Hráč Rašík Vítězslav

Rašík Vítězslav

User Pic
Jméno: Rašík Vítězslav
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2458
Elo mezinárodní: 2458
ID: 19
FIDE ID: 300306
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Neratovice A 2460 2468 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2443 2421 ½
2017/2018 10 Č TJ Neratovice A 2456 2468 Čech Pavel TJ Slavia Hradec Kralove 2349 2371 1
2017/2018 9 B TJ Neratovice A 2456 2468 Bernášek Jan Bartos Unichess 2480 2463 ½
2017/2018 7 B TJ Neratovice A 2464 2468 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2228 2285 0
2017/2018 6 Č TJ Neratovice A 2466 2468 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2292 2288 ½
2017/2018 5 B TJ Neratovice A 2466 2468 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2344 2324 ½
2017/2018 4 Č TJ Neratovice A 2456 2468 Rodshtein Maxim SK Dopravni podnik Praha 2683 0 ½
2017/2018 3 B TJ Neratovice A 2456 2468 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 ½
2017/2018 2 Č TJ Neratovice A 2456 2468 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2371 2371 ½
2017/2018 1 B TJ Neratovice A 2468 2472 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2344 2325 ½
2017/2018 11 B Labortech Ostrava 2460 2468 Strašil Pavel Tatran Litovel 2020 2065 1
2017/2018 10 Č Labortech Ostrava 2460 2468 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2379 2365 ½
2017/2018 9 Č Labortech Ostrava 2460 2468 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2317 2277 ½
2017/2018 6 Č Labortech Ostrava 2466 2468 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2278 2315 1
2017/2018 5 B Labortech Ostrava 2466 2468 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2443 2440 ½
2017/2018 4 B Labortech Ostrava 2456 2468 Šimek Petr Unichess 2362 2359 1
2017/2018 3 Č Labortech Ostrava 2456 2468 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2523 2512 0
2017/2018 2 Č Labortech Ostrava 2456 2468 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2383 2362 ½
2017/2018 1 B Labortech Ostrava 2456 2468 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2400 2417 1
2016/2017 11 B SK AD Jicin B 2451 2452 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 1
2016/2017 10 Č SK AD Jicin B 2451 2452 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 0
2016/2017 9 B SK AD Jicin B 2451 2452 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 1
2016/2017 8 Č SK AD Jicin B 2451 2452 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2016/2017 6 B SK AD Jicin B 2451 2452 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 1
2016/2017 5 Č SK AD Jicin B 2451 2452 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 1
2016/2017 4 B SK AD Jicin B 2451 2452 Neuman Petr GROP Praha 2443 2400 ½
2016/2017 2 B SK AD Jicin B 2451 2452 Bujupi Fatmir SK AD JC Smichov 2184 2146 1
2016/2017 11 B Labortech Ostrava 2451 2452 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 ½
2016/2017 10 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 1
2016/2017 9 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2016/2017 8 B Labortech Ostrava 2451 2452 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 ½
2016/2017 7 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 ½
2016/2017 6 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Šimáček Pavel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 ½
2016/2017 5 B Labortech Ostrava 2451 2452 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 1
2016/2017 4 B Labortech Ostrava 2451 2452 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 1
2016/2017 3 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 1
2016/2017 2 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 ½
2016/2017 1 B Labortech Ostrava 2451 2452 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 ½
2015/2016 10 Č AD Jičín 2451 2452 Konopka Michal Spartak Vlašim 2416 2407 ½
2015/2016 9 B AD Jičín 2451 2452 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 ½
2015/2016 7 B AD Jičín 2451 2452 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 1
2015/2016 6 Č AD Jičín 2451 2452 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 4 Č AD Jičín 2451 2452 Michalík Peter Unichess 2552 2455 0
2015/2016 3 B AD Jičín 2451 2452 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 ½
2015/2016 2 Č AD Jičín 2451 2452 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2015/2016 1 B AD Jičín 2451 2452 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 ½
2015/2016 11 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 0
2015/2016 10 B Labortech Ostrava 2451 2452 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 9 B Labortech Ostrava 2451 2452 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2015/2016 8 B Labortech Ostrava 2451 2452 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 ½
2015/2016 7 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Kovalev Andrei Rapid Pardubice 2520 2542 0
2015/2016 6 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2015/2016 5 B Labortech Ostrava 2451 2452 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 ½
2015/2016 4 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 1
2015/2016 3 B Labortech Ostrava 2451 2452 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 0
2015/2016 2 B Labortech Ostrava 2451 2452 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2485 2543 ½
2015/2016 1 Č Labortech Ostrava 2451 2452 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2569 2546 ½
2014/2015 10 Č ŠK AD Jičín 2437 2446 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2317 2314 1
