Hráč Mirkovič Miroslav

Mirkovič Miroslav

User Pic
Jméno: Mirkovič Miroslav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1302
Elo mezinárodní: 0
ID: 15164
FIDE ID: 23702222
Rok narození: 1928
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Boháč Jaroslav Sokol Český Brod B 0 1245 0
2017/2018 6 B Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1657 1638 0
2017/2018 5 Č Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 0 1351 0
2017/2018 4 B Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Matějček František Sendražice C 0 1557 0
2017/2018 3 Č Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1251 1
2017/2018 2 B Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 Hruban Oliver SK Slavoj Čáslav B 0 1201 1
2015/2016 10 Č ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 1547 0
2015/2016 9 B ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Hruban Oliver Slavoj Čáslav B 1074 1
2015/2016 8 Č ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 1244 1
2015/2016 7 B ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady B 1375 1349 0
2015/2016 6 B ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1572 1574 0
2015/2016 3 B ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1615 0
2015/2016 1 Č ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1338 Ficek Martin Sokol Kolín D 1000 0
2014/2015 11 B Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Vopěnka Tomáš DDM Nymburk A 1100 1
2014/2015 10 Č Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Boháč Jaroslav Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1258 ½
2014/2015 9 B Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Breth Viktor TJ Slavoj Čáslav B 1543 ½
2014/2015 8 Č Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Havlena Miloš Joly Lysá nad Labem H 1534 0
2014/2015 7 B Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Pekárek Josef TJ Sokol SendraĹľice C 1419 ½
2014/2015 4 B Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Kmec Ján DDM Nymburk B 1264 ½
2014/2015 2 B Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1338 Michálek Miloš TJ Sokol PeÄŤky B 1603 0
2013/2014 11 B Kostelec nad Č./lesy C 1336 Jareš Ondřej TJ Sokol Sendražice C 1451 0
2013/2014 10 Č Kostelec nad Č./lesy C 1336 Pechánek Jan ŠK Spartak Čelákovice B 1100 1
2013/2014 9 B Kostelec nad Č./lesy C 1336 Čihák Jiří Sokol Český Brod C 1297 1
2013/2014 8 Č Kostelec nad Č./lesy C 1336 Řehák Pavel DDM Sokol Nymburk D 1100 1
2013/2014 7 Č Kostelec nad Č./lesy C 1336 Bohuněk Jan Klub šachistů Říčany 1925 H 1000 ½
2013/2014 2 B Kostelec nad Č./lesy C 1336 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1434 0
2012/2013 11 B ŠK Kostelec n. Č. l. C 1342 Plechatová Jarmila Kavalier Sázava B 1100 1
2012/2013 10 Č ŠK Kostelec n. Č. l. C 1342 Helebrand Peter Spartak Vlašim C 1365 0
2012/2013 9 B ŠK Kostelec n. Č. l. C 1342 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1457 ½
2012/2013 7 B ŠK Kostelec n. Č. l. C 1342 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1630 0
2011/2012 8 B ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Švadlenka Miloslav TJ Slavoj Čáslav A 1679 0
2011/2012 6 B ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem F 1492 0
2011/2012 5 Č ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1372 0
2011/2012 4 B ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 1000 0
2011/2012 2 Č ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1256 ½
2011/2012 1 B ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 Závůrka Vladimír Kavalier Sázava A 1564 1
2010/2011 9 Č ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1462 ½
2010/2011 8 B ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1618 0
2010/2011 7 Č ŠK Kostelec n/ČL C Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1652 0
2010/2011 6 B ŠK Kostelec n/ČL C 1344 Jareš Ondřej TJ Sokol Sendražice C 1391 ½
2010/2011 5 Č ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Houda Stanislav Kavalier Sázava A 1472 0
2010/2011 4 B ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1264 1
2010/2011 2 Č ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Horák Martin Sokol Český Brod C 1250 0
2010/2011 1 B ŠK Kostelec n/ČL C 1326 Houška Bohumil DDM Nymburk C 1786 1
2009/2010 9 Č ŠK Kostelec n/ČL C Král Vojtěch Slavoj Čáslav A 1637 0
2009/2010 7 B ŠK Kostelec n/ČL C Jirásek Michael Sokol Český Brod C 1561 ½
