Hráč Talla Vladimír

Talla Vladimír

User Pic
Jméno: Talla Vladimír
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2402
Elo mezinárodní: 2402
ID: 161
FIDE ID: 303445
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Labortech Ostrava 2402 2401 Pán Vladimír Tatran Litovel 2039 2047 1
2017/2018 10 Č Labortech Ostrava 2402 2401 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2289 2253 ½
2017/2018 8 B Labortech Ostrava 2403 2401 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2391 2378 ½
2017/2018 7 Č Labortech Ostrava 2403 2401 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2336 2360 ½
2017/2018 6 Č Labortech Ostrava 2399 2401 Jurásek Miroslav SK mesta Lysa nad Labem 2300 2286 1
2017/2018 5 B Labortech Ostrava 2399 2401 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 ½
2017/2018 4 B Labortech Ostrava 2402 2401 Kovář Vojtěch Unichess 2246 2266 ½
2017/2018 3 Č Labortech Ostrava 2402 2401 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2520 2467 ½
2017/2018 2 Č Labortech Ostrava 2402 2401 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov 2347 2349 1
2016/2017 11 B Labortech Ostrava 2426 2440 Svoboda Václav SK AD Jicin 2410 2405 ½
2016/2017 10 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 ½
2016/2017 9 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 ½
2016/2017 8 B Labortech Ostrava 2426 2440 Petrová Kristýna Prestige Photo Unichess 2310 2292 1
2016/2017 7 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Hába Petr 1. Novoborsky SK 2481 2473 ½
2016/2017 6 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½
2016/2017 5 B Labortech Ostrava 2426 2440 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 ½
2016/2017 4 B Labortech Ostrava 2426 2440 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 ½
2016/2017 3 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 1
2016/2017 2 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 ½
2016/2017 1 B Labortech Ostrava 2426 2440 Rogozenco Dorian Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 ½
2015/2016 11 B SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 0
2015/2016 10 Č SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 ½
2015/2016 9 B SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Roubalík Jakub ŠK Zlín "A" 2406 2375 ½
2015/2016 7 B SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 0
2015/2016 6 Č SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Kalod Radek Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 ½
2015/2016 5 B SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 1
2015/2016 4 Č SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Krejčí Jan Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 0
2015/2016 3 B SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 1
2015/2016 2 Č SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Poloch Petr ŠK Karviná "A" 2301 2284 ½
2015/2016 1 Č SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1
2015/2016 10 B Labortech Ostrava 2426 2440 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 1
2015/2016 9 B Labortech Ostrava 2426 2440 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 ½
2015/2016 8 B Labortech Ostrava 2426 2440 Svoboda Svatopluk AD Mahrla Praha 2341 2327 ½
2015/2016 7 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2454 2454 0
2015/2016 6 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1
2015/2016 5 B Labortech Ostrava 2426 2440 Chytilek Roman ŠK Duras BVK 2328 2337 ½
2015/2016 4 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 0
2015/2016 3 B Labortech Ostrava 2426 2440 Londýn Radek ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 ½
2015/2016 2 B Labortech Ostrava 2426 2440 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 1
2015/2016 1 Č Labortech Ostrava 2426 2440 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 1
2014/2015 11 B SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 0
2014/2015 10 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 ½
2014/2015 9 B SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 1
2014/2015 8 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 0
2014/2015 7 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 ½
2014/2015 6 B SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 ½
2014/2015 5 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Kačírek Petr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2289 2287 1
2014/2015 4 B SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 ½
2014/2015 3 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1
2014/2015 2 B SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 1
2014/2015 1 Č SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 ½
2014/2015 10 B Labortech Ostrava 2411 2418 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 0
2014/2015 9 B Labortech Ostrava 2411 2418 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2213 2221 0
2014/2015 8 B Labortech Ostrava 2411 2418 Kriebel Tadeáš 1. ŠK Novoborský 2428 2412 0
2014/2015 7 Č Labortech Ostrava 2411 2418 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2014/2015 6 Č Labortech Ostrava 2411 2418 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 1
