Hráč Straka Vojtěch

Straka Vojtěch

User Pic
Jméno: Straka Vojtěch
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2363
Elo mezinárodní: 2379
ID: 15955
FIDE ID: 312509
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Medvědi Zvole A 2364 2358 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1982 2067 ½
2017/2018 9 Č ŠK Medvědi Zvole A 2370 2358 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2181 2168 1
2017/2018 8 B ŠK Medvědi Zvole A 2370 2358 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 1
2017/2018 7 Č ŠK Medvědi Zvole A 2373 2358 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2035 2020 1
2017/2018 5 Č ŠK Medvědi Zvole A 2364 2358 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 2004 0 1
2017/2018 2 Č ŠK Medvědi Zvole A 2364 2358 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 1
2017/2018 11 B SK OAZA Praha 2369 2358 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2287 2274 ½
2017/2018 10 Č SK OAZA Praha 2364 2358 Černoušek Lukáš Bartos Unichess 2464 2444 ½
2017/2018 9 B SK OAZA Praha 2364 2358 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2389 2368 1
2017/2018 8 Č SK OAZA Praha 2370 2358 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2228 2285 ½
2017/2018 7 B SK OAZA Praha 2370 2358 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2365 2394 ½
2017/2018 6 Č SK OAZA Praha 2373 2358 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2321 2310 1
2017/2018 5 B SK OAZA Praha 2373 2358 Plischki Sebastian SK Dopravni podnik Praha 2395 0 0
2017/2018 3 B SK OAZA Praha 2364 2358 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2397 2392 1
2017/2018 2 Č SK OAZA Praha 2364 2358 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2383 2362 ½
2017/2018 1 Č SK OAZA Praha 2344 2325 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2468 2472 ½
2017/2018 11 Č Tatran Litovel 2369 2358 Velička Petr Labortech Ostrava 2412 2470 ½
2017/2018 10 B Tatran Litovel 2369 2358 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2515 0 1
2017/2018 9 B Tatran Litovel 2369 2358 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2640 2574 0
2017/2018 7 Č Tatran Litovel 2370 2358 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2423 2417 0
2017/2018 6 Č Tatran Litovel 2373 2358 Repka Christopher GASCO Pardubice 2498 0 ½
2017/2018 5 B Tatran Litovel 2373 2358 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2440 2438 0
2017/2018 4 B Tatran Litovel 2364 2358 Kalod Radek Moravska Slavia Brno 2462 2461 ½
2017/2018 3 Č Tatran Litovel 2364 2358 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 ½
2017/2018 2 Č Tatran Litovel 2364 2358 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 ½
2017/2018 1 B Tatran Litovel 2364 2358 Jurčík Marián Unichess 2473 0 ½
2016/2017 11 B SK OAZA Praha 2323 2311 Červený Martin SK AD JC Smichov 2398 2411 ½
2016/2017 10 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2324 2343 ½
2016/2017 9 B SK OAZA Praha 2323 2311 Ftáčník Lubomír SK ZIKUDA Turnov 2539 2578 0
2016/2017 8 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 ½
2016/2017 7 B SK OAZA Praha 2323 2311 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2522 2506 ½
2016/2017 6 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 0
2016/2017 5 B SK OAZA Praha 2323 2311 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 ½
2016/2017 4 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 ½
2016/2017 3 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2358 2337 ½
2016/2017 2 B SK OAZA Praha 2323 2311 Neuman Petr GROP Praha 2443 2400 0
2016/2017 1 Č SK OAZA Praha 2323 2311 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2335 ½
2016/2017 11 Č Tatran Litovel 2323 2311 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 ½
2016/2017 10 B Tatran Litovel 2323 2311 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2255 2233 1
2016/2017 9 Č Tatran Litovel 2323 2311 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 0
2016/2017 8 B Tatran Litovel 2323 2311 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½
2016/2017 7 Č Tatran Litovel 2323 2311 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 6 Č Tatran Litovel 2323 2311 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 5 B Tatran Litovel 2323 2311 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 0
2016/2017 4 Č Tatran Litovel 2323 2311 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2363 2344 ½
2016/2017 3 B Tatran Litovel 2323 2311 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 0
2016/2017 2 B Tatran Litovel 2323 2311 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½
2016/2017 1 Č Tatran Litovel 2323 2311 Marek Matyáš SK Rapid Pardubice 2200 2240 ½
2015/2016 11 Č ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1964 1945 1
2015/2016 10 B ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Sochorová Jana Sokol Buštěhrad B 1905 1893 1
