Hráč Priehoda Vítězslav

Priehoda Vítězslav

User Pic
Jméno: Priehoda Vítězslav
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2342
Elo mezinárodní: 2354
ID: 17157
FIDE ID: 14900122
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2390 2370 ½
2017/2018 9 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2333 2288 ½
2017/2018 8 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2350 2349 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2427 2418 1
2017/2018 7 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2350 2349 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2450 0 ½
2017/2018 5 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2358 2349 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2451 2443 0
2017/2018 4 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2413 2411 0
2017/2018 3 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2456 2468 ½
2017/2018 2 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2301 2278 ½
2017/2018 1 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2359 2346 Černoušek Lukáš Bartos Unichess 2451 2435 ½
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2521 2512 ½
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Jurčík Martin Unichess 2311 0 0
2017/2018 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 ½
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2350 2349 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2411 2413 ½
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2350 2349 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2218 2240 ½
2017/2018 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2358 2349 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2496 0 0
2017/2018 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2358 2349 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2291 2334 ½
2017/2018 4 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2589 2597 0
2017/2018 3 Č SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2498 2482 ½
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Pisk Petr Moravska Slavia Brno 2329 2314 ½
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 ½
2016/2017 4 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2364 2356 Mičánek Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2090 2081 ½
2015/2016 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Srba Milan Sokol Praha-Vršovice 2192 2168 1
2015/2016 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2105 1
2015/2016 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 ½
2015/2016 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 1
2015/2016 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Tričkov Vasil Bohemians Texbase.cz Praha 2328 2346 0
2015/2016 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 Pýchová Nela ŠK Světlá nad Sázavou 2074 2054 1
2015/2016 11 B ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 1
2015/2016 10 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2481 2473 ½
2015/2016 8 B ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 1
2015/2016 7 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Roubalík Jakub ŠK Duras BVK 2406 2375 0
2015/2016 5 B ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 ½
2015/2016 4 B ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 1
2015/2016 3 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 ½
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 ½
2015/2016 1 B ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 0
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 ½
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 1
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 ½
2014/2015 8 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Michálek Jan TJ Bohemians Praha 2285 2265 1
2014/2015 7 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 1
2014/2015 6 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim 2203 2202 ½
2014/2015 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2104 2089 ½
2014/2015 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 1
2014/2015 2 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 ½
2014/2015 1 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 1
2014/2015 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 ½
2014/2015 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 0
2014/2015 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Orság Milan AD Mahrla Praha 2380 2408 0
2014/2015 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 0
2014/2015 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 ½
2014/2015 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 1
2014/2015 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2106 2116 ½
2013/2014 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½
2013/2014 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 0
2013/2014 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 0
2013/2014 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2321 2320 1
2013/2014 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 ½
2013/2014 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 0
2013/2014 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 1
2013/2014 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 ½
2013/2014 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 1
2013/2014 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2318 2317 ½
2013/2014 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2366 2400 ½
2013/2014 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 ½
2013/2014 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½
2013/2014 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 ½
2013/2014 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 0
2013/2014 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2306 2299 ½
2012/2013 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 0
2012/2013 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2449 2446 0
2012/2013 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½
2012/2013 8 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 1
2012/2013 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 0
2012/2013 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 ½
2012/2013 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 0
2012/2013 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 1
2012/2013 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 ½
2012/2013 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Plachetka Ján AD Mahrla Praha 2355 2350 ½
2012/2013 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 0
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 ½
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 ½
2012/2013 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2277 2325 1
2012/2013 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha - Kobylisy 2414 2493 ½
2012/2013 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Nídl Petr QCC České Budějovice 2205 2194 1
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2288 2287 ½
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2379 2384 ½
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 ½
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2411 2385 0
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 ½
2011/2012 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 ½
2011/2012 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½
2011/2012 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 ½
2011/2012 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Lamser Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 1
2011/2012 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 1
2011/2012 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Vedral Oldřich OAZA Praha 2296 2286 0