2014/2015 5 B Labortech Ostrava 2411 2418 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 1
2014/2015 4 B Labortech Ostrava 2411 2418 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2150 2144 1
2014/2015 3 Č Labortech Ostrava 2411 2418 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 ½
2014/2015 2 Č Labortech Ostrava 2411 2418 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 1
2014/2015 1 B Labortech Ostrava 2411 2418 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½
2013/2014 10 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Velička Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 0
2013/2014 9 B SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 1
2013/2014 8 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 ½
2013/2014 7 B SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1
2013/2014 6 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 ½
2013/2014 5 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 ½
2013/2014 4 B SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 1
2013/2014 3 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 ½
2013/2014 2 B SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 1
2013/2014 1 Č SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1
2013/2014 11 Č Labortech Ostrava 2386 2411 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 ½
2013/2014 10 B Labortech Ostrava 2386 2411 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 ½
2013/2014 9 B Labortech Ostrava 2386 2411 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 ½
2013/2014 8 Č Labortech Ostrava 2386 2411 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½
2013/2014 7 B Labortech Ostrava 2386 2411 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 0
2013/2014 6 B Labortech Ostrava 2386 2411 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2262 2234 1
2013/2014 5 Č Labortech Ostrava 2386 2411 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 1
2013/2014 4 Č Labortech Ostrava 2386 2411 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 0
2013/2014 3 B Labortech Ostrava 2386 2411 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 1
2013/2014 2 B Labortech Ostrava 2386 2411 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 ½
2013/2014 1 Č Labortech Ostrava 2386 2411 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 1
2012/2013 11 Č Labortech Ostrava 2377 2379 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½
2012/2013 10 B Labortech Ostrava 2377 2379 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 ½
2012/2013 9 B Labortech Ostrava 2377 2379 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 ½
2012/2013 8 B Labortech Ostrava 2377 2379 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 ½
2012/2013 7 Č Labortech Ostrava 2377 2379 Roško Luboš Rapid Pardubice 2311 2303 1
2012/2013 6 Č Labortech Ostrava 2377 2379 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 ½
2012/2013 5 B Labortech Ostrava 2377 2379 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 1
2012/2013 4 B Labortech Ostrava 2377 2379 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 ½
2012/2013 3 Č Labortech Ostrava 2377 2379 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 1
2012/2013 2 Č Labortech Ostrava 2377 2379 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 0
2012/2013 1 B Labortech Ostrava 2377 2379 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 ½
2012/2013 11 B SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 ½
2012/2013 10 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 ½
2012/2013 9 B SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 1
2012/2013 8 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 1
2012/2013 7 B SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½
2012/2013 6 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Kolosowski Mateusz Šachový klub Karviná “A“ 2442 1
2012/2013 5 B SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2281 2284 0
2012/2013 4 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 1
2012/2013 3 B SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2402 2403 ½
2012/2013 2 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2224 2224 1
2012/2013 1 Č SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 1
2011/2012 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2689 0
2011/2012 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½
2011/2012 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 ½
2011/2012 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Chytilek Roman ŠK Zlín 2393 2394 ½
2011/2012 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Rausis Igors ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 0
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2388 ½
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 0
2011/2012 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Petrík Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2522 2536 ½
2011/2012 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2227 2240 1
2011/2012 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 ½
2011/2012 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 0
2011/2012 10 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2339 2330 ½