2015/2016 9 Č ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 1
2015/2016 6 B ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 1
2015/2016 3 Č ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Černík Lukáš TJ Neratovice C 2161 2152 1
2015/2016 1 B ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 1
2015/2016 11 Č QCC České Budějovice 2323 2311 Šimek Petr Unichess 2382 2365 1
2015/2016 10 B QCC České Budějovice 2323 2311 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 ½
2015/2016 9 Č QCC České Budějovice 2323 2311 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2015/2016 7 Č QCC České Budějovice 2323 2311 Kočiščák Jiří AD Jičín 2454 2469 ½
2015/2016 6 B QCC České Budějovice 2323 2311 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 0
2015/2016 5 Č QCC České Budějovice 2323 2311 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 ½
2015/2016 4 B QCC České Budějovice 2323 2311 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 ½
2015/2016 2 Č QCC České Budějovice 2323 2311 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 0
2015/2016 1 B QCC České Budějovice 2323 2311 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1
2015/2016 10 B Tatran Litovel 2323 2311 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 ½
2015/2016 9 Č Tatran Litovel 2323 2311 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 ½
2015/2016 8 Č Tatran Litovel 2323 2311 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 ½
2015/2016 7 B Tatran Litovel 2323 2311 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 0
2015/2016 6 B Tatran Litovel 2323 2311 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 1
2015/2016 5 Č Tatran Litovel 2323 2311 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 0
2015/2016 4 Č Tatran Litovel 2323 2311 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2569 2546 0
2015/2016 3 B Tatran Litovel 2323 2311 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 0
2015/2016 2 B Tatran Litovel 2323 2311 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2015/2016 1 Č Tatran Litovel 2323 2311 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1
2014/2015 10 B ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1808 1889 1
2014/2015 9 Č ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Urban Tomáš ŠK Rakovník B 1781 1799 1
2014/2015 8 B ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Paukert Jindřich ŠK Řevnice B 1835 1803 1
2014/2015 6 Č ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice B 1753 1887 1
2014/2015 5 B ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Zadina Jiří TJ Jince A 1832 1
2014/2015 4 Č ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 ½
2014/2015 2 Č ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 1
2014/2015 1 B ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 Holub Milan JAWA Brodce B 2045 2016 1
2014/2015 11 Č SK OAZA Praha 2344 2345 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2167 2166 ½
2014/2015 9 Č SK OAZA Praha 2344 2345 Vojta Tomáš Dolní Kralovice 2373 2382 ½
2014/2015 8 B SK OAZA Praha 2344 2345 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 ½
2014/2015 6 B SK OAZA Praha 2344 2345 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2259 2261 0
2014/2015 4 Č SK OAZA Praha 2344 2345 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 1
2014/2015 2 Č SK OAZA Praha 2344 2345 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 0
2014/2015 11 Č Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 0
2014/2015 10 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 0
2014/2015 9 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 ½
2014/2015 8 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Pisk Petr TŽ Třinec 2394 2394 ½
2014/2015 7 Č Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 ½
2014/2015 6 Č Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 5 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 ½
2014/2015 4 Č Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 ½
2014/2015 3 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 ½
2014/2015 2 B Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 0
2014/2015 1 Č Ancora Tatran Litovel 2344 2345 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½
2013/2014 11 B SK OAZA Praha 2323 2320 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 ½
2013/2014 10 Č SK OAZA Praha 2323 2320 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2385 2428 ½
2013/2014 9 B SK OAZA Praha 2323 2320 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½
2013/2014 8 Č SK OAZA Praha 2323 2320 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 1
2013/2014 7 B SK OAZA Praha 2323 2320 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 1
2013/2014 6 Č SK OAZA Praha 2323 2320 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½
2013/2014 5 B SK OAZA Praha 2323 2320 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 0
