Hráč Doležal Radoslav

Doležal Radoslav

User Pic
Jméno: Doležal Radoslav
Oddíl: TJ Praha-Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2352
Elo mezinárodní: 2368
ID: 145
FIDE ID: 304735
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Pankrác C 2368 2352 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2086 2090 1
2017/2018 9 B TJ Pankrác C 2368 2352 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2285 2281 1
2017/2018 8 Č TJ Pankrác C 2368 2352 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2223 2218 1
2017/2018 7 B TJ Pankrác C 2368 2352 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2283 2276 ½
2017/2018 6 Č TJ Pankrác C 2368 2352 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2210 2197 1
2017/2018 5 B TJ Pankrác C 2368 2352 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2210 2203 ½
2017/2018 4 Č TJ Pankrác C 2368 2352 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 1
2017/2018 3 B TJ Pankrác C 2368 2352 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha C 2224 2220 0
2017/2018 2 Č TJ Pankrác C 2368 2352 Rous Daniel ŠK DP Praha B - EA Hotels 2201 2211 1
2017/2018 1 B TJ Pankrác C 2368 2352 Nováček Josef TJ Pankrác D 2159 2164 ½
2017/2018 10 Č TJ Pankrac B 2371 2371 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2328 0 ½
2017/2018 9 B TJ Pankrac B 2372 2371 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlasim 2419 2426 0
2017/2018 8 Č TJ Pankrac B 2372 2371 Stárek Stanislav Klub sachistu Ricany 1925 2158 2155 ½
2017/2018 6 Č TJ Pankrac B 2381 2371 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2188 2190 ½
2017/2018 5 B TJ Pankrac B 2371 2371 Orság Milan TJ Dukla Praha 2327 2361 ½
2017/2018 3 Č TJ Pankrac B 2371 2371 Lechtýnský Jiří Sparta Kutna Hora 2353 2361 ½
2017/2018 2 B TJ Pankrac B 2371 2371 Borkovec Milan Sokol Tabor 2209 2208 1
2017/2018 11 B TJ Pankrac 2368 2371 Šimek Petr Bartos Unichess 2378 2359 ½
2017/2018 10 Č TJ Pankrac 2371 2371 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2238 2239 ½
2017/2018 9 B TJ Pankrac 2371 2371 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2337 2284 ½
2017/2018 8 Č TJ Pankrac 2372 2371 Umanec Filip TJ Neratovice B 2261 2256 1
2017/2018 7 B TJ Pankrac 2372 2371 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2203 2224 1
2017/2018 6 Č TJ Pankrac 2381 2371 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha 2407 0 0
2017/2018 5 B TJ Pankrac 2381 2371 Jüptner Jan SK JOLY Lysa nad Labem C 2243 2254 ½
2017/2018 4 Č TJ Pankrac 2371 2371 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2449 2421 ½
2017/2018 3 Č TJ Pankrac 2371 2371 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2145 2132 ½
2017/2018 2 B TJ Pankrac 2371 2371 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2456 2468 ½
2016/2017 11 B TJ Pankrác C 2400 2414 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½
2016/2017 9 B TJ Pankrác C 2400 2414 Matras Ondřej GROP B 2247 2217 ½
2016/2017 7 B TJ Pankrác C 2400 2414 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 ½
2016/2017 5 Č TJ Pankrác C 2400 2414 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 ½
2016/2017 4 B TJ Pankrác C 2400 2414 Hinks-Edwards Thomas Sokol Kobylisy B 2375 2429 0
2016/2017 3 Č TJ Pankrác C 2400 2414 Slovák Kilián Sokol Kobylisy C 1899 2062 ½
2016/2017 1 Č TJ Pankrác C 2400 2414 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 ½
2016/2017 11 Č TJ Pankrac 2400 2414 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2331 2344 ½
2016/2017 10 B TJ Pankrac 2400 2414 Matras Ondřej GROP Praha 2247 2217 1
2016/2017 8 Č TJ Pankrac 2400 2414 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2017 2016 ½
2016/2017 7 B TJ Pankrac 2400 2414 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2401 2388 0
2016/2017 6 Č TJ Pankrac 2400 2414 Cyborowski Lukasz SK ZIKUDA Turnov 2512 ½
2016/2017 5 B TJ Pankrac 2400 2414 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 ½
2016/2017 4 Č TJ Pankrac 2400 2414 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 1
2016/2017 3 B TJ Pankrac 2400 2414 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin B 2391 2434 1
2016/2017 1 B TJ Pankrac 2400 2414 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 ½