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín 2437 2446 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2373 2371 1
2014/2015 7 B ŠK AD Jičín 2437 2446 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 ½
2014/2015 6 Č ŠK AD Jičín 2437 2446 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 4 Č ŠK AD Jičín 2437 2446 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 ½
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín 2437 2446 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 1
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín 2437 2446 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 1
2014/2015 11 Č Labortech Ostrava 2437 2446 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2475 2494 ½
2014/2015 10 B Labortech Ostrava 2437 2446 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 0
2014/2015 9 B Labortech Ostrava 2437 2446 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 ½
2014/2015 8 B Labortech Ostrava 2437 2446 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 1
2014/2015 7 Č Labortech Ostrava 2437 2446 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 0
2014/2015 6 Č Labortech Ostrava 2437 2446 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 5 B Labortech Ostrava 2437 2446 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2437 2474 0
2014/2015 4 B Labortech Ostrava 2437 2446 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1
2014/2015 3 Č Labortech Ostrava 2437 2446 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 0
2014/2015 2 Č Labortech Ostrava 2437 2446 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 ½
2014/2015 1 B Labortech Ostrava 2437 2446 Stachowiak Kamil Ancora Tatran Litovel 2448 2404 ½
2013/2014 9 B ŠK PORG A 2450 2476 Jirka Jiří Bohemians Praha D 2453 2428 0
2013/2014 8 Č ŠK PORG A 2450 2476 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy B 2373 2434 ½
2013/2014 6 Č ŠK PORG A 2450 2476 Štross František DDM Praha 6 A 2301 2318 1
2013/2014 4 Č ŠK PORG A 2450 2476 Přibyl Josef Holdia DP Praha C 2308 2310 ½
2013/2014 2 Č ŠK PORG A 2450 2476 Gregor Jiří TJ Praga Praha A 2239 2221 1
2013/2014 11 Č AD Mahrla 2450 2476 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 ½
2013/2014 10 B AD Mahrla 2450 2476 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 0
2013/2014 9 Č AD Mahrla 2450 2476 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2385 2428 ½
2013/2014 8 B AD Mahrla 2450 2476 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 ½
2013/2014 7 Č AD Mahrla 2450 2476 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 ½
2013/2014 5 Č AD Mahrla 2450 2476 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 3 Č AD Mahrla 2450 2476 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 ½
2013/2014 1 Č AD Mahrla 2450 2476 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 ½
2013/2014 11 Č Labortech Ostrava 2450 2476 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 ½
2013/2014 10 B Labortech Ostrava 2450 2476 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2569 0
2013/2014 9 B Labortech Ostrava 2450 2476 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 1
2013/2014 8 Č Labortech Ostrava 2450 2476 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 ½
2013/2014 7 B Labortech Ostrava 2450 2476 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 ½
2013/2014 6 B Labortech Ostrava 2450 2476 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 ½
2013/2014 5 Č Labortech Ostrava 2450 2476 Svoboda Václav ANCORA Tatran Litovel 2428 2426 ½
2013/2014 4 Č Labortech Ostrava 2450 2476 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½
2013/2014 3 B Labortech Ostrava 2450 2476 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 1
2013/2014 2 B Labortech Ostrava 2450 2476 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 ½
2013/2014 1 Č Labortech Ostrava 2450 2476 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½
2012/2013 11 Č ŠK AD Jičín 2516 2514 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 ½
2012/2013 10 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Bindrich Falko ŠK Holdia DP Praha B 2532 2504 1
2012/2013 9 Č ŠK AD Jičín 2516 2514 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2411 2385 0
2012/2013 8 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 1
2012/2013 7 Č ŠK AD Jičín 2516 2514 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 1
2012/2013 6 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Jarábek Vratislav 2222 ŠK Polabiny A 2216 2217 ½
2012/2013 5 Č ŠK AD Jičín 2516 2514 Sergeev Vladimir JOLY Lysá nad Labem B 2475 2474 ½
2012/2013 4 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 ½
2012/2013 2 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2409 2409 1
2012/2013 1 B ŠK AD Jičín 2516 2514 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 1
2012/2013 11 Č Labortech Ostrava 2516 2514 Chytilek Roman TŽ Třinec 2397 2406 ½
2012/2013 10 B Labortech Ostrava 2516 2514 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2601 0
2012/2013 9 B Labortech Ostrava 2516 2514 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 ½
2012/2013 8 B Labortech Ostrava 2516 2514 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2012/2013 7 Č Labortech Ostrava 2516 2514 Petr Martin Rapid Pardubice 2521 2494 ½
2012/2013 6 Č Labortech Ostrava 2516 2514 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 ½
2012/2013 5 B Labortech Ostrava 2516 2514 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½