2013/2014 4 Č SK OAZA Praha 2323 2320 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 0
2013/2014 3 B SK OAZA Praha 2323 2320 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 0
2013/2014 2 Č SK OAZA Praha 2323 2320 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2411 2406 1
2013/2014 1 B SK OAZA Praha 2323 2320 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 ½
2013/2014 11 Č ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 ½
2013/2014 10 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 9 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 8 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2377 2338 1
2013/2014 7 Č ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 0
2013/2014 6 Č ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 1
2013/2014 5 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 1
2013/2014 4 Č ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½
2013/2014 3 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 ½
2013/2014 2 B ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 0
2013/2014 1 Č ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½
2012/2013 11 Č SK OAZA Praha 2285 2290 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2124 2125 1
2012/2013 10 B SK OAZA Praha 2285 2290 Rajnyš Vladimír ŠK Český Krumlov 2040 2044 1
2012/2013 9 Č SK OAZA Praha 2285 2290 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 ½
2012/2013 8 B SK OAZA Praha 2285 2290 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2131 2102 1
2012/2013 7 Č SK OAZA Praha 2285 2290 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2126 2123 1
2012/2013 6 B SK OAZA Praha 2285 2290 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2269 2252 1
2012/2013 5 Č SK OAZA Praha 2285 2290 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2103 2085 1
2012/2013 4 B SK OAZA Praha 2285 2290 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 1
2012/2013 3 Č SK OAZA Praha 2285 2290 Zvára David TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 1
2012/2013 2 B SK OAZA Praha 2285 2290 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2219 2216 1
2012/2013 1 B SK OAZA Praha 2285 2290 Pinc Miroslav ŠACHklub Písek 2239 2239 1
2012/2013 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 ½
2012/2013 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 Matras Ondřej Sokol Praha - Vršovice 2260 2265 ½
2012/2013 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2310 2293 ½
2012/2013 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 Pešout Jan TJ Pankrác 2235 2232 1
2012/2013 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2318 2330 ½
2011/2012 11 Č OAZA Praha 2246 2238 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 1
2011/2012 10 B OAZA Praha 2246 2238 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2235 2238 ½
2011/2012 9 Č OAZA Praha 2246 2238 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 1
2011/2012 8 B OAZA Praha 2246 2238 Kolago Marcin ŠK Mahrla Praha 2351 ½
2011/2012 7 Č OAZA Praha 2246 2238 Šťastný Jan 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 ½
2011/2012 6 B OAZA Praha 2246 2238 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 0
2011/2012 4 B OAZA Praha 2246 2238 Folk Petr Šakal Kozolupy 2238 2247 ½
2011/2012 2 Č OAZA Praha 2246 2238 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 ½
2011/2012 1 B OAZA Praha 2246 2238 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2296 2294 1
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2313 2321 0
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 1
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 ½
2011/2012 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 1
2011/2012 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 ½
2011/2012 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 2195 2194 1
2010/2011 11 Č ŠK Medvědi Zvole A 2058 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 1
2010/2011 10 B ŠK Medvědi Zvole A 2058 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 1
2010/2011 9 Č ŠK Medvědi Zvole A 2058 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1978 ½
2010/2011 8 B ŠK Medvědi Zvole A 2058 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 ½
2010/2011 7 Č ŠK Medvědi Zvole A 2058 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 1
2010/2011 6 B ŠK Medvědi Zvole A 2058 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 1
2010/2011 5 B ŠK Medvědi Zvole A 2058 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 1
2010/2011 4 Č ŠK Medvědi Zvole A 2058 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1731 1
2010/2011 2 Č ŠK Medvědi Zvole A 2058 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 0
2010/2011 1 B ŠK Medvědi Zvole A 2058 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 1
2010/2011 11 B OAZA Praha 2058 Otradovec Luboš Sokol Tabor B 1768 1
