Hráč Jirovský Miloš

Jirovský Miloš

User Pic
Jméno: Jirovský Miloš
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2431
Elo mezinárodní: 2444
ID: 15
FIDE ID: 303224
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Pankrac 2455 2443 Michalík Peter Bartos Unichess 2563 2454 0
2017/2018 10 Č TJ Pankrac 2455 2443 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2516 2526 ½
2017/2018 9 B TJ Pankrac 2455 2443 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2390 2370 ½
2017/2018 8 Č TJ Pankrac 2455 2443 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2313 2288 0
2017/2018 7 B TJ Pankrac 2455 2443 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2309 2290 1
2017/2018 6 Č TJ Pankrac 2451 2443 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2450 0 ½
2017/2018 5 B TJ Pankrac 2451 2443 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2358 2349 1
2017/2018 3 Č TJ Pankrac 2455 2443 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2413 2411 1
2017/2018 1 Č TJ Pankrac 2443 2444 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2489 2477 ½
2017/2018 11 B GASCO Pardubice 2455 2443 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2330 2301 ½
2017/2018 10 Č GASCO Pardubice 2455 2443 Pýchová Nela Moravska Slavia Brno 2134 2165 ½
2017/2018 9 Č GASCO Pardubice 2455 2443 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2297 2288 ½
2017/2018 8 Č GASCO Pardubice 2455 2443 Šimek Petr Unichess 2343 2359 ½
2017/2018 7 B GASCO Pardubice 2455 2443 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2513 2467 ½
2017/2018 4 Č GASCO Pardubice 2455 2443 Musil Martin SK mesta Lysa nad Labem 2010 1999 ½
2017/2018 3 B GASCO Pardubice 2455 2443 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 ½
2016/2017 11 Č TJ Pankrac 2454 2454 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 ½
2016/2017 10 B TJ Pankrac 2454 2454 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2016/2017 9 B TJ Pankrac 2454 2454 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2016/2017 8 Č TJ Pankrac 2454 2454 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 1
2016/2017 7 B TJ Pankrac 2454 2454 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 ½
2016/2017 5 B TJ Pankrac 2454 2454 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 2 Č TJ Pankrac 2454 2454 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 ½
2016/2017 11 Č SK Rapid Pardubice 2454 2454 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2016/2017 10 B SK Rapid Pardubice 2454 2454 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 9 Č SK Rapid Pardubice 2454 2454 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½
2016/2017 7 Č SK Rapid Pardubice 2454 2454 Kratochvíl Vít Lokomotiva Brno 2254 2181 ½
2016/2017 4 B SK Rapid Pardubice 2454 2454 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½
2016/2017 1 B SK Rapid Pardubice 2454 2454 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 ½
2015/2016 10 B TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 1
2015/2016 9 Č TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Konopka Michal Spartak Vlašim 2416 2407 ½
2015/2016 8 B TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 ½
2015/2016 6 B TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 ½
2015/2016 5 Č TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2343 2340 ½
2015/2016 4 B TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2015/2016 3 Č TJ Praha-Pankrác 2454 2454 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 ½
2015/2016 11 B Rapid Pardubice 2454 2454 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 ½
2015/2016 10 Č Rapid Pardubice 2454 2454 Roubalík Jakub ŠK Duras BVK 2406 2375 0
2015/2016 9 B Rapid Pardubice 2454 2454 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 ½
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2454 2454 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2454 2454 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 1
2015/2016 3 B Rapid Pardubice 2454 2454 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 ½
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2454 2454 Kolář Pavel ŠK města Lysá nad Labem B 2221 2197 ½
2014/2015 11 Č TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 1
2014/2015 9 Č TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Konopka Michal TJ Spartak Vlašim 2424 2415 ½
2014/2015 8 B TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Votava Jan TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 ½
2014/2015 6 B TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Svatoš Jan Unichess B 2226 2225 ½
2014/2015 5 B TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 ½
2014/2015 4 Č TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 ½
2014/2015 3 B TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2718 2726 0
2014/2015 2 Č TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Oral Tomáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 ½
2014/2015 1 B TJ Praha-Pankrác 2455 2464 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 ½
