Hráč Mikule Zdeněk

Mikule Zdeněk

User Pic
Jméno: Mikule Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1652
Elo mezinárodní: 1637
ID: 1717
FIDE ID: 340626
Rok narození: 1930
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Skopeček Jan ŠK Jilemnice 0 1496 1
2017/2018 7 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Killar Dominik LOKO Trutnov B 1482 1682 0
2017/2018 6 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 0 1598 ½
2017/2018 5 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín D 1567 1583 ½
2017/2018 4 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 0 1637 0
2017/2018 2 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1637 1663 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice B 1493 1524 1
2017/2018 1 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1628 1665 Matouš Patrik Chotečská záloha C 0 0 0
2017/2018 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1637 1663 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 0 1328 ½
2017/2018 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1637 1663 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1495 1508 ½
2017/2018 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1628 1665 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1696 1632 1
2016/2017 11 Č ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Splítek Josef ŠO TJ Lužany 1611 ½
2016/2017 10 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Skalický David ŠK Jilemnice 1525 1
2016/2017 9 Č ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Svoboda Štěpán TJ Hostinné B 1
2016/2017 8 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1672 1
2016/2017 7 Č ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Rejman Jindřich ŠK Sobotka B 1457 1564 ½
2016/2017 6 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Malinský Martin LOKO Trutnov C 1727 1784 0
2016/2017 5 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Bikov Roumen TJ Hostinné A 1630 1654 0
2016/2017 3 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín G 1603 1
2016/2017 2 Č ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice B 1474 1487 1
2016/2017 1 B ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 Greň Jan LOKO Trutnov B 1336 1
2016/2017 5 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1678 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1398 1
2016/2017 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1678 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1680 1689 1
2015/2016 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1678 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1479 1586 0
2015/2016 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1678 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 0
2015/2016 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1678 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1386 1
2015/2016 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1678 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1480 1
2015/2016 11 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Najman Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 ½
2015/2016 10 B TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov B 1669 1665 ½
2015/2016 9 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1782 1783 0
2015/2016 8 B TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Skalický David Šachklub Jilemnice 1525 1
2015/2016 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Bičiště Petr ŠO TJ Sokol Lužany 1673 1
2015/2016 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1672 ½
2015/2016 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Hejn Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1441 0
2015/2016 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Greň Jan Lokomotiva Trutnov C 1336 1
2015/2016 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Šidlík Tomáš TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1426 1
2015/2016 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 Janouch Jáchym Štěpán Šachklub AD Jičín F 1572 1526 ½
2014/2015 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Volf Michal Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 ½
2014/2015 6 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1308 1
2014/2015 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1486 1
2014/2015 4 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Tesař Miloš Šachklub Jilemnice 1000 1
2014/2015 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1614 ½
2014/2015 2 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 Chára Martin TJ Tatran Hostinné 1351 1
2014/2015 1 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1
2014/2015 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1608 1
2014/2015 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 0
2014/2015 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1478 ½
2014/2015 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1567 1696 ½
2013/2014 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1638 ½
2013/2014 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1752 1718 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1546 1600 0
2013/2014 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1550 1573 0
2013/2014 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 1275 0
2013/2014 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 ½
2013/2014 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1651 1629 ½
2013/2014 9 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Sládek Jaroslav Šachklub AD Jičín E 1573 1658 1
2013/2014 8 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Rybka Ivan TJ L.Bělohrad B-Choteč 1000 1
2013/2014 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Skopeček Jan ŠACHklub Jilemnice 1512 1
2013/2014 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1521 1
2013/2014 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1580 1
2013/2014 3 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Senohrábek Luboš Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 2 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1402 1
2013/2014 1 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 0
2012/2013 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 1000 0
2012/2013 8 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Gernert Vilém Spartak Rokytnice n/Jiz.B 1775 1708 ½
2012/2013 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1000 1
2012/2013 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1495 1
2012/2013 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Šafařík Radim TJ Sp.Sklípek Vrchlabí C 1437 1
2012/2013 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Homolka Tomáš ŠK Sobotka B 1100 1
2012/2013 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Šveda František SKP Valdice 1651 0
2012/2013 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1717 Kobrle Karel TJ Nová Paka A 1700 1733 0
2011/2012 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov 1613 0
2011/2012 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 1
2011/2012 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 1
2011/2012 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1662 0
2011/2012 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1664 ½
2011/2012 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1658 1
2011/2012 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 ½
2011/2012 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 ½
2011/2012 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Novotný Jan TJ Nová Paka 1560 0
2011/2012 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1637 1670 1
2011/2012 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1503 1528 ½
2011/2012 7 B TJ Lomnice n/Pop B 1669 1735 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 1000 1
2011/2012 2 Č TJ Lomnice n/Pop B 1669 1735 Flora Tomáš Šach klub AD Jičín D 1808 0
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 0
2010/2011 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1661 ½
2010/2011 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1761 1
2010/2011 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 ½
2010/2011 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Dadok Daniel TJ Loko Trutnov 1552 ½
2010/2011 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 0
2010/2011 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1000 1