2010/2011 10 Č OAZA Praha 2058 Rut Vojtěch Sokol Vysehrad B 1931 1
2010/2011 9 B OAZA Praha 2058 Kuča Tomáš Sokol Domazlice 1642 0
2010/2011 8 Č OAZA Praha 2058 Šimůnek Filip Sokol Plzen 1 2138 1
2010/2011 7 B OAZA Praha 2058 Král Petr SSK HerNyr 1900 1
2010/2011 6 Č OAZA Praha 2058 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor A 2105 1
2010/2011 5 B OAZA Praha 2058 Matějka Radek Sokol Platan Pisek 1979 1
2010/2011 4 Č OAZA Praha 2058 Bujak Michal SK Line A 2205 0
2010/2011 3 Č OAZA Praha 2058 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 2050 ½
2010/2011 2 B OAZA Praha 2058 Soukup Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 1
2010/2011 1 Č OAZA Praha 2058 Chaluš Karel Sokol Plzen Letna A 2072 ½
2009/2010 7 B SK OAZA Praha 2044 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 ½
2009/2010 6 Č SK OAZA Praha 2044 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 ½
2009/2010 5 B SK OAZA Praha 2044 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 0
2009/2010 4 Č SK OAZA Praha 2044 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2168 0
2009/2010 3 Č SK OAZA Praha 2044 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 1985 1
2009/2010 2 B SK OAZA Praha 2044 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 ½
2009/2010 1 Č SK OAZA Praha 2044 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1960 0
2009/2010 7 B SK OAZA Praha 2044 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 ½
2009/2010 6 Č SK OAZA Praha 2044 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1960 0
2009/2010 5 B SK OAZA Praha 2044 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2048 1
2009/2010 4 Č SK OAZA Praha 2044 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 1985 1
2009/2010 3 B SK OAZA Praha 2044 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 1467 1
2009/2010 2 Č SK OAZA Praha 2044 Ta Van Duy ŠK Most 1704 ½
2009/2010 1 B SK OAZA Praha 2044 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 1
2009/2010 11 Č SK OAZA Praha 2044 Paldus Petr Desko Liberec 2025 0
2009/2010 10 B SK OAZA Praha 2044 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2219 ½
2009/2010 8 Č SK OAZA Praha 2044 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2179 ½
2009/2010 7 B SK OAZA Praha 2044 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 ½
2009/2010 6 Č SK OAZA Praha 2044 Michálek František Sokol Kolín 2138 1
2009/2010 5 B SK OAZA Praha 2044 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0
2009/2010 3 B SK OAZA Praha 2044 Horák Otakar ŠK Sokol Mladá Boleslav 2131 ½
2009/2010 2 Č SK OAZA Praha 2044 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2139 0
2009/2010 1 B SK OAZA Praha 2044 Šír Zbyněk Stadion Kutná Hora 2219 0
2008/2009 7 Č SK OAZA Praha 2039 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 ½
2008/2009 6 B SK OAZA Praha 2039 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 0
2008/2009 5 Č SK OAZA Praha 2039 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 0
2008/2009 4 B SK OAZA Praha 2039 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 1
2008/2009 3 Č SK OAZA Praha 2039 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 2 Č SK OAZA Praha 2039 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 ½
2008/2009 1 Č SK OAZA Praha 2039 Bednář Marcel ŠK Most 2210 1
2008/2009 7 B SK OAZA Praha 2039 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 ½
2008/2009 6 Č SK OAZA Praha 2039 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 5 B SK OAZA Praha 2039 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 1
2008/2009 4 Č SK OAZA Praha 2039 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 ½
2008/2009 3 B SK OAZA Praha 2039 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 ½
2008/2009 2 Č SK OAZA Praha 2039 Bednář Marcel ŠK Most 2210 1
2008/2009 1 B SK OAZA Praha 2039 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 ½
2008/2009 11 Č SK OAZA Praha 2039 Dolenský Milan Šachklub AD Jičín 2088 1
2008/2009 10 B SK OAZA Praha 2039 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1749 ½
2008/2009 9 Č SK OAZA Praha 2039 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2207 0
2008/2009 8 B SK OAZA Praha 2039 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2129 1
2008/2009 7 Č SK OAZA Praha 2039 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 1
2008/2009 6 Č ŠK Medvědi Zvole A 2039 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 ½
2008/2009 4 Č ŠK Medvědi Zvole A 2039 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 ½
2008/2009 3 B ŠK Medvědi Zvole A 2039 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1841 1
2008/2009 1 Č ŠK Medvědi Zvole A 2039 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 ½
2007/2008 3 B SK OAZA Praha B 1911 Vodička Přemysl TJ Sokol Kobylisy 1638 0
2007/2008 2 B SK OAZA Praha B 1911 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1913 0
