Hráč Hartman Ivo

Hartman Ivo

User Pic
Jméno: Hartman Ivo
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1665
Elo mezinárodní: 1696
ID: 16520
FIDE ID: 336483
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1845 1841 0
2017/2018 10 B Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř B 0 1342 1
2017/2018 9 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1687 1648 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1713 1713 1
2017/2018 8 B Panda Rychnov n. Kn. B 1687 1648 Assbahi Radovan Adham Slovan Broumov A 0 1256 1
2017/2018 7 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1655 1648 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1441 1443 1
2017/2018 6 B Panda Rychnov n. Kn. B 1655 1648 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1702 1714 1
2017/2018 5 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1607 1588 1
2017/2018 4 B Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 TJ Slavia Hradec Králové D 1
2017/2018 3 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 ½
2017/2018 2 B Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 ½
2016/2017 11 B Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1794 1842 1
2016/2017 9 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2016/2017 8 B Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2169 2155 0
2016/2017 6 B Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1365 1559 ½
2016/2017 5 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 0
2016/2017 4 B Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Verner Miloš ŠK Červený Kostelec 1
2016/2017 2 B Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 0
2016/2017 1 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1629 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 0
2015/2016 9 Č ŠK Dobruška 1629 Křeček Karel TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 1
2015/2016 8 B ŠK Dobruška 1629 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1716 1661 1
2015/2016 5 B ŠK Dobruška 1629 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 0
2014/2015 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Řehák Josef ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 1
2014/2015 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov "B" 1368 1
2014/2015 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 ½
2014/2015 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 1
2014/2015 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Lesk Břetislav TJ Sokol Studnice 1560 ½
2014/2015 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Soukal Jiří TJ Hronov "B" 1601 1
2014/2015 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 Vít Jaroslav Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 ½
2014/2015 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1614 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 0
2013/2014 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 0
2013/2014 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 1
2013/2014 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 0
2013/2014 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 1
2013/2014 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 0
2013/2014 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 Zástava Ladislav SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 1
2012/2013 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 1
2012/2013 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1563 1703 ½
2012/2013 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1662 ½
2012/2013 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 0
2012/2013 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1493 1
2012/2013 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 0
2012/2013 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 1
2012/2013 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 1
2011/2012 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 0
2011/2012 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 0
2011/2012 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1796 0
2011/2012 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 ½
2011/2012 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1645 ½
2010/2011 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Zahálka Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1336 1
2010/2011 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Opička Jan Sokol Javornice 1505 1
2010/2011 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1638 0
2010/2011 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1634 1
2010/2011 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 Pokorný Aleš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO RK C 1597 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 0
2009/2010 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 0
2009/2010 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 ½
2009/2010 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ½
2009/2010 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 ½
2009/2010 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 ½
2008/2009 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 0
2008/2009 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 0
2008/2009 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1640 1
2008/2009 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1682 1
2008/2009 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 0
2008/2009 9 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1590 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1667 0
2008/2009 4 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1590 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 ½
2007/2008 11 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1831 0
2007/2008 10 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Franc Martin František TJ Hronov B 1750 1
2007/2008 9 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice ½
2007/2008 6 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Opička Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1569 1
2007/2008 5 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1615 ½
2007/2008 2 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 Rambousek Josef Jiskra Jaroměř B 1307 1
2007/2008 11 B Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 1
2007/2008 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 0
2007/2008 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 1
2007/2008 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 0
2007/2008 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 0
2007/2008 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 1
2007/2008 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 0
2007/2008 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 0
2007/2008 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 ½
2006/2007 6 Č Panda Rychnov n. Kněž. C 1531 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 0
2006/2007 2 B Panda Rychnov n. Kněž. C 1531 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1809 0
2005/2006 11 B Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 0
2005/2006 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Zahradník Tomáš Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 0
2005/2006 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Horský Leonard ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 0
2005/2006 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 1
2005/2006 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 0
2005/2006 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 ½
2005/2006 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 0