Hráč Biolek Richard

Biolek Richard

User Pic
Jméno: Biolek Richard
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2397
Elo mezinárodní: 2410
ID: 17
FIDE ID: 300756
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Agentura 64 Grygov 2407 2401 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2505 2502 0
2017/2018 10 Č Agentura 64 Grygov 2410 2401 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2224 2226 ½
2017/2018 9 B Agentura 64 Grygov 2410 2401 Chytilek Roman TŽ Třinec 2332 2335 ½
2017/2018 8 Č Agentura 64 Grygov 2408 2401 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno A 2167 2269 ½
2017/2018 7 Č Agentura 64 Grygov 2408 2401 Holtman Teodor ŠK Gordic 2213 0 1
2017/2018 6 B Agentura 64 Grygov 2410 2401 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2371 0 ½
2017/2018 5 Č Agentura 64 Grygov 2410 2401 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2270 2249 ½
2017/2018 4 B Agentura 64 Grygov 2410 2401 Bažant Petr ŠK Staré Město 2299 2277 ½
2017/2018 3 Č Agentura 64 Grygov 2410 2401 Zeberski Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou A 2330 0 0
2017/2018 2 B Agentura 64 Grygov 2410 2401 Mrázek Lumír Slavoj Český Těšín 2308 2281 1
2017/2018 11 B Labortech Ostrava 2407 2401 Gerych Jan Tatran Litovel 1988 1983 1
2017/2018 9 Č Labortech Ostrava 2407 2401 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2350 2295 ½
2017/2018 8 B Labortech Ostrava 2408 2401 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2336 2335 1
2017/2018 7 Č Labortech Ostrava 2408 2401 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2315 2332 ½
2017/2018 1 B Labortech Ostrava 2410 2401 Konopka Michal GASCO Pardubice 2374 2391 ½
2016/2017 11 B Labortech Ostrava 2464 2451 Svoboda Svatopluk SK AD Jicin 2341 2327 ½
2016/2017 9 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2016/2017 8 B Labortech Ostrava 2464 2451 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 7 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 ½
2016/2017 6 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½
2016/2017 5 B Labortech Ostrava 2464 2451 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 ½
2016/2017 4 B Labortech Ostrava 2464 2451 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 ½
2016/2017 3 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 1
2016/2017 2 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 1
2016/2017 1 B Labortech Ostrava 2464 2451 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 0
2016/2017 11 B Agentura 64 Grygov 2464 2451 Šmajzr Martin Region Panda 2201 2202 1
2016/2017 10 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2154 2165 ½
2016/2017 9 B Agentura 64 Grygov 2464 2451 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2016/2017 8 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0
2016/2017 7 B Agentura 64 Grygov 2464 2451 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2016/2017 6 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 1
2016/2017 5 B Agentura 64 Grygov 2464 2451 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 1
2016/2017 4 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1
2016/2017 3 B Agentura 64 Grygov 2464 2451 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 1
2016/2017 2 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Sosna Jan ŠK Staré Město 2340 2319 0
2016/2017 1 Č Agentura 64 Grygov 2464 2451 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2262 2237 1
2015/2016 11 B A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 1
2015/2016 10 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Vojtek Vladimír ŠK Zlín "A" 2279 1
2015/2016 9 B A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2332 2340 1
2015/2016 8 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 1
2015/2016 7 B A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 ½
2015/2016 6 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 1
2015/2016 5 B A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 ½
2015/2016 4 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Jurčík Martin ŠK Karviná "A" 2341 2372 1
2015/2016 3 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 1 Č A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 1
2015/2016 11 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 ½
2015/2016 10 B Labortech Ostrava 2464 2451 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2015/2016 9 B Labortech Ostrava 2464 2451 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 1
2015/2016 8 B Labortech Ostrava 2464 2451 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 ½
2015/2016 7 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2508 2510 ½
2015/2016 6 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 0
2015/2016 5 B Labortech Ostrava 2464 2451 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 1
2015/2016 4 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 ½
2015/2016 3 B Labortech Ostrava 2464 2451 Šuráň Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 ½
2015/2016 2 B Labortech Ostrava 2464 2451 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 1
2015/2016 1 Č Labortech Ostrava 2464 2451 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2518 2521 ½
2014/2015 11 B Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 1
2014/2015 10 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Sochorová Petra Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2180 2179 1
2014/2015 9 B Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 ½