2012/2013 4 B Labortech Ostrava 2516 2514 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 2438 ½
2012/2013 3 Č Labortech Ostrava 2516 2514 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 0
2012/2013 2 Č Labortech Ostrava 2516 2514 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2397 2359 0
2012/2013 1 B Labortech Ostrava 2516 2514 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 0
2011/2012 11 B ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 ½
2011/2012 10 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½
2011/2012 9 B ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 1
2011/2012 8 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Vedral Oldřich OAZA Praha 2296 2286 1
2011/2012 7 B ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 1
2011/2012 6 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 1
2011/2012 5 B ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 ½
2011/2012 4 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2449 2465 ½
2011/2012 3 B ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2309 2307 1
2011/2012 2 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 ½
2011/2012 1 Č ŠK Mahrla Praha 2473 2471 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 1
2011/2012 11 B ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 ½
2011/2012 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2319 2326 1
2011/2012 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Chytilek Roman ŠK Zlín 2393 2394 ½
2011/2012 8 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2491 2502 0
2011/2012 7 B ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2609 ½
2011/2012 6 B ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 0
2011/2012 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 1
2011/2012 4 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 1
2011/2012 3 B ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 ½
2011/2012 2 B ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Maslík Miroslav 2222 ŠK Polabiny 2356 1
2011/2012 1 Č ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2010/2011 10 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 ½
2010/2011 9 B Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Szczepkowska-Horowska Karina TJ TZ Trinec B 2303 1
2010/2011 8 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Luch Michal Tatran Litovel B 2387 ½
2010/2011 6 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 0
2010/2011 4 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 0
2010/2011 3 B Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 1
2010/2011 2 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2502 Jurčík Marián Jakl Karvina 2466 ½
2010/2011 11 B ŠK Labortech Ostrava 2502 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 1
2010/2011 10 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2387 1
2010/2011 9 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 ½
2010/2011 8 B ŠK Labortech Ostrava 2502 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2010/2011 7 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½
2010/2011 6 B ŠK Labortech Ostrava 2502 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 1
2010/2011 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 0
2010/2011 4 B ŠK Labortech Ostrava 2502 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 ½
2010/2011 3 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 1
2010/2011 2 Č ŠK Labortech Ostrava 2502 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 0
2010/2011 1 B ŠK Labortech Ostrava 2502 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 1
2009/2010 11 B ŠK Slavoj Poruba 2464 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 1
2009/2010 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2464 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 ½
2009/2010 7 Č ŠK Slavoj Poruba 2464 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 ½
2009/2010 6 B ŠK Slavoj Poruba 2464 Antoniewski Rafal Tatran Litovel A 2558 0
2009/2010 3 Č ŠK Slavoj Poruba 2464 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava 2318 1
2009/2010 2 B ŠK Slavoj Poruba 2464 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 1
2009/2010 9 B ŠK Geofin Ostrava 2464 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½
2009/2010 8 Č ŠK Geofin Ostrava 2464 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 1
2009/2010 7 Č ŠK Geofin Ostrava 2464 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½
2009/2010 6 B ŠK Geofin Ostrava 2464 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 ½
2009/2010 3 Č ŠK Geofin Ostrava 2464 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 0
2009/2010 2 Č ŠK Geofin Ostrava 2464 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2009/2010 1 B ŠK Geofin Ostrava 2464 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 ½
2008/2009 11 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Mészaros Michal ŠK SK Zlín 2376 ½
2008/2009 9 B ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 1
2008/2009 8 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 ½
2008/2009 7 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 0
2008/2009 6 B ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 1
2008/2009 5 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 1
2008/2009 4 B ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 0
2008/2009 3 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2557 ½
2008/2009 2 B ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 0
