Hráč Baťka Jan

Baťka Jan

User Pic
Jméno: Baťka Jan
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1870
Elo mezinárodní: 1894
ID: 18621
FIDE ID: 344273
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 9 B DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 1
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 1
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Hubáček Ondřej ŠK Lípa B 2026 2063 0
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 0
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 ½
2014/2015 1 B DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2095 2084 0
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 ½
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2042 2043 0
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1991 1973 ½
2013/2014 3 B DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 0
2013/2014 1 B DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 0
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Macháček Luděk Slovan Broumov 1993 1977 0
2012/2013 8 Č DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1893 1862 1
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2111 2106 0
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 0
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 1
2012/2013 3 Č DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2037 1999 1
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 0
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 1
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Dzieczkaniec Wieslaw Slovan Broumov 1878 0
2011/2012 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2121 2088 0
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 0
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 ½
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 ½
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 1
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1927 1943 1
2010/2011 11 B DDM Třebechovice p.Or. 1864 Duch Robert TJ Hronov B 1876 0
2010/2011 10 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 ½
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 1864 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 1
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 1
2010/2011 7 B DDM Třebechovice p.Or. 1864 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 ½
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1630 1
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 1864 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1824 0
2010/2011 4 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Šretr Josef ŠK Polymar Lípa D 1746 ½
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 1864 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 ½
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 1
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice p.Or. 1864 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1815 ½
2010/2011 9 Č Sokol Hradec Králové 1864 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1777 1
2010/2011 8 B Sokol Hradec Králové 1864 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1834 1
2010/2011 7 Č Sokol Hradec Králové 1864 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2113 0
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1864 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1843 ½
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1910 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 ½
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 1
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1910 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RK C 1805 0
2009/2010 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 1
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1910 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1937 0
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Matouš Lubomír DDM Kostelec n.O. 1783 ½
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 0
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1910 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2116 ½
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1955 0
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1910 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 ½
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1910 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2008/2009 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Náplava Pavel SK Boršice 1968 ½
2008/2009 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 1
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 0
2008/2009 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1760 ½
2008/2009 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 1
2008/2009 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 0
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 1
2008/2009 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0
2008/2009 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 0
2008/2009 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 0
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 1674 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 1674 Mrověc Jan TJ Hronov A 1991 1
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 1674 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1958 0
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1674 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 0
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1674 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové D 1842 ½
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1674 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 ½
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 1674 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1812 ½
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 1674 Kuru Martin Sokol Červený Kostelec A 1882 ½
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1674 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1670 1
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 1674 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 ½
2007/2008 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1632 Ježek Adam Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 1
2007/2008 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 0
2007/2008 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 0
2007/2008 11 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1826 ½
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 0
2007/2008 9 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1754 ½
2007/2008 8 B DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Borůvka Jiří Sokol Vrchoviny A 1798 1
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1434 1
2007/2008 6 B DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 1
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 ½
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Palkovský Tomáš Masporex TJ Náchod D 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1632 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1615 1
2007/2008 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0
2007/2008 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 0
2007/2008 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Skála Kamil ŠK Most A 1909 0
2007/2008 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 0
2006/2007 11 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Rambousek Josef M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 10 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 ½
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 ½
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1392 1
2006/2007 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1927 0
2006/2007 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice 1919 0
2006/2007 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1369 1
2006/2007 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 0
2006/2007 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 1
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1536 Duch Robert TJ Hronov B 1900 1
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1536 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněž. C 1637 0
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice 1536 Nosek Jakub Panda Rychnov B 1470 1
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice 1536 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice 1536 Provazník Jan Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 3 B DDM Třebechovice 1536 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 2 Č DDM Třebechovice 1536 Suchánek Michal Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice 1536 Kraus Tomáš Lázně Bělohrad A 1890 0
2005/2006 10 B Mőller Team Jiskra Jaroměř 1595 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim 1586 0
2005/2006 8 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1595 Souček Jakub Jiskra Hořice 1496 0
2005/2006 6 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1595 Bednář Marcel SK Žamberk 1616 0
2005/2006 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1595 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice A 1317 ½
2005/2006 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1595 Schejbal Josef TJ Hronov A 1960 0