2014/2015 8 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0
2014/2015 7 B Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 ½
2014/2015 5 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Vojtek Vladimír ŠK Zlín „A“ 2336 1
2014/2015 4 B Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Goluch Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2204 1
2014/2015 3 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2188 2189 1
2014/2015 2 B Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Semenova Elena ŠK Duras BVK „B“ 2227 1
2014/2015 1 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 ½
2014/2015 11 Č Labortech Ostrava 2424 2432 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2380 1
2014/2015 10 B Labortech Ostrava 2424 2432 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 ½
2014/2015 9 B Labortech Ostrava 2424 2432 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 1
2014/2015 8 B Labortech Ostrava 2424 2432 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 0
2014/2015 7 Č Labortech Ostrava 2424 2432 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 ½
2014/2015 6 Č Labortech Ostrava 2424 2432 Pisk Petr TŽ Třinec 2394 2394 1
2014/2015 5 B Labortech Ostrava 2424 2432 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 ½
2014/2015 4 B Labortech Ostrava 2424 2432 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 ½
2014/2015 2 Č Labortech Ostrava 2424 2432 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 1
2013/2014 11 B A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2371 2362 1
2013/2014 9 B A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2176 2183 1
2013/2014 7 B A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 1
2013/2014 5 B A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2341 2346 ½
2013/2014 4 Č A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2187 2180 1
2013/2014 2 Č A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 ½
2013/2014 11 B A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 ½
2013/2014 10 Č A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 ½
2013/2014 9 Č A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 0
2013/2014 8 Č A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Blatný Pavel ANCORA Tatran Litovel 2416 2419 ½
2013/2014 6 B A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2502 2543 ½
2013/2014 5 Č A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2666 0
2013/2014 4 Č A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 0
2013/2014 3 B A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 2 B A64 VALOZ Grygov 2419 2420 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 1
2012/2013 11 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 0
2012/2013 10 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 1
2012/2013 9 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Jurčík Martin Šachový klub Karviná “A“ 2362 2372 ½
2012/2013 8 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2224 2224 ½
2012/2013 7 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 ½
2012/2013 6 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 0
2012/2013 5 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Andreev Eduard SK Slavia Orlová “A“ 2499 ½
2012/2013 4 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Pokrupa Marek ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 1
2012/2013 3 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½
2012/2013 2 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 1
2012/2013 11 Č A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 0
2012/2013 10 B A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 1
2012/2013 9 Č A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 ½
2012/2013 6 Č A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 ½
2012/2013 5 B A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha 2091 2074 1
2012/2013 4 Č A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 0
2012/2013 3 B A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 1
2012/2013 2 B A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 1
2012/2013 1 Č A64 VALOZ Grygov 2449 2446 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 ½
2011/2012 11 Č A64 Grygov B 2464 2460 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 ½
2011/2012 10 B A64 Grygov B 2464 2460 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2419 2417 ½
2011/2012 9 Č A64 Grygov B 2464 2460 Olšarová Karolína Slavia Orlová 2176 2280 ½
2011/2012 8 B A64 Grygov B 2464 2460 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 1
2011/2012 7 B A64 Grygov B 2464 2460 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 ½
2011/2012 6 Č A64 Grygov B 2464 2460 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2256 2230 ½
2011/2012 5 B A64 Grygov B 2464 2460 Bažant Petr ŠK Staré Město 2370 2356 1
2011/2012 4 Č A64 Grygov B 2464 2460 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1
2011/2012 1 B A64 Grygov B 2464 2460 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2279 2283 ½
2011/2012 11 Č A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 1
2011/2012 10 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 ½
2011/2012 9 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 ½
2011/2012 8 Č A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 ½
2011/2012 7 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 1
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 1
2011/2012 4 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 0
