Hráč Pavlíček Petr

Pavlíček Petr

User Pic
Jméno: Pavlíček Petr
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1944
Elo mezinárodní: 1941
ID: 1535
FIDE ID: 325163
Rok narození: 1944
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 1 Č ŠK Loko Praha C 1941 1944 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 ½
2017/2018 1 Č ŠK Loko Praha B 1941 1944 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 ½
2016/2017 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½
2016/2017 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 1
2016/2017 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 0
2016/2017 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 0
2016/2017 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1854 1854 1
2016/2017 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad A 1853 1902 ½
2016/2017 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 1
2016/2017 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Horký Pavel TJ Neratovice D 1949 1981 ½
2016/2017 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 ½
2016/2017 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 1
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1952 1917 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1945 2001 0
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1952 1917 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1915 1905 0
2017/2018 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1952 1917 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1948 1909 0
2017/2018 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1952 1917 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1956 1944 1
2015/2016 11 B ŠK Loko Praha B 1898 1901 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace 1816 1862 1
2015/2016 10 Č ŠK Loko Praha B 1898 1901 Obrázek Karel USK Praha A 1867 1865 1
2015/2016 9 B ŠK Loko Praha B 1898 1901 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1936 1888 1
2015/2016 8 Č ŠK Loko Praha B 1898 1901 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2019 2038 0
2015/2016 7 B ŠK Loko Praha B 1898 1901 Nevoral Lukáš Unichess D 1840 1866 ½
2015/2016 4 B ŠK Loko Praha B 1898 1901 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 0
2015/2016 2 B ŠK Loko Praha B 1898 1901 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 1
2015/2016 9 B ŠK Loko Praha C 1898 1901 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice E 1572 0
2015/2016 8 Č ŠK Loko Praha C 1898 1901 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1613 ½
2015/2016 7 B ŠK Loko Praha C 1898 1901 Lehovec Petr Sokol Praha Vršovice F 1639 1
2015/2016 6 Č ŠK Loko Praha C 1898 1901 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad H 1929 1914 0
2015/2016 5 Č ŠK Loko Praha C 1898 1901 Vartazarian Gor ŠO TJ Dukla Praha F 1325 1
2015/2016 4 B ŠK Loko Praha C 1898 1901 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0
2015/2016 3 Č ŠK Loko Praha C 1898 1901 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 C 1506 1
2015/2016 2 B ŠK Loko Praha C 1898 1901 Hodová Lucie Unichess Ž 2057 2076 0
2014/2015 11 Č SK Loko Praha C 1966 1955 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 ½
2014/2015 10 B SK Loko Praha C 1966 1955 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 ½
2014/2015 9 B SK Loko Praha C 1966 1955 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 1
2014/2015 8 Č SK Loko Praha C 1966 1955 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 ½
2014/2015 2 Č SK Loko Praha C 1966 1955 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 0
2014/2015 11 Č SK Loko Praha B 1966 1955 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 0
2014/2015 10 B SK Loko Praha B 1966 1955 Fuchs Lukáš USK Praha A 1808 1
2014/2015 9 B SK Loko Praha B 1966 1955 Marek Jaromír Bohemians Praha D 1897 1951 0
2014/2015 2 Č SK Loko Praha B 1966 1955 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2085 ½
2013/2014 11 Č SK Loko Praha C 1975 1963 Pazdera Tomáš ŠK Černý Baron B 1929 ½
2013/2014 10 B SK Loko Praha C 1975 1963 Petras Milan ŠK Bohnice B 1996 2002 ½
2013/2014 9 Č SK Loko Praha C 1975 1963 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 0
2013/2014 8 B SK Loko Praha C 1975 1963 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 ½
2013/2014 7 Č SK Loko Praha C 1975 1963 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 0
2013/2014 6 B SK Loko Praha C 1975 1963 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 ½
2013/2014 5 Č SK Loko Praha C 1975 1963 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1806 1
2013/2014 4 B SK Loko Praha C 1975 1963 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 1
2013/2014 3 B SK Loko Praha C 1975 1963 Ruzyak Pavel ŠK PORG C 1975 1959 1
2013/2014 2 Č SK Loko Praha C 1975 1963 Wiener Richard Sokol Praha-Vršovice D 2005 1885 ½
2013/2014 11 Č SK Loko Praha B 1975 1963 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 ½
2013/2014 10 B SK Loko Praha B 1975 1963 Macháček Otakar USK Praha A 1978 1978 0
2013/2014 9 Č SK Loko Praha B 1975 1963 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 ½
2013/2014 8 B SK Loko Praha B 1975 1963 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 ½
2013/2014 7 Č SK Loko Praha B 1975 1963 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 0
2013/2014 6 B SK Loko Praha B 1975 1963 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 ½
2013/2014 5 Č SK Loko Praha B 1975 1963 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 ½
2013/2014 4 B SK Loko Praha B 1975 1963 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 0
2013/2014 3 B SK Loko Praha B 1975 1963 Bretšnajdr Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 0
2013/2014 7 B SK Loko Praha A 1975 1963 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1767 1859 0
2013/2014 6 Č SK Loko Praha A 1975 1963 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2083 2092 0