Hráč Šuráň Jan

Šuráň Jan

User Pic
Jméno: Šuráň Jan
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2422
Elo mezinárodní: 2420
ID: 181
FIDE ID: 305782
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B SK Sokol Vysehrad 2419 2414 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2270 2290 1
2017/2018 8 B SK Sokol Vysehrad 2413 2414 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha 2413 0 1
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2413 2414 Bernášek Jan Bartos Unichess 2477 2463 ½
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2417 2414 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2381 2368 0
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2419 2414 Soural Jan TJ Pankrac 2193 2215 1
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2422 2414 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2422 2414 Jurčík Marián Unichess 2460 0 1
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2419 2414 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2352 2417 1
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2419 2414 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 0
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Petrová Kristýna TJ Slavia Hradec Kralove 2310 2292 1
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 1
2016/2017 8 B SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 ½
2016/2017 7 Č SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2335 1
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 0
2016/2017 2 Č SK Sokol Vysehrad 2405 2406 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 1
2016/2017 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 0
2016/2017 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 ½
2016/2017 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 0
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Movsesian Sergei SK Rapid Pardubice 2659 2721 0
2016/2017 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Socko Bartosz SK AD Jicin 2584 2628 ½
2016/2017 4 Č SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2255 2233 ½
2016/2017 3 B SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 ½
2016/2017 2 B SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2016/2017 1 Č SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2015/2016 11 B ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½
2015/2016 10 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2523 2515 ½
2015/2016 8 B ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 0
2015/2016 7 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 ½
2015/2016 6 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½
2015/2016 5 B ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2015/2016 3 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 ½
2015/2016 1 B ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2532 2538 ½
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 ½
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 0
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 1
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Jirka Jiří Unichess 2420 2411 ½
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 ½
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Adámek Zdeněk TJ Neratovice 2294 2266 1
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 Matsenko Andrei AD Jičín 2327 2442 ½
2014/2015 10 Č ŠK GROP Praha 2379 2372 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 ½
2014/2015 7 Č ŠK GROP Praha 2379 2372 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2123 2136 1
2014/2015 6 B ŠK GROP Praha 2379 2372 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2212 2212 ½
2014/2015 4 B ŠK GROP Praha 2379 2372 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 ½
2014/2015 3 Č ŠK GROP Praha 2379 2372 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 ½
2014/2015 2 B ŠK GROP Praha 2379 2372 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2259 2261 ½
2014/2015 1 Č ŠK GROP Praha 2379 2372 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2373 2371 ½
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 1
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Nguyen Thai Dai Van Unichess A 2256 2266 ½
2014/2015 8 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2375 2388 1
2014/2015 6 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 1
2014/2015 5 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 1
2014/2015 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2013/2014 10 B ŠK PORG A 2359 2337 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 1
2013/2014 9 B ŠK PORG A 2359 2337 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 ½
2013/2014 7 B ŠK PORG A 2359 2337 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2344 2376 ½
2013/2014 5 B ŠK PORG A 2359 2337 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2340 2259 ½
2013/2014 3 B ŠK PORG A 2359 2337 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2046 2044 1
2013/2014 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2229 2227 1
2013/2014 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Hinks-Edwards Thomas AD Mahrla 2373 2434 ½
2013/2014 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2339 2349 ½
2013/2014 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2246 2235 1
2013/2014 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2213 2211 1
2013/2014 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2346 2355 0
2013/2014 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2273 2268 1
2013/2014 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2359 2337 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 2136 1
2013/2014 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2359 2337 Veselý Tomáš Rapid Pardubice 2092 2094 ½
2012/2013 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 0
2012/2013 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2281 2284 ½
2012/2013 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 ½
2012/2013 8 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½
2012/2013 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 ½
2012/2013 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 ½
2012/2013 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 1
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2186 2186 ½
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 1
2012/2013 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Matras Ondřej Sokol Praha - Vršovice 2260 2265 ½
2012/2013 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 ½
2012/2013 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2028 2025 1
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2277 2276 1
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2310 2293 ½
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 Pešout Jan TJ Pankrác 2235 2232 1
2011/2012 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 1
2011/2012 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Šťastný Jan 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 ½
2011/2012 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Lácha Josef ERA-Poštovní spořitelna B 2065 2068 1
2011/2012 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2191 2172 1
