Hráč Škoda Adam

Škoda Adam

User Pic
Jméno: Škoda Adam
Oddíl: TJ Neratovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 1811
ID: 16238
FIDE ID: 323977
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 1 Č TJ Neratovice C 1811 1836 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1577 ½
2015/2016 9 Č TJ Neratovice C 1811 1836 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 ½
2015/2016 8 B TJ Neratovice C 1811 1836 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 0
2015/2016 7 Č TJ Neratovice C 1811 1836 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 ½
2015/2016 6 B TJ Neratovice C 1811 1836 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 0
2015/2016 5 B TJ Neratovice C 1811 1836 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1763 1784 1
2015/2016 1 B TJ Neratovice C 1811 1836 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1681 1678 1
2015/2016 10 Č Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Zmátlík Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1571 1559 1
2015/2016 8 Č Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1727 1704 ½
2015/2016 7 B Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Nekvinda Aleš Karbo Benátky A 1693 1
2015/2016 6 Č Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Lavrinčík Pavel ŠK Kralupy B 1827 1847 ½
2015/2016 2 Č Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1886 1855 ½
2015/2016 1 B Cayman Pharma Neratovice D 1811 1836 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1577 0
2015/2016 8 B Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1921 1
2015/2016 7 Č Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha G 1643 1
2015/2016 6 B Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Hroděj Karel ŠK Smíchov E 1650 ½
2015/2016 5 Č Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Soukal Rudolf Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 1
2015/2016 4 B Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Kochetkova Julia ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2323 0
2015/2016 3 Č Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 0
2015/2016 2 B Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Seifarth Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 2155 2166 0
2015/2016 1 B Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 ½
2014/2015 9 B Slovan Broumov 1797 1797 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 0
2014/2015 7 Č Slovan Broumov 1797 1797 Procházka Jan TJ Hronov 1818 1
2014/2015 6 B Slovan Broumov 1797 1797 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1966 1961 1
2014/2015 4 B Slovan Broumov 1797 1797 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1732 1758 0
2014/2015 2 B Slovan Broumov 1797 1797 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1748 ½
2014/2015 1 Č Slovan Broumov 1797 1797 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. L. 1725 1686 ½
2014/2015 9 Č TJ Neratovice C 1797 1797 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1885 ½
2014/2015 8 B TJ Neratovice C 1797 1797 Sokol Hostivice A 1
2014/2015 7 Č TJ Neratovice C 1797 1797 Mikulík Eduard Sokol na Mělníce A 1560 1
2014/2015 6 B TJ Neratovice C 1797 1797 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1597 1
2014/2015 5 Č TJ Neratovice C 1797 1797 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 0
2014/2015 4 B TJ Neratovice C 1797 1797 Vokatý František DDM Slaný-ŠK Velvary 1854 1
2014/2015 3 Č TJ Neratovice C 1797 1797 Štastný Miroslav KŠ Říčany 1925 E 1523 1627 1
2014/2015 2 B TJ Neratovice C 1797 1797 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1923 1928 1
2014/2015 1 Č TJ Neratovice C 1797 1797 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1858 1845 ½
2014/2015 8 B Sokol Kobylisy G 1797 1797 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1892 0
2014/2015 6 Č Sokol Kobylisy G 1797 1797 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice E 1752 1
2014/2015 5 B Sokol Kobylisy G 1797 1797 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1913 ½
2014/2015 3 B Sokol Kobylisy G 1797 1797 Lener Jaroslav TJ Pankrác F 2132 2132 ½
2014/2015 2 Č Sokol Kobylisy G 1797 1797 Hromas Jan Viktoria Žižkov D 1829 ½
2014/2015 1 B Sokol Kobylisy G 1797 1797 Klaus Václav GROP E 1943 1955 ½
2013/2014 7 B Sokol Praha-Kobylisy D 1733 Trochta Vojtěch ŠK PORG C 1764 1804 ½
2013/2014 3 B Sokol Praha-Kobylisy D 1733 Pavlíčková Tamara Steinitz-Makabi A 1721 1
2013/2014 9 B Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Šobotník Petr Bohemians Praha F 1953 1981 0
2013/2014 8 Č Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice C 1560 ½
2013/2014 7 Č Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Porteš Pavel ŠK Smíchov D 1724 1
2013/2014 6 B Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Němcová Eva SK OAZA Praha F 1314 1
