Hráč Ježek Adam

Ježek Adam

User Pic
Jméno: Ježek Adam
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2028
Elo mezinárodní: 2018
ID: 16291
FIDE ID: 346047
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B Panda Rychnov n. Kn. B 2007 2028 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1941 1927 1
2017/2018 3 Č Panda Rychnov n. Kn. B 2018 2028 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 ½
2017/2018 2 B Panda Rychnov n. Kn. B 2018 2028 Lesk Martin ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 1
2017/2018 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2007 2028 Šenkýř Martin Šachy Hošťálková 2106 2124 ½
2015/2016 11 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 0
2015/2016 9 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2148 2188 1
2015/2016 5 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 1
2015/2016 4 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 1
2015/2016 3 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 1
2015/2016 9 B Region Panda B 2016 2019 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1901 ½
2015/2016 3 B Region Panda B 2016 2019 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 1
2015/2016 1 Č Region Panda B 2016 2019 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1912 1861 1
2014/2015 11 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1938 1994 ŠK Duras BVK „B“ 1
2014/2015 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 1
2014/2015 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½
2014/2015 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1
2014/2015 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2060 2066 ½
2014/2015 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1646 1674 0
2014/2015 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 ½
2014/2015 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1736 1
2014/2015 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 1
2014/2015 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2033 2054 ½
2014/2015 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1784 1797 1
2013/2014 10 Č Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2007 2020 ½
2013/2014 9 Č Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2168 2165 ½
2013/2014 8 B Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 ½
2013/2014 2 B Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 ½
2013/2014 1 Č Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 1
2013/2014 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1872 1863 1
2013/2014 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 ½
2013/2014 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Cerha Petr SONNY TJ Náchod "D" 1761 1734 1
2013/2014 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1570 1
2013/2014 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1848 1813 0
2013/2014 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1692 1681 1
2013/2014 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Matouš Lubomír ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1837 0
2013/2014 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1777 1850 1
2012/2013 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1919 1985 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1319 1
2012/2013 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1919 1985 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1665 1618 1
2012/2013 5 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 1919 1985 Šmajzrová Kateřina Šachový klub Ústí nad Orlicí 1250 1
2011/2012 11 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 1
2011/2012 10 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1927 1943 1
2011/2012 7 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 ½
2011/2012 2 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 ½
2010/2011 7 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 ½
2010/2011 6 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Polok Kacper SK Slavia Orlová 0
2010/2011 5 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 0
2010/2011 4 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1
2010/2011 3 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 2 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 1 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 7 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Braun Marek Desko Liberec 2153 0
2010/2011 6 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 5 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 0
2010/2011 4 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 0
2010/2011 3 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 2 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 1 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 0
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1926 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2078 0
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 1926 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1798 ½
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 1926 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1948 1
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 1926 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 0
2010/2011 8 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 0
2010/2011 7 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 ½
2010/2011 6 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 ½
2010/2011 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 Gogela Jan TJ Hronov 1951 ½
2010/2011 1 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 1
2009/2010 7 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 2016 1
2009/2010 6 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 0
2009/2010 5 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 4 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Ta Van Duy ŠK Most 1704 1
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 1
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 0
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 1
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 ½
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 0
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 0
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1826 1
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Kuru Martin Sokol Jukov ČK A 1833 0
2009/2010 2 B Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Kotyza Bohumil TJ Spartak RK A 1959 1
2009/2010 1 B Panda Veolia ARTCO RK C 1830 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 ½
2009/2010 7 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 1
2009/2010 6 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Olšarová Karolína SK Slavia Orlova 2165 0
2009/2010 5 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2168 ½
2009/2010 4 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 0
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 ½
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Volčík Luděk SK Boršice 1922 0