2016/2017 10 Č TJ Praha - Pankrác B 2371 2371 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2327 2361 ½
2016/2017 9 B TJ Praha - Pankrác B 2372 2371 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha Kobylisy 2362 2390 ½
2016/2017 8 Č TJ Praha - Pankrác B 2372 2371 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz A 2376 2362 ½
2016/2017 7 B TJ Praha - Pankrác B 2381 2371 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 ½
2016/2017 6 Č TJ Praha - Pankrác B 2381 2371 Eret Jonáš TJ Plzeň Košutka 2225 2227 1
2016/2017 5 B TJ Praha - Pankrác B 2371 2371 Čáp Adam ŠK Kladno 2227 2201 1
2016/2017 1 Č TJ Praha - Pankrác B 2380 2367 Palek Miroslav Sokol Domažlice 2182 2261 ½
2015/2016 11 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Kočiščák Jiří AD Jičín 2454 2469 0
2015/2016 10 B TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 0
2015/2016 9 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 0
2015/2016 8 B TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Černoušek Lukáš Unichess 2466 2458 ½
2015/2016 7 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2015/2016 6 B TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 ½
2015/2016 5 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2280 2262 1
2015/2016 4 B TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 1
2015/2016 3 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 ½
2015/2016 2 B TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 ½
2015/2016 1 Č TJ Praha-Pankrác 2400 2414 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Carlsson Pontus ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 0
2015/2016 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 ½
2015/2016 8 B Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2193 2182 1
2015/2016 6 B Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 1
2015/2016 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice 2268 2260 1
2015/2016 3 B Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Hausner Ivan ŠACHklub Písek 2331 2344 ½
2015/2016 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 1
2015/2016 1 B Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 2313 ½
2015/2016 11 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 1
2015/2016 10 B TJ Pankrác C 2407 2414 Postupa Pavel GROP B 2233 2218 ½
2015/2016 9 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 ½
2015/2016 7 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 ½
2015/2016 6 B TJ Pankrác C 2407 2414 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2411 ½
2015/2016 5 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 ½
2015/2016 3 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2183 2194 1
2015/2016 2 B TJ Pankrác C 2407 2414 Černoušek Lukáš Sokol Praha-Kobylisy B 2473 2458 0
2015/2016 1 Č TJ Pankrác C 2407 2414 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 1
2014/2015 11 Č TJ Pankrác B 2361 2371 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 1
2014/2015 10 B TJ Pankrác B 2361 2371 Černoušek Lukáš Unichess ČSOB C 2453 2445 1
2014/2015 9 B TJ Pankrác B 2361 2371 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 1
2014/2015 7 B TJ Pankrác B 2361 2371 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 ½
2014/2015 6 Č TJ Pankrác B 2361 2371 Sharashenidze Akaki GROP B 2306 2310 0
2014/2015 5 B TJ Pankrác B 2361 2371 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 ½
2014/2015 4 Č TJ Pankrác B 2361 2371 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 ½
2014/2015 3 B TJ Pankrác B 2361 2371 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2188 2188 1
2014/2015 2 Č TJ Pankrác B 2361 2371 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½
2014/2015 1 B TJ Pankrác B 2361 2371 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 ½
2014/2015 11 B Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 1
2014/2015 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1
2014/2015 9 B Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 ½
2014/2015 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 1
2014/2015 7 B Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 ½
2014/2015 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 ½
2014/2015 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½
