Hráč Žitný Dominik

Žitný Dominik

User Pic
Jméno: Žitný Dominik
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1720
Elo mezinárodní: 1711
ID: 18625
FIDE ID: 369926
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1711 1722 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1502 1685 0
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1711 1722 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1643 1629 1
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1708 1722 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1682 1656 ½
2017/2018 6 Č DDM Třebechovice p. O. B 1708 1722 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1810 1803 ½
2017/2018 5 B DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 1
2017/2018 3 B DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 ½
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 Bažant Zdeněk Slovan Broumov A 1862 1774 ½
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 1711 1722 Dusbaba Petr TJ Náchod B 1798 1788 0
2016/2017 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1904 1890 ½
2016/2017 10 B DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2169 2155 0
2016/2017 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2016/2017 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 1
2016/2017 5 Č DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 0
2016/2017 4 B DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 0
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1593 1550 0
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 ½
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 ½
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Velecký Vladimír TJ Jiskra Česká Skalice 1777 1789 1
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1831 1833 ½
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 0
2014/2015 1 B DDM Třebechovice p. O. 1722 1711 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod 1734 1751 0
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1722 1711 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 1
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1722 1711 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1940 1915 ½
2014/2015 3 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1722 1711 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1720 1720 0
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1722 1711 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1565 1
2013/2014 10 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 Čermák Miroslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 ½
2013/2014 9 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 ½
2013/2014 8 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 0
2013/2014 7 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové C 1756 ½
2013/2014 4 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 Hepnar David PŠ TJ Náchod C 1813 1805 1
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1686 1699 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1955 1918 ½
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 1707 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2178 2175 0
2012/2013 10 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 0
2012/2013 9 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 ½
2012/2013 8 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 Jindrásek Mojmír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1816 ½
2012/2013 5 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 0
2012/2013 1 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 Mareš Ilja ŠK LÍPA C 1816 1824 0
2011/2012 11 B TŘEBECHOVICE B 1656 Zikmund Jaroslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 1
2011/2012 9 Č TŘEBECHOVICE B 1656 Dusbaba Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1841 1808 ½
2011/2012 8 B TŘEBECHOVICE B 1656 Vochozka Jindřich SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 ½
2011/2012 7 Č TŘEBECHOVICE B 1656 Velecký Vladimír ČESKÁ SKALICE A 1748 ½
2011/2012 5 Č TŘEBECHOVICE B 1656 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 0
2011/2012 4 B TŘEBECHOVICE B 1656 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 0
2011/2012 3 Č TŘEBECHOVICE B 1656 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1943 1936 ½
2011/2012 1 Č TŘEBECHOVICE B 1656 Gol Jan SLOVAN BROUMOV B 1635 1641 0
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1656 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 0
2011/2012 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1656 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1891 ½
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1656 Jakl Jaroslav Slovan Broumov 1655 1
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 1659 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1407 1
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1659 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1
2010/2011 4 Č DDM Třebechovice p.Or. 1659 Balcar Jaroslav ŠK Polymar Lípa D 1509 1
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 1659 Kosař Matěj Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 0
2010/2011 8 Č DDM Trebechovice pod Orebem C 1659 Petr Pavel Sokol Hradec Králové B 1576 ½
2010/2011 5 Č DDM Trebechovice pod Orebem C 1659 Rain Jan Jiskra Jaromer C 1484 1
2010/2011 4 B DDM Trebechovice pod Orebem C 1659 Kudr Roman Sokol Dubenec 1963 0
2009/2010 9 B Trebechovice B 1601 Motloch Martin Ceska Skalice B 1460 ½
2009/2010 7 B Trebechovice B 1601 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1562 1
2009/2010 6 Č Trebechovice B 1601 Gersenson Jesse SK Lipa E 1768 0
2009/2010 5 Č Trebechovice B 1601 Langr Jiří Slavia Hradec Kralove E 1726 0
2009/2010 4 B Trebechovice B 1601 Nosek Jiří Sokol Hradec Kralove B 1540 1
2009/2010 3 Č Trebechovice B 1601 Wagner Vojtěch Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 1
2009/2010 1 Č Trebechovice B 1601 Přibyl Michal Trebechovice C 1650 0
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1601 Vacek Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1619 1
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1601 Ruffer Václav TJ Spartak RK A 1640 ½
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1601 Ševčík Radek Panda Veolia ARTCO RK C 1492 1
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1601 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 1
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1601 Štolbová Karina DDM Kostelec n.O. 1558 ½
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1601 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1580 1
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1601 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1416 1
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1601 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny A 1621 ½
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1601 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 ½
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1601 Novák Pavel Niki TJ Náchod C 1491 1
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 1533 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1517 1
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 1533 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 1533 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 1
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1533 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1788 0
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1533 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 0
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1533 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1586 0
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 1533 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1710 0
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 1533 Hojný Zdeněk Sokol Červený Kostelec A 1357 1
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1533 Dvořák Miloš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1683 1
2007/2008 11 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1474 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 0
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 1474 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1688 0
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1474 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1645 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1474 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 0
2007/2008 1 B DDM Třebechovice n. Or. A 1474 Macháň Jan SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 ½
2006/2007 11 Č TJ Jiskra Hořice 1495 Stodola Jakub SK Žamberk 1378 0
2006/2007 6 Č TJ Jiskra Hořice 1495 Čižinský Petr M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1495 Vančák Milan Niki TJ Náchod C 1613 0
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice 1495 Zahradník Tomáš Panda Rychnov B 1309 0
2006/2007 10 Č DDM Třebechovice 1495 Ševčík Radek Panda Rychnov C 0
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice 1495 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice 1495 Kolář Michael Sokol Hradec Králové B ½
2006/2007 3 B DDM Třebechovice 1495 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 2 Č DDM Třebechovice 1495 Kout Tomáš Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice 1495 Čeřovský Jiří Lázně Bělohrad A 1