2011/2012 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 1
2011/2012 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 0
2011/2012 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Studnička Tomáš ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 0
2011/2012 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2450 2437 1
2011/2012 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 2390 1
2011/2012 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 ½
2011/2012 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 ½
2011/2012 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 ½
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2415 2379 ½
2011/2012 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 1
2011/2012 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 ½
2011/2012 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 1
2011/2012 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 0
2011/2012 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2518 2539 ½
2011/2012 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 ½
2011/2012 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 1
2010/2011 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 ½
2010/2011 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 1
2010/2011 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 0
2010/2011 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 1
2010/2011 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 1
2010/2011 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 ½
2010/2011 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 1
2010/2011 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 ½
2010/2011 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2385 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 0
2010/2011 10 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 ½
2010/2011 9 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2456 ½
2010/2011 7 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 ½
2010/2011 3 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 Šťastný Jan TRW autoelektronika Vlašim 2251 0
2009/2010 11 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2299 ½
2009/2010 9 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 ½
2009/2010 8 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Tůma Jiří Stadion Kutná Hora 2282 ½
2009/2010 7 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 ½
2009/2010 6 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Korobov Anton ŠK AD Jičín 2633 ½
2009/2010 5 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 ½
2009/2010 4 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2232 ½
2009/2010 3 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Hába Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 1
2009/2010 2 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 ½
2009/2010 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2205 1
2009/2010 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 ½
2009/2010 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Řehořek Martin Poštovní spořitelna A"" 2342 1
2009/2010 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 0
2009/2010 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Daneš Jaroslav ŠK Teplice 2256 1
2009/2010 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2385 1
2009/2010 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2402 Šmíd Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2186 ½
2008/2009 9 Č JOLY Lysá nad Labem B 2361 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 ½
2008/2009 8 B JOLY Lysá nad Labem B 2361 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 ½
2008/2009 7 Č JOLY Lysá nad Labem B 2361 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2318 1
2008/2009 6 B JOLY Lysá nad Labem B 2361 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 ½
2008/2009 5 Č JOLY Lysá nad Labem B 2361 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 ½
2008/2009 4 B JOLY Lysá nad Labem B 2361 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2227 1
2008/2009 3 Č JOLY Lysá nad Labem B 2361 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 1
2008/2009 2 B JOLY Lysá nad Labem B 2361 Kubečka David SK OAZA Praha 2293 1
2008/2009 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2309 1
2008/2009 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 1
2008/2009 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2234 1
2008/2009 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½
2008/2009 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2288 0
2008/2009 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Vozka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 1
2008/2009 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2361 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 ½
2007/2008 10 B Joly Lysá n.L. C 2376 Vrabec Miloš Kostelec nad Č.lesy 2117 0
2007/2008 8 B Joly Lysá n.L. C 2376 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2098 1
2007/2008 5 B Joly Lysá n.L. C 2376 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2113 1
2007/2008 9 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Jüptner Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 ½
2007/2008 8 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Daneš Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora 2201 ½
2007/2008 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2133 1
2007/2008 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2213 1
2007/2008 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Černík Lukáš TJ Neratovice 2143 0
2007/2008 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2326 ½
2007/2008 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov B"" 2270 ½
2007/2008 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2234 1
2006/2007 11 Č JOLY Lysá nad Labem 2387 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 ½
2006/2007 10 B JOLY Lysá nad Labem 2387 Prandstetter Eduard AVE-Kontakt Pardubice 2362 1
2006/2007 9 Č JOLY Lysá nad Labem 2387 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 ½
2006/2007 8 B JOLY Lysá nad Labem 2387 Svoboda Václav Biomedica Říčany 2172 ½
2006/2007 7 Č JOLY Lysá nad Labem 2387 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 0
2006/2007 6 B JOLY Lysá nad Labem 2387 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 1
2006/2007 5 Č JOLY Lysá nad Labem 2387 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 1
2006/2007 4 B JOLY Lysá nad Labem 2387 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2256 1
2006/2007 2 B JOLY Lysá nad Labem 2387 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2382 ½
2004/2005 10 Č ŠK ČSOB "A" 2381 Kopal Josef Sl.Hrad.Králové 2266 0
2004/2005 8 Č ŠK ČSOB "A" 2381 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 ½
2004/2005 6 Č ŠK ČSOB "A" 2381 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2253 ½
2004/2005 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Jüptner Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 1
2004/2005 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 1
2004/2005 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2158 ½
2004/2005 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Bakalář Petr TJ Praga Praha 2275 1
2004/2005 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2259 1
2004/2005 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 0
2004/2005 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2301 1
2004/2005 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Hošek Milan Synthesia Pardubice B 2235 1
2004/2005 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2009 1
2004/2005 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2288 1
2004/2005 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 1