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2455 2464 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 ½
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2455 2464 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 1
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2455 2464 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 1
2014/2015 8 Č Rapid Pardubice 2455 2464 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 ½
2014/2015 6 B Rapid Pardubice 2455 2464 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 ½
2014/2015 5 Č Rapid Pardubice 2455 2464 Butkiewicz Lukasz Ancora Tatran Litovel 2422 2408 ½
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2455 2464 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 1
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2455 2464 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 0
2013/2014 11 Č TJ Pankrác 2478 2472 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2468 ½
2013/2014 10 B TJ Pankrác 2478 2472 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 ½
2013/2014 9 Č TJ Pankrác 2478 2472 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 ½
2013/2014 8 B TJ Pankrác 2478 2472 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 ½
2013/2014 7 Č TJ Pankrác 2478 2472 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2497 2496 ½
2013/2014 6 B TJ Pankrác 2478 2472 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 ½
2013/2014 5 B TJ Pankrác 2478 2472 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½
2013/2014 4 Č TJ Pankrác 2478 2472 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 ½
2013/2014 3 B TJ Pankrác 2478 2472 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2705 2716 0
2013/2014 1 B TJ Pankrác 2478 2472 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 1
2013/2014 11 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Sikorová Olga TŽ Třinec 2278 2254 1
2013/2014 10 B Rapid Pardubice 2478 2472 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2153 2124 ½
2013/2014 9 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2153 2156 1
2013/2014 8 B Rapid Pardubice 2478 2472 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 ½
2013/2014 7 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2306 2299 1
2013/2014 6 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½
2013/2014 5 B Rapid Pardubice 2478 2472 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 0
2013/2014 4 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 1
2013/2014 3 B Rapid Pardubice 2478 2472 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½
2013/2014 2 B Rapid Pardubice 2478 2472 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 ½
2013/2014 1 Č Rapid Pardubice 2478 2472 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 ½
2012/2013 11 B TJ Pankrác 2453 2446 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 1
2012/2013 10 Č TJ Pankrác 2453 2446 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 1
2012/2013 9 B TJ Pankrác 2453 2446 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 ½
2012/2013 8 Č TJ Pankrác 2453 2446 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 0
2012/2013 7 B TJ Pankrác 2453 2446 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2722 2690 ½
2012/2013 6 Č TJ Pankrác 2453 2446 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 ½
2012/2013 5 B TJ Pankrác 2453 2446 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 ½
2012/2013 4 Č TJ Pankrác 2453 2446 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 1
2012/2013 3 Č TJ Pankrác 2453 2446 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 ½
2012/2013 2 B TJ Pankrác 2453 2446 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 1
2012/2013 1 Č TJ Pankrác 2453 2446 Jansa Vlastimil JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 ½
2012/2013 11 B Rapid Pardubice 2453 2446 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2292 2296 1
2012/2013 10 Č Rapid Pardubice 2453 2446 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 1
2012/2013 9 B Rapid Pardubice 2453 2446 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 ½
2012/2013 8 Č Rapid Pardubice 2453 2446 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 7 B Rapid Pardubice 2453 2446 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 1
2012/2013 6 B Rapid Pardubice 2453 2446 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½
2012/2013 5 Č Rapid Pardubice 2453 2446 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 ½
2012/2013 4 B Rapid Pardubice 2453 2446 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 ½
2012/2013 3 Č Rapid Pardubice 2453 2446 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 ½
2012/2013 2 Č Rapid Pardubice 2453 2446 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 ½
2012/2013 1 B Rapid Pardubice 2453 2446 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 1
2011/2012 11 B TJ Pankrác 2466 2458 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½
2011/2012 10 Č TJ Pankrác 2466 2458 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 ½
2011/2012 9 B TJ Pankrác 2466 2458 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 0
