team Jiskra Jaroměř Pohan Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2006/2007 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř Kapoun Vít Lokomotiva Česká Třebová 1250 ½
2006/2007 2 B M-Team Jiskra Jaroměř Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1309 ½
2006/2007 1 Č M-Team Jiskra Jaroměř Mazura Ondřej SK Žamberk 1290 ½
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B Vančák Milan Niki TJ Náchod C 1613 0
2006/2007 8 B Jiskra Jaroměř B Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 1531 1
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B Kánský Josef Maspork TJ Náchod B 1864 0
2006/2007 4 B Jiskra Jaroměř B Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice A 1354 ½
2006/2007 7 Č Jiskra Jaroměř B Jedličková Petra DDM Týniště 1
2006/2007 6 B Jiskra Jaroměř B Pátek Adam Panda Rychnov D 1
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové B 1583 0
2006/2007 4 B Jiskra Jaroměř B Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 3 Č Jiskra Jaroměř B Baťka Jan DDM Třebechovice 1536 0
2006/2007 2 B Jiskra Jaroměř B Kraus Tomáš Lázně Bělohrad A 1890 0
2006/2007 1 Č Jiskra Jaroměř B Suchánek Michal Lázně Bělohrad B 0