2011/2012 8 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 Tomeček Jan Baník Havířov A 2201 2216 ½
2011/2012 3 Č BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 Lys Josef Sokol Dobrá 2184 2213 1
2011/2012 2 B BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2285 2283 0
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 ½
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2424 0
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½
2010/2011 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 ½
2010/2011 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 1
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 ½
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2452 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 0
2009/2010 9 B ŠK Geofin Ostrava 2454 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 ½
2009/2010 8 Č ŠK Geofin Ostrava 2454 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 7 Č ŠK Geofin Ostrava 2454 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 ½
2009/2010 6 B ŠK Geofin Ostrava 2454 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2381 1
2009/2010 4 B ŠK Geofin Ostrava 2454 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 1
2009/2010 3 Č ŠK Geofin Ostrava 2454 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 ½
2009/2010 2 Č ŠK Geofin Ostrava 2454 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 1
2009/2010 1 B ŠK Geofin Ostrava 2454 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 1
2008/2009 11 B Slovan Havířov 2402 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 1
2008/2009 6 Č Slovan Havířov 2402 Langner Ladislav Slavia Havířov 2368 ½
2008/2009 5 B Slovan Havířov 2402 Gibiec Ernest SK Stonava 2254 1
2008/2009 3 Č Slovan Havířov 2402 Grzenia Jerzy OS Rychvald 1
2008/2009 1 Č Slovan Havířov 2402 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 ½
2008/2009 11 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 ½
2008/2009 10 B ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 ½
2008/2009 9 B ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 1
2008/2009 8 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Netušil Miloslav Space" Poštovní spořitelna" 2291 1
2008/2009 7 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 1
2008/2009 6 B ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 1
2008/2009 5 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½
2008/2009 4 B ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2008/2009 3 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 0
2008/2009 2 B ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2497 1
2008/2009 1 Č ŠK GEOFIN Ostrava 2402 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 1
2007/2008 11 B Labortech-Geofin Ostrava 2411 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 0
2007/2008 10 Č Labortech-Geofin Ostrava 2411 Likavský Tomáš Tatran Litovel 2496 ½
2007/2008 9 Č Labortech-Geofin Ostrava 2411 Gross David ŠK Mahrla Praha 2491 ½
2007/2008 8 B Labortech-Geofin Ostrava 2411 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 ½
2007/2008 7 Č Labortech-Geofin Ostrava 2411 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 ½
2007/2008 6 B Labortech-Geofin Ostrava 2411 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 1
2007/2008 4 B Labortech-Geofin Ostrava 2411 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 ½
2007/2008 3 B Šenov junioři 2411 Šálek Josef Slovan Ostrava "B" 1754 1
2006/2007 11 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 ½
2006/2007 10 B Mittal Ostrava "A" 2416 Bernášek Jan ŠK Duras Brno "A" 2476 0
2006/2007 9 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Holemář David Orel Ořechov "A" 2271 1
2006/2007 8 B Mittal Ostrava "A" 2416 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 1
2006/2007 7 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 1
2006/2007 6 B Mittal Ostrava "A" 2416 Šimáček Pavel TŽ Třinec "B" 2492 0
2006/2007 5 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 1
2006/2007 3 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 ½
2006/2007 2 B Mittal Ostrava "A" 2416 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2287 ½
2006/2007 1 Č Mittal Ostrava "A" 2416 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 ½
2006/2007 11 Č Labortech Ostrava 2416 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad 2207 1
2006/2007 10 Č Labortech Ostrava 2416 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 1
2006/2007 9 B Labortech Ostrava 2416 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 0
2006/2007 8 B Labortech Ostrava 2416 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 ½
2006/2007 7 Č Labortech Ostrava 2416 Jakubowski Krzysztof TJ TŽ Třinec 0
2006/2007 6 Č Labortech Ostrava 2416 Možný Miloš TJ Zikuda Turnov 2392 ½
2006/2007 5 Č Labortech Ostrava 2416 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2468 ½
2006/2007 4 B Labortech Ostrava 2416 Malinovský Karel A64 Valoz Grygov 2359 ½
2006/2007 3 B Labortech Ostrava 2416 Kubala Martin BŠŠ Frýdek-Místek 2390 1
2006/2007 2 B Labortech Ostrava 2416 Meszaros Michal ŠK SK Zlín 1