2011/2012 8 Č TJ Pankrác 2466 2458 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 1
2011/2012 7 B TJ Pankrác 2466 2458 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 ½
2011/2012 5 B TJ Pankrác 2466 2458 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2493 2467 ½
2011/2012 4 Č TJ Pankrác 2466 2458 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 1
2011/2012 3 Č TJ Pankrác 2466 2458 Navara David ŠK Mahrla Praha 2705 2664 0
2011/2012 2 B TJ Pankrác 2466 2458 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½
2011/2012 1 Č TJ Pankrác 2466 2458 Oral Tomáš JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 ½
2011/2012 11 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 ½
2011/2012 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2425 2404 ½
2011/2012 9 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 1
2011/2012 7 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2518 2539 0
2011/2012 6 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 ½
2011/2012 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 1
2011/2012 4 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 ½
2011/2012 3 Č ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2368 2352 1
2011/2012 2 Č ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0
2011/2012 1 B ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 0
2010/2011 11 B ŠK Mahrla Praha 2475 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 ½
2010/2011 10 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½
2010/2011 9 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1
2010/2011 8 B ŠK Mahrla Praha 2475 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 ½
2010/2011 7 B ŠK Mahrla Praha 2475 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 ½
2010/2011 6 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 ½
2010/2011 5 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 ½
2010/2011 4 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 0
2010/2011 3 B ŠK Mahrla Praha 2475 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 0
2010/2011 2 Č ŠK Mahrla Praha 2475 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½
2010/2011 1 B ŠK Mahrla Praha 2475 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 0
2010/2011 11 B TJ Pankrác 2475 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 0
2010/2011 10 Č TJ Pankrác 2475 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 1
2010/2011 9 B TJ Pankrác 2475 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2410 1
2010/2011 8 Č TJ Pankrác 2475 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 ½
2010/2011 7 B TJ Pankrác 2475 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2467 ½
2010/2011 6 Č TJ Pankrác 2475 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2266 ½
2010/2011 5 B TJ Pankrác 2475 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK "B" 2391 1
2010/2011 4 Č TJ Pankrác 2475 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 ½
2010/2011 3 Č TJ Pankrác 2475 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2416 ½
2010/2011 2 B TJ Pankrác 2475 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna 2490 ½
2010/2011 1 Č TJ Pankrác 2475 Jirovský Pavel Šakal Kozolupy 2318 ½
2009/2010 10 Č TJ Pankrác 2482 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 0
2009/2010 9 B TJ Pankrác 2482 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2561 ½
2009/2010 8 Č TJ Pankrác 2482 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2582 ½
2009/2010 7 Č TJ Pankrác 2482 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 ½
2009/2010 6 B TJ Pankrác 2482 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 1
2009/2010 4 B TJ Pankrác 2482 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2205 1
2009/2010 3 Č TJ Pankrác 2482 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 1
2009/2010 2 B TJ Pankrác 2482 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2479 ½
2009/2010 11 B ŠK Mahrla Praha 2482 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 10 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 ½
2009/2010 9 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½
2009/2010 8 B ŠK Mahrla Praha 2482 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 1
2009/2010 7 B ŠK Mahrla Praha 2482 Jaworski Miroslaw ŠK Geofin Ostrava 2320 ½
2009/2010 6 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 ½
2009/2010 5 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 ½
2009/2010 4 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 1
2009/2010 3 B ŠK Mahrla Praha 2482 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 0
2009/2010 1 B ŠK Mahrla Praha 2482 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½
2008/2009 10 B TJ Pankrác 2494 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2340 1
2008/2009 7 Č TJ Pankrác 2494 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2361 ½
2008/2009 4 B TJ Pankrác 2494 Sharashenidze Akaki Holdia DP Praha B 2294 ½
2008/2009 3 Č TJ Pankrác 2494 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2277 ½
2008/2009 2 B TJ Pankrác 2494 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2411 ½