2013/2014 5 Č Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1781 ½
2013/2014 4 B Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad H 1562 0
2013/2014 3 Č Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Kučera Tomáš ŠK PORG D 2012 2010 0
2013/2014 2 B Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice C 1587 1
2013/2014 1 Č Sokol Praha-Kobylisy F 1733 Blažek Miroslav TJ Praga Praha G 1800 1
2013/2014 11 Č Slovan Broumov 1733 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1739 1745 ½
2013/2014 10 B Slovan Broumov 1733 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 1
2013/2014 9 Č Slovan Broumov 1733 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1604 1806 1
2013/2014 8 B Slovan Broumov 1733 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř B 1551 1573 1
2013/2014 7 Č Slovan Broumov 1733 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. Orebem 1641 ½
2013/2014 6 B Slovan Broumov 1733 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 1994 1999 0
2013/2014 5 Č Slovan Broumov 1733 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 0
2013/2014 4 B Slovan Broumov 1733 Kosař Matěj ŠK Lípa B 1693 1750 0
2013/2014 3 B Slovan Broumov 1733 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 ½
2013/2014 1 B Slovan Broumov 1733 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 ½
2008/2009 9 B Slovan Broumov B 1707 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové D 1812 1
2008/2009 7 B Slovan Broumov B 1707 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 1
2008/2009 6 Č Slovan Broumov B 1707 Brát Libor Sokol Červený Kostelec A 1534 1
2008/2009 5 B Slovan Broumov B 1707 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 1
2008/2009 4 Č Slovan Broumov B 1707 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1870 0
2008/2009 3 Č Slovan Broumov B 1707 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 ½
2007/2008 9 Č Slovan Broumov B 1689 Hojný Zdeněk Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 1
2007/2008 8 B Slovan Broumov B 1689 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 1
2007/2008 7 B Slovan Broumov B 1689 Hubka Oldřich Spartak Police n. Met. 1548 1
2007/2008 6 Č Slovan Broumov B 1689 Králíček Petr Kuna TJ Náchod F 1290 1
2007/2008 5 B Slovan Broumov B 1689 Dvořák Jan Sokol Vrchoviny B 1
2007/2008 4 Č Slovan Broumov B 1689 Soukal Jiří TJ Hronov C 1620 1
2007/2008 3 B Slovan Broumov B 1689 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 2 Č Slovan Broumov B 1689 Burdilák Milan Vinona TJ Náchod E 1699 ½
2007/2008 1 B Slovan Broumov B 1689 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř C 1602 ½
2006/2007 11 B Slovan Broumov 1632 Dousek Otakar Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1784 1
2006/2007 7 Č Slovan Broumov 1632 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2037 0
2006/2007 6 B Slovan Broumov 1632 Fuchs František TJ Hronov 2073 0
2006/2007 4 B Slovan Broumov 1632 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1624 1
2006/2007 3 Č Slovan Broumov 1632 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1845 1
2006/2007 1 Č Slovan Broumov 1632 Burdilák Milan Sokol Náchod 1681 ½
2006/2007 9 B Slovan Masporex Broumov B 1632 Volhejn Jaromír Sokol Josi Červený Kostelec 1
2006/2007 8 Č Slovan Masporex Broumov B 1632 Drašnar Pavel Sokol Vrchoviny A 1440 1
2006/2007 5 B Slovan Masporex Broumov B 1632 Mastík David Orel Spůra Červený Kostelec 1598 1
2006/2007 2 Č Slovan Masporex Broumov B 1632 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1647 1
2006/2007 1 B Slovan Masporex Broumov B 1632 Franc Martin František TJ Hronov C 1611 1
2005/2006 9 B TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Španko Pavel Duha TJ Náchod F 1407 0
2005/2006 8 Č TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec 0
2005/2006 7 B TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Pasker Milan TJ Spartak Police n.M. 1741 1
2005/2006 6 Č TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Syrovátko Oldřich Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 3 Č TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Procházka Jan TJ Hronov C 1898 0
2005/2006 2 B TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1761 0
2004/2005 9 B Slovan Broumov B Šroll Boris Jiskra Č.Skalice B ½
2004/2005 8 Č Slovan Broumov B Žižka Jan Sokol Vrchoviny B ½
2004/2005 7 B Slovan Broumov B Burdilák Milan Kuna TJ Náchod 1
2004/2005 6 Č Slovan Broumov B Lipský Jaroslav TJ Hronov B ½
2004/2005 2 B Slovan Broumov B Král Zdeněk Duha TJ Náchod 1
2003/2004 8 B Slovan Broumov Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod ½
2003/2004 5 B Slovan Broumov 1580 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1710 1
2003/2004 1 B Slovan Broumov 1580 John Jiří Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1857 0