2014/2015 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 0
2014/2015 2 B Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Meduna Eduard ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 ½
2014/2015 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 1
2014/2015 11 Č TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 1
2014/2015 10 B TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2465 2447 ½
2014/2015 9 Č TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 ½
2014/2015 8 B TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 ½
2014/2015 7 Č TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 1
2014/2015 6 B TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 ½
2014/2015 5 B TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 ½
2014/2015 4 Č TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2247 2250 ½
2014/2015 2 Č TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Priehoda Vítězslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 ½
2014/2015 1 B TJ Praha-Pankrác 2361 2371 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 1
2013/2014 10 B TJ Pankrác B 2344 2376 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2176 2183 1
2013/2014 9 Č TJ Pankrác B 2344 2376 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice B 2306 2301 0
2013/2014 8 B TJ Pankrác B 2344 2376 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 1
2013/2014 7 Č TJ Pankrác B 2344 2376 Šuráň Jan ŠK PORG A 2359 2337 ½
2013/2014 6 B TJ Pankrác B 2344 2376 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy B 2373 2434 ½
2013/2014 5 B TJ Pankrác B 2344 2376 Jirka Jiří Bohemians Praha D 2453 2428 0
2013/2014 4 Č TJ Pankrác B 2344 2376 Štross František DDM Praha 6 A 2301 2318 ½
2013/2014 3 B TJ Pankrác B 2344 2376 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2340 2259 1
2013/2014 2 Č TJ Pankrác B 2344 2376 Přibyl Josef Holdia DP Praha C 2308 2310 ½
2013/2014 1 B TJ Pankrác B 2344 2376 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2318 2317 ½
2013/2014 11 Č TJ Pankrác 2344 2376 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 ½
2013/2014 10 B TJ Pankrác 2344 2376 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2367 2369 ½
2013/2014 9 Č TJ Pankrác 2344 2376 Mudra Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2265 2284 1
2013/2014 8 B TJ Pankrác 2344 2376 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 0
2013/2014 7 Č TJ Pankrác 2344 2376 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2481 2464 1
2013/2014 6 B TJ Pankrác 2344 2376 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½
2013/2014 5 B TJ Pankrác 2344 2376 Hinks-Edwards Thomas AD Mahrla 2373 2434 ½
2013/2014 3 B TJ Pankrác 2344 2376 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½
2013/2014 2 Č TJ Pankrác 2344 2376 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 ½
2013/2014 1 B TJ Pankrác 2344 2376 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 1
2013/2014 10 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Liuba Volodymyr ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2196 1
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Fajman Petr ŠO TJ Dukla Praha 2267 2267 ½
2013/2014 8 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha - Kobylisy 2373 2434 0
2013/2014 6 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½
2013/2014 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2326 2327 ½
2013/2014 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 ½
2013/2014 3 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 1
2013/2014 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 1
2013/2014 1 B Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2277 2314 1
2012/2013 10 Č TJ Pankrác 2359 2362 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 ½
2012/2013 9 B TJ Pankrác 2359 2362 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2236 2242 ½
2012/2013 8 Č TJ Pankrác 2359 2362 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2426 2447 ½
2012/2013 7 B TJ Pankrác 2359 2362 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2304 2327 1
2012/2013 6 Č TJ Pankrác 2359 2362 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 ½
2012/2013 5 B TJ Pankrác 2359 2362 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 ½
