Hráč Mašek Jan

Mašek Jan

User Pic
Jméno: Mašek Jan
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1970
Elo mezinárodní: 1948
ID: 1503
FIDE ID: 318515
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Hodová Lucie Unichess Ž 2046 2056 ½
2017/2018 10 B ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1667 1
2017/2018 9 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha B 1785 1817 1
2017/2018 8 B ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 0 1885 1
2017/2018 7 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace B 1838 1848 0
2017/2018 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2001 1978 ½
2017/2018 5 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1784 1
2017/2018 4 B ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1858 1
2017/2018 3 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1746 1794 ½
2017/2018 2 B ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice B 0 1756 1
2017/2018 1 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1948 1970 Špaček Michal GROP D 1990 2016 0
2017/2018 8 Č TJ Dukla Praha 1937 1961 Rolinek Dominik Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1989 1956 1
2017/2018 3 Č TJ Dukla Praha 1948 1961 Mindl Josef Sokol Tabor 1978 2025 ½
2016/2017 5 B TJ DUKLA Praha 1948 1961 Špička Jan Karlovarský šachklub Tietz B 2014 1919 ½
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1881 1867 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 2011 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 0
2015/2016 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2084 2064 1
2015/2016 11 B ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov B 1950 0
2015/2016 10 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Karkuš Dušan Sokol Praha Vršovice D 1861 1
2015/2016 9 B ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Petr Jakub TJ Bohemians Praha F 1898 1811 0
2015/2016 8 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Táborská Veronika Viktoria Žižkov C 2011 1952 ½
2015/2016 7 B ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1923 ½
2015/2016 6 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 1930 0
2015/2016 5 B ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Pecina Ondřej Unichess E 1872 1872 1
2015/2016 4 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2059 1906 1
2015/2016 3 B ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Škába Ladislav TJ Praga Praha D 1674 ½
2015/2016 2 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Bartoň Milan TJ Praga Praha C 1809 1
2015/2016 1 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1926 1889 Mintěl Milan TJ Pankrác E 2018 0
2015/2016 11 Č TJ DUKLA Praha 1922 1889 Volf Jaromír ŠK Kladno 2052 2058 0
2015/2016 10 B TJ DUKLA Praha 1922 1889 Mazánek Kamil TJ Tatran Podbořany 2104 2115 0
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 1922 1889 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1843 1806 1
2015/2016 4 B TJ DUKLA Praha 1922 1889 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 0
2014/2015 10 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Lesage Milan Sokol Vršovice D 1931 1939 0
2014/2015 9 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Terpstra Wiep ŠK Smíchov M 1968 0
2014/2015 8 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Šobotník Petr Bohemians Praha E 2000 2020 1
2014/2015 7 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Kalvach Ladislav SK Loko Praha C 1802 1
2014/2015 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 1
2014/2015 5 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1893 1882 1
2014/2015 4 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2094 2089 0
2014/2015 3 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace A 2122 0
2014/2015 2 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Hackel Luděk GROP D 1979 ½
2014/2015 1 B ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 Routner Jakub Sokol Kobylisy D 2147 2130 1
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1834 1827 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2007 2011 1
2014/2015 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 0
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava B 1799 1840 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Krčil Aleš TJ Jiskra Humpolec A 1716 1778 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2073 2047 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 0
2013/2014 11 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 0
2013/2014 10 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Korol Jiří ŠK Černý Baron A 2042 2041 0
2013/2014 9 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Paulovič Milan TJ Praga Praha B 1901 1900 1
2013/2014 8 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Novák Milan ŠK Bohnice A 1955 1945 1
2013/2014 7 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2097 2104 0
2013/2014 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Spurný Ondřej ŠK PORG B 2022 2049 0
2013/2014 5 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1954 1947 1
2013/2014 4 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1781 1
2013/2014 3 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 0
2013/2014 2 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Netík Josef SK OAZA Praha C 1902 1906 1
2013/2014 1 B ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad F 2149 2155 0
2013/2014 11 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 0
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 ½
2013/2014 9 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 ½
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2316 0
2013/2014 7 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 1
2013/2014 5 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 0
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2118 2116 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 0
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2085 2091 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Svoboda František ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1759 1770 1
2012/2013 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2052 2043 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov A 1919 1898 ½
2012/2013 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Suchomelová Simona ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 0
2012/2013 2 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 ½
2011/2012 11 Č Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Vincze Roman SFIALA Gambit Jihlava A 2094 2087 0
2011/2012 10 B Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2011 2019 0
2011/2012 9 Č Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1899 1902 1
2011/2012 8 B Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2088 2059 0
2011/2012 7 Č Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2077 2108 1
2011/2012 6 B Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Tesař Jan ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2106 2120 0
2011/2012 5 Č Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1919 1924 0
2011/2012 4 B Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Strnad Václav Spartak Pelhřimov A 2110 2111 0
2011/2012 2 Č Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1966 1995 0
2011/2012 1 B Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 Svoboda František ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1769 1788 1
2010/2011 11 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Palovčík Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1448 1
2010/2011 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Kropik Martin ŠK Caissa Třebíč C 0
2010/2011 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2072 0
2010/2011 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 0
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Seidl Pavel Sokol Bedřichov B 1857 1
2010/2011 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 0
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1731 ½
2010/2011 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1870 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2113 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1949 1
2009/2010 11 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 1
2009/2010 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou A 1870 1
2009/2010 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov B 1650 1
2009/2010 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Dočkal Martin Spartak Velké Meziříčí A 1418 0
2009/2010 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Seidl Pavel Sokol Bedřichov A 1859 1
2009/2010 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Zerzánková Aneta TJ Spartak Třebíč A 1258 1
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Prokeš Jaromír ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1813 1
2009/2010 2 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1529 1
2009/2010 1 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 Kampas Jaromír SFiala Gambit Jihlava A 1813 ½
2008/2009 11 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1765 1
2008/2009 9 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Studnička Josef TJ Jiskra Humpolec A 1541 1
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Plíhal Tomáš Sokol Bedřichov A 1801 0
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou B 1817 0
2008/2009 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Mutl Jan ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1693 1
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou A 1607 1
2008/2009 3 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Hruška Ondřej Spartak Pelhřimov A 1911 1
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1932 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč C 1854 1
2007/2008 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1939 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1783 1
2007/2008 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1939 Tatarka Juraj SFIALA Gambit Jihlava A 1640 1