2010/2011 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1705 1
2010/2011 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1263 ½
2010/2011 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1742 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1822 ½
2009/2010 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1719 ½
2009/2010 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1622 1
2009/2010 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 ½
2009/2010 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1884 0
2009/2010 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Hanousek Václav TJ Lázně Bělohrad 1797 ½
2009/2010 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1618 0
2009/2010 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1726 0
2009/2010 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Kučera Daniel ŠK Jilemnice 1781 0
2009/2010 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa C 1880 0
2009/2010 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1863 0
2009/2010 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1788 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 ½
2008/2009 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Balcar Jaroslav Šachový klub Lípa D 1532 1
2008/2009 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1764 0
2008/2009 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1448 1
2008/2009 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Janák Jaroslav SK HSM Trutnov 1841 ½
2008/2009 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1821 0
2008/2009 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1893 0
2008/2009 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1
2008/2009 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 ½
2008/2009 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Kunc Milan TJ Loko Trutnov 1597 0
2008/2009 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Trojan Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1694 1
2008/2009 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Řičař Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1687 1
2008/2009 9 B TJ Lomnice B 1800 Machek Josef TJ Nová Paka B 1412 1
2008/2009 7 Č TJ Lomnice B 1800 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1825 ½
2007/2008 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Fuchs František TJ Hronov 1992 0
2007/2008 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1950 0
2007/2008 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Krám Jiří TJ Nová Paka 1882 0
2007/2008 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2079 ½
2007/2008 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 0
2007/2008 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1862 0
2007/2008 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 2018 0
2007/2008 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 0
2007/2008 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 0
2007/2008 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 0
2007/2008 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1833 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1941 ½
2006/2007 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1619 1
2006/2007 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín B 1446 1
2006/2007 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 ½
2006/2007 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1845 ½
2006/2007 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1784 1
2006/2007 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Pávek Vladimír TJ Tatran Hostinné 1597 ½
2006/2007 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Lamač Stanislav SK policie Valdice 1807 ½
2006/2007 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové E 1837 0
2006/2007 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Syrůček Petr Baník Žacléř 1760 ½
2006/2007 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1773 1
2006/2007 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1824 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1700 1
2005/2006 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov 1
2005/2006 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1996 0
2005/2006 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1817 1
2005/2006 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Bensch Jan Baník Žacléř 1669 1
2005/2006 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Špetla Josef ŠK HSM Trutnov 2002 ½
2005/2006 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Samek Jiří ŠK Lípa D 1680 1
2005/2006 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1789 0
2005/2006 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1496 0
2005/2006 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Machovec Luboš SK policie Valdice 1567 ½
2005/2006 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1581 1
2005/2006 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1848 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1644 0
2004/2005 9 B TJ Lomnice n/P B 1817 Splítek Josef TJ SO Lužany 1745 1
2004/2005 7 Č TJ Lomnice n/P B 1817 Urbanec Petr SKP Valdice B 1476 1
2004/2005 6 B TJ Lomnice n/P B 1817 Blažek Martin Spartak Vrchlabí B 1655 ½
2004/2005 5 Č TJ Lomnice n/P B 1817 Kovář Ladislav Tatran Hostinné B 1882 ½
2004/2005 4 B TJ Lomnice n/P B 1817 Nálevka Petr TJ L.Bělohrad B 1927 0
2004/2005 3 Č TJ Lomnice n/P B 1817 Kain Josef TJ Jilemnice 1720 1
2004/2005 2 B TJ Lomnice n/P B 1817 Frank Miroslav SKP Valdice A 1848 1
2004/2005 1 Č TJ Lomnice n/P B 1817 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1609 1
2004/2005 11 B TJ Lomnice n.P. 1817 Mašek Josef TJ Tatran Hostinné 1607 1
2004/2005 10 Č TJ Lomnice n.P. 1817 Vacek Josef ŠK AD Jičín B 1
2004/2005 9 B TJ Lomnice n.P. 1817 Svída Rostislav TJ Dvůr Král.n.L.B 1719 0
2004/2005 8 Č TJ Lomnice n.P. 1817 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 7 B TJ Lomnice n.P. 1817 Smékal Jiří J.RMSK Nový Bydžov 1605 1
2004/2005 6 Č TJ Lomnice n.P. 1817 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1589 1
2004/2005 4 B TJ Lomnice n.P. 1817 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1696 1
2004/2005 3 Č TJ Lomnice n.P. 1817 Machek Josef TJ Nová Paka B 1420 1
2004/2005 2 B TJ Lomnice n.P. 1817 Kroužek Bohuslav TJ Lázně Bělohrad 1823 1
2004/2005 1 Č TJ Lomnice n.P. 1817 Blažek Ladislav ŠK Lípa C 1867 ½
2003/2004 11 B TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Doseděl Jiří ŠK Lípa C 2070 0
2003/2004 10 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové "B" 1888 1
2003/2004 9 B TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Pochop Karel Lázně Bělohrad 1814 0
2003/2004 8 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1766 ½
2003/2004 7 B TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové "B" 1860 0
2003/2004 6 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2051 0
2003/2004 5 B TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2017 0
2003/2004 4 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Baláž René Jiskra Hořice B 1986 ½
2003/2004 3 B TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka "B" 1996 0
2003/2004 2 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Buchar Petr Tatran Hostinné 2057 0
2003/2004 1 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1907 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1782 ½
2003/2004 13 Č TJ Lomnice nad Popelkou Möller Kamil Jiskra Jaroměř 0
2003/2004 12 B TJ Lomnice nad Popelkou Kořínek Ondřej Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 0
2003/2004 10 B TJ Lomnice nad Popelkou Roj Miroslav Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou Krňávek Michal ŠK AD Jičín 0
2003/2004 8 B TJ Lomnice nad Popelkou Duczynski Martin Sokol Nová Paka 0
2003/2004 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov 1972 0
2003/2004 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2169 0
2003/2004 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1914 ½
2003/2004 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2051 0
2003/2004 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Macháček Luděk Slovan Broumov 1975 0
2003/2004 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2101 0
2003/2004 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1907 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1960 0