2012/2013 4 Č TJ Pankrác 2359 2362 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 ½
2012/2013 3 Č TJ Pankrác 2359 2362 Kraus Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 ½
2012/2013 2 B TJ Pankrác 2359 2362 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 1
2012/2013 1 Č TJ Pankrác 2359 2362 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 ½
2012/2013 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 Procházka Jiří Sokol Tábor B 2132 2137 ½
2012/2013 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 Vojta Tomáš TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 ½
2012/2013 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2163 2167 1
2012/2013 3 B Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 1
2012/2013 1 B Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha B 2296 2298 ½
2011/2012 10 Č TJ Pankrác 2393 2390 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 ½
2011/2012 9 B TJ Pankrác 2393 2390 Vedral Oldřich OAZA Praha 2296 2286 1
2011/2012 8 Č TJ Pankrác 2393 2390 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 1
2011/2012 7 B TJ Pankrác 2393 2390 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½
2011/2012 6 Č TJ Pankrác 2393 2390 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 ½
2011/2012 4 Č TJ Pankrác 2393 2390 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 ½
2011/2012 2 B TJ Pankrác 2393 2390 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 0
2011/2012 1 Č TJ Pankrác 2393 2390 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 0
2011/2012 10 B TJ Pankrác B 2393 2390 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1
2011/2012 9 Č TJ Pankrác B 2393 2390 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 ½
2011/2012 8 B TJ Pankrác B 2393 2390 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 ½
2011/2012 7 B TJ Pankrác B 2393 2390 Jirásek Pavel TJ Jiskra Hořice 2258 2285 1
2011/2012 6 Č TJ Pankrác B 2393 2390 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 ½
2011/2012 3 B TJ Pankrác B 2393 2390 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 ½
2011/2012 2 Č TJ Pankrác B 2393 2390 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2449 2465 0
2011/2012 1 B TJ Pankrác B 2393 2390 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 ½
2010/2011 11 B ŠK AD Jičín "B" 2417 Souček Milan Sokol Kolín 2188 1
2010/2011 8 Č ŠK AD Jičín "B" 2417 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2142 ½
2010/2011 6 Č ŠK AD Jičín "B" 2417 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 ½
2010/2011 5 B ŠK AD Jičín "B" 2417 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2225 1
2010/2011 4 Č ŠK AD Jičín "B" 2417 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2068 1
2010/2011 3 B ŠK AD Jičín "B" 2417 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2109 1
2010/2011 2 Č ŠK AD Jičín "B" 2417 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov "B" 2250 ½
2010/2011 1 B ŠK AD Jičín "B" 2417 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2151 ½
2010/2011 11 B TJ Pankrác 2417 Hausner Ivan ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 0
2010/2011 10 Č TJ Pankrác 2417 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2343 ½
2010/2011 9 B TJ Pankrác 2417 Havlík Jan QCC České Budějovice 2373 1
2010/2011 8 Č TJ Pankrác 2417 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½
2010/2011 7 B TJ Pankrác 2417 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2456 0
2010/2011 6 Č TJ Pankrác 2417 Ondruš Martin TJ Sokol Praha Vršovice 2284 1
2010/2011 5 B TJ Pankrác 2417 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 1
2010/2011 4 Č TJ Pankrác 2417 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 0
2010/2011 3 Č TJ Pankrác 2417 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 ½
2010/2011 2 B TJ Pankrác 2417 Čech Pavel ERA-Poštovní spořitelna 2410 ½
2010/2011 1 Č TJ Pankrác 2417 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 ½
2009/2010 11 B TJ Pankrác B 2393 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2261 1
2009/2010 10 Č TJ Pankrác B 2393 Kozák Miloš ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 ½
2009/2010 9 Č TJ Pankrác B 2393 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2305 1