2007/2008 1 Č SK OAZA Praha B 1911 Herda Tomáš QCC DKV Č. Budějovice 1539 0
2007/2008 7 B SK OAZA Praha A 1911 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 ½
2007/2008 6 Č SK OAZA Praha A 1911 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 0
2007/2008 5 B SK OAZA Praha A 1911 Náplava Petr SK Boršice A 1815 1
2007/2008 4 Č SK OAZA Praha A 1911 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová A 1923 0
2007/2008 3 Č SK OAZA Praha A 1911 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0
2007/2008 1 B SK OAZA Praha A 1911 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 ½
2007/2008 11 B ŠK Medvědi Zvole A 1911 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1773 1
2007/2008 10 Č ŠK Medvědi Zvole A 1911 Hlavnička Jan TJ Tourist Biomedica Říčany D 1980 1
2007/2008 9 B ŠK Medvědi Zvole A 1911 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice B 2000 1
2007/2008 8 Č ŠK Medvědi Zvole A 1911 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 ½
2007/2008 7 B ŠK Medvědi Zvole A 1911 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1994 1
2007/2008 5 B ŠK Medvědi Zvole A 1911 Hlaváčová Lucie TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 1
2007/2008 4 Č ŠK Medvědi Zvole A 1911 Zamrazil Jan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 1
2007/2008 3 B ŠK Medvědi Zvole A 1911 Innemann František Spartak Vlašim B 1906 1
2007/2008 7 Č SK OAZA Praha A 1911 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1742 1
2007/2008 6 B SK OAZA Praha A 1911 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 ½
2007/2008 5 Č SK OAZA Praha A 1911 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0
2007/2008 4 B SK OAZA Praha A 1911 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 1
2007/2008 3 Č SK OAZA Praha A 1911 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1735 0
2006/2007 10 Č ŠK Medvědi Zvole A 1560 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 ½
2006/2007 8 Č ŠK Medvědi Zvole A 1560 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec n.Č.l. B 1969 1
2006/2007 7 B ŠK Medvědi Zvole A 1560 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 ½
2006/2007 6 Č ŠK Medvědi Zvole A 1560 Souček Milan Sokol Kolín C 2113 0
2006/2007 5 B ŠK Medvědi Zvole A 1560 Holub Milan JAWA Brodce B 2110 ½
2006/2007 4 Č ŠK Medvědi Zvole A 1560 Voráčková Jarmila BIOMEDICA Říčany E 1908 ½
2006/2007 3 B ŠK Medvědi Zvole A 1560 Procházka Petr TJ Spartak Vlašim B 1963 0
2006/2007 2 Č ŠK Medvědi Zvole A 1560 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2004 0
2006/2007 1 B ŠK Medvědi Zvole A 1560 Snížek Květoslav TJ Stadion Kutná Hora B 2024 ½
2005/2006 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Vlček Jan TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1601 0
2005/2006 6 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Müller Petr TRW autoelektronika Vlašim 1511 ½
2005/2006 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Oulehle Lubomír Slavoj České Budějovice C 1250 ½
2005/2006 3 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Kozelka Vojtěch Slavoj České Budějovice D 1250 1
2005/2006 2 B ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Hurych Martin TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1478 1
2005/2006 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1452 Žák Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1381 1
2005/2006 11 Č Medvědi Zvole A 1452 Česánek Jaroslav SK Kamenice 1
2005/2006 10 B Medvědi Zvole A 1452 Skála Radim Sokol Struhařov B 1493 1
2005/2006 8 Č Medvědi Zvole A 1452 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany F 1585 1
2005/2006 7 B Medvědi Zvole A 1452 Staněk Ondřej Sp. D. Kralovice 1649 ½
2005/2006 6 Č Medvědi Zvole A 1452 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim C 1557 1
2005/2006 5 B Medvědi Zvole A 1452 Hroník Petr Jawa Brodce C 1683 0
2005/2006 4 Č Medvědi Zvole A 1452 Voříšek Jan Sokol Benešov C 1
2005/2006 3 B Medvědi Zvole A 1452 Štoček Jiří Biomedica Říčany G 1610 0
2004/2005 7 B Vyšehrad Ondračka Václav Brno ½
2004/2005 6 Č Vyšehrad Mourycová Jana Brankovice 1518 ½
2004/2005 5 B Vyšehrad Svojanovský Tomáš Bruntál 1441 0
2004/2005 4 Č Vyšehrad Kocourková Zuzana Havlíčkův Brod 1447 0
2004/2005 2 B Vyšehrad Mikuláš Jan Plzeň B 1257 1
2004/2005 1 Č Vyšehrad Baláček Tadeáš Lysá nad Labem 1653 1
2004/2005 4 B Vyšehrad Palková Kateřina Plzeň A 1732 0
2004/2005 3 B Vyšehrad Mikuláš Jan Plzeň B 1257 1
2004/2005 2 Č Vyšehrad Baláček Tadeáš Lysá nad Labem 1653 1
2003/2004 7 Č Sokol Vyšehrad B" Březinová Jana Biomedica Říčany A 1348 0
2003/2004 5 Č Sokol Vyšehrad B" Korkeš Jaroslav Desko Liberec B" 1
2003/2004 3 B Sokol Vyšehrad B" Slanec Jan ŠK Kladno 1377 1
2003/2004 2 Č Sokol Vyšehrad B" Roubínek David Tietz Karlovy Vary 0
2003/2004 1 B Sokol Vyšehrad B" Kovář Jan Sokol Údlice 1326 1