Hráč Kodoň Zdeněk

Kodoň Zdeněk

User Pic
Jméno: Kodoň Zdeněk
Oddíl: Sokol Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1527
Elo mezinárodní: 1525
ID: 19021
FIDE ID: 363049
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B Sokol Hradec Králové "B" 1526 1536 Winter Ondřej ŠK Lípa "D" 1383 1483 ½
2017/2018 6 Č Sokol Hradec Králové "B" 1522 1536 Golka Dalibor ŠK Ortex "C" 0 1187 ½
2017/2018 10 Č Sokol Hradec Králové A 1526 1536 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1580 1682 0
2017/2018 9 B Sokol Hradec Králové A 1526 1536 Majoroš Kamil DDM Třebechovice p. O. B 0 1100 1
2017/2018 7 B Sokol Hradec Králové A 1522 1536 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1658 1675 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové A 1590 1590 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice A 1852 1830 0
2015/2016 11 B TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 ½
2015/2016 10 Č TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1618 1628 0
2015/2016 4 B TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 ½
2015/2016 3 Č TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 0
2015/2016 11 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1590 1590 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1782 1787 0
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové B 1590 1590 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1590 1590 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1677 1640 ½
2014/2015 7 B TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 ½
2014/2015 6 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1286 1259 ½
2014/2015 5 B TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 1
2014/2015 4 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 1
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1578 0
2014/2015 2 B TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Pražák Patrik ŠK Lípa D 1000 1
2014/2015 1 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1622 0
2014/2015 10 B Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Šplouchal Jan ŠK Dobruška 1000 ½
2014/2015 9 Č Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1554 1566 ½
2014/2015 7 Č Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem B 1488 1440 0
2014/2015 6 B Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou B 1377 ½
2014/2015 5 Č Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Drašnar Pavel PŠ TJ Náchod C 1658 1611 ½
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové B 1623 1623 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1000 0
2013/2014 10 B Sokol Hradec Králové B 1566 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1651 1629 1
2013/2014 9 Č Sokol Hradec Králové B 1566 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 0
2013/2014 7 Č Sokol Hradec Králové B 1566 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1546 1600 0
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Sokol Dubenec 1
2013/2014 7 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Šretr Josef ŠK Lípa E 1752 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Gonda Pavel ŠK Lípa F 1100 ½
2013/2014 5 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1250 0
2013/2014 4 B TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 0
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové D 1440 0
2013/2014 2 B TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Dunda Pavel ŠK Lípa D 1418 ½
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1566 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1583 1590 0
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1566 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 ½
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1566 Čepelka Michal ŠK Dobruška 1100 0
2012/2013 4 B Sokol Hradec Králové 1630 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 0
2012/2013 1 Č Sokol Hradec Králové 1630 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín D 1901 1839 0
2012/2013 7 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 0
2012/2013 6 B TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1598 1613 ½
2012/2013 5 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1556 0
2012/2013 4 B TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1530 ½
2012/2013 2 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1668 0
2012/2013 1 B TJ Sokol Hradec Králové B 1630 Pražák Viktor ŠK Lípa F 1100 1
2011/2012 1 B TJ PS ZK Semily 1658 Novotný Zdeněk Lokomotiva liberec C 1000 1
2011/2012 7 Č TJ ZK Semily 1658 Hajný Lothar TJ Lokomotiva Liberec C 1592 1647 0
2011/2012 6 B TJ ZK Semily 1658 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1766 0
2011/2012 4 Č TJ ZK Semily 1658 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1812 0
2011/2012 2 Č TJ ZK Semily 1658 Šír Vojtěch Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1408 ½
2011/2012 1 B TJ ZK Semily 1658 Stadler Jaroslav Jiskra Tanvald B 1756 0
2010/2011 9 B TJ PS ZK Semily B 1709 Pajerský Michal Desko Liberec C 1708 ½