2009/2010 8 B TJ Pankrác B 2393 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 1
2009/2010 7 Č TJ Pankrác B 2393 Pletánek Jan SK Děčín A 2242 1
2009/2010 6 B TJ Pankrác B 2393 Štočková Zuzana Karlovarský Tietz A 2401 ½
2009/2010 5 Č TJ Pankrác B 2393 Wimmer Miroslav Karlovarský Tietz B 2066 1
2009/2010 4 B TJ Pankrác B 2393 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha Kobylisy 2393 ½
2009/2010 3 Č TJ Pankrác B 2393 Horák Jiří Slovan Jirkov 2246 1
2009/2010 2 B TJ Pankrác B 2393 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK C 2259 1
2009/2010 1 Č TJ Pankrác B 2393 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2170 ½
2009/2010 11 B TJ Pankrác 2393 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2277 1
2009/2010 10 Č TJ Pankrác 2393 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 ½
2009/2010 9 B TJ Pankrác 2393 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2342 ½
2009/2010 8 Č TJ Pankrác 2393 Stefansson Hlifar Hannes Výstaviště Lysá nad Labem 2574 1
2009/2010 7 Č TJ Pankrác 2393 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 1
2009/2010 6 B TJ Pankrác 2393 Bretšnajdr Vladimír Poštovní spořitelna B"" 2318 ½
2009/2010 5 Č TJ Pankrác 2393 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2397 ½
2009/2010 4 B TJ Pankrác 2393 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2282 1
2009/2010 3 Č TJ Pankrác 2393 Jirka Jiří Poštovní spořitelna A"" 2404 1
2009/2010 2 B TJ Pankrác 2393 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2008/2009 11 Č ŠK Teplice 2426 Vondra Zbyněk ŠK Kladno"A" 2144 1
2008/2009 9 B ŠK Teplice 2426 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz"A" 2349 1
2008/2009 8 Č ŠK Teplice 2426 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 ½
2008/2009 7 B ŠK Teplice 2426 Gregor Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2277 ½
2008/2009 6 Č ŠK Teplice 2426 Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 2272 ½
2008/2009 5 B ŠK Teplice 2426 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2269 0
2008/2009 4 Č ŠK Teplice 2426 Černík Lukáš TJ Neratovice 2238 0
2008/2009 3 B ŠK Teplice 2426 Chura Jan TJ Bohemians Praha"B" 2237 ½
2008/2009 2 Č ŠK Teplice 2426 Vlasák Lukáš Baník Hexion Sokolov 2170 ½
2008/2009 11 Č TJ Pankrác 2426 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 1
2008/2009 10 B TJ Pankrác 2426 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 ½
2008/2009 8 B TJ Pankrác 2426 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 1
2008/2009 4 B TJ Pankrác 2426 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 ½
2008/2009 3 Č TJ Pankrác 2426 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 ½
2008/2009 2 B TJ Pankrác 2426 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2380 0
2008/2009 1 Č TJ Pankrác 2426 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2385 ½
2007/2008 11 Č TJ Pankrác 2421 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 1
2007/2008 10 B TJ Pankrác 2421 Jirka Jiří ŠK ČSOB 2385 0
2007/2008 9 Č TJ Pankrác 2421 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1
2007/2008 8 B TJ Pankrác 2421 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2228 1
2007/2008 7 B TJ Pankrác 2421 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 1
2007/2008 5 B TJ Pankrác 2421 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 ½
2007/2008 2 Č TJ Pankrác 2421 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 ½
2007/2008 1 B TJ Pankrác 2421 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 1
2007/2008 11 Č ŠK Mahrla Praha 2421 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 0
2007/2008 10 B ŠK Mahrla Praha 2421 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 ½
2007/2008 9 B ŠK Mahrla Praha 2421 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 ½
2007/2008 8 Č ŠK Mahrla Praha 2421 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 1
2007/2008 7 Č ŠK Mahrla Praha 2421 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2007/2008 6 B ŠK Mahrla Praha 2421 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 1
2007/2008 5 Č ŠK Mahrla Praha 2421 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 4 B ŠK Mahrla Praha 2421 Juřek Josef Sokol Plzeň I 2351 1