2008/2009 1 Č TJ Pankrác 2494 Konopka Michal ŠK Sokol Vyšehrad 2439 ½
2008/2009 11 Č ŠK Mahrla Praha 2494 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2533 ½
2008/2009 10 B ŠK Mahrla Praha 2494 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2371 ½
2008/2009 9 B ŠK Mahrla Praha 2494 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½
2008/2009 8 Č ŠK Mahrla Praha 2494 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 7 Č ŠK Mahrla Praha 2494 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 ½
2008/2009 6 B ŠK Mahrla Praha 2494 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2485 ½
2008/2009 5 B ŠK Mahrla Praha 2494 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½
2007/2008 10 B TJ Pankrác 2482 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2405 ½
2007/2008 8 B TJ Pankrác 2482 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 1
2007/2008 7 B TJ Pankrác 2482 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 1
2007/2008 5 B TJ Pankrác 2482 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 2 Č TJ Pankrác 2482 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2546 ½
2007/2008 1 B TJ Pankrác 2482 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 1
2007/2008 11 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½
2007/2008 10 B ŠK Mahrla Praha 2482 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 ½
2007/2008 9 B ŠK Mahrla Praha 2482 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½
2007/2008 8 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 0
2007/2008 6 B ŠK Mahrla Praha 2482 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2449 ½
2007/2008 3 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 ½
2007/2008 2 Č ŠK Mahrla Praha 2482 Likavský Tomáš Tatran Litovel 2496 0
2007/2008 1 B ŠK Mahrla Praha 2482 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 ½
2006/2007 11 B ŠK Mahrla Praha 2476 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec 0
2006/2007 10 B ŠK Mahrla Praha 2476 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava ½
2006/2007 9 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 ½
2006/2007 8 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Augustin Josef Lokomotiva Brno 2337 1
2006/2007 6 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 ½
2006/2007 4 B ŠK Mahrla Praha 2476 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov ½
2006/2007 3 B ŠK Mahrla Praha 2476 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 ½
2005/2006 1 Č Chlumec B"" 2476 Hollmann Zdeněk Štětí B"" 2059 0
2005/2006 11 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2392 ½
2005/2006 10 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½
2005/2006 7 B ŠK Mahrla Praha 2476 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 ½
2005/2006 6 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 ½
2005/2006 5 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 1
2005/2006 4 B ŠK Mahrla Praha 2476 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½
2005/2006 3 B ŠK Mahrla Praha 2476 Czakon Jakub Labortech Ostrava 2477 1
2005/2006 2 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Socko Bartosz Lokomotiva Brno A 2610 ½
2005/2006 1 Č ŠK Mahrla Praha 2476 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 1
2004/2005 11 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 ½
2004/2005 10 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 ½
2004/2005 9 B ŠK Mahrla Praha 2499 Sluka Radek SC A64 Grygov 2334 ½
2004/2005 8 B ŠK Mahrla Praha 2499 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2450 ½
2004/2005 7 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 ½
2004/2005 6 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 ½
2004/2005 5 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 ½
2004/2005 4 B ŠK Mahrla Praha 2499 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 0
2004/2005 3 B ŠK Mahrla Praha 2499 Blatný Pavel Loko Brno-Slezan 2454 ½
2004/2005 2 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 ½
2004/2005 1 Č ŠK Mahrla Praha 2499 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2003/2004 11 Č Sokol Kolín 2521 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 ½
2003/2004 10 Č Sokol Kolín 2521 Meduna Eduard Visus Vyšehrad 2432 ½
2003/2004 9 B Sokol Kolín 2521 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½
2003/2004 8 B Sokol Kolín 2521 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 ½
2003/2004 7 Č Sokol Kolín 2521 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 1
2003/2004 6 Č Sokol Kolín 2521 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 0
2003/2004 5 B Sokol Kolín 2521 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2545 0
2003/2004 4 B Sokol Kolín 2521 Heberla Bartolomiej TJ Jakl Karviná 2420 ½
2003/2004 3 B Sokol Kolín 2521 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 ½
2003/2004 2 B Sokol Kolín 2521 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2567 ½
2003/2004 1 B Sokol Kolín 2521 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 1
2003/2004 6 B Sokol Kolín B 2521 Navara David ŠK Dům armády 2607 0