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 1
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2134 0
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 0
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1847 ½
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 1
2009/2010 1 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 1
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 0
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1760 ½
2008/2009 5 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Náplava Pavel SK Boršice 1968 ½
2008/2009 4 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 ½
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 2 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 0
2008/2009 1 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 ½
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 ½
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 5 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0
2008/2009 4 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Bednář Marcel ŠK Most 2210 0
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 0
2008/2009 2 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 ½
2008/2009 1 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2048 0
2008/2009 9 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1665 ½
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1807 ½
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 1
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1813 0
2008/2009 5 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Miler Jan Slovan Broumov B 1902 ½
2008/2009 2 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Sciranka Jan DDM Třebechovice 1929 ½
2008/2009 1 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 Bednář Jiří Sokol Hradec Králové 1987 ½
2008/2009 11 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř 1415 0
2008/2009 10 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Jánský Pavel Sněžka TJ Náchod B 1864 1
2008/2009 9 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2049 0
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Suchoradská Eva Šachklub AD Jičín B 0
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Szydelko Marcin Slovan Broumov 1
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 ½
2008/2009 5 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1778 ½
2008/2009 4 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1910 1
2008/2009 2 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 1
2008/2009 1 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2006 ½
2007/2008 11 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Freisleben Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 10 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Tolar Martin TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1000 0
2007/2008 9 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1683 ½
2007/2008 8 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1632 0
2007/2008 7 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Zahradník Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 1
2007/2008 6 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1657 1
2007/2008 5 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec "B" 1634 1
2007/2008 4 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Kosek Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1686 ½
2007/2008 3 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 1
2007/2008 2 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Čižinský Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 1
2007/2008 1 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1544 Felcman Tomáš SK Žamberk 1737 0
2007/2008 10 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1807 1
2007/2008 9 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 ½
2007/2008 8 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1859 0
2007/2008 5 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 0
2007/2008 4 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 ½
2007/2008 1 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 Kracík Martin DDM Třebechovice n. Or. A 1844 ½
2007/2008 10 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 0
2007/2008 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 0
2007/2008 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 1
2007/2008 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2007/2008 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 0
2007/2008 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 0
2007/2008 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 0
2007/2008 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 ½
2007/2008 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 0
2006/2007 11 B Panda Rychnov n. Kn. Bendová Tereza ŠK Stráž pod Ralskem 0
2006/2007 10 Č Panda Rychnov n. Kn. Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 1531 0
2006/2007 9 B Panda Rychnov n. Kn. Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1587 1
2006/2007 8 Č Panda Rychnov n. Kn. Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 1890 0
2006/2007 2 Č Panda Rychnov n. Kn. Ulman Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 1 Č Panda Rychnov n. Kn. Snítil Jiří ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1290 1
2006/2007 11 B Panda Rychnov n. Kněž. C Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice A 1354 0
2006/2007 9 B Panda Rychnov n. Kněž. C Macháček Jiří ŠK Lípa B 1685 0
2006/2007 8 Č Panda Rychnov n. Kněž. C Kühn Pavel ŠK Ortex Hradec Králové A 1569 ½
2006/2007 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 0
2006/2007 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 ½
2006/2007 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 0
2006/2007 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1443 0
2006/2007 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou D Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1604 1
2006/2007 11 B Panda Rychnov B Kracík Tomáš DDM Třebechovice 1809 0
2006/2007 10 Č Panda Rychnov B Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 7 Č Panda Rychnov B Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov B ½
2006/2007 6 Č Panda Rychnov B Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové B 1583 0
2006/2007 5 Č Panda Rychnov B Suchánek Michal Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 4 Č Panda Rychnov B Kraus Tomáš Lázně Bělohrad A 1890 0
2006/2007 1 B Panda Rychnov B Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 ½
2005/2006 11 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1662 0
2005/2006 5 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 0
2005/2006 3 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Šípek Vítězslav Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1859 0
2005/2006 2 B Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Horníček Jan Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1486 0
2005/2006 1 Č Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Kubec Oldřich Sokol Javornice 1727 0