2007/2008 3 Č ŠK Mahrla Praha 2421 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2516 1
2006/2007 11 Č TJ Pankrác 2422 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2336 ½
2006/2007 9 Č TJ Pankrác 2422 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2417 ½
2006/2007 8 B TJ Pankrác 2422 Stehno Pavel TJ ŠO Chrudim 2273 1
2006/2007 6 B TJ Pankrác 2422 Vokáč Marek Bohemians Praha 2507 ½
2006/2007 5 Č TJ Pankrác 2422 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 ½
2006/2007 4 B TJ Pankrác 2422 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2277 ½
2006/2007 3 B TJ Pankrác 2422 Orság Milan ŠK Dům armády Praha 2423 0
2006/2007 2 Č TJ Pankrác 2422 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 ½
2006/2007 10 B ŠK Mahrla Praha 2422 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2336 0
2006/2007 9 Č ŠK Mahrla Praha 2422 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 ½
2006/2007 8 Č ŠK Mahrla Praha 2422 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 1
2006/2007 7 Č ŠK Mahrla Praha 2422 Petran Peter ŠK Sokol Vyšehrad ½
2006/2007 6 Č ŠK Mahrla Praha 2422 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 1
2006/2007 5 Č ŠK Mahrla Praha 2422 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 0
2005/2006 11 B TJ Pankrác 2387 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 0
2005/2006 10 B TJ Pankrác 2387 Oral Tomáš Lokomotiva Brno A 2550 0
2005/2006 9 Č TJ Pankrác 2387 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 ½
2005/2006 8 Č TJ Pankrác 2387 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2470 ½
2005/2006 7 Č TJ Pankrác 2387 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 ½
2005/2006 6 Č TJ Pankrác 2387 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 ½
2005/2006 5 Č TJ Pankrác 2387 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2518 ½
2005/2006 4 B TJ Pankrác 2387 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 ½
2005/2006 3 B TJ Pankrác 2387 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 ½
2005/2006 2 Č TJ Pankrác 2387 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 0
2005/2006 1 Č TJ Pankrác 2387 Manik Mikulas A64 Hagemann Opava 2474 ½
2004/2005 9 B ŠK Mahrla Praha 2420 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2284 ½
2004/2005 5 Č ŠK Mahrla Praha 2420 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2307 1
2004/2005 2 Č ŠK Mahrla Praha 2420 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov 2243 ½
2004/2005 1 Č ŠK Mahrla Praha 2420 Jirovský Pavel Sokol Kolín-Abner 2378 1
2004/2005 11 B TJ Pankrác "A" 2420 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 ½
2004/2005 10 Č TJ Pankrác "A" 2420 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2299 ½
2004/2005 9 Č TJ Pankrác "A" 2420 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 0
2004/2005 7 Č TJ Pankrác "A" 2420 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0
2004/2005 6 B TJ Pankrác "A" 2420 Fiala Robert Sokol Plzeň I "B" 2331 ½
2004/2005 2 B TJ Pankrác "A" 2420 Orság Milan DA Praha 2402 ½
2004/2005 1 Č TJ Pankrác "A" 2420 Kulhánek Tomáš Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2003/2004 11 B ŠK Mahrla Praha 2396 Černoušek Lukáš Sokol Kolín 2302 1
2003/2004 9 Č ŠK Mahrla Praha 2396 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2313 ½
2003/2004 8 Č ŠK Mahrla Praha 2396 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2271 1
2003/2004 4 B ŠK Mahrla Praha 2396 Hagara Eduard Bauset Pardubice 2422 ½
2003/2004 3 B ŠK Mahrla Praha 2396 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 1
2003/2004 2 Č ŠK Mahrla Praha 2396 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 1 Č ŠK Mahrla Praha 2396 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 ½
2003/2004 10 Č Biomedica Říčany A 2396 Husárik Braňko Joly Lysá n/L B 2059 ½
2003/2004 9 Č Biomedica Říčany A 2396 Zdeněk Petr Sokol Benešov A 2118 1
2003/2004 7 Č Biomedica Říčany A 2396 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2267 0
2003/2004 6 B Biomedica Říčany A 2396 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 1976 ½
2003/2004 4 B Biomedica Říčany A 2396 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany B 1955 1
2003/2004 3 Č Biomedica Říčany A 2396 Feierfeil Jiří Sokol Benešov B 1908 1