2006/2007 1 B Labortech Ostrava 2416 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 ½
2005/2006 11 B Mittal Ostrava "A" 2425 Bernášek Jan TJ Lanškroun "A" 2440 0
2005/2006 10 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Dawidow Jacek Slavia Orlová "A" ½
2005/2006 9 B Mittal Ostrava "A" 2425 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel "A" 2409 ½
2005/2006 8 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2258 1
2005/2006 7 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2444 ½
2005/2006 6 B Mittal Ostrava "A" 2425 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" ½
2005/2006 5 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2414 ½
2005/2006 4 B Mittal Ostrava "A" 2425 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2550 ½
2005/2006 3 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Ramík Zdeněk ŠK DURAS Brno "A" 2307 1
2005/2006 2 B Mittal Ostrava "A" 2425 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 ½
2005/2006 1 Č Mittal Ostrava "A" 2425 Lanc Alois Slavia Kroměříž "A" 1
2005/2006 11 B Labortech Ostrava 2425 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 1
2005/2006 10 B Labortech Ostrava 2425 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 9 Č Labortech Ostrava 2425 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 ½
2005/2006 8 Č Labortech Ostrava 2425 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 1
2005/2006 7 B Labortech Ostrava 2425 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 1
2005/2006 6 B Labortech Ostrava 2425 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1
2005/2006 5 B Labortech Ostrava 2425 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 0
2005/2006 4 Č Labortech Ostrava 2425 Shvartz Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2492 ½
2005/2006 3 Č Labortech Ostrava 2425 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 0
2005/2006 2 Č Labortech Ostrava 2425 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2392 0
2005/2006 1 Č Labortech Ostrava 2425 Votava Jan Bauset Pardubice 2545 0
2004/2005 10 Č ŠK Frýdek-Místek 2385 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město A" 2273 ½
2004/2005 9 B ŠK Frýdek-Místek 2385 Walowy Bohumír Jakl Karviná A" 2180 1
2004/2005 7 B ŠK Frýdek-Místek 2385 Malinovský Karel Slavie Kroměříž A 2284 ½
2004/2005 6 Č ŠK Frýdek-Místek 2385 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2121 ½
2004/2005 5 B ŠK Frýdek-Místek 2385 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 0
2004/2005 4 Č ŠK Frýdek-Místek 2385 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 1
2004/2005 3 B ŠK Frýdek-Místek 2385 David Pavel Loko Brno 2421 ½
2004/2005 2 Č ŠK Frýdek-Místek 2385 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 1
2004/2005 1 Č ŠK Frýdek-Místek 2385 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 1
2004/2005 11 B IPM Color Ostrava 2385 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2376 ½
2004/2005 10 B IPM Color Ostrava 2385 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2435 ½
2004/2005 9 Č IPM Color Ostrava 2385 Pisk Petr Bauset Pardubice 2319 1
2004/2005 8 Č IPM Color Ostrava 2385 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2402 ½
2004/2005 7 B IPM Color Ostrava 2385 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2387 ½
2004/2005 6 B IPM Color Ostrava 2385 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 1
2004/2005 5 Č IPM Color Ostrava 2385 Hrivňák Daniel Slavoj Ostrava 2291 ½
2004/2005 4 Č IPM Color Ostrava 2385 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2313 0
2004/2005 3 Č IPM Color Ostrava 2385 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 ½
2004/2005 2 B IPM Color Ostrava 2385 Walek Milan TŽ Třinec 2389 1
2004/2005 1 B IPM Color Ostrava 2385 Polák Tomáš Loko Brno-Slezan 2466 0
2003/2004 11 B ŠKTP Hrabyně A 2367 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2084 1
2003/2004 9 B ŠKTP Hrabyně A 2367 Kocur Valter ŠK MSA D.BenešovB 2118 1
2003/2004 8 Č ŠKTP Hrabyně A 2367 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1
2003/2004 7 B ŠKTP Hrabyně A 2367 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2339 ½
2003/2004 1 Č ŠKTP Hrabyně A 2367 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2198 ½
2003/2004 11 B IPM Color Ostrava 2367 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1
2003/2004 10 B IPM Color Ostrava 2367 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 9 Č IPM Color Ostrava 2367 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 ½
2003/2004 8 Č IPM Color Ostrava 2367 Studnička Tomáš Sokol Kolín 2320 0
2003/2004 7 B IPM Color Ostrava 2367 Likavský Tomáš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2003/2004 6 B IPM Color Ostrava 2367 Chloupek Stanislav Visus Vyšehrad 2371 1
2003/2004 5 B IPM Color Ostrava 2367 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 ½
2003/2004 4 Č IPM Color Ostrava 2367 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 1
2003/2004 3 Č IPM Color Ostrava 2367 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2418 ½
2003/2004 2 Č IPM Color Ostrava 2367 Sabol Marian Slavia Hr.Králové 2302 1
2003/2004 1 Č IPM Color Ostrava 2367 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 1