2010/2011 8 Č TJ PS ZK Semily B 1709 Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1638 1
2010/2011 7 B TJ PS ZK Semily B 1709 Zuzánek Roman TJ Lokomotiva Liberec C 1667 ½
2010/2011 6 Č TJ PS ZK Semily B 1709 Pražák Jiří TJ Jiskra Tanvald B 1743 0
2010/2011 5 B TJ PS ZK Semily B 1709 Forbelský Josef TJ Sokol Víchová n.J. 1472 0
2010/2011 4 Č TJ PS ZK Semily B 1709 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1786 1
2010/2011 3 B TJ PS ZK Semily B 1709 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1773 0
2010/2011 2 Č TJ PS ZK Semily B 1709 Čapek Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1609 ½
2010/2011 1 B TJ PS ZK Semily B 1709 Duda Rudolf TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1681 ½
2010/2011 11 B TJ PS ZK Semily 1709 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1769 0
2010/2011 10 Č TJ PS ZK Semily 1709 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1979 0
2010/2011 9 B TJ PS ZK Semily 1709 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. 1839 ½
2010/2011 8 Č TJ PS ZK Semily 1709 Živora Jiří TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1615 ½
2010/2011 7 B TJ PS ZK Semily 1709 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 0
2010/2011 6 Č TJ PS ZK Semily 1709 Švertšal Marcel TJ Slávia Liberec 1650 0
2010/2011 5 Č TJ PS ZK Semily 1709 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2021 0
2010/2011 4 B TJ PS ZK Semily 1709 Reiter Petr ŠK Česká Lípa 1781 0
2010/2011 3 Č TJ PS ZK Semily 1709 Dolenský Milan ŠK Libštát 2029 0
2010/2011 2 B TJ PS ZK Semily 1709 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 0
2010/2011 1 Č TJ PS ZK Semily 1709 Novák Jan Desko Liberec "B" 1936 0
2009/2010 11 Č TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Ištván Roman ŠK Vegas Stráž p.R. 1580 ½
2009/2010 9 Č TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Francik Waldemar Bižuterie Jablonec n.N. B 1641 ½
2009/2010 8 B TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Hýsek Štěpán Jiskra Tanvald B 1610 ½
2009/2010 7 Č TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Zuzánek Roman Lokomotiva Liberec C 1658 ½
2009/2010 6 B TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa B 1639 1
2009/2010 5 Č TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Krch Ladislav TJ Nové Město p.S. 1716 0
2009/2010 2 B TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 0
2009/2010 1 Č TJ Sokol Víchová n.J. 1729 Švec Luděk Desko Liberec C 1818 0
2009/2010 6 Č TJ PS ZK Semily "B" 1729 Schöber Gerhard TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1730 ½
2009/2010 3 B TJ PS ZK Semily "B" 1729 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1374 1
2009/2010 2 Č TJ PS ZK Semily "B" 1729 Vodvárko Jiří TJ PS ZK Semily "C" ½
2009/2010 1 Č TJ PS ZK Semily "B" 1729 Hudec Matěj ŠK Zikuda Turnov "D" 1659 1
2008/2009 10 Č TJ Semily "B" 1733 Palounek Michal TJ Zikuda Turnov "D" ½
2008/2009 9 B TJ Semily "B" 1733 Řehořek Radomír TJ Sokol Víchová n.J. 1782 ½
2008/2009 8 B TJ Semily "B" 1733 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1676 ½
2008/2009 7 Č TJ Semily "B" 1733 Šic Vojtěch TJ Slavia Liberec "B" 1582 ½
2008/2009 4 Č TJ Semily "B" 1733 Mašek Josef TJ Sokol Víchová n.J. 1738 ½
2008/2009 3 Č TJ Semily "B" 1733 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1676 ½
2008/2009 2 B TJ Semily "B" 1733 Tuček Richard TJ Slavia Liberec "B" 1
2007/2008 3 Č TJ Semily "A" 1759 Chlum Štěpán TJ Semily "B" 1
2007/2008 7 Č TJ Semily "A" 1759 Leimer Oldřich ŠK Libštát "B" 1420 ½
2007/2008 6 B TJ Semily "A" 1759 Ježek Luděk TJ Zikuda Turnov "C" 1782 0
2007/2008 4 Č TJ Semily "A" 1759 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1369 0
2007/2008 1 B TJ Semily "A" 1759 Hampl Libor TJ Semily "B" 1
2006/2007 7 Č TJ Semily 1787 Duda Rudolf TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1620 1
2006/2007 10 Č TJ Semily "B" 1787 Pražák Ondřej TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 0
2006/2007 9 B TJ Semily "B" 1787 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1294 0
2006/2007 8 Č TJ Semily "B" 1787 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1908 0
2006/2007 7 B TJ Semily "B" 1787 Paseka Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1678 ½
2006/2007 6 Č TJ Semily "B" 1787 Drahoňovský Ivo Zikuda Turnov "C" 1885 0
2006/2007 4 Č TJ Semily "B" 1787 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1487 1
2006/2007 3 B TJ Semily "B" 1787 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 1
2006/2007 2 Č TJ Semily "B" 1787 Šindelář Luděk TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 ½
2006/2007 1 B TJ Semily "B" 1787 Ježek Luděk Zikuda Turnov "C" 1800 0
2004/2005 10 B Piraňa Semily Lamač Stanislav Zikuda Turnov B" 1796 ½
2004/2005 9 B Piraňa Semily Hlavatý Jaroslav Rovensko p/T 1687 ½
2004/2005 8 B Piraňa Semily Paseka Josef Víchová n/J 1673 ½
2004/2005 7 Č Piraňa Semily Šimůnek Luboš Rokytnice n/J B" 1664 0
2004/2005 3 Č Piraňa Semily Řehořek Ladislav Víchová n/J 1709 1