2011/2012 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 1
2011/2012 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 0
2011/2012 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Bartoš Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2187 1
2011/2012 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2235 2238 1
2011/2012 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2312 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 1
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2312 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2357 2322 ½
2010/2011 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 0
2010/2011 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 ½
2010/2011 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½
2010/2011 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2289 ½
2010/2011 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2275 0
2010/2011 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2371 Stehno Pavel ŠK Rapid Pardubice 2335 ½
2010/2011 8 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2371 Braun Marek Desko Liberec 2153 ½
2010/2011 6 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2371 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 1
2010/2011 5 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2371 Petr Jan TJ Pankrác "B" 2199 0
2010/2011 1 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2371 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2160 0
2009/2010 8 B TJ Bohemians Praha 2381 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 0
2009/2010 7 B TJ Bohemians Praha 2381 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2402 ½
2009/2010 6 Č TJ Bohemians Praha 2381 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 0
2009/2010 5 B TJ Bohemians Praha 2381 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 0
2009/2010 4 Č TJ Bohemians Praha 2381 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 0
2009/2010 3 B TJ Bohemians Praha 2381 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 ½
2009/2010 2 Č TJ Bohemians Praha 2381 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 0
2009/2010 1 B TJ Bohemians Praha 2381 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2008/2009 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2385 Votava Jan Holdia DP Praha B 2542 0
2008/2009 1 B ŠK Sokol Vyšehrad 2385 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2426 ½
2008/2009 9 B TJ Bohemians Praha 2385 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 0
2008/2009 8 Č TJ Bohemians Praha 2385 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 0
2008/2009 7 Č TJ Bohemians Praha 2385 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 ½
2008/2009 6 B TJ Bohemians Praha 2385 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 0
2008/2009 5 Č TJ Bohemians Praha 2385 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 ½
2008/2009 4 B TJ Bohemians Praha 2385 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 1
2008/2009 3 Č TJ Bohemians Praha 2385 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 2 Č TJ Bohemians Praha 2385 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 ½
2008/2009 1 B TJ Bohemians Praha 2385 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 ½
2007/2008 11 Č TJ Bohemians Praha 2391 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2329 ½
2007/2008 10 B TJ Bohemians Praha 2391 Chytilek Roman ŠK Zlín 2384 ½
2007/2008 9 B TJ Bohemians Praha 2391 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1
2007/2008 7 Č TJ Bohemians Praha 2391 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 0
2007/2008 6 B TJ Bohemians Praha 2391 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 ½
2007/2008 5 B TJ Bohemians Praha 2391 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 4 B TJ Bohemians Praha 2391 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2502 ½
2007/2008 3 Č TJ Bohemians Praha 2391 Juřek Josef Sokol Plzeň I 2351 ½
2007/2008 2 Č TJ Bohemians Praha 2391 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½
2007/2008 1 B TJ Bohemians Praha 2391 Spirin Oleg Tatran Litovel 2404 0
2006/2007 7 B Sokol Kolín 2359 Vojta Tomáš TRW Autoelektronika Vlašim 2331 1
2006/2007 11 B Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Vesselovsky Serguei A64 Valoz Grygov 2374 ½
2006/2007 10 B Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2224 ½
2006/2007 9 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 ½
2006/2007 8 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 ½
2006/2007 7 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 0
2006/2007 6 B Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 ½
2006/2007 5 B Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2422 1
2006/2007 4 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 ½
2006/2007 3 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Holemář David Lokomotiva Brno 2271 ½
2006/2007 2 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2276 ½
2006/2007 1 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2468 ½
2005/2006 10 B Spartak UL F"" 2370 Papík Jaromír Štětí B"" 1408 0
2005/2006 9 Č Spartak UL F"" 2370 Chudina Jan Svádov Olšinky D"" 1452 0
2005/2006 8 B Spartak UL F"" 2370 Fibich Rudolf Chlumec B"" 1406 ½
2005/2006 6 B Spartak UL F"" 2370 Korol Jiří Svádov Olšinky D"" 1376 0
2005/2006 3 B Spartak UL F"" 2370 Dudek Karel Karko Ústí 1606 0
2005/2006 1 B Spartak UL F"" 2370 Švarc Pavel Demas Děčín D"" ½
2005/2006 10 B Sokol Kolín 2370 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 ½
2005/2006 9 Č Sokol Kolín 2370 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 1
2005/2006 7 Č Sokol Kolín 2370 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 0
2005/2006 6 B Sokol Kolín 2370 Hráček Zbyněk Novoborský ŠK 2581 ½
2005/2006 5 Č Sokol Kolín 2370 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 1
2004/2005 8 B Sokol Kolín-Abner 2394 Blatný Pavel Loko Brno-Slezan 2454 0
2004/2005 5 Č Sokol Kolín-Abner 2394 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 0
2004/2005 4 B Sokol Kolín-Abner 2394 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 3 B Sokol Kolín-Abner 2394 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 ½
2004/2005 2 B Sokol Kolín-Abner 2394 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 0
2004/2005 1 B Sokol Kolín-Abner 2394 Fedorchuk Sergey A. ŠK Mahrla Praha 2557 0
2003/2004 11 Č Sokol Kolín 2396 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0
2003/2004 10 Č Sokol Kolín 2396 Maksimenko Andrei Visus Vyšehrad 2520 1
2003/2004 9 B Sokol Kolín 2396 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 0
2003/2004 8 B Sokol Kolín 2396 Velička Petr IPM Color Ostrava 2439 ½
2003/2004 7 Č Sokol Kolín 2396 Stehno Pavel Slavia Hr.Králové 2310 ½
2003/2004 6 Č Sokol Kolín 2396 Votava Jan Bauset Pardubice 2506 ½
2003/2004 5 B Sokol Kolín 2396 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2490 ½
2003/2004 4 B Sokol Kolín 2396 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 0
2003/2004 2 B Sokol Kolín 2396 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 ½
2003/2004 1 B Sokol Kolín 2396 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2418 ½
2003/2004 4 B Sokol Kolín B 2396 Chytilek Roman TJ Bohemians 2418 ½