2009/2010 6 Č ŠK Kostelec n/ČL C Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1264 0
2009/2010 5 B ŠK Kostelec n/ČL C Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1780 0
2009/2010 4 Č ŠK Kostelec n/ČL C Čech Lubomír TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1572 0
2009/2010 3 B ŠK Kostelec n/ČL C Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1701 ½
2008/2009 9 B ŠK Kostelec n / ČL C Švára Petr TJ Sokol Pečky C 1575 ½
2008/2009 8 Č ŠK Kostelec n / ČL C Sobotka Bohumil DDM Kolín A 1750 0
2008/2009 6 Č ŠK Kostelec n / ČL C Hučík Lukáš DDM Nymburk A 1
2008/2009 5 Č ŠK Kostelec n / ČL C Homola Martin Sokol Český Brod C 1
2008/2009 4 B ŠK Kostelec n / ČL C Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1773 0
2008/2009 3 Č ŠK Kostelec n / ČL C Hejda Antonín TJ JOLY Lysá n/L. F 1750 0
2008/2009 2 B ŠK Kostelec n / ČL C Dušek Ondřej TJ Sokol Pečky D 1348 ½
2008/2009 1 Č ŠK Kostelec n / ČL C Turek František TJ Tourist Biomedica Říčany G 1482 0
2007/2008 6 Č ŠK Kostelec n/ČL B Vinecký Jiří TJ Sokol Nymburk B 1434 0
2007/2008 11 Č Kostelec n.Č.l.C Dušek Ondřej Sokol Pečky E ½
2007/2008 10 B Kostelec n.Č.l.C Postupová Martina Joly Lysá n.L. F 0
2007/2008 9 Č Kostelec n.Č.l.C Dušek Vladimír Sokol Sendražice C 1464 0
2007/2008 8 B Kostelec n.Č.l.C Kolanda Roman Sokol Pečky C ½
2007/2008 7 Č Kostelec n.Č.l.C Hovorka Jakub Sokol Český Brod C 1372 0
2007/2008 6 B Kostelec n.Č.l.C Křížek František Biomedica Říčany G 1421 0
2007/2008 5 Č Kostelec n.Č.l.C Veselý Jiří Sokol Pečky D 1475 0
2007/2008 4 B Kostelec n.Č.l.C Vinecký Jiří DDM Nymburk 1434 0
2007/2008 3 Č Kostelec n.Č.l.C Mikeš Karel DDM Kolín ½
2007/2008 2 B Kostelec n.Č.l.C Breth Viktor Slavoj Čáslav 1618 1
2006/2007 9 B Kostelec n.Č.l. C Škoda Josef TJ S. Sendražice B 1321 1
2006/2007 8 Č Kostelec n.Č.l. C Šimek Jaroslav Sokol Pečky E 1
2006/2007 7 B Kostelec n.Č.l. C Čutík Jan Sokol Č. Brod B 4 1
2006/2007 6 Č Kostelec n.Č.l. C Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky D 1504 0
2006/2007 5 B Kostelec n.Č.l. C Kmec Jan DDM Kolín 0
2006/2007 4 Č Kostelec n.Č.l. C Švára Petr Sokol Pečky C 0
2006/2007 3 B Kostelec n.Č.l. C Šedivý Marek Sokol Č. Brod C 1
2006/2007 2 Č Kostelec n.Č.l. C Jelínek Jakub DDM Nymburk 1
2005/2006 10 B Kostelec n.Č.l. B Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1788 0
2005/2006 4 Č Kostelec n.Č.l. B Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1649 0
2005/2006 11 B Kostelec n.Č.l. C Lach Vladimír Joly Lysá D ½
2005/2006 10 Č Kostelec n.Č.l. C Kubečka Jakub Sokol Nymburk C ½
2005/2006 9 B Kostelec n.Č.l. C Tůma Petr Sokol Český Brod B 1
2005/2006 8 Č Kostelec n.Č.l. C Vesecký Martin Sokol Pečky E 0
2005/2006 7 B Kostelec n.Č.l. C Rytina Jakub DDM Kolín 1
2005/2006 6 Č Kostelec n.Č.l. C Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1648 0
2005/2006 5 B Kostelec n.Č.l. C Onoprienko Antonín Joly Lysá E 1
2005/2006 4 Č Kostelec n.Č.l. C Bouda Jan Sokol Český Brod C 0
2005/2006 3 B Kostelec n.Č.l. C Dušek Vladimír Sokol Sendražice C 1471 0
2005/2006 2 Č Kostelec n.Č.l. C Breth Viktor Slavoj Čáslav 1618 0
2005/2006 1 Č Kostelec n.Č.l. C Zajíček Jaroslav Sokol Pečky D 1734 0
2004/2005 10 B Kostelec n.Č.l. C Breth Viktor Slavoj Čáslav A 1613 0
2004/2005 9 Č Kostelec n.Č.l. C Horník Jiří DDM Kolín 1
2004/2005 8 Č Kostelec n.Č.l. C Nigrin Aleš Sokol Pečky D 1604 0
2004/2005 7 B Kostelec n.Č.l. C Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1499 0
2004/2005 6 Č Kostelec n.Č.l. C Brandejský Vít Sokol Č. Brod B ½
2004/2005 5 Č Kostelec n.Č.l. C Vanc Vladimír Slavoj Čáslav A 1404 0
2004/2005 4 B Kostelec n.Č.l. C Zrůst Tomáš DDM Kolín 1331 ½
2004/2005 3 B Kostelec n.Č.l. C Svoboda Ondřej Sokol Pečky D 1293 ½
2004/2005 2 Č Kostelec n.Č.l. C Škoda Josef TJ S.Sendražice C 1327 1
2004/2005 1 B Kostelec n.Č.l. C Hovorka Jakub Sokol Č. Brod B 1
2003/2004 9 Č Kostelec n.Č.l.C" Rubeš Zdeněk TJ Poděbrady B" 1778 0
2003/2004 8 B Kostelec n.Č.l.C" Pospíšil Bohumír Sokol Pečky D" 1
2003/2004 7 Č Kostelec n.Č.l.C" Hollas Daniel TJ Sendražice C" 0
2003/2004 6 B Kostelec n.Č.l.C" Sokol Velim 1
2003/2004 4 B Kostelec n.Č.l.C" Dušek Vladimír TJ Sendražice B" 1504 0
2003/2004 3 Č Kostelec n.Č.l.C" Kubíček Miloš Sokol Pečky C" 1648 0
2003/2004 2 B Kostelec n.Č.l.C" Zrůstová Helena DDM Kolín 0
2003/2004 1 B Kostelec n.Č.l.C" Fiala Jan Sokol Č. Brod B" 1