2011/2012 3 Č A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 0
2011/2012 2 B A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 0
2011/2012 1 Č A64 VALOZ Grygov 2464 2460 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 ½
2010/2011 11 Č A64 Grygov B 2433 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2201 1
2010/2011 10 B A64 Grygov B 2433 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2363 1
2010/2011 9 Č A64 Grygov B 2433 Vrána František SK Stare Mesto 2305 1
2010/2011 7 B A64 Grygov B 2433 Michenka Jozef Jakl Karvina 2365 1
2010/2011 6 Č A64 Grygov B 2433 Toma Katarzyna TJ TZ Trinec B 2245 ½
2010/2011 5 B A64 Grygov B 2433 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2266 1
2010/2011 3 B A64 Grygov B 2433 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 1
2010/2011 1 B A64 Grygov B 2433 Kuboš Rostislav Slavia Orlova 2230 1
2010/2011 11 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 1
2010/2011 10 B A64 VALOZ Grygov 2433 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 1
2010/2011 9 B A64 VALOZ Grygov 2433 Likavský Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2466 ½
2010/2011 8 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 1
2010/2011 7 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Walek Milan TŽ Třinec 2381 1
2010/2011 5 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 0
2010/2011 4 B A64 VALOZ Grygov 2433 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 1
2010/2011 3 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 1
2010/2011 2 B A64 VALOZ Grygov 2433 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 ½
2010/2011 1 Č A64 VALOZ Grygov 2433 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 1
2009/2010 11 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Olšarová Karolína TJ Mittal B 2165 ½
2009/2010 9 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2268 1
2009/2010 8 B A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 1
2009/2010 6 B A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 1
2009/2010 5 B A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec C 2204 ½
2009/2010 3 B A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2064 1
2009/2010 1 B A64 PROCLIENT Grygov B 2441 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 1
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2441 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 ½
2009/2010 9 B A64 VALOZ Grygov 2441 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 8 Č A64 VALOZ Grygov 2441 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 0
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2441 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 ½
2009/2010 6 B A64 VALOZ Grygov 2441 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 5 Č A64 VALOZ Grygov 2441 Jaworski Miroslaw ŠK Geofin Ostrava 2320 ½
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2441 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 ½
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2441 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 ½
2009/2010 2 Č A64 VALOZ Grygov 2441 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1
2009/2010 1 B A64 VALOZ Grygov 2441 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2008/2009 11 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 ½
2008/2009 7 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel B 2295 ½
2008/2009 6 B A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 1
2008/2009 5 B A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Mudrák Josef MKS Holešov 2346 0
2008/2009 3 B A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Seget Milan Tatran Poštorná 2155 1
2008/2009 1 B A64 PROCLIENT Grygov B 2434 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2157 1
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2434 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2491 ½
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 ½
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2434 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 1
2008/2009 7 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2008/2009 6 B A64 VALOZ Grygov 2434 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½
2008/2009 5 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Mészaros Michal ŠK SK Zlín 2376 1
2008/2009 4 B A64 VALOZ Grygov 2434 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 1
2008/2009 3 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 0
2008/2009 2 Č A64 VALOZ Grygov 2434 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 1
2008/2009 1 B A64 VALOZ Grygov 2434 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 ½
2007/2008 11 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Talla Vladimír Labortech-Geofin Ostrava 2411 1
2007/2008 10 B A64 VALOZ Grygov 2422 Walek Milan TŽ Třinec 2359 1
2007/2008 9 B A64 VALOZ Grygov 2422 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½
2007/2008 8 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 ½
2007/2008 7 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Fiala Robert Sokol Plzeň I 2300 1
2007/2008 6 B A64 VALOZ Grygov 2422 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 ½
2007/2008 5 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 0
2007/2008 4 B A64 VALOZ Grygov 2422 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½
2007/2008 3 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0