2008/2009 1 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2445 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 ½
2007/2008 11 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2389 ½
2007/2008 10 Č Labortech-Geofin Ostrava 2464 Timoščenko Gennadij Tatran Litovel 2487 ½
2007/2008 9 Č Labortech-Geofin Ostrava 2464 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2007/2008 8 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2385 0
2007/2008 7 Č Labortech-Geofin Ostrava 2464 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 ½
2007/2008 6 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Vavrák Peter ŠK Zlín 2454 0
2007/2008 5 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 ½
2007/2008 4 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 ½
2007/2008 3 Č Labortech-Geofin Ostrava 2464 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 ½
2007/2008 2 Č Labortech-Geofin Ostrava 2464 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2502 ½
2007/2008 1 B Labortech-Geofin Ostrava 2464 Juřek Josef Sokol Plzeň I 2351 ½
2006/2007 5 Č Mittal Ostrava "A" 2450 Urbanec Ladislav Lokomotiva Brno "B" 2292 1
2006/2007 11 Č Labortech Ostrava 2450 Petran Peter ŠK Sokol Vyšehrad ½
2006/2007 10 Č Labortech Ostrava 2450 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2408 ½
2006/2007 9 B Labortech Ostrava 2450 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 0
2006/2007 8 B Labortech Ostrava 2450 Příborský Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2368 0
2006/2007 7 Č Labortech Ostrava 2450 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec ½
2006/2007 6 Č Labortech Ostrava 2450 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 1
2006/2007 5 Č Labortech Ostrava 2450 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 0
2006/2007 4 B Labortech Ostrava 2450 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½
2006/2007 3 B Labortech Ostrava 2450 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 1
2006/2007 2 B Labortech Ostrava 2450 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2407 1
2006/2007 1 B Labortech Ostrava 2450 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2215 1
2005/2006 6 Č Novoborský ŠK 2466 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2077 1
2005/2006 2 Č Novoborský ŠK 2466 Fajman Petr ŠK Dům armády 2254 1
2005/2006 11 B Labortech Ostrava 2466 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 ½
2005/2006 10 B Labortech Ostrava 2466 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 0
2005/2006 9 Č Labortech Ostrava 2466 Oral Tomáš Lokomotiva Brno A 2550 ½
2005/2006 8 Č Labortech Ostrava 2466 Augustin Josef Lokomotiva Brno B 2337 ½
2005/2006 7 B Labortech Ostrava 2466 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 0
2005/2006 6 B Labortech Ostrava 2466 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½
2005/2006 5 B Labortech Ostrava 2466 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 ½
2005/2006 4 Č Labortech Ostrava 2466 Wojtaszek Radoslaw ŠK Sokol Vyšehrad 2606 0
2005/2006 3 Č Labortech Ostrava 2466 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 1
2004/2005 11 B IPM Color Ostrava 2469 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2479 ½
2004/2005 10 B IPM Color Ostrava 2469 Ftáčník Lubomír ŠK Mahrla Praha 2533 0
2004/2005 9 Č IPM Color Ostrava 2469 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2478 0
2004/2005 8 Č IPM Color Ostrava 2469 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2510 0
2004/2005 7 B IPM Color Ostrava 2469 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 1
2004/2005 6 B IPM Color Ostrava 2469 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 1
2004/2005 5 Č IPM Color Ostrava 2469 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava 2475 1
2004/2005 4 Č IPM Color Ostrava 2469 Zawadzki Stanislaw SC A64 Grygov 2398 0
2004/2005 3 Č IPM Color Ostrava 2469 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2454 1
2004/2005 2 B IPM Color Ostrava 2469 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 0
2004/2005 1 B IPM Color Ostrava 2469 Hráček Zbyněk Loko Brno-Slezan 2595 1
2004/2005 7 B Bohemians "A" 2469 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2004/2005 6 Č Bohemians "A" 2469 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 0
2004/2005 2 Č Bohemians "A" 2469 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0
2004/2005 1 B Bohemians "A" 2469 Michálek Jan Sokol Plzeň I "B" 2363 ½
2003/2004 11 Č TŽ Třinec 2461 Macieja Bartolomiej Hagemann Opava 2635 ½
2003/2004 10 Č TŽ Třinec 2461 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½
2003/2004 9 B TŽ Třinec 2461 Prymula Roman Slavia Hr.Králové 2305 ½
2003/2004 8 B TŽ Třinec 2461 Votava Jan Bauset Pardubice 2506 ½
2003/2004 7 B TŽ Třinec 2461 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 ½
2003/2004 6 B TŽ Třinec 2461 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 ½
2003/2004 4 Č TŽ Třinec 2461 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 1
2003/2004 3 Č TŽ Třinec 2461 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2400 ½
2003/2004 2 B TŽ Třinec 2461 Smirin Ilia ŠK Mahrla Praha 2670 0
2003/2004 1 B TŽ Třinec 2461 Voloshin Leonid Visus Vyšehrad 2503 ½
2003/2004 7 B TJ Bohemians 2461 Lechtýnský Jiří TJ Slávie Turnov 2452 0
2003/2004 6 Č TJ Bohemians 2461 Vokáč Marek ŠK ČSOB A 2462 1
2003/2004 3 B TJ Bohemians 2461 Konopka Michal TJ Synthesia Pard. 2451 ½
2003/2004 2 Č TJ Bohemians 2461 Navara David ŠK Dům armády 2607 0