2007/2008 2 B A64 VALOZ Grygov 2422 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2385 ½
2007/2008 1 Č A64 VALOZ Grygov 2422 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2006/2007 10 Č TŽ Třinec "B" 2413 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 ½
2006/2007 9 B TŽ Třinec "B" 2413 Sergeev Vladimir Tatran Litovel "A" 0
2006/2007 7 B TŽ Třinec "B" 2413 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 ½
2006/2007 6 Č TŽ Třinec "B" 2413 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2368 1
2006/2007 5 Č TŽ Třinec "B" 2413 Sosna Jan ŠK Staré Město 1923 2425 1
2006/2007 4 B TŽ Třinec "B" 2413 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 ½
2006/2007 3 Č TŽ Třinec "B" 2413 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 1
2006/2007 2 B TŽ Třinec "B" 2413 Smištík Milan Orel Ořechov "A" 2338 1
2006/2007 11 Č A64 Valoz Grygov 2413 Příborský Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2368 ½
2006/2007 10 Č A64 Valoz Grygov 2413 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 ½
2006/2007 9 B A64 Valoz Grygov 2413 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 ½
2006/2007 8 B A64 Valoz Grygov 2413 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 0
2006/2007 7 B A64 Valoz Grygov 2413 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 ½
2006/2007 6 B A64 Valoz Grygov 2413 Holemář David Lokomotiva Brno 2271 1
2006/2007 5 B A64 Valoz Grygov 2413 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2407 ½
2006/2007 4 Č A64 Valoz Grygov 2413 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 ½
2006/2007 3 Č A64 Valoz Grygov 2413 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec 1
2006/2007 2 B A64 Valoz Grygov 2413 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 0
2006/2007 1 B A64 Valoz Grygov 2413 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2295 ½
2005/2006 9 B TŽ Třinec "B" 2444 Dawidow Jacek Slavia Orlová "A" 1
2005/2006 7 B TŽ Třinec "B" 2444 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 ½
2005/2006 5 Č TŽ Třinec "B" 2444 Heberla Bartlomiej Jakl Karviná "A" 0
2005/2006 4 B TŽ Třinec "B" 2444 Plachetka Jan ŠK Staré Město "A" ½
2005/2006 3 Č TŽ Třinec "B" 2444 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2550 0
2005/2006 1 Č TŽ Třinec "B" 2444 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 ½
2005/2006 11 Č A64 Hagemann Opava 2444 Velička Petr Labortech Ostrava 2441 0
2005/2006 10 Č A64 Hagemann Opava 2444 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 0
2005/2006 9 B A64 Hagemann Opava 2444 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 0
2005/2006 8 B A64 Hagemann Opava 2444 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 1
2005/2006 7 Č A64 Hagemann Opava 2444 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 1
2005/2006 6 B A64 Hagemann Opava 2444 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2489 ½
2005/2006 5 B A64 Hagemann Opava 2444 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½
2005/2006 4 Č A64 Hagemann Opava 2444 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 ½
2005/2006 3 Č A64 Hagemann Opava 2444 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 ½
2005/2006 2 B A64 Hagemann Opava 2444 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 ½
2005/2006 1 B A64 Hagemann Opava 2444 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1
2004/2005 11 Č A64 Mipap Grygov B 2443 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2313 ½
2004/2005 9 Č A64 Mipap Grygov B 2443 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 1
2004/2005 3 Č A64 Mipap Grygov B 2443 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2382 1
2004/2005 11 B SC A64 Grygov 2443 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 10 B SC A64 Grygov 2443 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 ½
2004/2005 9 Č SC A64 Grygov 2443 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2507 0
2004/2005 8 Č SC A64 Grygov 2443 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2479 ½
2004/2005 7 Č SC A64 Grygov 2443 Polák Tomáš Loko Brno-Slezan 2466 ½
2004/2005 6 Č SC A64 Grygov 2443 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 1
2004/2005 5 B SC A64 Grygov 2443 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 ½
2004/2005 4 B SC A64 Grygov 2443 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 1
2004/2005 3 B SC A64 Grygov 2443 Dydyshko Viacheslav Slavoj Ostrava 2581 1
2003/2004 11 Č SC A64 Grygov 2436 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 ½
2003/2004 10 Č SC A64 Grygov 2436 Kárník Pavel Slavia Hr.Králové 2392 1
2003/2004 9 B SC A64 Grygov 2436 Voloshin Leonid Visus Vyšehrad 2503 ½
2003/2004 8 B SC A64 Grygov 2436 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 ½
2003/2004 7 Č SC A64 Grygov 2436 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 ½
2003/2004 6 Č SC A64 Grygov 2436 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1
2003/2004 5 Č SC A64 Grygov 2436 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2441 ½
2003/2004 4 B SC A64 Grygov 2436 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½
2003/2004 3 B SC A64 Grygov 2436 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 0
2003/2004 2 Č SC A64 Grygov 2436 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 ½
2003/2004 1 Č SC A64 Grygov 2436 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2490 ½
2003/2004 5 Č A64 Grygov B 2436 Jablonický František SK Boršice 2215 1
2003/2004 3 Č A64 Grygov B 2436 Adamčík Martin SK Prostějov 2153 1